Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    John:
    1) bijau, kad homofobiškumas greitai daugeliui taps komplimentu, nes jis pradedamas vartoti ne pagal apibrėžimą.

    2) Jei jau kabinėjiesi tik prie tokių žodžių, tuomet skaitau esu pakankamai teisus ačiū.

    O ir šiaip diskusija su tavimi yra gana įdomi. Pavyzdžiui, ar bandei kada įsigilinti į tai, ką rašo tie "homofobiški oponentai"?

    Comment


      Parašė tivoli Rodyti pranešimą
      Kelios, ką tik į galvą šovusios, abnormalios ir "iškrypėliškos" "normalių" (?) žmonių išraiškos formos? Kodėl toleruojame juos?

      Kultūrizmas. Kur yra mokslo nustatyta raumenų normali masės riba?


      Mineralinės purvo vonios. Kiaulių mentalitetas ar tikrai padeda?


      Speleologija. Psichiškai nesveiki adrenalino fanatikai ar sportininkai?


      Nudistų paplūdymys. Tobulas ištisinis įdegis prieš dorovę?


      Plastinė chirurgija. Kuris svajoja pagrabalioti pirmąją labiau nei antrąją?


      Tatiuruotės. Gražu ar kūno darkymas?


      Šie pomėgiai, išraiškos formos turi vieną bendrą panašumą kartu su homoseksualizmu - nė vienas aplinkinis/pašalinis nenukenčia nuo to , nes nėra naudojama jokia smurto ar prievartos forma. Beje, visi esam žmonės, iš to pačio kurpaliaus...žiūriu,, kai kuriems humanizmas yra svetimas dalykas.

      Gerb. Al1, jei apie negrą kalbi be jokių rasistinių konotacijų, tai naudok lietuvišką žodį - juodaodis. Reikia sakyti: juodaodis yra juodaodis, nes žodis negras yra svetimkūnis lietuvių kalbos žodynę, iš ispanų/anglų/prancūzų kalbos.

      Pries negrus nieko neturiu. Ir nesu rasistas. Bet zodis negras i lietuviu kalba atejo zymiai anksciau, nei juodaodis. Ir nieko blogo zodis negras nereiskia. Jei JAV ir kiti anglakalbiai del to kompleksuoja ir kuria politinio korektiskumo "doktrinas" - ju reikalas. O be to ir pagrindas tam tikrai yra - vergove ir kitoks isnaudojimas.
      JAV neprivers is lietuviu kalbos zodyno ismesti zodzio negras ar suteikti siam zodziui neigiama atspalvi.
      Juodaodis irgi tinkamas zodis. Taciau nereikia svetimu kompleksu: negras yra negras.

      Comment


        Parašė amiko Rodyti pranešimą
        Nes esi netolerantiskas ir pazeidi LR istatymus. Butent JAV ar ES visi tokie tolerantiski, nes zmones per buki patys aukletis, jiems reikia bizuno - istatymo, draudimo, taisykles... Pats kalbi daugiau tik jausmais, bet pries ka nors vadindamas izeidziamai, pamastyk. Net ir paskutiniai padugnes yra zmones ir turi jausmus. Mama taves to nemoke gal. Tu nesi Dievas ir neturi teises teisti ir izeidineti.
        Bizunu toletancijos neivesi. Kaip ir demokratijos. Visuomene turi subresti. Kitaip tolerancijos itvirtinimas gali virsti skerdynemis. Yra nemazai buve atveju (istorija tai byloja), kada bandoma itvirtinti atrodytu gerus ir pazangius dalykus, o visa tai virsdavo anksciau ar veliau kraujo praliejimu. Ir ta kraujo praliejima sukeldavo ne valdzia, noredama priversti zmones laikytis atrodytu geru ir pazangiu dalyku, o patys zmones, neapsikente ju.
        Kad ir JAV pilietinis karas.

        O zoofilai, pedofilai, nekrofilai yra iskrypeliai. Ir taskas. Ligu klasifikatoriuje tai ivardijama kaip iskrypimas, taigi, tokie zmones yra iskrype. Ir nereikia cia sneku apie izeidinejimus ar netolerancija. Nereikia grazbyliavimo.
        Paskutinis taisė Al1; 2008.07.31, 22:29.

        Comment


          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
          nes n.... Lietuviu kalboje turi neigiama atspalvi ir rasistine konotacija. Jei nori apibudinti tos rases zmones vartok juodaodis.
          Nors rase aplamai yra dirbtinis konstruktas.
          Negras lietuviu kalboje neturi jokio neigiamo atspalvio. Kaip ir tose kalbose, is kuriu jis i musu kalba atejo - ispalnu, portugalu ar prancuzu. Nereikia mums svetimu kompleksu primetineti. Tegul JAV kompleksuoja del zodzio "negras".

          Comment


            Parašė New_one Rodyti pranešimą
            Eidvis labai gerai pasakyta, as gal supaprastinciau smurtas gali pasirodyti kaip norma ir gali pagimdyti smurta ir taip toliau (noriu pasakyti kad yra skirtumas tarp gali padaryt ir padaro). Nekonkretizuok, kalbu apie save, teko gauti i kaili vaikysteje, bet nemegstu smurto. Atvirksciai suveike turbut. Siaip ar taip as pries vaiku musimus. Turi buti kazkokia kita iseitis ar budai
            Vat butent kazkokie kitokie... Dazniausiai jie neveiksmingi. O vaikui "uzvaziuoti" dirzu kritiniu atveju tikrai nera blogai. Anksciau visi lupt gaudavo ir daugiau ZMONEMIS uzaugdavo, o dabar neluoptu degradu aibes.

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Apie ta "Moterimi tapusį tėvą vaikas vadina mama" tai be zodziu. Trumpai galima pavadint parazituojantis P****AS. Cia pasityciojimas is visos zmonijos. Jeigu psichinis ligonis nori keistis lyti(kas yra visiska issigimimas) tegul sau keiciasi, kaip ir buti gejum niekas neuzdraus. Bet kai istatymai pripazista tokius dalykus ir visur dokumentuose p****a pripazista ir uzregistruoja kaip moteri jau perzengia visas ribas. Neisivaizduoju kaip moterys turi jaustis, kai pvz. i moteru tualeta uzeina toks iskrypelis.
              Stai prie ko priveda mokslo, technikos ir medicinos pazanga. Rimtai. Anksciau tokie buvo laikomi psichais ir viskas. Bet pletojantis mokslui atsirado galimybe pakeisti lyti grynai is mokslinio intereso puses. Ir tai pavyko. O tada apsukrus bet ciniskai, amoralus ir degradave biznieriai isuko is viso to dideli bizni, ne maziau pelninga nei alkoholio, tabako gaminiu gamyba ir prekyba...

              Comment


                Parašė Kema Rodyti pranešimą
                Lytį pasikeitusiam asmeniui išduoti nauji dokumentai

                Vyru Lietuvoje gimęs ir po operacijos Tailande tapęs moterimi žmogus Airijoje pradėjo legalų gyvenimą. Lietuvoje jam išduoti dokumentai moteriška pavarde ir asmens kodu, rašo „Lietuvos rytas“.

                http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...hp?id=17876019

                Toks klausimas: kokia lytis bus įrašyta būtybei, kuri turi moterišką krūtinę ir vyrišką organą?
                Turbut kad tokia, kokia buvo nuo gimimo. Juk tai tik dalinis keitimas.


                Perskaiciau ta straipsni "Lietuvos ryte".
                Yra keletas niuansu.
                Kaip teismas leido keisti lyti dokumentuose, jei Lietuvoje nera priimti lyties keitima reglamentuojantis istatymas, kuris dar turi numatyti ir dokumentu keitimo tvarka?
                Europos zmogaus teisiu teismas nekuria istatymu, o jo sprendimai nera privalomi treciosioms salims (siuo atveju Lietuvai, nes Lietuva neturejo jokios panasios bylos tame teisme).
                Kodel tyli prokurorai ir negina istatymu virsenybes. Kodel teimso sprendimas nera apskustas ir yra isduoti nauji dokumentai?


                Vaiko gaila - jau vaikysteje yra formuojamas iskreiptas pasaulio vaizdas ir ne kieno nors is pasales - o paciu tevu pastangomis.
                Dar stebimes kaip atsiranda iskrypeliai. Ir labai gerai, kad isvyko is Lietuvos. Lietuvai nereikia tokiu "moteru".

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Negras lietuviu kalboje neturi jokio neigiamo atspalvio. Kaip ir tose kalbose, is kuriu jis i musu kalba atejo - ispalnu, portugalu ar prancuzu. Nereikia mums svetimu kompleksu primetineti. Tegul JAV kompleksuoja del zodzio "negras".
                  O kodel turetume naudoti ispaniska ar portugaliska zodi, jei galime naudoti lietuviska?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    O kodel turetume naudoti ispaniska ar portugaliska zodi, jei galime naudoti lietuviska?
                    Negras ir juodaodis nera sinonimai... juodaodziai buna ne tik negrai...

                    Comment


                      [QUOTE=DeSadas;272821]nes n.... Lietuviu kalboje turi neigiama atspalvi ir rasistine konotacija. Jei nori apibudinti tos rases zmones vartok juodaodis.


                      nezinau kaip kitiems ,bet man negras visai normalus zodis,kuris neturetu nieko izeisti: negras krepsininkas, negras milijonierius,negras meras ir pan.
                      o stai zodis afroamerikietis kazkodel is kart asocijuojasi su izeidimu ir pasityciojimu: nuogas , kvailas negras ,su palmiu lapais prisidenges klubus,pagaliu rankoje ir ivertu ziedu i nosi.:-))) afroamerikietis labiau panasu i pasityciojima,nei zodis negras:-)))

                      Comment


                        /\ man irgi taip pat asocijuojasi afroamerikietis... kaip kazkoks netoks kaip visi kiti amerikieciai...
                        ... o negras man visai normalus neutralus zodis... pavadinti negra negru normalu, nematau jokio izeidimo...

                        Comment


                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                          Bizunu toletancijos neivesi. Kaip ir demokratijos. Visuomene turi subresti. Kitaip tolerancijos itvirtinimas gali virsti skerdynemis. Yra nemazai buve atveju (istorija tai byloja), kada bandoma itvirtinti atrodytu gerus ir pazangius dalykus, o visa tai virsdavo anksciau ar veliau kraujo praliejimu. Ir ta kraujo praliejima sukeldavo ne valdzia, noredama priversti zmones laikytis atrodytu geru ir pazangiu dalyku, o patys zmones, neapsikente ju.
                          Kad ir JAV pilietinis karas.

                          O zoofilai, pedofilai, nekrofilai yra iskrypeliai. Ir taskas. Ligu klasifikatoriuje tai ivardijama kaip iskrypimas, taigi, tokie zmones yra iskrype. Ir nereikia cia sneku apie izeidinejimus ar netolerancija. Nereikia grazbyliavimo.
                          Tai tik tavo asmeninė nuomonė, bet žmones vadinadamas iškrypėliais įrodai savo nekultūringumą ir akiplėšiškumą. Savo nuomonę reikia turėti, bet reikia ir žinoti ribas, kiek galima viešai savo nuomonę skleisti.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            aš tolerantiškas

                            Važiuoju aš čia kada troleibusu Antakalnyje. Šilo sustojime įlipa du užsieniečiai, vienas jų - juodaodis. Aš tolerantiškas, nerasistas, tegul važiuoja, tegul būna - odos spalva man neturi reikšmės. Nėries sustojime įlipa keleiviai, vienas jų - baisingai "pachmielu" dvokiantis rusakalbis. Aš tolerantiškas, nenacistas, nenacionalistas koks. Tegul važiuoja, tegul būna - tautybė man neturi reikšmės. Rusakalbis yra vis dar neblaivus. Na, ką padarysi - kam nepasitaikė išgerti progai esant, o gal ir visai be progos. Svarbu tik tada nesimosikuoti rankomis. Pamatęs šalia savęs juodaodį, rusakalbis lyg sau, lyg kitiems garsiai pralemena "etamu uže i mylo nepamožet" (vert. "šitam ir muilas jau nepadės"). Aš tolerantiškas. Kiekvienas žmogus turi teisę į savo nuomonę, tad neketinu todėl būti Moralės nešėjas per pasaulį. Juodaodis, be abejo, nieko nesupranta ir važiuoja sau toliau laimingas. Karaliaus Mindaugo sustojime įlipa dvi mergaičiukės, na, jau galima sakyti "visos panos", žibančios, blizgančios, aptemptos, lyg troleibuse su visais tuoj pat sėstų švęsti savo gimtadienius ar staiga troleibuso salonas taptų "dance floor" (vert. "šokių aikštelė"). Aš tolerantiškas. Žmonės gali atrodyti, rengtis, puoštis kaip jiem tinka, net jei kartais ir visiškai netinka... Vos tik pamačiusios juodaodį ir šalimai stovintį jo prietelių, besikalbančius Visa-apimančia, Magiška Anglų Kalba, merginos pradeda kažkaip desperatiškai maivytis, garsiai juoktis ir žvitriai dažytomis akutėmis nužvelginėti "ateivius", besąlygiškai ir nebyliai joms žadančius daug daug visokio neišpasakyto gėrio. Aš tolerantiškas. Visi mes renkamės. Ne visoms žavūs yra lietuviški vyrukai, kaip ir ne kiekvienas lietuvis noriai lipa ant lietuviško moteriško varianto. O gal ir visai ant nieko moteriško nelipa. Angliškai kalbantys "ateiviai" lengvai pastebi tokį susikrizenimą bei žudantį dėmesio stygių, tad savo natūraliai lengvu sugebėjimu pradėti pokalbius užmezga kontaktą. Aš tolerantiškas, man negaila nei sąmoningai, nei nesąmoningai "atiduoti" lietuvaites 'ateivių" glėbin - tiesiog aš labai gerai jaučiuosi multikultūriniuose Miestuose. Prasideda labai linksmi angliški dialogai apie nieką, jauni kūnai pradeda išskirti feromonus, troleibusas kibirkščiuoja, o pagyvenusius keleivius visa tai nostalgiškai sugrąžina į jaunystės prisiminimus apie pirmąją meilę, o gal ir septintąją, tik visada kiek kitokius, nes visada '...anksčiau būdavo kitaip... geriau... gražiau...romantiškiau...". Susidaro net įspūdis, kad besišnekučiuojantieji staiga suvokė, jog esti labai seni ir geri pažįstami, ar, kas labiau panašu, meilužiai. Tik kaip visada "kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą", ir Vingrių sustojime aukštakulnės lietuvaitės bekikendamos, plačiai besišypsodamos išlipa. Užsidaro durys, važiuojame toliau. "Angliški vyrukai" pradeda aptarinėti tokį netikėtą įvykį ganėtinai nuobodžiame troleibuse. ""Good bitches!" (vert. "geros kalės!") - patenkintas, lyg suvalgęs gerus pietus taria "ateivis" kitam juodaodžiui "ateiviui". Abu riebiai nusižvengia, išlipame Stoties sustojime. Aš tolerantiškas, jei reiks - prostitutėms taip pat. Toleruoti kitus ir kitokius reiškia linkėti sau gero. Sutaupai daug nervų ir sveikatos.

                            Comment


                              Kalbant apie toleranciją ir galimybes atvirai pasireikšti, štai už šį komentarą iš Romo gavau neigiamą įvertį, kuris yra labai neobjektyviai įvertintas. Tai ko norėti, kad šis forumas būtų vieningas ir nebūtų barnių, jei net patys administratoriai vadovaujasi ne protu, bet ambicijomis?
                              Mano komentaras, už kurį gautas neigiamas įvertis:
                              "Labai jau neišsamus straipsnis. Na, bet nors kažkiek mokslinės informacijos. Dėkui, visada įdomu pasidomėti naujausiomis žiniomis, juk įdomu žinoti iš kur atsiradai"
                              O štai koks keistas ir neatitinkantis realybės Romo komentaras, teikiant man neigiamą įvertį: "Pilstymas iš tuščio į kiaurą".
                              Manau Romas per daug sau leidžia ir savo galias naudoja tada, kada jų nereikia.

                              arun' tolerancija panašiai ir yra, ką tu parašei. Tai sugebėjimas neišmušti savęs iš vėžių, kai matai tau nepatinkančius vaizdus ar girdi garsus. Tačiau reikia suprasti, iki kokios ribos gali būti tik tolerantiškas, o kada jau patys tave supantys asmenys peržengia ribas ir gali būti baudžiami.
                              Paskutinis taisė Ametistas; 2008.08.01, 10:02.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                Negras ir juodaodis nera sinonimai... juodaodziai buna ne tik negrai...

                                butu tik vienas zodis negras ir butu gerai,nei jis izeidziantis nei ka. o dabar kai reikalinga tolerancija ir politkorektiskumas ,tai ir atsiranda visokie papildomi naujadarai: juodasiknis,juodasnukis,ruberoidas,muslimas ir t.t. gal patys zinote ir dar daugiau 'politkorektisku' negru pavadinimu:-)

                                Comment


                                  Jei nebūtų šios temos, turbūt, kai kurie dalyviai (na bukvu "o") visiškai neturėtų kur čia pasireikšti. Neužtenka specializuotų tinklapių.

                                  Ne visai vyriškai atrodo, kai viešai apraudojamas kiekvienas neigiamas įvertis.

                                  Beprasmiškų žinučių siuntinėjimas forume nėra labai skatinamas. Ir ne tik neigiamais įverčiais.

                                  Comment


                                    Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                    Važiuoju aš čia kada troleibusu Antakalnyje. Šilo sustojime įlipa du užsieniečiai, vienas jų - juodaodis. Aš tolerantiškas, nerasistas, tegul važiuoja, tegul būna - odos spalva man neturi reikšmės. Nėries sustojime įlipa keleiviai, vienas jų - baisingai "pachmielu" dvokiantis rusakalbis. Aš tolerantiškas, nenacistas, nenacionalistas koks. Tegul važiuoja, tegul būna - tautybė man neturi reikšmės. Rusakalbis yra vis dar neblaivus. Na, ką padarysi - kam nepasitaikė išgerti progai esant, o gal ir visai be progos. Svarbu tik tada nesimosikuoti rankomis. Pamatęs šalia savęs juodaodį, rusakalbis lyg sau, lyg kitiems garsiai pralemena "etamu uže i mylo nepamožet" (vert. "šitam ir muilas jau nepadės"). Aš tolerantiškas. Kiekvienas žmogus turi teisę į savo nuomonę, tad neketinu todėl būti Moralės nešėjas per pasaulį. Juodaodis, be abejo, nieko nesupranta ir važiuoja sau toliau laimingas. Karaliaus Mindaugo sustojime įlipa dvi mergaičiukės, na, jau galima sakyti "visos panos", žibančios, blizgančios, aptemptos, lyg troleibuse su visais tuoj pat sėstų švęsti savo gimtadienius ar staiga troleibuso salonas taptų "dance floor" (vert. "šokių aikštelė"). Aš tolerantiškas. Žmonės gali atrodyti, rengtis, puoštis kaip jiem tinka, net jei kartais ir visiškai netinka... Vos tik pamačiusios juodaodį ir šalimai stovintį jo prietelių, besikalbančius Visa-apimančia, Magiška Anglų Kalba, merginos pradeda kažkaip desperatiškai maivytis, garsiai juoktis ir žvitriai dažytomis akutėmis nužvelginėti "ateivius", besąlygiškai ir nebyliai joms žadančius daug daug visokio neišpasakyto gėrio. Aš tolerantiškas. Visi mes renkamės. Ne visoms žavūs yra lietuviški vyrukai, kaip ir ne kiekvienas lietuvis noriai lipa ant lietuviško moteriško varianto. O gal ir visai ant nieko moteriško nelipa. Angliškai kalbantys "ateiviai" lengvai pastebi tokį susikrizenimą bei žudantį dėmesio stygių, tad savo natūraliai lengvu sugebėjimu pradėti pokalbius užmezga kontaktą. Aš tolerantiškas, man negaila nei sąmoningai, nei nesąmoningai "atiduoti" lietuvaites 'ateivių" glėbin - tiesiog aš labai gerai jaučiuosi multikultūriniuose Miestuose. Prasideda labai linksmi angliški dialogai apie nieką, jauni kūnai pradeda išskirti feromonus, troleibusas kibirkščiuoja, o pagyvenusius keleivius visa tai nostalgiškai sugrąžina į jaunystės prisiminimus apie pirmąją meilę, o gal ir septintąją, tik visada kiek kitokius, nes visada '...anksčiau būdavo kitaip... geriau... gražiau...romantiškiau...". Susidaro net įspūdis, kad besišnekučiuojantieji staiga suvokė, jog esti labai seni ir geri pažįstami, ar, kas labiau panašu, meilužiai. Tik kaip visada "kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą", ir Vingrių sustojime aukštakulnės lietuvaitės bekikendamos, plačiai besišypsodamos išlipa. Užsidaro durys, važiuojame toliau. "Angliški vyrukai" pradeda aptarinėti tokį netikėtą įvykį ganėtinai nuobodžiame troleibuse. ""Good bitches!" (vert. "geros kalės!") - patenkintas, lyg suvalgęs gerus pietus taria "ateivis" kitam juodaodžiui "ateiviui". Abu riebiai nusižvengia, išlipame Stoties sustojime. Aš tolerantiškas, jei reiks - prostitutėms taip pat. Toleruoti kitus ir kitokius reiškia linkėti sau gero. Sutaupai daug nervų ir sveikatos.
                                    Visiskai beprasmiskai vargai. Istorija be jokios prasmes.

                                    ps. As tolerantiskas(x 50 kartu), per amzius amen.

                                    Comment


                                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                      Jei nebūtų šios temos, turbūt, kai kurie dalyviai (na bukvu "o") visiškai neturėtų kur čia pasireikšti. Neužtenka specializuotų tinklapių.

                                      Ne visai vyriškai atrodo, kai viešai apraudojamas kiekvienas neigiamas įvertis.

                                      Beprasmiškų žinučių siuntinėjimas forume nėra labai skatinamas. Ir ne tik neigiamais įverčiais.
                                      Kaip žinai, bendrauju ir kitose temose, taigi šis tavo pasakymas man netinka. O vyriškai, ar nevyriškai tai atrodo, tau spręsti. Jei viešas nepasitenkinimo pareiškimas tau atrodo nevyriška, tai tada kažką ne taip suvoki. O vien tavo pasakymai "vyriška" ar "nevyriška" reiškia, kad vadovaujiesi jau senokai pasenusiais stereotipais, kuriais jau ir mano seneliai nebesivadovauja, nes jie sugeba tobulėti taip pat greitai, kaip ir pasaulis. Tikiuosi savo vaikams neįvarysi komplektų su palyginimais: "vyriška", "moteriška" ir pan. Konkrečiai tas komentaras, kuriame pasakiau savo nuomonę apie tą straipsnį ir pridūriau, kad vis tiek bet kokius mokslinius straipsnius įdomu paskaityt, nebuvo beprasmis. Ir taip gaunasi, kad tavo įvertis buvo beprasmis ir nusižengiantis logikai, pats puikiai tą supranti. Tiesiog neteisingai suprantai ir netinkamai įvertinai, tuo pačiu kompromitavai save ir nužeminai savo autoritetą. Tu mane įvertindamas neigiamu įverčiu įrodei, jog esi nepakantus kito nuomonei ir dėl to išliejai savo pyktį. Taip traktuoju aš.
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Kaip žinai, bendrauju ir kitose temose, taigi šis tavo pasakymas man netinka. O vyriškai, ar nevyriškai tai atrodo, tau spręsti. Jei viešas nepasitenkinimo pareiškimas tau atrodo nevyriška, tai tada kažką ne taip suvoki. O vien tavo pasakymai "vyriška" ar "nevyriška" reiškia, kad vadovaujiesi jau senokai pasenusiais stereotipais, kuriais jau ir mano seneliai nebesivadovauja, nes jie sugeba tobulėti taip pat greitai, kaip ir pasaulis. Tikiuosi savo vaikams neįvarysi komplektų su palyginimais: "vyriška", "moteriška" ir pan. Konkrečiai tas komentaras, kuriame pasakiau savo nuomonę apie tą straipsnį ir pridūriau, kad vis tiek bet kokius mokslinius straipsnius įdomu paskaityt, nebuvo beprasmis. Ir taip gaunasi, kad tavo įvertis buvo beprasmis ir nusižengiantis logikai, pats puikiai tą supranti. Tiesiog neteisingai suprantai ir netinkamai įvertinai, tuo pačiu kompromitavai save ir nužeminai savo autoritetą. Tu mane įvertindamas neigiamu įverčiu įrodei, jog esi nepakantus kito nuomonei ir dėl to išliejai savo pyktį. Taip traktuoju aš.
                                        Nieko keisto, kad esi homoseksualas. Tik tas pasakymas apie pasenusius stereotipus, vercia sarkastiskai nusisypsot.

                                        Comment


                                          O man patiko ta istorija, linskmi negrai.

                                          Beje lietuvių kalboj negras nereiškia vergo, jis reiškia juodaodį iš Afrikos. Aišku jei atsiras Lietuvoj daugiau negrų, manau, kad viskas pasikeis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X