Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Tolerantiška greitakalbė : "šešios žąsys su šešiais žąsyčiais..."

    Comment


      #62
      Parašė romena Rodyti pranešimą
      Tolerantiška greitakalbė : "šešios žąsys su šešiais žąsyčiais..."
      Cia jau apie tolerancija svingeriams, ar ne?

      Comment


        #63
        'Buldozerius' laikau ligoniais - gyvenimo stipriai nuskriaustais žmonėm, ir nenoriu su jais turėt nieko bendro, jie man yra šlykštūs ir man tiesiog nusispjaut ant jų, o merginos kurios kartais 'mėgsta' kitas merginas man nemaišo . Tuo tarpu dalykai kaip rasizmas ar antisemitizmas man išvis nesuprantami - aišku aš nenorėčiau, kad ateity 40% 'lietuvių' būtų berberai, babajai ar dar kokie velniai, bet prieš juos tikrai nieko neturiu ir neesu nusistatęs

        Comment


          #64
          Parašė pablonis Rodyti pranešimą
          'Buldozerius' laikau ligoniais - gyvenimo stipriai nuskriaustais žmonėm, ir nenoriu su jais turėt nieko bendro, jie man yra šlykštūs ir man tiesiog nusispjaut ant jų, o merginos kurios kartais 'mėgsta' kitas merginas man nemaišo . Tuo tarpu dalykai kaip rasizmas ar antisemitizmas man išvis nesuprantami - aišku aš nenorėčiau, kad ateity 40% 'lietuvių' būtų berberai, babajai ar dar kokie velniai, bet prieš juos tikrai nieko neturiu ir neesu nusistatęs

          Sveikas, turbut irgi "kasio" lauki?
          Gera proga panagrineti gyvenimiskas temas

          Comment


            #65
            nu reik gi pažiet, nors rezultatas ir taip aiškus - 'suvalgys' tautietes ir greičiausiai labai žiauriai...

            Comment


              #66
              Parašė pablonis Rodyti pranešimą
              'Buldozerius' laikau ligoniais - gyvenimo stipriai nuskriaustais žmonėm, ir nenoriu su jais turėt nieko bendro, jie man yra šlykštūs ir man tiesiog nusispjaut ant jų, o merginos kurios kartais 'mėgsta' kitas merginas man nemaišo . Tuo tarpu dalykai kaip rasizmas ar antisemitizmas man išvis nesuprantami - aišku aš nenorėčiau, kad ateity 40% 'lietuvių' būtų berberai, babajai ar dar kokie velniai, bet prieš juos tikrai nieko neturiu ir neesu nusistatęs
              Keistai skamba toks derinys...

              Comment


                #67
                Netolerancija budinga monokulturiniams (monotautiniams) krastams, koks ir yra Lietuva (tiesa, yra ir isimciu, pvz. Tailandas, kuris labai tolerantiskas turbut absoliuciai viskam ). Tiesiog reikia aiskinti visuomenei, kodel tokie dalykai kaip rasizmas ar homofobija yra blogai, ir kokia zala bei neigiama ispudi apie sali jie sukuria.
                Paskutinis taisė John; 2006.09.21, 00:12.

                Comment


                  #68
                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Netolerancija budinga monokulturiniams (monotautiniams) krastams, koks ir yra Lietuva (tiesa, yra ir isimciu, pvz. Tailandas, kuris labai tolerantiskas turbut absoliuciai viskam ). Tiesiog reikia aiskinti visuomenei, kodel tokie dalykai kaip rasizmas ar homofobija yra blogai, ir kokia zala bei neigiama ispudi apie sali jie sukuria.
                  Yra dalykų, kurie svarbiau nei šalies įvaizdis. Šimtus metu lietuviai buvo pagonys, laikomi pačiais tamsiausiais žmonėmis Žemėje (tada kai Žemė ~ Europa), bet dar iki dabar nemažai pagonybės likučių liko. Savas identitetas su savais pliusais ir „minusais“ yra labai gerai. Galbūt mes netolerantiški užsieniečiams (tai neįprasta mums), gal netolerantiški tiems iškrypėliams (neigiamai vertinu gėjus, dėl to kad tai atėjo su išsidirbinėjimo laisve bei geru gyvenimu), bet taip sukuriam unikalią ir savaip nuostabią šalį.

                  Comment


                    #69
                    Parašė Meier Rodyti pranešimą
                    Yra dalykų, kurie svarbiau nei šalies įvaizdis. Šimtus metu lietuviai buvo pagonys, laikomi pačiais tamsiausiais žmonėmis Žemėje (tada kai Žemė ~ Europa), bet dar iki dabar nemažai pagonybės likučių liko. Savas identitetas su savais pliusais ir „minusais“ yra labai gerai. Galbūt mes netolerantiški užsieniečiams (tai neįprasta mums), gal netolerantiški tiems iškrypėliams (neigiamai vertinu gėjus, dėl to kad tai atėjo su išsidirbinėjimo laisve bei geru gyvenimu), bet taip sukuriam unikalią ir savaip nuostabią šalį.
                    As nelabai noreciau Lietuvos identiteto sieti su homofobija ir antisemitizmu (pastarasis "fenomenas" Lietuvoje mane tiesiog kraupina!). Buvimas tolerantiekiems ir atviriems identiteto tikrai nezlugdo. Beje, kodel neigiamai ziuri i gejus? Ka jie daro blogo? Ar nustebtum suzinojes, kad pvz. as esu gejus? Ar tai ka nors keicia? Ogi visiskai nieko!
                    Bet kokiu atveju tai neturi tapti neapykantos ar paniekos priezastimi, tam negali buti jokiu pasiteisinimu, su tuo reikia kovoti. Valstybes identitetas cia niekuo detas. Nors tiesa pasakius, Lietuva kazkokio stipraus identiteto neturi ir niekad neturejo, kuri reiktu kazkaip labai stiprinti. Geriau butu kurti NAUJA Lietuvos identiteta kaip siuolaikiskos, tolerantiskos ir draugiskos salies uzuot ieskojus praeityje to, ka mes galbut turim tik vaizduoteje ir ko (velgi galbut) niekad neturejome.
                    Paskutinis taisė John; 2006.09.21, 01:05.

                    Comment


                      #70
                      John: pilnai su tavim sutinku del NAUJO LT ivaizdzio kurimo. Pakolkas deja man kaip lietuviui gyvenanciam JAV draugai is viso pasaulio deja siuntineja BBC straipsniu nuorodas kaip "Is Estijos issiustas Nyderlandu ambasadorius del priekabiavimo" ir "Naciu ispuoliai per Rygos geju parada". Belieka tiketis kad ateity tokiu netolerantisku incidentu Baltijos salyse mazes. Visada stengiuosi pasakoti apie teigiamus dalykus gimtineje bet pakanka pora tokiu straipsniuku sukurianciu Baltijos saliu, o kartu ir Lietuvos kaip labai netolerantiskos salies ivaizdi.
                      Paskutinis taisė Varlamas; 2006.09.21, 05:30.

                      Comment


                        #71
                        Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                        Tame ir esme.Jei geju ir yra sitam forume as labai abejoju kad jie iseitu i dienos sviesa.
                        @El_Greco
                        Tik ka pastebejau si post'a. Jau jeigu kalbam sia tema: su iskelta galva drasiai tariu kad esu gejus-lietuvis ir siame forum'e pazistu kitus tokius! Beje, sio fakto nesu kada nors slepes bet anksciau tiesiog neminejau kadangi forumas ne siai temai skirtas.

                        Comment


                          #72
                          Visgi tolerancija nėra tik palankumas gėjams ir kitoms tautybėms ar rasėms, o apskritai kitos sugebėjimas išklausyti kitą nuomonę. Verta pastebėti, kad kai kuriems šioje temoje dalyvaujantiems „tolerantams“ tolerancijos kaip tokios kaip tik labai trūksta.

                          Pats nesu niekaip nusistatęs prieš gėjus ir nediskriminuoju žmonių pagal spalvas, be to negaliu pakęsti rasistų. Homofobų neteisiu, nes iš dalies suprantu, kodėl jiems tokie santykiai kelia blogas emocijas, visgi kokių nors veiksmų prieš gėjus girebimosi niekada neteisinsiu.

                          Tačiau esu nusistatęs prieš tokius paradus, kadangi tai iš dalies yra ir savo gyvenimo būdo reklama, kuri gali padaryti įtaką dar dėl orientacijos neapsisprendusiems vaikams ir paaugliams. Mano nuomone, tokie dalykai turėtų būti palikti žmonių tarpusavio santykių lygyje.
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #73
                            Amen.

                            Pridursiu, jog jei jau norejom demokratijos, tai ja reikia priimti visomis prasmemis.
                            Lietuviai kazkaip nekencia ivairoves, jiems kelia baime, o to pasekoje pykti. Juk taip zlunga ju paciu susigalvotos pasauleziuros taisykles ir dogmos, kurios, pripazinkim, daznai primityvokos..
                            Issilavines, kulturingas zmogus turi smerkti homofobija, xenofobija, antisemitizma, nes tai yra piktu, primityviu zmoniu ideologija.
                            O be to, tas kuris garsiausiai nekencia pvz geju, pats giliai viduje yra latentinis gejus

                            Comment


                              #74
                              Parašė Varlamas Rodyti pranešimą
                              su iskelta galva drasiai tariu kad esu gejus-lietuvis ir siame forum'e pazistu kitus tokius! .

                              Atleisk, bet tai mano pirma žinutė gėjui (žinant tai!).

                              Comment


                                #75
                                bet kokiu atveju yra medikų patvirtinta, kad homoseksualai yra ligoniai ir juos reikia užjausti, nes jie negali gyventi realaus žmonių gyvenimo (kai traukia kita lytis). čia ne mano sapalionės, o gydytojų išvados.

                                Comment


                                  #76
                                  Klausykit, gal galima apsieiti be tokio tipo žinučių, juk ne maži vaikai esam? Kartu su pabloniu gaunat po įspėjimą.
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #77
                                    /\ ei, mantai, nieko blogo nepasakiau, tiesiog pacitavau mintis gydytojų...

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė batista Rodyti pranešimą
                                      /\ ei, mantai, nieko blogo nepasakiau, tiesiog pacitavau mintis gydytojų...
                                      Kokių gydytojų? Gal gali pavardes nurodyti? Be to, homoseksluaizmas apskritai net ne medicinos reikalas.
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Kokių gydytojų? Gal gali pavardes nurodyti? Be to, homoseksluaizmas apskritai net ne medicinos reikalas.
                                        Bet, deja, tai yra lytinis nukrypimas, su kuriuo reikia susitaikyti ir užjausti.

                                        Lytiniai nukrypimai, susiję su sekso objektu:
                                        fetišizmas,
                                        gerontofilija,
                                        homoseksualizmas,
                                        kraujomaiša (incestas),
                                        narcisizmas,
                                        nekrofilija,
                                        pedofilija,
                                        transeksualizmas,
                                        transvestizmas,
                                        zoofilija ir kt.

                                        http://lt.wikipedia.org/wiki/Lytinis_nukrypimas
                                        Paskutinis taisė liutass; 2006.09.21, 13:32.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                          Kokių gydytojų? Gal gali pavardes nurodyti? Be to, homoseksluaizmas apskritai net ne medicinos reikalas.
                                          jo, ne medikų... tai psichoterapeutai jau ne gydytojai pasidarė? skaičiau gal pernai, gal dar seniau ryto priede apie sveikatą ar apie gyvenimo būdą, dabar nepamenu tiksliai. pavardės tikrai nepasakysiu, nes tas laikraštis seniai jau pro kaminą išlėkęs mūsų. jeigu netiki, tai jau nieko negaliu padaryt. nors jeigu primygtinai reikalautum, galėčiau prasisukt klinikose per pažįstamus gydytojus, kad gaučiau tau įrodymą...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X