Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė specz
    LT United yra pats tas ko siandiena reikia Lietuvai Eurovizijoje. Pirma karta kai isgirdau juokas eme, bet po 5 jau ir patikt pradejo Siaip dar Saules kliosas gal, bet praeitais metais jiems reikejo, tada galejo kazka nuveikt gero.
    Eurovizijoj visi gales isgirsti max 2 kartus kiekviena daina

    o as klausiau gal kokius 15 kartu - ir guledamas ir sededamas ir stovedamas - nu ir niekaip man ta ju nedaina nesueina nors tu ka

    Comment


      Parašė joker
      Jei kas negirdejote tos austru "dainos", tai apsilankykit http://www.alfpoier.at/site/songcontest.htm
      Paklausyti galite spusteleje "Hörprobe: "Weil der Mensch zählt", o teksto vertima i anglu kalba perskaityti paspaude "Liedtext: englisch"
      visai patiko, originaliai

      Comment


        jei kam įdomu, tai dabar per lietuvos kanalą rodo atrankos finalą. Dabar traukia savo gabalą Incullto
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          As uz Inculto !!!
          W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
          Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
          Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

          Comment


            Top 3, manau, bus LT United, Inculto, Gravel. Tik idomu kokia tvarka...

            Comment


              net nezinau uz ka cia balsuoti, na aisku isvis nebalsuosiu, bet patiko Gravel

              Comment


                Parašė Aug1z
                Top 3, manau, bus LT United, Inculto, Gravel. Tik idomu kokia tvarka...
                Prabalsavau už visus 3
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Turbut issikirsiu is jusu visu,bet man Lt United Manau, Europai reikia ko nors panasaus i Alana Chosnau.

                  Comment


                    na man irgi Alanas patiko NR2, o Inculto 1
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Na taip,arba Inculto,arba Alanas.

                      Comment


                        Sakyčiau nebloga atranka, nemažai įdomių dainų buvo, matyt geriausia iš iki šiol vykųsių

                        Comment


                          Kucinskas jauciu laimes man patiko LT United, Gravel, Chosnau irgi neblogas
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            Valio !!!!!! malaciai tautieciai. Lt United laimejo !
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              Na stai,eilinis pralaimejimas garantuotas. Geda. Uz ka balsuoja? Uz 10 zodziu turincia daina,kurioje jokios minties.

                              Comment


                                O gaila

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  gėda būt lietuviu
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Inculto daina buvo labiau įsimintina ir labiau išsiskirianti. O eurovizijoj butent to ir reikia. LT united prognozuoju 1-5 vietą nuo galo ir nepapuolimą į finalą.

                                    Comment


                                      LT United
                                      W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                      Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                      Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                      Comment


                                        Gerai, laimėjo kas ir turėjo... Dabar reikia luktelt pusantro mėnesio ir pažiūrįti ar bus kaip visada ar šį kartą kas nors kitaip bus

                                        Comment


                                          Parašė HAMMER
                                          gėda būt lietuviu
                                          Va ką daro eurovizija?! Reiktų uždraust šį konkursą, nes greit tautiečiai žūdytis pradės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X