Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pilietinė akcija 'Lietuva be komunizmo'

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė AIRzol
    Prie ko cia heil hitler?
    Gal prie svastikos?..

    Comment


      #22
      Parašė Aug1z
      Gal prie svastikos?..
      Tai gal as negaliu tureti usu, nes hitleris juos turejo?
      www.lt-lv-forum.org/

      Comment


        #23
        O tokiu simboliu manau yra ne vien svastika ar sovietų sąjungos naudoti kūjis ir plaktukas . Jų yra ir daugiau asosijuojamu su taip sakant negerais dalykais. Manau pradėti drausti tokius simbolius ir tokiems draudimams įėjus į "mada" nieko gero iš to nepestume vistiek .

        Aš vistiek pasilieku prie savo nuomonės, kad ne simboliuose "šaknys glūdi" .

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Parašė AIRzol
          Tai gal as negaliu tureti usu, nes hitleris juos turejo?
          Usus turejo, turi ir tures daug zmoniu. Svastika "turejo" Hitleris. Tai tiesioginis jo "simbolis".

          Jauti skirtuma?

          Comment


            #25

            Svastika ne Hitleris sugalvojo tai labai senovinis simbolis praeito amžiau viduryje prilipintas nacistams. Bet pats simbolis turi kur kas didesnę reikšmę ir prasmę

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              Parašė Aug1z
              Usus turejo, turi ir tures daug zmoniu. Svastika "turejo" Hitleris. Tai tiesioginis jo "simbolis".

              Jauti skirtuma?
              Tiesioginis simbolis?? Kaip usai, svastika visada buvo ir bus. Ir joks hitleris jos nesugalvojo, jis ja tiesiog pasisavino. http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika
              www.lt-lv-forum.org/

              Comment


                #27
                Pavyzdžiui, svastika. Iki 1930-jų, kuomet nacių partija šį simbolį įtvirtino kaip savo judėjimo ženklą, svastika buvo universalus sėkmės bei harmonijos ženklas. Šį simbolį galime rasti labiausiai laiku ir erdve nutolusiose kultūrose: jį naudojo Amerikos indėnai, indusai, budistai, vikingai, graikai, romėnai, keltai, anglosaksai, majai, actekai, persai, krikščionys. Svastika, arba saulės ratas, yra dažnas uolų piešinių, kurių amžius siekia neolito laikus, motyvas, sutinkamas Europoje ir Azijoje. Dar šiandien svastika tebėra šventas simbolis daugeliui indusų bei budistų.

                Taigi simbolis tik maža ledkalnio viršunė. Ne tai reikia drausti reikia giliau pažvelkti

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  Panašus į saulės simbolį bet sukasi į priešingą pusią, dėl tokios rekcijos, kai žmonės pamato tokius ženklus ir juos automatiškai sieja su ideologija, jie yra draudžiami.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Ežiukas

                    Svastika ne Hitleris sugalvojo tai labai senovinis simbolis praeito amžiau viduryje prilipintas nacistams. Bet pats simbolis turi kur kas didesnę reikšmę ir prasmę
                    Suprantu, bet pasakyk tiesiai - kai pamatai svastika, apie ka pagalvoji: apie kokius nors druidus sedincius ir skaptuojancius si simboli ant medzio tosies, ar apie nacius ir apie betka kas su jais susije? Ir ji nebuvo "prilipinta", Hitleris ja pats "prisilipino" kaip savo judejimo simboli. Man kazkap keistai skamba, kai jus lyg ir bandote paneigti svastikos tiesiogini rysi su nacizmu...

                    Comment


                      #30
                      Supraskite mane, as nesakau, kad Hitleris svastika sugalvojo, neneigiu, kad ji turi kurkas gilesne ir sviesesne prasme, bet su kuo ji dabar asocijuojasi, ka mena? Kad svastika vel butu galima laisvai naudoti, reiketu "perprogramuoti" zmoniu smegenis...

                      Comment


                        #31
                        Parašė Aug1z
                        Suprantu, bet pasakyk tiesiai - kai pamatai svastika, apie ka pagalvoji: apie kokius nors druidus sedincius ir skaptuojancius si simboli ant medzio tosies, ar apie nacius ir apie betka kas su jais susije? Ir ji nebuvo "prilipinta", Hitleris ja pats "prisilipino" kaip savo judejimo simboli. Man kazkap keistai skamba, kai jus lyg ir bandote paneigti svastikos tiesiogini rysi su nacizmu...
                        Nuo kada mintis traktuojama kaip nusikaltimas? Nuteistas uz tai, kad galvojo apie vagyste. Skamba truputi juokingai. Gal man paziurejus i kelio zenkla "plyta" kyla negeru minciu, gal ir si zenkla usdrausti?
                        www.lt-lv-forum.org/

                        Comment


                          #32
                          Parašė Aug1z
                          ...Kad svastika vel butu galima laisvai naudoti, reiketu "perprogramuoti" zmoniu smegenis...
                          Štai geresnis pasiulymas nei draudimas. Paprasčiausiai vietoje draudimo reiktu užsiimti žmonių švietimu ir šito simbolio gryninimu

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #33
                            Parašė AIRzol
                            Nuo kada mintis traktuojama kaip nusikaltimas? Nuteistas uz tai, kad galvojo apie vagyste. Skamba truputi juokingai. Gal man paziurejus i kelio zenkla "plyta" kyla negeru minciu, gal ir si zenkla usdrausti?
                            Kai nupiesi viesoje vietoje svastika, tai jau nebe mintis, o isreiksta mintis. Visi geri, ar blogi veiksmai, yra isreikstos mintys. Gali galvoti apie svastika, bet kai ja nupiesei viesoje vietoje, tai jau nebe mintis. Norint, kad nebereiktu tokiu draudimu, kaip Eziukas minejo, reikia uzsiimti tokiu simboliu "gryninimu". Bet tuo niekas neuzsiima...

                            Comment


                              #34
                              Parašė Aug1z
                              Kai nupiesi viesoje vietoje svastika, tai jau nebe mintis, o isreiksta mintis. Visi geri, ar blogi veiksmai, yra isreikstos mintys. Gali galvoti apie svastika, bet kai ja nupiesei viesoje vietoje, tai jau nebe mintis. Norint, kad nebereiktu tokiu draudimu, kaip Eziukas minejo, reikia uzsiimti tokiu simboliu "gryninimu". Bet tuo niekas neuzsiima...
                              Na gerai, hitleris stipriai suterse svastikos garbe, bet namanau, kad ja reiktu uzdrausti. "Reabilituos" ja laikas.
                              www.lt-lv-forum.org/

                              Comment


                                #35
                                Nemanau jog tai imanoma, istorijos neperrasysi, ateinancios kartos nemaziau ja traktuos kaip pirmini nacizmo simboli.

                                Comment


                                  #36
                                  Nereikia drausti svastiku ir kitu zenklu ir viskas. Kad ir Hitleri primena, bet tai yra istorija.

                                  Is daugelio pasisakymu atrodo, kad geriau net mokykloj nemokyti apie Hitleri ir fasizma.

                                  Comment


                                    #37
                                    Svastika yra viena, o juoda svastika baltame fone ir raudonais rėmais yra kita.
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38

                                      Tada svastika pavyzdžiui juoda svastika melynam fone su geltonais rėmais galima naudoti ir paišyti ir demonstruoti ?

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        #39
                                        Uždrauskime plaktukus ir kalkit vinis, tovarišči, rankomis

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė farbrom
                                          Uždrauskime plaktukus ir kalkit vinis, tovarišči, rankomis
                                          man toks posakis nejuokingas, labai jau primena rusu "humouristu" primityvu stiliuka...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X