Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pilietinė akcija 'Lietuva be komunizmo'

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    O man zydu bairi

    Comment


      #42

      ?

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #43
        Už kiekvienas nusikaltimą žmogui baudžiama, už nusikaltimus žmonijai turi būti taip pat baudžiama ir net imamasi atitinkamų priemonių (pan. kaip nacizmo atveju)...
        Lietuvoje visi nuo sovietinio (Maskoliško) komunizmo nukentėjo ... abejingai į tai nežiūrėsiu ir nepasimetinėsiu, kad viskas šios okupacijos metais gerai buvo.

        Akcija 'Lietuva be komunizmo' tai tik paraginimas deramai įvertinti šią nusikalstamą pasaulėžiūrą.

        Tad,
        aš renkuosi Lietuvą be komunizmo, reikalauju istorinės tiesos ir prašau, kad mano atstovas Seime viešai pasmerktų nusikalstamą komunistinę ideologiją bei pareikalautų uždrausti jos simboliką mano šalyje!

        Laukiame tavo balso, palaikymo ir veiklaus dalyvavimo šioje pilietinėje akcijoje.

        Comment


          #44

          Labai siauras požiuris į šią tema tada

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #46
            Parašė Vikingas
            Už kiekvienas nusikaltimą žmogui baudžiama, už nusikaltimus žmonijai turi būti taip pat baudžiama ir net imamasi atitinkamų priemonių (pan. kaip nacizmo atveju)...
            Lietuvoje visi nuo sovietinio (Maskoliško) komunizmo nukentėjo ... abejingai į tai nežiūrėsiu ir nepasimetinėsiu, kad viskas šios okupacijos metais gerai buvo.

            Akcija 'Lietuva be komunizmo' tai tik paraginimas deramai įvertinti šią nusikalstamą pasaulėžiūrą.

            Tad,
            aš renkuosi Lietuvą be komunizmo, reikalauju istorinės tiesos ir prašau, kad mano atstovas Seime viešai pasmerktų nusikalstamą komunistinę ideologiją bei pareikalautų uždrausti jos simboliką mano šalyje!

            Laukiame tavo balso, palaikymo ir veiklaus dalyvavimo šioje pilietinėje akcijoje.
            Geriau kovok prieš chuliganizmą, plėšikavimą gatvėj. O seimas tegul geriau "viešai pasmerkia" korupciją, o ne tai kas yra praeitis. Keistas saviherojikos raiškos būdas...

            Comment


              #47
              Ežiuk, praplatink
              Vieno žmogaus siauras, dviejų platesnis

              Comment


                #48
                Kaunas, aš tau nesiūlau eiti kovoti prieš rūkymą ... nesiūlyk ir man kovoti su chuliganizmu, jei trokšti kovoti, paskubėk, tauta laukia, nesulaukia didvyrių gatvėse tvarkančių chuliganus ... .

                O jei rimtai, tai aš išsakau savo nuomonę garsiai ir tvirtai, o ne pasityčiodamas iš kitų. Ženklų pėdsaką tas komunistinis laikotarpis paliko kai kurių mąstyme ... .
                Visa ši ideologija sužalojo mūsų valstybę, yra ir atsakingi asmenys už šią žalą, beje dar gyvi, ir ramiai sau toliau gyvenantys ... ir tai ne chuliganai, o žinomi visiems 'veikėjai'... .

                Apibendrinimui:
                Jei nesugebi deramai įvertinti praeities klaidų tuomet jos vėl kartojasi. Komunizmas turi būti įvardintas kaip klaida, sąmoningai dalyvavę kriminaliniuose komunistų partijos nusikaltimuose turi būti patraukti atsakomybėn... .


                p.s. dar kartą kviečiu visus aktyviai įsijungti šion pilietinėn akcijon:
                www.Lietuvos.net/2/

                Comment


                  #49
                  Parašė Vikingas
                  Už kiekvienas nusikaltimą žmogui baudžiama, už nusikaltimus žmonijai turi būti taip pat baudžiama ir net imamasi atitinkamų priemonių (pan. kaip nacizmo atveju)...
                  Lietuvoje visi nuo sovietinio (Maskoliško) komunizmo nukentėjo ... abejingai į tai nežiūrėsiu ir nepasimetinėsiu, kad viskas šios okupacijos metais gerai buvo.

                  Akcija 'Lietuva be komunizmo' tai tik paraginimas deramai įvertinti šią nusikalstamą pasaulėžiūrą.

                  Tad,
                  aš renkuosi Lietuvą be komunizmo, reikalauju istorinės tiesos ir prašau, kad mano atstovas Seime viešai pasmerktų nusikalstamą komunistinę ideologiją bei pareikalautų uždrausti jos simboliką mano šalyje!

                  Laukiame tavo balso, palaikymo ir veiklaus dalyvavimo šioje pilietinėje akcijoje.
                  Aš nesuprantu, visur čia kalbi pirmu asmeniu, savinies valstybę ir pasakoji ką tu renkies..Beto gali nesutapti mano ir tavo atstovai seime
                  Man tikrai neidomu ką tu renkiesi, valgai ar galvoji ar ko reikalauji

                  Comment


                    #50
                    Kovojimas pries tai, ko jau nera. Cia tiek pat drasos, kiek ir sokinet pries sluba bedanti dvarsuni.

                    Comment


                      #51
                      Jeigu reiketu rinktis ka uzdrausti - siulyciau katalikybe. Palyginus su popieziu nusikaltimais, komunistai - tik megejai... Bent jau lauzuose gyvu zmoniu nedegino.
                      Kaip Vikingui mano ideja, a?
                      darbas lietuvoje.lt

                      Comment


                        #52
                        Parašė JaM
                        Jeigu reiketu rinktis ka uzdrausti - siulyciau katalikybe. Palyginus su popieziu nusikaltimais, komunistai - tik megejai... Bent jau lauzuose gyvu zmoniu nedegino.
                        Kaip Vikingui mano ideja, a?
                        Nereiktu lyginti viduramziu su 20 amziumi.

                        Comment


                          #53
                          Parašė JaM
                          Jeigu reiketu rinktis ka uzdrausti - siulyciau katalikybe. Palyginus su popieziu nusikaltimais, komunistai - tik megejai... Bent jau lauzuose gyvu zmoniu nedegino.
                          Kaip Vikingui mano ideja, a?
                          as be komunizmo uzdrausciau dar ir panasu bukuma, kitaip sunku pavadinti...
                          Paskutinis taisė oranger; 2006.03.31, 14:07.

                          Comment

                          Working...
                          X