Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kuo skutatės barzdą?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kuo skutatės barzdą?

    Prieš porą dienų pakankamai bjauriai įsipjoviau besiskusdamas ir susimasčiau ar nevertėtų pakeisti įprastų skutimosi peiliukų į mašinėlę. Iš kitos pusės- nešioju barzdą kurią pasitrumpinu trimeriu, bet kraštus vistiek tenka padailinti peiliukais, tad nuo jų nepabėgsiu.

    O kokį skutimosį būdą praktikuojate jūs, mieli kolegos? Ir kodėl?
    158
    Elektrine mašinėle
    19,62%
    31
    Skutimosi peiliukais
    71,52%
    113
    Atlenkiamu skustuvu
    1,27%
    2
    Pešioju pincetu
    1,90%
    3
    Visai nesiskutu
    2,53%
    4
    Barzda neauga
    3,16%
    5
    Kaip po dykumą blaškiausi

    #2
    atrodo aš vienas kolkas elektrinę naudoju
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      #3
      Naudoju Braun TriControl 4775.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        #4
        naudoju elektrinę mašinėlę Philips (tingiu eiti pažiūrėti tiksliau, koks ten modelis bet ji jau sena, o peiliukus reiktų keisti, bet neapsimoka, kadangi panašiai nauja mašinėlė kainuoja )

        Comment


          #5
          senelio dovanotu kardu

          Comment


            #6
            dažniausiai mašinėle - Braun...kažkas, Limited world cup edition , tėvas 98ais dovanų gavo nuo kažko ir buvo užsimetus ji kol aš pavasarį besikraustant radau
            Paskutinis taisė pablonis; 2006.06.06, 16:46.

            Comment


              #7
              Philips HQ8150 - seniau gal kokius 7 metus naudojau fokiska Moser - gerai tarnavo... dabar naudoju philipsa - patogiau, nes belaide....
              Mano blogas

              Comment


                #8
                Elektrine, nes megstu buti apsepes , o su peiliukais barzdos aukscio nepareguliuosi

                Comment


                  #9
                  Turiu aš toki aparatą (benzopyla HARKOV):





                  O jei rimtai tai mano variantas kažkur ties "Visai nesiskutu" ir "Skutimosi peiliukais"

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Pesioju pincetu he he
                    :buksvx:

                    Comment


                      #11
                      o kur depiliavimas? o šiaip varau razor shaving

                      Comment


                        #12
                        Jamu aš peiliukus su putom Kadangi neišgaudinėju jokių įmantrių formų, tai su įsipjovimais pakolkas visai gerai sekas. Jei kada ir pasitaiko, tai nestiprūs. Įkirtęs jau sistemą esu Tik tėvas pastoviai iš manęs juokias, jog putos vos ne ant viso mano veido būna

                        Comment


                          #13
                          Parašė Ežiukas
                          Turiu aš toki aparatą (benzopyla HARKOV):





                          O jei rimtai tai mano variantas kažkur ties "Visai nesiskutu" ir "Skutimosi peiliukais"
                          Koks tau dar Harkov, čia kaip antro pagal dydį Ukrainos miesto pavadinimas Char'kovas.

                          Comment


                            #14
                            Skutuosi elektrine, nes taip greičiau, tik kur nors vykdamas pasiimu peiliukus.

                            Comment


                              #15
                              Skutuosi peiliukais. Nors mano skutimasi vargiai galima vadinti skutimusi, tai vyksta, geriausiu atveju, karta per savaite, kai pasidarau apsepes kaip koks vargsas benamis. Apskritai nelabai megstu skustis, nes jausmas nelabai malonus, o ir siaip tingiu

                              Comment


                                #16
                                Nusideginu ziebtuveliu

                                Comment


                                  #17
                                  /\
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    #18
                                    Mane labiau jaudina kylančios peiliukų kainos. Jos jau pradeda viršyti 10Lt/vnt.
                                    Štai kur galima biznį padaryti vien Lietuvoj, manau, keliasdešimt milijonų peiliukų suvartojama.

                                    Beje, elektrine barzdaskute nesiskutu, nes po jos mano visa fizionomija raudona , ir nuskuta ne taip švariai.

                                    Comment


                                      #19
                                      Paskaičiau tema, pažiūrėjau į peiliukus, į veidrodį, veido nesimato...

                                      Gillette su dvigubu peiliuku!

                                      Comment


                                        #20
                                        Na cia dar nieko,bet kai uz 3 peiliukus reik sumoket beveik 50 Lt tai cia jau kazkas,pats oparatas ir tai pigiau kainuoja O as tai su peiliukais skutuosiu,nes barzdaskutes netinka,oda buna paraudusi
                                        I don't drive fast,I just fly low

                                        Comment

                                        Working...
                                        X