Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Šiaip ta homofobija, antisemizmas ir pan. yra tik ledkalnio viršūnės. Visos šitos "fobijos" kyla iš seno, gero, nuo sovietinių laikų pasilikusio svieto-lygintojų mentaliteto, kur visi turi būti kaip vienas, o jei kas, neduok dieve, kažkuo drįsta išsiskirt, jis tampa visuomenės priešu nr. 1. Tas pats yra ne tik su tautybe ar seksualine orientacija, bet ir elgesiu, aprangos stilium ir tt. ir pan.
    Todėl jei žmogus yra pvz. homofobas, man visiškai nesinori su juo bendrauti ne dėl to, kad jis nekenčia gėjų (nesu gėjus, todėl kodėl man tai turėtų rūpėti?), bet dėl to, kad jis yra būtent tokio šlykštaus mentaliteto atstovas
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #82
      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Bet, deja, tai yra lytinis nukrypimas, su kuriuo reikia susitaikyti ir užjausti.

      Lytiniai nukrypimai, susiję su sekso objektu:
      fetišizmas,
      gerontofilija,
      homoseksualizmas,
      kraujomaiša (incestas),
      narcisizmas,
      nekrofilija,
      pedofilija,
      transeksualizmas,
      transvestizmas,
      zoofilija ir kt.

      http://lt.wikipedia.org/wiki/Lytinis_nukrypimas
      Neneigiu, kad tai nukrypimas, bet nesu girdėjęs, kad homoseksualizmas būtų gydomas ar išgydomas.

      batista> Nėra tiksliai žinoma, dėl ko taip vyksta, taigi tai nebent taip pasakiusio gydytojo asmeninė nuomonė. O gal jis kartais dar ir homofobas buvo?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #83
        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
        nesu girdėjęs, kad homoseksualizmas būtų gydomas ar išgydomas.
        Neišgydomas, todėl ir negydomas

        Comment


          #84
          batista> Nėra tiksliai žinoma, dėl ko taip vyksta, taigi tai nebent taip pasakiusio gydytojo asmeninė nuomonė. O gal jis kartais dar ir homofobas buvo?
          buvo atliekami kažkokie tyrimai, o tyrimus atlieka ne vienas kažkos daktariūkštis, o visa jų grupė.

          Comment


            #85
            Parašė batista Rodyti pranešimą
            buvo atliekami kažkokie tyrimai, o tyrimus atlieka ne vienas kažkos daktariūkštis, o visa jų grupė.
            Matyt ta grupė šiek tiek atitrūkusi nuo tikrovės. Tam tikra homoseksualizmo forma gi ir gyvūnų pasaulyje ne svetima.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #86
              Parašė batista Rodyti pranešimą
              buvo atliekami kažkokie tyrimai
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #87
                man tai nejuokinga, nes žinau ką skaičiau, ir mano atmintis nešlubuoja. vsio, gan man šita tema kalbėt, nes jau nebejauku darosi

                Comment


                  #88
                  Manau, kad tai nukrypimas, pripažysta visi. Tol kol tai nekenkia visuomenei, galima toleruoti, tačiau vistiek nesuprantama, kam taip įnirtingai norima rodyti, ar reklamuoti tą nukrypimą viešai? Juk normalūs tai nereklamuoja ir nerengia jokiu paradų ir panašiai.

                  Comment


                    #89
                    /\ va čia pagaliau protinga ir rimta mintis!

                    Comment


                      #90
                      Parašė batista Rodyti pranešimą
                      man tai nejuokinga, nes žinau ką skaičiau, ir mano atmintis nešlubuoja. vsio, gan man šita tema kalbėt, nes jau nebejauku darosi
                      Kitą kartą pasidomėk, ar apie tai yra aprašyta moksliniuose straipsniuose, nes jeigu nėra – tai tik kažkieno asmeninė nuomonė.
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #91
                        manau, daugiau ne reklamuoti, o aiskinti.
                        nes didzioji dauguma neskiria geju nuo pedofilu, arba toleruoja lezbietes, bet nekencia geju, arba siaip tamsia neapykanta kaliniu zargonu skleidzia. Daug visokios neteisybes, pazeidziancios zmogaus, kad ir kitokio, teises. Nei viena soc.grupe nera taip nepelnytai zeminama ir maisoma su zememis. Sviestis reikia mums

                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Manau, kad tai nukrypimas, pripažysta visi. Tol kol tai nekenkia visuomenei, galima toleruoti, tačiau vistiek nesuprantama, kam taip įnirtingai norima rodyti, ar reklamuoti tą nukrypimą viešai? Juk normalūs tai nereklamuoja ir nerengia jokiu paradų ir panašiai.

                        Comment


                          #92
                          Parašė chmekas Rodyti pranešimą
                          manau, daugiau ne reklamuoti, o aiskinti.
                          Visiškai sutinku
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #93
                            Parašė chmekas Rodyti pranešimą
                            manau, daugiau aiškinti, ne reklamuoti
                            įdomų, ką ir kam jie tenai aiškina

                            Comment


                              #94
                              Parašė batista Rodyti pranešimą
                              /\ ei, mantai, nieko blogo nepasakiau, tiesiog pacitavau mintis gydytojų...
                              Matos, kad dar mažai tos medicinos mokais
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                #95
                                Gydyti ir/ar uzjausti reikia ne gejus, o pacius homofobus, nes JIE patys yra LIGONIAI. Skirtingai nuo geju, juos "pagydyti" imanoma. Del homoseksualizmo kaip "nukrypimo" irgi drisciau nesutikti. Bet koks sexualinis aktas, skirtas ne reprodukcijai (t.y. naudojant kontraceptines priemones) tokiu atveju yra "iskrypimas" ir jis vykdomas vardan vieno tikslo: pasitenkinimo. Koks skirtumas, su kokiu partneriu zmogus pasiekia didesni pasitenkinima (tos pacios ar priesingos lyties?). Apsaugos priemoniu naudojimas, pasak kai kuriu religiniu bendruomeniu, taip pat yra nepriimtinas (taigi: iskrypimas). Zodziu tokia logika vadovaujantis cia mes bemaz visi esam visiski "iskrypeliai"...
                                Paskutinis taisė John; 2006.09.21, 14:39.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Bet, deja, tai yra lytinis nukrypimas, su kuriuo reikia susitaikyti ir užjausti.

                                  Lytiniai nukrypimai, susiję su sekso objektu:
                                  fetišizmas,
                                  gerontofilija,
                                  homoseksualizmas,
                                  kraujomaiša (incestas),
                                  narcisizmas,
                                  nekrofilija,
                                  pedofilija,
                                  transeksualizmas,
                                  transvestizmas,
                                  zoofilija ir kt.

                                  http://lt.wikipedia.org/wiki/Lytinis_nukrypimas
                                  Reikėjo pakapstyt giliau:

                                  Homoseksualumas - lytinė orientacija, pasižyminti potraukiu tos pačios lyties asmenims (priešpast. heteroseksualumas ir biseksualumas). Neretai priskiriama lytiniams nukrypimams.
                                  Lytinis nukrypimas, priešingai nei lytinis iškrypimas, nėra vertinamas kaip su sveikata susijusi patologija, tačiau yra kultūrinis reiškinys, atspindintis visuomenės priimtinumo ribas.
                                  Nors, tikriausiai, kol moksliškai nėra įrodyta nei viena teorija, negalima kategoriškai teigti, kas įtakoja lytinę orientaciją. Visgi aš visiškai sutinku su pateiktom citatom.
                                  Paskutinis taisė Berliner; 2006.09.21, 14:44.
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė batista Rodyti pranešimą
                                    buvo atliekami kažkokie tyrimai, o tyrimus atlieka ne vienas kažkos daktariūkštis, o visa jų grupė.
                                    Kodel neemus cituoti WW2 laiku Vokietijos gydytoju?

                                    Comment


                                      #98
                                      Man atrodo, kad patys homoseksualai yra labai arogantiški ir netolerantiški kitų atžvilgiu.

                                      Comment


                                        #99
                                        homoseksualumas yra susijęs su genomo pakitimais (išsigimimais). tai čia sakot ne liga? ne medicinai apie tai kalbėti?..

                                        Comment


                                          Parašė batista Rodyti pranešimą
                                          homoseksualumas yra susijęs su genomo pakitimais (išsigimimais). tai čia sakot ne liga? ne medicinai apie tai kalbėti?..
                                          Gal nebejuokink
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X