Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė somis Rodyti pranešimą
    Noriu pasakyti, kad jei man trukdo girtas vairuotojas, tai jis girtas turi būti ten, kur man girtas netrukdytų (pvz, troleibuse, ant šaligatvio ar pan).

    O jei kalbant apie šukuosenas, tai manau, kad žmogus iš dalies savo šukuosena parodo savo visuomeninę padėtį (palyginimui - įsivaizduoji panko šukuoseną pas ministrą, kalbantį su Lenkijos atitinkamu ministru?). Noriu pasakyti, kad savo stiliumi žmogus iš dalies parodo savo užsibrėžtus tikslus, ir aš su juo atitinkamai kalbėsiu pagal tai, kaip jis save man pristato
    Norečiau pasiteirauti dėl tos "visuomeninės padėties", kurią, pasak tavęs, parodo žmogaus šukuosena. Tai kokios gi tos visuomeninės padėtys yra geros ir kokios yra blogos? Jeigu žmogus yra menininkas ne tik viduje, bet ir išorėje, taip susikuria sau atitinkama šukuosena, tai tu jį jau nurašai? Ir išreiški savo nepasitenkinima juo žodžiu. O, pasak tavęs, kiti išreiškia tą nepasitenkinimą kumščiais ir dėl to laisvės alėjoje su kitokia šukuosena geriau nesirodyti. Taip tu jam padedi sugrįžti į dorovės kelią, o jis, idiotas, net ačiū nepasako. Ir tau tai atrodo normalu? O tai kodėl kažkas turi norėti būti diplomatu ir kirptis taip, kaip kažkas kerpas? Kodėl jis negali būti tuo, kuo nori būti? Ir kirptis taip, kaip nori kirptis? O dabar pagal tave išeina, kad pusės Lietuvos visuomeninė padėtis yra "potencialus nusikaltėlis" ir kad jie turi užsibrėžtus atitinkamus nusikalstamus tikslus, nes kalėjime beveik visi turi tokias pačias šukuosenas?
    Man atrodo yra labai kvaila, kai žmogus vertinamas pagal savo šukuosena. Kodėl nevertinus žmogaus pagal jo darbus/charakterį/intelektą/žinias/etc, o vertinti pagal šukuosena? Čia išvis yra kažkoks sovietinis palikimas, kai žmonės vertinami pagal išore. Pvz. vakaruose tau nuėjus į restoraną, tave aptarnaus vienodai nepaisant tavo šukuosenos ar apsirengimo stiliaus. Pačiam teko dibrti vieno Šveicarijos banko direktoriui, kuris su suplyšusiais šortais vaikščiojo ir dėl to nei kiek nesiparino. Ar nelaikas būtų atsikratyti tu primityvių vertinimo kriterijų?

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Hm idomi idomi nuomone. Tai jei tu su ilgais plaukais, vadinasi galiu i tave ziureti kaip i moteri? Nes ilgi plaukai paplite tarp moteriskos lyties atstoviu Man pankai nemaiso. Tegul, paivairina publika. Svarbu nebutu issisokeliai ir netrugdytu kitu zmoniu. mano nuomone.
      Teisiškai tu gali į mane žiūrėti kad ir kaip į paukštį, bet čia jau bus ne mano, bet tavo problema, jei neskirsi realybės nuo savo susikurtos respublikos.

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
        Norečiau pasiteirauti dėl tos "visuomeninės padėties", kurią, pasak tavęs, parodo žmogaus šukuosena. Tai kokios gi tos visuomeninės padėtys yra geros ir kokios yra blogos? Jeigu žmogus yra menininkas ne tik viduje, bet ir išorėje, taip susikuria sau atitinkama šukuosena, tai tu jį jau nurašai? Ir išreiški savo nepasitenkinima juo žodžiu. O, pasak tavęs, kiti išreiškia tą nepasitenkinimą kumščiais ir dėl to laisvės alėjoje su kitokia šukuosena geriau nesirodyti. Taip tu jam padedi sugrįžti į dorovės kelią, o jis, idiotas, net ačiū nepasako.
        Ir tau tai atrodo normalu?
        whabada?
        mano nuomone, visuomeninės padėtys geros yra tos, kurios kuria visuomenei didesnę naudą, negu žalą.
        dabar pasakyk, iš kurio mano sakinio sugalvojai, kad "atitinkamai" reiškia, kad ilgaplaukiams aš išreiškiu nepasitenkinimą? Tiesiog, aš su jais bendrauju atitinkamai. (be to, stilius stiliui nelygus)

        Na, jei kažkas išreiškia savo nepasitenkinimą kumščiais, tai vėlgi - jau jo ir valstybės problema, kad jis šeimoje išmoko tik tokį auklėjimo būdą

        Ir ne, man tai neatrodo gerai, priimtina, ar pan. Bet tai yra realybė. Tai čia priklausys nuo to, kaip tu supranti sąvoką "normalu"
        O tai kodėl kažkas turi norėti būti diplomatu ir kirptis taip, kaip kažkas kerpas? Kodėl jis negali būti tuo, kuo nori būti? Ir kirptis taip, kaip nori kirptis? O dabar pagal tave išeina, kad pusės Lietuvos visuomeninė padėtis yra "potencialus nusikaltėlis" ir kad jie turi užsibrėžtus atitinkamus nusikalstamus tikslus, nes kalėjime beveik visi turi tokias pačias šukuosenas?
        Jei jis nenori būti diplomatu, tai tegu nesikerpa kaip diplomatas, tai į jį niekas ir nežiūrės kaip į diplomatą. kame problema?
        Ir, ne, pagal mane išeina kitaip.

        Man atrodo yra labai kvaila, kai žmogus vertinamas pagal savo šukuosena. Kodėl nevertinus žmogaus pagal jo darbus/charakterį/intelektą/žinias/etc, o vertinti pagal šukuosena? Čia išvis yra kažkoks sovietinis palikimas, kai žmonės vertinami pagal išore. Pvz. vakaruose tau nuėjus į restoraną, tave aptarnaus vienodai nepaisant tavo šukuosenos ar apsirengimo stiliaus. Pačiam teko dibrti vieno Šveicarijos banko direktoriui, kuris su suplyšusiais šortais vaikščiojo ir dėl to nei kiek nesiparino. Ar nelaikas būtų atsikratyti tu primityvių vertinimo kriterijų?
        Čia jau kažką išvedei. Panašiai kaip negražios ir "stambių kaulų" merginos sako:
        "tu vertini merginas vien tik pagal išvaizdą".
        Ne, nevertinu vien tik pagal išvaizdą, bet ir pagal išvaizdą.
        Aš vertinu žmones ir pagal jų darbus, intelektą ir tt, bet kaip liaudies išmintis byloja:
        "sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą". Manau, kad šiam dėsniui ir nejučiom palankus daugelio elgesys.

        Dėl vakarų - nuo to ir pradėjau, sakydamas, kad kur tu niekam nerūpi - ten tavęs niekas ir nenorės pakeisti.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Man atrodo yra labai kvaila, kai žmogus vertinamas pagal savo šukuosena. Kodėl nevertinus žmogaus pagal jo darbus/charakterį/intelektą/žinias/etc, o vertinti pagal šukuosena? Čia išvis yra kažkoks sovietinis palikimas, kai žmonės vertinami pagal išore. Pvz. vakaruose tau nuėjus į restoraną, tave aptarnaus vienodai nepaisant tavo šukuosenos ar apsirengimo stiliaus. Pačiam teko dibrti vieno Šveicarijos banko direktoriui, kuris su suplyšusiais šortais vaikščiojo ir dėl to nei kiek nesiparino. Ar nelaikas būtų atsikratyti tu primityvių vertinimo kriterijų?
          Man tai ilgaplaukiai ir barzdoti atrodo šlykščiai ir nehigieniškai, kad ir kaip prisižiūrinėtų. Kaip nereikia atrodyti, pavyzdys galėtų būti vienas labai didelis krepšinio gerbėjas (visi žinot apie ką kalbu). Jeigu jau nenešioti vidutinio ilgio vyriškos šukuosenos, tai geriau plaukai į trumpumą, negu į ilgumą. Trumpaplaukis ar net plikas net ir aukštas pareigas užimantis asmuo atrodo solidžiau, negu ilgakasis.
          O dėl tų suplyšusių šortų tai nejuokink, toks ten ir bankininkas. Tau pasigyrė, o tu už gryna pinigą priėmei
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė somis Rodyti pranešimą
            O jei kalbant apie šukuosenas, tai manau, kad žmogus iš dalies savo šukuosena parodo savo visuomeninę padėtį (palyginimui - įsivaizduoji panko šukuoseną pas ministrą, kalbantį su Lenkijos atitinkamu ministru?). Noriu pasakyti, kad savo stiliumi žmogus iš dalies parodo savo užsibrėžtus tikslus, ir aš su juo atitinkamai kalbėsiu pagal tai, kaip jis save man pristato

            Nemanau, kad žmogų reikia išskirti pagal jo stilių/apsirengimą/apavą.
            Ir kuo jis blogesnis, jei jo užsibrėžti tikslai nėra dirbti versle ar pan, o paprasčiausiai dirba salės darbuotoju? Ar nusipelno mažiau dėmesio, prastesnio vertinimo?
            Kiekvienas pasirenka savo gyvenimo kelią kokio nori, ar kaip gaunasi. Jei visi būtų projektuotojais, kas statytų namus? (tik pvz).

            Biure ar aukštuose postuose tu panko paprasčiausiai nesutiktum, yra nuostatai, kaip atrodyti darbuotojui darbo vietoje ir pan. Palyginimas absurdiškas...
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Jėzus ir Dievas Tėvas krikščioniškame mene vaizduojami irgi su ilgais plaukais.
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Nusiskuta vyrai barzdas, nusiskuta plaukus, o paskui prieinama prie tokių dalykų kad depiliuojamasi kojas ir t.t., pas manikiūrininkus einama...Tai kokie jūs vyrai, jūs .......
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Jėzus ir Dievas Tėvas krikščioniškame mene vaizduojami irgi su ilgais plaukais.
                  Prieš 2008 metus tai gal buvo normalu ir gražu, bet gyvename šiomis dienomis ir madomis
                  gera gyventi gerai

                  Comment


                    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                    Jėzus ir Dievas Tėvas krikščioniškame mene vaizduojami irgi su ilgais plaukais.
                    Teologijos fakulteto dekanas - irgi su ilgais plaukais. Tiesa, jis rokeris, tai manau, kad čia dėl to.

                    Yra tokia istorija iš komunizmo laikų, kai vienas vaikinukas auginosi plaukus, o jam mokykloj sakydavo nusikirpti juos. O jis nenorėjo. Ir akrtą jį nuvedė į mokytojų kambarį, ir pasakė:
                    na, tai kodėl tu jų nesikerpi?
                    Jis parodė pirštu į ant sienos kabantį Markso paveikslą, ir pasakė:
                    o va jis tai ilgais plaukais.

                    Manau, kad svarbiausia geram įvaizdžiui yra ne plaukų ilgis, bet jų priežiūra. Ir galbūt - šioks toks santūrumas.

                    O jei dar ne į temą pridėti, tai ilgi plaukai tinka tiems vyrams, kurių kūno sudėjimas yra vyriškas. Čia tik mano nuomonė irgi

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      Prieš 2008 metus tai gal buvo normalu ir gražu, bet gyvename šiomis dienomis ir madomis
                      Na tik nesakyk, kad nenorėtum grįžti į tuos laikus ir "atmesti" plaukus, pajusti tą jausmą
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        whabada?
                        dabar pasakyk, iš kurio mano sakinio sugalvojai, kad "atitinkamai" reiškia, kad ilgaplaukiams aš išreiškiu nepasitenkinimą? Tiesiog, aš su jais bendrauju atitinkamai.
                        Iš šito:

                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                        Ten, kur tu niekam nerūpi - niekas ir nekreips dėmesio į tavo šukuoseną. O mes, Kaune, visus mylim ir visais rūpinamės, taigi, jei matome, kad kažkas daro kažką ne taip - būtinai stengiamės leisti jam tai sužinoti belieka apgailestauti, kad kai kurie tai daro smurtu.
                        Iš šito sakinio supratau, kad liaudiškai tariant marozai eina laisvės alėja, pamato kažkokia kitokią šukuosena na.. ir duoda į galvą. O tu darai viską ta patį, tik neduodi į galvą, o "leidi jam sužinoti" ką manai apie tą šukuoseną.

                        Dėl vakarų - nuo to ir pradėjau, sakydamas, kad kur tu niekam nerūpi - ten tavęs niekas ir nenorės pakeisti.
                        O tai gal tuose vakaruose rupi žmogus, o ne tai, kaip jis apsirengęs? Iš tavo pasisakymų aš suprantu, kad žmonės labiausiai rūpėjo Stalinui, nes sovietmečiu įvedė sistemą, kad mokykloje visi berniukai turėjo būti trumpai nukirpti, o visos mergaitės nešioti ilgas kasas ir visi dėvėti vienodas uniformas. Iš vis idealiausia turbūt būtų visas moteris sterilizuoti, surengti Miss/MIsteris pasaulis konkursą ir laimėjusiuosius klonuoti- tada visi vienodi būtų.

                        Turiu dar vieną klausimą. Kas nustatė kokia šukuosena yra gera ir kokia bloga?

                        Noriu pasakyti, kad savo stiliumi žmogus iš dalies parodo savo užsibrėžtus tikslus, ir aš su juo atitinkamai kalbėsiu pagal tai, kaip jis save man pristato
                        Tai savo dukterei tikriausiai rekomenduosi pasidaryti Prunskienės šukuosena, kad aukšti tikslai būtų užbrėžti? Esmė, kad su amžiumi ir šukuosenos skiriasi ir manau kvaila manyti, kad jeigu vienoliktokas pasistatys skiautėrę, tai jau jis nieko nesiekiantis gyvenime.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                          Iš šito sakinio supratau, kad liaudiškai tariant marozai eina laisvės alėja, pamato kažkokia kitokią šukuosena na.. ir duoda į galvą. O tu darai viską ta patį, tik neduodi į galvą, o "leidi jam sužinoti" ką manai apie tą šukuoseną.
                          Na, tiesą sakant, tai tu neteisus. Matai, jei pasakysi taip tiesiai šviesiai žmogui, ką apie jį manai, tai jis atsiblokuos nuo tavęs, ir net nesupras, ką jis daro kitiems nepriimtino, ir kurlink reikėtų ieškoti kompromiso (jei jis apskritai nori jo ieškoti). Na, o jei nenori ieškoti, tuomet toliau juo rūpinsis tik minėti "morozai", kurie irgi nenori ieškoti kompromiso.

                          O tai gal tuose vakaruose rupi žmogus, o ne tai, kaip jis apsirengęs? Iš tavo pasisakymų aš suprantu, kad žmonės labiausiai rūpėjo Stalinui, nes sovietmečiu įvedė sistemą, kad mokykloje visi berniukai turėjo būti trumpai nukirpti, o visos mergaitės nešioti ilgas kasas ir visi dėvėti vienodas uniformas. Iš vis idealiausia turbūt būtų visas moteris sterilizuoti, surengti Miss/MIsteris pasaulis konkursą ir laimėjusiuosius klonuoti- tada visi vienodi būtų.

                          Turiu dar vieną klausimą. Kas nustatė kokia šukuosena yra gera ir kokia bloga?

                          Tai savo dukterei tikriausiai rekomenduosi pasidaryti Prunskienės šukuosena, kad aukšti tikslai būtų užbrėžti? Esmė, kad su amžiumi ir šukuosenos skiriasi ir manau kvaila manyti, kad jeigu vienoliktokas pasistatys skiautėrę, tai jau jis nieko nesiekiantis gyvenime.
                          Galiu pasakyti, kad Lietuvoje kitiems labiau rūpi tiek pats žmogus, tiek jo išvaizda. Kai kabini panelę, juk tau abu rūpi, na, ypač, jei ne vienam vakarui čia.
                          Stalinas jau kišosi į asmens pasirinkimo laisvę, kas apskritai nėra sveikintinas dalykas, bet už tuos dalykus valdžia tais laikais ir prisiimdavo atsakomybę (palaikė tvarką ). Kiek tai buvo gerai - kitas klausimas. Bet kuriuo atveju - dabar atsakomybę prisiima pats žmogus, kuris ir pasirenka, kaip jam atrodyti. Čia ir grįžtame prie to, ar jam reikia ieškoti kompromiso, ar ne - jo vieno pasirinkimas.
                          Dėl mis pasaulio tu irgi neteisus.
                          Šukuosena yra gera ta, kuri parodo, kad tu save gerbi (įdomiausia, kad šitai turi atrodyti kitiems, ir nebūtinai tau )
                          Savo dukrai aš paliksiu apsispręsti pačiai. Svarbiausiai tinkamai išauklėti, ir parodyti, kas kaip šiam pasauly

                          Comment


                            Šiek tiek keista, kad besistengiantys "išreikšti save" ar "išsiskirti iš kitų" savo šukuosena ar apranga paskui reikalauja, kad į juos niekas neatkreiptų dėmesio. Jei pasąmonė reikalauja dėmesio (ir tas reikalavimas pasireiškia primityviausiu būdu - per šukuoseną, aprangą), o paskui gėdijamasi išeiti į gatvę tai rodo, kad žmogeliukas turi tam tikrų bėdų. Manau, kad savo vidinius prieštaravimus pirmiausia turėtumėte išspręsti patys, o ne pulti kaltinti dėl jų visuomenės, budulių, kauniečių, vyriausybės ir t.t.

                            P.S. mane patį kaunaz turbūt palaikytų gotu.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Jei pankas ar kitas neformatas Kaune žmonėms sukelia kokius nors troškimus (tarkime, duoti jam į galvą, jį apkalbėti ar tiesiog į jį spoksoti), tai:
                              1. pankas daro didelę įtaką tų žmonių psichikai ir emocijoms, vadinasi, pankas juos valdo.
                              2. tie žmonės yra labai pažeidžiami, jeigu pankas savo išvaizda juos gali išvesti iš psichinės pusiausvyros

                              o apskritai kalbant, ne pankas yra problema, kad jis pankas, o kito žmogaus 'pankiškas' stebėjimasis juo

                              Comment


                                Parašė arun' Rodyti pranešimą
                                Jei pankas ar kitas neformatas Kaune žmonėms sukelia kokius nors troškimus (tarkime, duoti jam į galvą, jį apkalbėti ar tiesiog į jį spoksoti), tai:
                                1. pankas daro didelę įtaką tų žmonių psichikai ir emocijoms, vadinasi, pankas juos valdo.
                                2. tie žmonės yra labai pažeidžiami, jeigu pankas savo išvaizda juos gali išvesti iš psichinės pusiausvyros

                                o apskritai kalbant, ne pankas yra problema, kad jis pankas, o kito žmogaus 'pankiškas' stebėjimasis juo

                                Na juk ne visi Kauno gyventojai yra tokie kaip kaunaz ...
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                  Na juk ne visi Kauno gyventojai yra tokie kaip kaunaz ...
                                  O is kur tu zinai koks yra kaunaz?

                                  Comment


                                    O forume jau darėsi nuobodu Linksmybės tęsiasi...

                                    4 minutės ir jau 5 pranešimai...
                                    Paskutinis taisė tivoli; 2008.10.29, 17:42.
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      Parašė aManXP
                                      Dabar tas negras, kuris žaidžia „Žalgiryje“
                                      – Noriu žinoti vieną dalyką – ar jūs manote, kad „Žalgiris“ neugdo žaidėjų?
                                      – Neugdo, kas ten ką ugdo, juodašikniai žaidžia.


                                      Na, o kad Vladas Garastas negražiai tuos negrus pavadino "juodašikniais", tai nėra gerai.Grubokai ir neetiškai pasakyta.Ir tiek.Kurgi čia rasizmas ?Ar jis kvietė su jais susidoroti ?Ne.Ar jis sakė, kad jie yra blogesni žaidėjai už baltus ir tik todėl, kad yra juodi ?Ne.Tai kame problema ?
                                      Bullshit. "Juodašiknis" yra pats tikriausias tiesioginis įžeidimas. Šis žodis neturi jokios kitos prasmės, kaip tik įžeidžiamąją.

                                      Comment


                                        Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                                        Bullshit. "Juodašiknis" yra pats tikriausias tiesioginis įžeidimas. Šis žodis neturi jokios kitos prasmės, kaip tik įžeidžiamąją.
                                        Čia sudurtinis žodis. Kuris iš tų žodžių atskirai yra įžeidžiantis? O jeigu juodaodį pavadinti baltarankiu perkeltine prasme? Čia irgi įžeidimas?
                                        Gal jau yra išleistas sąrašas įžeidžiančių žodžių ar jų junginių? Būtų įdomu pasiskaityti.
                                        gera gyventi gerai

                                        Comment


                                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                          Čia sudurtinis žodis. Kuris iš tų žodžių atskirai yra įžeidžiantis? O jeigu juodaodį pavadinti baltarankiu perkeltine prasme? Čia irgi įžeidimas?
                                          Gal jau yra išleistas sąrašas įžeidžiančių žodžių ar jų junginių? Būtų įdomu pasiskaityti.
                                          Nejaugi sudurtiniai žodžiai nebe įžeidimas? Tai, tarkim, tave galima vadint ir šaukt "subingalviu" ir viskas bus gerai? Nesijausi žeminamas?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X