Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tolerancija Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Man kartais atrodo, Aš, kad vienas kalba apie apelsinus, o kitas apie obuolius
    Jei atvirai, aš už obuolius

    Tingiu veltis i ilga diskusija, tik noreciau pastebeti viena momenta. Kuo cia deta nekulturinga elgsena? Kaip galima zinoti, kad parade (nors kokiame ten parade... buvo prasoma surengti viso labo kuklia demonstracija ar eisena) bus nepadoriai elgiamasi?
    Būtų galima tiesiog bendrauti. Pasiteirauti, kokia planuojama eisenos programa. Jei viešosios tvarkos pažeidimų nenumatoma - leisti.

    Aš taip pat minėjau, kad planuotiems paradams niekada neprieštaravau.

    Nesakau, kad reikia drausti, tik siūlau kokį kelią rinktis, nes linkiu sėkmingos tolerancijos plėtros, ne atvirkščiai.

    Toks nominalus vertinimas (del "viesosios tvarkos") yra budingas nebent policinems ir represinems valstybems kaip SSRS ar S.Koreja, kur bet koks valdziai nepriimtinas visuomenes nariu elgesys traktuojamas kaip "viesosios tvarkos pazeidimas". Keista, kad bandai atstovauti toki poziuri... nors aisku turi tam teise, kurios tikrai negincysiu.
    Ar būtinai? Ar išsvysčiusiose šalyse toks dalykas, kaip viešosios tvarko pažeidimas, neįmanomas?

    Jonai, gi aš specialiai akcentavau (net pabraukiau), kad tik objektyviai vertinant. Jei to padaryti nesugebama dėl nekompetencijos ar netolerancijos, tai kita kalba. Dėl to nesu linkęs priimti kritikos savo logikai, nes čia ne pati logika būtų neteisinga, o kažkieno požiūris.

    Ne del viesosios tvarkos pazeidimu uzdraude eisena ir pats puikiai tai supranti.
    Suprantu tai. Bet kaip oponentų vienas dažniausių komentarų yra sutinkamas būtent toks, kokį aptariu, homoseksualų paradas.

    Politikai gal į tai ir neatsižvelgia, bet visuomenė prieštarauja ne tiek pačiam paradui, kiek tokiam jo realizavimui, kokį turi suformuotą jų įvaizdį. Tai, jei tai nebūtų vaistas politikams, gal bent visuomenei padėtų. Nors negaliu būti tikras, kad ir politikai nesivadovauja panašiu paradų vaizdiniu.

    ***

    Reikėtų jau minėtos viešos diskusijos įtraukiant politikus.

    Žinojau, kad nesusilaikysiu
    Įžvalgos.lt - FB - G+

    Comment


      Mano nuomone, tokiam renginiui nepasiruošusi būtent "mažumos" bendruomenė, o ne konservatorių. Manau, kai GAY bendruomenė priartės prie kažko panašaus:
      http://www.youtube.com/watch?v=RrcmSCUmNZY (nuo 1 minutės).

      Galima bus kalbėti apie paradus.

      Comment


        Aš tai vis nesuprantu, kodėl ta gėjų tema pastaruoju metu Lietuvoje nusipelno tiek dėmesio? Ar nėra aktualesnių temų, kad ir seimo sprendimai indeksuoti atlyginimus, artėjantys rinkimai ir būsima politinė situacija po jų, būsimos šildymo kainos ir senų bei nepasiturinčių žmonių likimas, švietimo sistemos reforma ir pan.? Kodėl tiek dėmesio tiems gėjams ir jų reikalams??? Gal Tomkus buvo teisus, kad pasaulį valdo gėjai ir žydai?
        Jūsų,
        Analitikas PlėtRa™

        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

        Comment


          Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
          Aš tai vis nesuprantu, kodėl ta gėjų tema pastaruoju metu Lietuvoje nusipelno tiek dėmesio? Ar nėra aktualesnių temų, kad ir seimo sprendimai indeksuoti atlyginimus, artėjantys rinkimai ir būsima politinė situacija po jų, būsimos šildymo kainos ir senų bei nepasiturinčių žmonių likimas, švietimo sistemos reforma ir pan.? Kodėl tiek dėmesio tiems gėjams ir jų reikalams??? Gal Tomkus buvo teisus, kad pasaulį valdo gėjai ir žydai?
          Dar galima prie sąrašo pridėti šlubą Liūtuką (o 2009m. su naujomis elektros kainomis jau ant nosies), kalbas apie lito devalvaciją, kas mėnesį augančią infliaciją ir t.t. Na tai kad nutraukti nuo savęs dėmesį, štai ir mėtomi tokie "kaulai" - peškitės ir nieko aplinkui nematykite. Šiandien vėl Delfyje straipsnis apie kažkokias grupelei žmonių aktualias problemėles.
          gera gyventi gerai

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Visgi pripazink, kad tokiu sprendimu ir tolesniais sprendimais drausti geju eisenas ar paradus yra PAZEIDZIAMOS ju teises, kas priestarauja musu paciu istatymams ir tarptautrinems sutartims, kurias pasiraseme ir ratifikavome. Taip pat nepamirsk, kad ES tai ne tas pats, kas SSRS ir pasiteisinimai "viesosios tvarkos pazeidimais" tokiais atvejais negalioja. Ne del viesosios tvarkos pazeidimu uzdraude eisena ir pats puikiai tai supranti.
            Kaip gali būti uždraudimas eisenos pažeidimas teisių? Paklausiu kitaip, kodėl turėtų dabar būti sustabdytas eismas Gedimino prospekte dėl renginio, kuris neturi nei estetinio vaizdo nei kultūrinės reikšmės? Jei kiekvienai marganalinei bendruomenei būtų leista daryti visokias eisenas, tai kaip miestas tada atrodytų?
            Flickr

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
              Kaip gali būti uždraudimas eisenos pažeidimas teisių?
              Pazeista teise i susirinkimo laisve. Va taip.

              Paklausiu kitaip, kodėl turėtų dabar būti sustabdytas eismas Gedimino prospekte dėl renginio, kuris neturi nei estetinio vaizdo nei kultūrinės reikšmės? Jei kiekvienai marganalinei bendruomenei būtų leista daryti visokias eisenas, tai kaip miestas tada atrodytų?
              Jei neklystu, eisena buvo prasoma leisti Rotuses a. ir jokio eismo niekas neprase uzdrausti.

              O kulturne reiksme tai, be abejo turi. Visada atsiras tokiu, kam tai bus idomu ir kad del to ims labiau dometis sis reikalais bei to grupes padetimi ir veikla visuomeneje. Tai irgi kultura. O tie, kam atrodo, kad tai neturi kulturines vertes, yra laisvi tai tiesiog ignoruoti uzuot putojesi ir svaidesi izeidimais.
              Paskutinis taisė John; 2008.07.10, 12:34.

              Comment


                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                Aš tai vis nesuprantu, kodėl ta gėjų tema pastaruoju metu Lietuvoje nusipelno tiek dėmesio? Ar nėra aktualesnių temų...
                Sprendziant is sitos temos populiarumo siame forume, aktualesniu temu yra nedaug

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Pazeista teise i susirinkimo laisve. Va taip.



                  Jei neklystu, eisena buvo prasoma leisti Rotuses a. ir jokio eismo niekas neprase uzdrausti.

                  O kulturne reiksme tai, be abejo turi. Visada atsiras tokiu, kam tai bus idomu ir kad del to ims labiau dometis sis reikalais bei to grupes padetimi ir veikla visuomeneje. Tai irgi kultura. O tie, kam atrodo, kad tai neturi kulturines vertes, yra laisvi tai tiesiog ignoruoti uzuot putojesi ir svaidesi izeidimais.
                  Tai kur ta eisena eitų? Rotušės aikštėje eismas vyksta, nebent jie niekur neitų tik vidury aikštės pastovėtų, bet kokia tada eisena?
                  Taip, kad eismas būtų sustabdytas ir būtų pažeistos mano teisės laisvai judėti.
                  Gali rengti geriau eisenas kur nors toliau nuo miesto reprezentatyvių vietų, nes dabar nori kažkokių išskirtinių teisių. Aš irgi gal norėčiau surengti kokią eisena su savo tikslais.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Tai kur ta eisena eitų? Rotušės aikštėje eismas vyksta, nebent jie niekur neitų tik vidury aikštės pastovėtų, bet kokia tada eisena?
                    Nezinau, kaip tiksliai tai buvo pavadinta. Eisena vadinu tik todel, kad pirmas toks zodis sove i galva. Gali vadinti demonstracija, susirinkimu, pastovejimu, pasivaiksciojimu ir t.t.

                    Taip, kad eismas būtų sustabdytas ir būtų pažeistos mano teisės laisvai judėti.
                    Dar karta kartoju, eismo stabdymo niekas neprase. Beje, nesu tikras, ar eismas rotuses aiksteje apskritai tuo metu vyko. Tavo teise laisvai judeti pazeista nebutu, nes judeti tau visviena butu leista.


                    Gali rengti geriau eisenas kur nors toliau nuo miesto reprezentatyvių vietų, nes dabar nori kažkokių išskirtinių teisių. Aš irgi gal norėčiau surengti kokią eisena su savo tikslais.
                    Aisku, kad gali. Bet lygiai taip pat gali ir Rostuses a. Tai ju reikalas, kur jie nori rengti demonstracijas, jeigu tai nepriestarauja istatymams (pvz., negali rengti eisenos ant seimo stogo). Ir tai ne isskirtiniu teisiu norejimas, o paprasciausia teise susirinkti, kaip ir bet kuriai kitai grupei, norinciai susirinkti.

                    Jeigu nori surengti daugiau kaip 9 zmoniu organizuota eisena, turi teise tai daryti, jei tavo veikla nebus nelegali. Eik, prasyk leidimo, ir, jei nesi gejus, ji tikriausiai gausi
                    Paskutinis taisė John; 2008.07.10, 13:13.

                    Comment


                      Trukt už vadžių, vėl iš pradžių...

                      „Tolerancijos vilkikas“ vėl beldžiasi į Vilniaus vartus

                      K.Sadauskas:
                      Svarbu suprasti, kad tai nėra vien tik apie gėjų teises skelbiantis vilkikas. Neturime tikslo išskirti vienos grupės, nes jos visos yra vienodai problematiškos
                      J.Imbrasas:
                      Kol aš būsiu meras, homoseksualams reklamuotis mieste neleisiu
                      Dialogas, matyt, nelabai pavyko...

                      Comment


                        Gyvenimas eina sava vaga, o kai kurie asmenys ir toliau nori progresyviai keisti visuomenės pažiūras ir tai labai sveikintina. Dabar Lietuvoj daugiau nei pusė yra netolerantiški ir visur įžvelgia tik drėsmė, pavojų, kesinimąsi į juos ir pan. Patys kai kurias grupes vadindami nenormaliais, nesveikais ar iškrypusiais, net nesusimąsto, kad yra šiek tiek neurotiški ir linkę į šizofreniją (kai vaidenasi reiškiniai, kurių nėra ar nematyti jų atsirandimo). Šiuo konkrečiu atveju heteroseksualai yra pernelyg susireikšminę ir žvelgdami tik savo interesų bei nesistengdami suprasti kitų grupių, nepadeda nei savo, nei kitų gerovės progresavimui. Kitavertus, tai suprantama ir homoseksualai yra stebėtinai kantrūs ir tylūs, mat kitose šalyse dauguma už įžeidinėjimus ir nepakantūmą gautų didžiules nuobaudas. Visuomenė dar nesupranta, kad žmogus ir koks būtų, jis vis tiek yra žmogus ir nusipelno bent menkos pagarbos. Kitka yra jei nemėgsti to žmogaus, tačiau to garsiai reikšti taip pat negalima. O homoseksualų aktyviosios grupės taip pat daro klaidų. Pastarieji savo kai kuriais atvejais neapgalvotai pasielgia ir taip prezentuoja visuomenei homoseksualų grupę, sudaro įvaizdį. Visuomenė, nesidomėdama apie homoseksualus, kaip avys susidaro įspūdį tik iš keliolikos gandų, mitų, nutikimų, atvejų ir pan., kurie yra neobjektyvūs ir kiekvienu atveju nagrinėtini skirtingai.
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          O dabar rašau į atskirą komentarą, kad nesimaišytų pagrindinės mintys.
                          Visuomenė ir integracija
                          Žodis visuomenė nėra toks siauras ir nepriklauso vienai ar kelioms bet kokios krypties grupėms. Todėl svarbu suvokti, jog esant viešoje vietoje, reikia elgtis taip, kad netrukdytum kitam, reikia prislopinti savo asmeniškumą, kito žmogaus gerovės vardan (sakykime, pamatome neįgalųjį - mums įdomu, smalsu pasižiūrėti, kaip jam sekasi keliauti gatve neįgaliojo vėžimėliu, tačiau suvokiame, kad tai trikdytų jį, todėl taip nesielgiame, jo nesmerkiame, stengiames gailiai į jį nežiūrėti, nes tai taip pat priverstų jį jaustis nemaloniai). Nesvarbu, žmogus ligotas, atrodo išskirtinai, elgiasi išskirtinai - jie yra visuomenės dalis, todėl turi teisę į laisvę ir dvasinę ramybę tol, kol jie tiesiogiai nekenkia kitiems. Taigi net ir dabar įstatymiškai bet kokios išskirtinos grupės nariai gali elgtis neišskirtinai, pvz., homoseksualai turi teisę bučiuotis viešai. Tačiau patys Lietuvoje taip elgiasi itin retai, todėl vien dėl to turėtumėte elgtis, nes jie gerbia jūsų nepakantumą ir supranta, kad sudarytų jums nejaukumo jausmą. Tačiau reikia abiems grupėms stengtis sumažinti trintį tarp įvairių grupių ir stengtis juos suprasti bei mažinti atskirti - kaip jie nori taip pasielgti (pasibučiuoti viešumoje), taip jūs nenorite to matyti. Kad abi pusės būtų laimingos, reikia ieškoti kompromiso.

                          Kodėl turėčiau?
                          Dabar prabyla kitas frontas - kodėl turėčiau būti jiems pakantus? Kadangi neatidžiai skaitėte, pakartosiu:
                          1. Nes kiekviena grupė viešoje vietoje turi teisę elgtis laisvai ir nevaržomai, kol tai tiesiogiai nekenkia jums ir nepažeidžia įstatymų.
                          2. Jei jau mintyse pasakėte "kodėl turėčiau?", tai reiškia, jog esate savanaudis, todėl akcentuoju šią jūsų problemą, kuri jums kenkia ne tik šioje srityje.
                          3. Tokie pasakymai, kaip "mano vaikas, pamatęs du homoseksualus, pats toks bus" yra kvailesni už bobučių pasakas ir man asmeniškai keista, kaip XXI amžiuje žmonės gali būti tokie neapsišvietę.

                          Jei ir esate suaugę žmonės, jei ir paaugliai, jūsų, kaip visuomenės nario prievolė yra nuolat domėtis pasaulio pokyčiais, visuomenės raida ir stengtis keisti ir tobulinti savo charakterį, nuomonę, įžvalgą, sampratą į kai kuriuos dalykus. Laikas atsikratyti komplekso "bijau, kad tai manęs neįtakotų" ir urvinio žmogaus pasakėlių apie tai, kaip pasaulis turi išlikti nesikeisdamas dešimtmečius. Atsibuskite, pažiūrėkit, kaip pasaulis pasikeitė per vieną dešimtmetį, o kaip pasikeitė jūsų mąstymas per šį laikotarpį?
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Norejau pareiksti nuomone ir as. Kadangi issamesnis naujausias komentaras yra amiko, as jam siek tiek oponuociau.
                            Is esmes sutinku, reikia toleruoti ir priimti tokius zmones ir taip toliau, taciau:
                            Kokis yra geju parado tikslas? Klausimas paprastas ir labai naivus. Reklamuotis? kam?
                            Del geju pagarbos mums (amiko cia jus klystate). Neteko sutikt gejaus (deje), kuris kazkiek gerbtu heteroseksuala (asmenine patirtis). Toleruot toleruoju, bet tikiuosi kad gyvenime man tiesiogiai nemaisys, tai yra : nepranasaus mano ateities, nesikis i mano gyvenima.
                            Atsiprasau uz gana subjektyvia nuomone, bet ji juk tik nuomone

                            Comment


                              Parašė New_one Rodyti pranešimą
                              Norejau pareiksti nuomone ir as. Kadangi issamesnis naujausias komentaras yra amiko, as jam siek tiek oponuociau.
                              Is esmes sutinku, reikia toleruoti ir priimti tokius zmones ir taip toliau, taciau:
                              Kokis yra geju parado tikslas? Klausimas paprastas ir labai naivus. Reklamuotis? kam?
                              Del geju pagarbos mums (amiko cia jus klystate). Neteko sutikt gejaus (deje), kuris kazkiek gerbtu heteroseksuala (asmenine patirtis). Toleruot toleruoju, bet tikiuosi kad gyvenime man tiesiogiai nemaisys, tai yra : nepranasaus mano ateities, nesikis i mano gyvenima.
                              Atsiprasau uz gana subjektyvia nuomone, bet ji juk tik nuomone
                              Gėjų parado tikslas - parodyti visuomenei, kad pasaulyje egzistuoja tokie žmonės homoseksualai ir jie viešai rodydamiesi demonstratyviai reiškia, kad jiems visuomenėje negerai. Lietuvoje paradas nebūtų panašus į Pietų Amerikos dėl daugybės priežasčių:
                              1. P. Amerikoje ir homoseksualų, ir heteroseksualų paradai yra tapę norma, kai apsirengiama kuo pompastiškiau, naudojama daug grimo ir pan. Lietuviai, prisižiūrėję kitų valstybių gėjų paradus, mano, kad būtų toks ir Lietuvoje.
                              2. Lietuviai yra konservatyvesni, uždaresnio būdo, siauresnės pasaulėžiūros, todėl jiems žodžiai: "demonstracija", "eisena", "paradas" tiesiog kelia baimę dėl jų pačių siauro nuovokumo.
                              3. Lietuvoje visuomenė per mažai arba visai nesidomi įvairių mažumų integracija į visuomenę.
                              4. Lietuviai linkę visą gyvenimą vadovautis principu "man gerai, o kaip kitam - man nerūpi" ir tai įrodo tik mūsų visuomenės individų savanaudiškumo paplitimą.

                              Gėjų parado tikslas nėra reklamuotis. Paprastai reklamuojami produktai ar prekės, gėjai nei produktai, nei prekės. Apskritai, homoseksualumo taip lengvai, net ir labai norėdamas, neįgysi, todėl to vadinti reklama negalime.

                              Jei esate susidaręs nuomonę, kad homoseksualai negerbia heteroseksualų, galbūt jūs esate atsitiktinai susidūrę tik su ta homoseksualų dalimi, kurie heteroseksualų negerbia. Pats asmeniškai (kaip homoseksualas) galėčiau pasakyti, kad gerbiu bet kurį žmogų, jo neišskirdamas. Lygiai taip pat heteroseksualus gerbia ir kiti 6-8 homoseksualūs draugai. Turiu gėjų draugų ir daugiau, bet dėl mano suskaičiuotų esu tikras. Taigi manau homoseksualų, negerbiančių ir gerbiančių heteroseksualus galbūt yra pasiskirstę po pusę ar bent panašiai. Pastebėjimas: aiškiai matomi, žinomi ir garsiai girdimi bei atvirai apie save reiškiantys homoseksualai dažniausiai yra negerbiantys heteroseksualų, o tyliai ramiai gyvenantys, galime manyti, yra gerbiantys heteroseksualus. Tačiau tai tik mano hipotezė.

                              Nesupratau šio sakinio: "toleruoju, bet tikiuosi kad gyvenime man tiesiogiai nemaisys, tai yra : nepranasaus mano ateities, nesikis i mano gyvenima."

                              Jei apie demonstracijas - tai nėra gėjų kišimasis į jūsų gyvenimą, apskritai, gėjų siekimas lygių teisių nėra kišimasis į heteroseksualų laisvę ir jų gyvenimą, jūs kažkodėl (nežinia iš kur) traukiate tokias išgalvotas ir su realybe nesusisujusias pasakas.

                              Kad visiems būtų ramiau:į homoseksualumą reikia žvelgti neutraliomis akimis, be išankstinių nuostatų. Kad ir kaip jums nemalonu ar nejauku būtų, homoseksualų buvo ir bus. Patikėkite, man asmeniškai dėl to ilgai buvo gėda ir dabar gėda, bet šiek tiek mažiau. Juk ir aš esu žmogus, norintis gyventi. Stengiuosi gyventi, kad netrukdyčiau kitiems, kad neįpratusiai prie homoseksualų heteroseksualiajai visuomenei nesudaryčiau nepatogumų. Tačiau ir aš darau klaidų, ir aš kartais pasireiškiu, tačiau tai nėra niekas kita, kaip tik noras gyventi. Aš nesikesinu į jūsų laisvę, ateitį, į jūsų sąžinę, gerovę, dorovę, šeimą, nesikesinu į jūsų gyvenimą. Taip, kaip aš jus gerbiu, norėčiau, kad ir mane gerbtų. Deja, to nėra. Todėl nėra ko stebėtis, kad heteroseksualai, negerbiantys homoseksualų, patys patiria pagarbą iš pastarųjų pusės. Tai grandininė reakcija. Tiesiog palinkėčiau vieniems į kitus žiūrėti ramiau, be jokių neurotiškų minčių, pasaulis negriūva, kaip jūs manote. Tiesiog vieni kitiems būkime nuolaidesni ir tokiu būdu būtų pasiekta tolerancija.

                              Manau toks didelis atotrūkis tarp heteroseksualų ir homoseksualų yra dėl to, kad vieni kitų bijo. Ypač heteroseksualai gėjų. O baimė yra iš kur? Iš niekur daugiau, kaip tik iš nežinojimo, kas tai yra. Homoseksualai jus aplink supa daug metų, bet jūs to nežinojote, ir tik dabar, kai apie tai garsiau prabilta, jūs tai suprantate ir bijote. Siūlau pasidomėti daugiau apie homoseksualus.

                              Peršama tolerancija
                              Visiškai suprantu ir jūsų "fronto" pusę. Jūsų manymu, jums priverstinai peršama tolerancija, o kas būna, kai per prievarta kas nors grūdama? Ima pykinti, norisi nuo to vemti. Taip yra ir jums, heteroseksualiajai visuomenei: kuo daugiau kalbama apie gėjų teises, tuo labiau jums tai atsibosta ir jūs sakote: "užknisot su tomis teisėmis, atstokite nuo mūsų!!!"
                              O dabar dėl ko homoseksualai neatstoja? Nes jūs į juos neįsiklausote, o jei ir įsiklausote, jūs nesusimąstote. O jei ir susimąstote, tai naudos duoda tik trumpam. Ko mes norime? Tolerancijos. Tolerancija tai nereiškia, kad jūs privalomai turite mus mylėti, mus priimti, kaip savus, laiminti kiekvieną mūsų poelgį. Tikrai ne. Kiekvienas individas turi laisvę ir teisę į savo įsitikinimus, savo nuomonę. Tačiau kai tai susikerta su kitu žmogumi ir jūs per daug sau leidžiate, jūsų nuomonė išsprūsta iš lūpų ar net tampa veiksmais. Homoseksualų noras ir tikslas, kad jūsų mintys netaptų žodžiais ir veiksmais. Jūs galite nekęsti, tačiau tuo pačiu galite ir toleruoti. Lygiai kaip aš gatvėje matydamas alkoholiką jo nemėgstu, tačiau jo nesmerkiu, kol jis nekenkia kitiems. Jis kenkia sau ir tai jo asmeninės problemos. Homoseksualai gyvena savo, ne jūsų, gyvenimą, todėl tai jų teisė ir laisvę gyventi kaip jie nori, kol tai nekliudo kitų.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Amiko, rašai daug, bet ne apie viską. Nori įtikinti, kad homoseksualų tikslas - tik atkreipti dėmesį, kad tokie yra. Pažiūrėkime į įvykių chronologiją: išbraukiama iš ligų sąrašo -> kuriasi organizacijos šviečiančios "tamsiąją" visuomenę -> paradai, eisenos -> santuokos -> įsivaikinimas. Kas toliau? Kodėl apie tai nekalbi?

                                Bendrai paėmus, sąvoka tolerancija pradėjo įgyti negerą kvapelį susijusį su gėjizmu. Jeigu kur perskaitau apie toleranciją, būtinai rasiu ir homoseksualizmą. Labiausiai nuskriausti visuomenės ar nagliausi?
                                gera gyventi gerai

                                Comment


                                  Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                  Amiko, rašai daug, bet ne apie viską. Nori įtikinti, kad homoseksualų tikslas - tik atkreipti dėmesį, kad tokie yra. Pažiūrėkime į įvykių chronologiją: išbraukiama iš ligų sąrašo -> kuriasi organizacijos šviečiančios "tamsiąją" visuomenę -> paradai, eisenos -> santuokos -> įsivaikinimas. Kas toliau? Kodėl apie tai nekalbi?
                                  Kema... nesuprantu kodel tau turetu rupetis isvis tokie dalykai, nei kas eisenose vercia dalyvauti, nei tuoktis nori kazkas su tavim, nei tavo vaikus vaikintis (nes dazniausiai norima isivaikinti vienas kito vaikus), taigi kodel tau rupi kokia linkme Lietuvoje LGBT teises juda? Juk tu heteroseksualus. ?
                                  "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                  - George W. Bush President of the USA

                                  Comment


                                    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                    Kema... nesuprantu kodel tau turetu rupetis isvis tokie dalykai, nei kas eisenose vercia dalyvauti, nei tuoktis nori kazkas su tavim, nei tavo vaikus vaikintis (nes dazniausiai norima isivaikinti vienas kito vaikus), taigi kodel tau rupi kokia linkme Lietuvoje LGBT teises juda? Juk tu heteroseksualus. ?
                                    Matai DeSadai, tai įvykių eilutei užteko ~50 metų (daug tai ar mažai, reikėtų atsižvelgti į to meto požiūrį ir kad homoseksualai buvo pionieriai teisių išsikovojimo srityje). Todėl ir klausiu: kas toliau? Aišku aš turiu savo įvykių versiją, bet dėl per didelio moderatorių dėmesio man, negaliu jos čia išdėstyti. Todėl negaliu atsakyti, kodėl man tai rūpi ir kaip tiesiogiai ar netiesiogiai gali paliesti mane, mano vaikus, mano šeimą ir t.t.
                                    Kitas dalykas, kad visiems šitiems nukrypimams nuo normos reikia stengtis neleisti plisti, o LGBT daro atvirkščiai.
                                    gera gyventi gerai

                                    Comment


                                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                      Matai DeSadai, tai įvykių eilutei užteko ~50 metų (daug tai ar mažai, reikėtų atsižvelgti į to meto požiūrį ir kad homoseksualai buvo pionieriai teisių išsikovojimo srityje). Todėl ir klausiu: kas toliau? Aišku aš turiu savo įvykių versiją, bet dėl per didelio moderatorių dėmesio man, negaliu jos čia išdėstyti. Todėl negaliu atsakyti, kodėl man tai rūpi ir kaip tiesiogiai ar netiesiogiai gali paliesti mane, mano vaikus, mano šeimą ir t.t.
                                      Kitas dalykas, kad visiems šitiems nukrypimams nuo normos reikia stengtis neleisti plisti, o LGBT daro atvirkščiai.
                                      Kema, pamiršai feminizmą ir afroamerikiečių kovas prieš rasinę diskriminaciją. Tad nereikia žiūrėti į gėjų teises kaip į reiškinį atsiradusį iš niekur...

                                      Comment


                                        Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                        Kitas dalykas, kad visiems šitiems nukrypimams nuo normos reikia stengtis neleisti plisti, o LGBT daro atvirkščiai.
                                        Na plinta tik uzkreciamos ligos... o teises yra prigimtines, nes vis dar tikiu kad visi zmones gimsta lygus, nepaisant ju seksualines oreantacijos, odos spalvos ar lyties.
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Parašė Kema Rodyti pranešimą
                                          Matai DeSadai, tai įvykių eilutei užteko ~50 metų (daug tai ar mažai, reikėtų atsižvelgti į to meto požiūrį ir kad homoseksualai buvo pionieriai teisių išsikovojimo srityje). Todėl ir klausiu: kas toliau? Aišku aš turiu savo įvykių versiją, bet dėl per didelio moderatorių dėmesio man, negaliu jos čia išdėstyti. Todėl negaliu atsakyti, kodėl man tai rūpi ir kaip tiesiogiai ar netiesiogiai gali paliesti mane, mano vaikus, mano šeimą ir t.t.
                                          Kitas dalykas, kad visiems šitiems nukrypimams nuo normos reikia stengtis neleisti plisti, o LGBT daro atvirkščiai.
                                          vis dar neavau atsakymo.. KODEL TAU TAI APSKRITAI RUPI, JUK TU HETEROSEKSUALUS. ?
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X