Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Is kur tiek daug zinai? Ar vel "gal, turbut, nezinai, bet galvoji" ??? Jei aiskiau, konkreciai snekejau, apie zmogaus isvaizda ir kitu poziuri, apie ja, Kaune.
    Apie tai jau žinau, nes mokausiu lietuvių filologijoje. Ir ten mokoma apie kalbos stilių ir kalbėseną.
    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    O is kur ta sukuosena atsiranda? Juk taves nieks nevercia darytis sukuosenu kazkokiu imantriu, viska savo noru darai. Tai jeigu atrodai kaip koks klounas, tai ko tu stebiesi, kad negali ramiai praeit jeigu pats nusprendei taip atrodyt ir juokint zmones? Bet cia jau aisku kazkokia ypatingai tragiska sukuosena turi but, kad ramiai nepraeitum per Laisves aleja. Nes kiek pazystu draugu, pas kuriuos nestandartines sukuosenos(bet proto ribose) jokiu problemu niekada nebuvo.

    ps. as kalbejau apibendrintai, o ne konkreciai apie tave, nes net nezinau kokia tavo ta sukuosena.
    Ne ne, dabar mada tiek pažengusi, kad klouniškų ir kvailai atrodančių šukuosenų beveik nėra. Mano šukuosena yra ne tiek įmantri, kad būtų keista, kiek neelinė, kad būtų įdomi. O žmonės žiūri lyg būčiau ateivis. Klaipėdoje ir Vilniuje taip nebūna. Užsienyje juo labiau! Dėl to ir esu susiformavęs nuomonę, jog kauniečiai konservatyvesni, lyginant su kitų Lietuvos didžiųjų miestų gyventojais.
    Paskutinis taisė Ametistas; 2008.10.27, 18:12.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Mano šukuosena yra ne tiek įmantri, kad būtų keista, kiek neelinė, kad būtų įdomi.
      Įmesk foto, nuspręsim kas kaip... Nes čia iš aprašymo, tai jau žiauriai atrodyt turėtum...
      Autoturistai

      Comment


        amiko plysauji ir "dergi" Kauna ar ne taip? Tuo tarpu reikalauji tolerancijos is kitu forumo dalyviu.

        Comment


          Man tai patinka su paaugintais plaukais per miestą eiti - visos panos žiūri

          O jei rimčiau, tai jau seniai yra žinoma, net universitetuose mokoma, kad šukuosena gana daug pasako apie žmogų (pvz, kad trumpaplaukės merginos ir ilgaplaukiai vaikinai eina "prieš kažkurią madingą srovę"[pvz televizijos siūlomą, popso, bažnyčios, ar pan]).

          Ir aš, kažką savo plaukams pasidarydamas, suprantu, kad galiu vienokios ar kitokios reakcijos susilaukti toj pačioj laisvės alėjoj. Mano nuomone būtų neprotinga pasiskusti pusę galvos, o kitą pusę palikti plaukais užaugintą, nes tada tikrai manęs chebra negerbs. Skirtumas tik toks, kiek skirtinguose miestuose žmonėms ant to nusispjauti - ten, kur tu niekam nerūpi - niekas ir nekreips dėmesio į tavo šukuoseną. O mes, Kaune, visus mylim ir visais rūpinamės, taigi, jei matome, kad kažkas daro kažką ne taip - būtinai stengiamės leisti jam tai sužinoti belieka apgailestauti, kad kai kurie tai daro smurtu.

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Kaune neįmanoma net Laisvės alėja pereiti su kokia labiau išsiskiriančia šukuosena!
            Kodėl? Šviestuvai per žemai kabo?

            Comment


              Parašė somis Rodyti pranešimą
              Man tai patinka su paaugintais plaukais per miestą eiti - visos panos žiūri
              Man atrodo daugiau visokie amiko ziuri, o ne panos.

              Comment


                Ir įrodė žmogus, kad jei išsiskirsi, tai priekabiaus visokie atmarozkai. Tiek komentarų. Koks kieno reikalas, kokia žmogaus šukuosena.

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  Man tai patinka su paaugintais plaukais per miestą eiti - visos panos žiūri

                  O jei rimčiau, tai jau seniai yra žinoma, net universitetuose mokoma, kad šukuosena gana daug pasako apie žmogų (pvz, kad trumpaplaukės merginos ir ilgaplaukiai vaikinai eina "prieš kažkurią madingą srovę"[pvz televizijos siūlomą, popso, bažnyčios, ar pan]).

                  Ir aš, kažką savo plaukams pasidarydamas, suprantu, kad galiu vienokios ar kitokios reakcijos susilaukti toj pačioj laisvės alėjoj. Mano nuomone būtų neprotinga pasiskusti pusę galvos, o kitą pusę palikti plaukais užaugintą, nes tada tikrai manęs chebra negerbs. Skirtumas tik toks, kiek skirtinguose miestuose žmonėms ant to nusispjauti - ten, kur tu niekam nerūpi - niekas ir nekreips dėmesio į tavo šukuoseną. O mes, Kaune, visus mylim ir visais rūpinamės, taigi, jei matome, kad kažkas daro kažką ne taip - būtinai stengiamės leisti jam tai sužinoti belieka apgailestauti, kad kai kurie tai daro smurtu.
                  Bėda ta, kad dėl stiliaus nesiginčijama. Kas vienam gražu, tas kitam gali atrodyti visiška nesąmonė. Kažkaip jums tai sunku suprasti...
                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                  Comment


                    Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
                    Bėda ta, kad dėl stiliaus nesiginčijama. Kas vienam gražu, tas kitam gali atrodyti visiška nesąmonė. Kažkaip jums tai sunku suprasti...
                    Va butent. Ir aplamai visiem turetu buti "dzin" kas kaip atrodo. Nereik ziuret kaip i marsieti. Jei jam gerai, tegul.

                    Comment


                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                      Ir įrodė žmogus, kad jei išsiskirsi, tai priekabiaus visokie atmarozkai. Tiek komentarų. Koks kieno reikalas, kokia žmogaus šukuosena.
                      Sprendžiant iš to, kad čia parašei komentarą, tai irgi esi atmarozkas ir tau jo šukuosena labai rūpi...
                      Autoturistai

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        O is kur ta sukuosena atsiranda? Juk taves nieks nevercia darytis sukuosenu kazkokiu imantriu, viska savo noru darai. Tai jeigu atrodai kaip koks klounas, tai ko tu stebiesi, kad negali ramiai praeit jeigu pats nusprendei taip atrodyt ir juokint zmones? Bet cia jau aisku kazkokia ypatingai tragiska sukuosena turi but, kad ramiai nepraeitum per Laisves aleja. Nes kiek pazystu draugu, pas kuriuos nestandartines sukuosenos(bet proto ribose) jokiu problemu niekada nebuvo.

                        ps. as kalbejau apibendrintai, o ne konkreciai apie tave, nes net nezinau kokia tavo ta sukuosena.
                        Žodžiu, senas anekdotas išlieka teisingas:

                        Eina per Laisvės alėją du pankai - vienas su žaliais batų raišteliais, o kitas irgi į galvą gaus.
                        O jeigu kalbėti apibendrintai (ne apie konkrečius žmones ir ne konkrečius miestus) - koks tavo reikalas, kieno kokia šukuosena? kodėl tau tai rūpi? ar negalėtum savo nuomonės pasilaikyti sau?

                        Comment


                          provincialu kabinėtis žodžiais ar net liesti kažką, kas nešioja ne komunistinę šukuoseną ar dėvi ne urlaganiniais aprėdais.
                          tačiau lygiai taip pat provincialu turėti nestandartinį 'pričesoną' ar dėvėti stilingus skarmalus vien tam, jog susireikšmintum ir dėl to kiti turėtų nusižudyti.

                          Comment


                            Parašė c2h5oh Rodyti pranešimą
                            O jeigu kalbėti apibendrintai (ne apie konkrečius žmones ir ne konkrečius miestus) - koks tavo reikalas, kieno kokia šukuosena? kodėl tau tai rūpi? ar negalėtum savo nuomonės pasilaikyti sau?
                            Kalbant apibendrintai (ne apie konkrečius žmones ir ne konkrečius miestus) man tai visai nerūpi... Bet perskaičius, jog pilietis negali praeiti mano gimtojo miesto pagrindine gatve (kuria diena dienon zuja įvairaus plauko žmogeliukai) dėl savo šukuosenos smalsumo vedamas noriu pasidomėti kas tai per šedevras, jei žmonės gatvėj užkabinėja.

                            O savo nuomonės sau laikyti nėra būtina, jei yra tema forume atvira diskusijoms apie toleranciją...
                            Autoturistai

                            Comment


                              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                              Va butent. Ir aplamai visiem turetu buti "dzin" kas kaip atrodo. Nereik ziuret kaip i marsieti. Jei jam gerai, tegul.
                              Vat čia ir kabliukas, kad gyvename laisvoje demokratinėje visuomenėje, ir čia ne tu, o jie turėtų spręsti, ar jiems dzin, ar ne.
                              O sveikas protas žmogui duotas tam, kad jis įvertintų tikėtiną instinktyvią aplinkos reakciją į jo veiksmus (stilių, elgesį)

                              Comment


                                Parašė Kadafis Rodyti pranešimą

                                O savo nuomonės sau laikyti nėra būtina, jei yra tema forume atvira diskusijoms apie toleranciją...
                                Turėjau omeny nuomonės reiškimą ne forume, o gimtojo miesto pagrindinėje gatvėje

                                Comment


                                  Parašė Naujokelis Rodyti pranešimą
                                  amiko plysauji ir "dergi" Kauna ar ne taip? Tuo tarpu reikalauji tolerancijos is kitu forumo dalyviu.
                                  Dergiu Kauną? Tau gal su protu negerai? Skirk dergimą nuo nuomonių išsakymo! Jei nuomonė negatyvi, nereiškia, kad kalbėtojas yra neigiamai nusiteikęs apie tą dalyką. Plyšauju? Per jautriai reaguoji.
                                  Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                  Man atrodo daugiau visokie amiko ziuri, o ne panos.
                                  Paskutinis taisė Ametistas; 2008.10.28, 13:45.
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė somis Rodyti pranešimą
                                    Vat čia ir kabliukas, kad gyvename laisvoje demokratinėje visuomenėje, ir čia ne tu, o jie turėtų spręsti, ar jiems dzin, ar ne.
                                    O sveikas protas žmogui duotas tam, kad jis įvertintų tikėtiną instinktyvią aplinkos reakciją į jo veiksmus (stilių, elgesį)
                                    Nori pasakyt, kad jei TAU nepatinka, tai as turiu keistis?

                                    Comment


                                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                      Susibalansavusi reiškia sustabarėjusi. Vilniuje vieni kitiems tolerantiškesni ir veini kitus priima į vieną visuomenę. Kaune neįmanoma net Laisvės alėja pereiti su kokia labiau išsiskiriančia šukuosena! Čia manau ne kas kita, kaip konservatyvumas ir siauras akiratis.
                                      Nereik putotis. Man uzkibo si tavo zinute. Nepatiko kad suabsoliutini viska. Ir del to kad negali praeiti. Maciau ivairiu "eksponatu" Kaune studiju laikais ir nemaciau kad jie ten neissitektu ar nepraeitu. Neskleisk ereziju. Jei ten pora treninginiu kazka veptelejo tai neklijuok ju elgesio visam miestui. Tokiu pilieciu ir Vilniuje ir Klaipedoje yra. Reaguoju normaliai, kaip tu rasai taip ir tau atsakoma.

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Nori pasakyt, kad jei TAU nepatinka, tai as turiu keistis?
                                        Noriu pasakyti, kad jei man trukdo girtas vairuotojas, tai jis girtas turi būti ten, kur man girtas netrukdytų (pvz, troleibuse, ant šaligatvio ar pan).

                                        O jei kalbant apie šukuosenas, tai manau, kad žmogus iš dalies savo šukuosena parodo savo visuomeninę padėtį (palyginimui - įsivaizduoji panko šukuoseną pas ministrą, kalbantį su Lenkijos atitinkamu ministru?). Noriu pasakyti, kad savo stiliumi žmogus iš dalies parodo savo užsibrėžtus tikslus, ir aš su juo atitinkamai kalbėsiu pagal tai, kaip jis save man pristato

                                        Comment


                                          Parašė somis Rodyti pranešimą
                                          Noriu pasakyti, kad jei man trukdo girtas vairuotojas, tai jis girtas turi būti ten, kur man girtas netrukdytų (pvz, troleibuse, ant šaligatvio ar pan).

                                          O jei kalbant apie šukuosenas, tai manau, kad žmogus iš dalies savo šukuosena parodo savo visuomeninę padėtį (palyginimui - įsivaizduoji panko šukuoseną pas ministrą, kalbantį su Lenkijos atitinkamu ministru?). Noriu pasakyti, kad savo stiliumi žmogus iš dalies parodo savo užsibrėžtus tikslus, ir aš su juo atitinkamai kalbėsiu pagal tai, kaip jis save man pristato
                                          Hm idomi idomi nuomone. Tai jei tu su ilgais plaukais, vadinasi galiu i tave ziureti kaip i moteri? Nes ilgi plaukai paplite tarp moteriskos lyties atstoviu Man pankai nemaiso. Tegul, paivairina publika. Svarbu nebutu issisokeliai ir netrugdytu kitu zmoniu. mano nuomone.
                                          Paskutinis taisė Mjso; 2008.10.28, 17:12.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X