Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    dar būtų įdomu sužinoti kada skutatės, vakare prieš einant miegot ar ryte - prieš lekiant į darbą, mokslus ir t.t. o gal bet kada, pasitaikius progai?
    Pats dažniausiai tą ritualą atlieku vakare, nes rytais nelieka laiko, tenka lėkti, kad nepavėluot į darbą
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #22
      Parašė ether
      O as tai su peiliukais skutuosiu,nes barzdaskutes netinka,oda buna paraudusi

      Tam yra išrasti visokie losjonai ir balzamai po skutimosi
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        #23
        Aš skutuosi rytais, nes vakare nusiskutus oda būna labai jautri ir kažkaip nepatinka prie pagalvės tada glaustis
        O šiaip skutuosi paprastai prieš susitikimus su klientais- ~2 kartus per savaitę, likusį laiką vaikštau kaip partizanas
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #24
          Naudoju Gillette Mach III (prieš porą savaičių pabandžiau kažkurį pigų skustuvą ir nusprendžiau, kad Mach III savo didelės kainos visgi verti )

          Beje, beveik visada skutuosi ryte, jei išeina - kaip įmanoma greičiau po dušo - šeriai nuo karšto vandens būna suminkštėję, ir skutimasis būna visai malonus

          Comment


            #25
            Skutuosi senuku Gilette Senor Excel. To daryti nemėgstu ir tingiu, tad dažniausiai vaikštau kiek apšepęs ir skutuosi tik kada prispiria ar laukia susitikimas su žmonėmis Pastovaus laiko irgi nėra
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #26
              Aš darau beveik taip pat kaip ir Mantaz

              Comment


                #27
                Po galais ne ta paspaudziau, paspaudziau "Atlenkiamu skustuvu", o norejau spausti "Skutimosi peiliukais". Kaskaip susimaisiau
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #28
                  Tiem kam atsibodo skustis, galite tiesiog, kaip mailkas džeksonas, nuo užpakalio oda persisodinti ir tuomet ramiai gyvensite

                  Comment


                    #29
                    Jei zinau kad teks tureti reikalu su priesingos lyties atstovem, tai nusideginu pries pat iseidamas, jei ne - dazniausiai is vakaro, ryte dazniausiai laiko truksta ir tingisi

                    Comment


                      #30
                      Tavo barzdaskutė

                      Viena iš populiarių forume diskusijų temų.
                      http://m.lrytas.lt/-1308629241130735...ms-belieka.htm

                      Comment


                        #31
                        Užvakar man skambino iš kažkokios apklausų agentūros ir klausė, kaip skutuosi. Kaip supratau, nusivylė, kad naudoju skutimosi peiliuką, o ne barzdaskutę
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          #32
                          4.5 metų naudojausi Philips Norelco 8140 XL - buvau pirkęs Amerikoje. Veikė kuo puikiausiai. Deja akumuliatorius pradėjo silpti, nutariau jį pakeisti, ir bekeičiant kažką patrumpinau, ko pasekoje barzdaskutė mirė nelygioje kovoje su mano elektronikos sugebėjimais.



                          Nuo šio antradienio naudoju Philips HQ 1062. Tikrai gerai padaryta barzdaskutė, puikiai skuta...

                          Mano blogas

                          Comment


                            #33
                            Aš tai gillette naudoju.

                            Comment


                              #34
                              Šiuo metu naudoju skutimosi peiliukus, bet retkarčiais pasinaudoju ir elektronine Philips barzdaskute.

                              Comment


                                #35
                                Sujungiau dvi temas. Pirmoji, sukurta dar 2006 metais. Randama į paiešką įvedus raktažodį "barzdaskutė" (randama vienintelė tema), tad kitą kartą, prieš kurdami naują temą būkite atidesni.

                                O grįžtant prie temos, gal kas turite patirties su "Braun" barzdaskutėmis, kokie +/-, o gal kitas gamintojas? Goolfieti, kodėl būtent toks modelis? Dėl Philips'o tai kaip suprantu gera patirtis su pirmąja šio gamintojo barzdaskute?
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Linas Rodyti pranešimą
                                  Skutuosi elektrine, nes taip greičiau, tik kur nors vykdamas pasiimu peiliukus.
                                  Na as atvirksciai, butent del to greitumo kur nors vykdamas tik elektrine, o namie peiliukai

                                  Comment


                                    #37


                                    Taip ir aš darau - jeigu būnu išvykęs į kokią praktiką su nakvyne - naudoju elektrinę, jeigu būnu namie - peiliukus.
                                    Dažniausiai barzdą skutu ryte.

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                      4.5 metų naudojausi Philips Norelco 8140 XL - buvau pirkęs Amerikoje. Veikė kuo puikiausiai. Deja akumuliatorius pradėjo silpti, nutariau jį pakeisti, ir bekeičiant kažką patrumpinau, ko pasekoje barzdaskutė mirė nelygioje kovoje su mano elektronikos sugebėjimais.

                                      Atvaizdas


                                      Nuo šio antradienio naudoju Philips HQ 1062. Tikrai gerai padaryta barzdaskutė, puikiai skuta...

                                      Atvaizdas
                                      Pirmosios dizainas grazesnis, man tokios kaip antra per daug futuristines

                                      Comment


                                        #39
                                        Peiliukai geriausi. O kadangi mėgstu vaikščioti su kokių trijų dienų barzda, tai peiliuku paskutinėti ir pataisyti yra pats tas. Esu firmos, nors ir nepadoriai skambančios, "Chick", skustuvų, su keičiamomis peiliukų galvutėmis senas vartotojas. Tfu tfu - bet nė kartą dar nesu įsipjovęs.
                                        ______________
                                        The Division Bell

                                        Comment


                                          #40
                                          O aš kaip tik dažnai įsipjaunu. Nežinau, ar dėl skubėjimo, ar dėl peiliukų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X