Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Eurovizija/Lt United

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jo, iš tikro tai visiškai neturime ko prarasti.....
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Parašė pauliaK
      Čia, kad jeigu susimausim ir mus dėl to atsimins 10 metų kaip įžūlių bebalsių tauta - nesamonė... O, kad blogiau būti kaip ir negali tai irgi... Todėl bent jau aš siųsčiau juos, o jeigu patiks ir prabalsuos už mus kas nors? Nepatiks tai nepatiks, busim kaip visad paskutinti

      P.S. Nemanau, kad turim kažkokį pasirinkimą dėl kurio čia sukt galvas galėtume, nes Inculto irgi labai panašu, o apie visus kitus net nešneku, nes visiškai eiliniai 'standartiniai' euroviziniai pasirodymai būtų...
      atsimins tik tam kartui kaip itin durna pasirodyma, nepatiks, nebalsuos nieks uz, pasijuoks, paskutinej vietoj vel liksim ir tiek, iki kitu metu tskant, o kitais turbut vel panasiai, tik gal koki andriu is KZ issiusim, koks skirtumas kaip ir ka dainuoja, uztad lietuvos zvaigzde ar siaip "geras zmogus" - kaip gi uz toki neprabalsuot

      Comment


        Paskutinėje vietoje lieka tik nepastebimos dainos. Manau, kad ši kiek kitokia
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Paskutinėje vietoje lieka tik nepastebimos dainos. Manau, kad ši kiek kitokia
          taip ji tikrai kitokia - ji turi durna teksta

          nu cia tik mano asmenine nuomone

          Comment


            Na, sunku pasakyti, kas šiemet sušvies publikai
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Negirdėjau dar inculto dainos, o per tv kažkokį adresą reklamavo iš kur galima atsisiųsti jų dainą, tik neatsimenu koks. Pabandžiau www.inculto.lt - nieko gero, įvedžiau www.inculto.com... (tik nuo 18 )

              Gal kas žino koks gi iš tiesų ten tas tikras adresas?

              Comment


                Ir aš tapau reklamos auka.. http://www.inculto.net
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė evvt
                  taip ji tikrai kitokia - ji turi durna teksta

                  nu cia tik mano asmenine nuomone
                  O ta tavo asmenine nuomone, ka reiktu siusti? Eilini karta lysti i remus ir istirpti visumoje? Uz mus nebalsuodavo ne del kazkokio nekonkretaus "nepatikimo", o tiesiog neprisimindavo, pamirsdavo. Musu pasirodymai istirpdavo tarp kitu. "LT United" jei ir liks paskutiniai, tai bent neistirps.

                  Comment


                    Eurovizijos" dainų konkurse - neįtikėtinas kuriozas. Į Latvijos nacionalinės atrankos pusfinalį yra patekusi grupės "Beitiku gimene" atliekama daina "We are the best", kuri savo koncepcija ir idėja labai panaši į lietuvių kūrinį "We are the winners".

                    Kaip ir "LT United" atliekamame kūrinyje, latvių dainoje per priedainį taip pat yra "skautiškai" skanduojama. "We are the best" galima pasiklausyti interneto tinklalapyje www.eirovizija. lv/lat/eirodziesma/l.pusfinals/beitiku_gimene/.

                    Iš "Vakarų ekspreso" apie "We are the best" sužinojęs grupės "LT United" vadybininkas Vaidas Stackevičius juokavo, kad "geros idėjos tvyro ore".

                    Muziką ir žodžius dainai "We are the winners" sukūrė Andrius Mamontovas, tačiau V. Stackevičius patikino, kad lietuvių atlikėjas latviams jokios eurovizinės dainos tikrai nekūrė.

                    Iš tiesų dainą "We are the best" sukūrė latvių muzikos veikėjai Tomas Kleins ir Guntars Račs. Pastarasis parašė ir tekstą. Grupę "Beitiku Gimene" sudaro 10 vienos šeimos narių, o eurovizinę dainą atlieka šeši iš jų - tėtis, dirbantis muzikos mokytoju, mama ir keturi broliai bei seserys.

                    Tenka tik spėlioti, ar dvi savo koncepcija kone identiškos dainos yra stulbinantis sutapimas, ar latviai mūsų valstybės muzikos rinkoje turi labai gerų slaptųjų agentų (arba atvirkščiai).

                    Bet kuriuo atveju gali atsitikti ir taip, kad viena Baltijos šalis Atėnuose dainuos "We are the winners", o kita - "We are the best"...

                    Comment


                      tikriausiai nebuvo sklebtas linkas
                      prabalsuokit ir paziurekit kas laimi..
                      http://www.lrt.lt/desimtukas/euroviz...?strid=149375&
                      I love INNUENDO!

                      Comment


                        Parašė Mantaz
                        Ir aš tapau reklamos auka.. http://www.inculto.net
                        Ačiū už nuorodą, visgi geriau būtų "LT united".

                        Comment


                          Parašė Vilius
                          tikriausiai nebuvo sklebtas linkas
                          prabalsuokit ir paziurekit kas laimi..
                          http://www.lrt.lt/desimtukas/euroviz...?strid=149375&
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Pažiūrėjus į tą puslapį kurį davė FM'as, Latvių "We are the best" nepateko į finalą, o be to ta daina visai kitokia. Ten dainuoja "we are the best family in the town...".

                            Comment


                              tada geriau inculto,onsa,dove,auguste - is tu kurias girdejau, manau yra sansas uzimti priespaskutine vieta - o tai yra jau geriau.

                              kas del mano nuomones tai man patiko inculto - matosi nuosirdziai dainuoja
                              ir onsa - kazkaip istrigo ju daina

                              Comment


                                Gravel!

                                Comment


                                  Gravel- Round and Round
                                  Man patinka

                                  Comment


                                    Man nesuprantama o jus negirdejot eurovizija laimejusiu dainu? Ar ten zodziai kokie iskirtiniai absoliuciai ten taip pat nieko nera tos pacios ruslanos ar kad ir tos graikes dainoj man net LT united daina geresne.

                                    Comment


                                      Gravel
                                      www.donatas-mazeika.lt

                                      Comment


                                        LT United yra pats tas ko siandiena reikia Lietuvai Eurovizijoje. Pirma karta kai isgirdau juokas eme, bet po 5 jau ir patikt pradejo Siaip dar Saules kliosas gal, bet praeitais metais jiems reikejo, tada galejo kazka nuveikt gero.

                                        Comment


                                          Siek tiek idomios informacijos apie 2003-iais Austrijai atstovavusi ir 6 vieta uzemusi komika (ne dainininka!) Alf Poier:

                                          In 2003, Poier participated in the Eurovision Song Contest 2003 and secured 6th place with his entry Weil der Mensch zählt ("Because humans count"). The song, and his stage act, were a parody of the contest's excesses.

                                          Although his result was considerably better than most of the pre-contest predictions, Poier spent several hours mischievously telling anyone that would listen that his 'low' placing was an outrage, that Europe had demonstrably shown itself to have no musical taste, and that he wasn't sure if the shame would permit him to return to Austria.

                                          en.wikipedia.org
                                          O cia labai geras komentaras apie LT United:
                                          http://www.delfi.lt/news/daily/comme...php?id=8934339
                                          Neatrodo panasu i Austrijos atveji?

                                          Jei kas negirdejote tos austru "dainos", tai apsilankykit http://www.alfpoier.at/site/songcontest.htm
                                          Paklausyti galite spusteleje "Hörprobe: "Weil der Mensch zählt", o teksto vertima i anglu kalba perskaityti paspaude "Liedtext: englisch"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X