Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Karikatūrų skandalas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    @Vytauc: Jeigu koks nors laikraštis išspausdintų mano motinos nuotrauką ir "prirašinėtų visokių šlykštybių", tai mano motina laisvai galėtų paduoti tą laikraštį į teismą ir prisiteisti nemažą sumelę pinigų.
    Tas pats ir dėl Muhamedo. Alacho ir visų kitų (žiūrint teisiškai). Čia yra jų reikalas: jei jie jaučiasi įžeisti ar apšmeižti - tegul paduoda tą laikraštį į teismą, o jei jie paparščiausiai neegzistuoja, tada tegul eina į vieną vietą Tie kiti žmonės (muslmonai) neturi su tuo nieko bendro, o mano pasiūlymas jiems būtų toks: "eikit dirbt".
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      #42
      Parašė Edd
      Toks fanatizmas aplamai yra kvailas, bet delto neverta gincytis, jei jie taip tiki - tegul. Taciau nepakantumas kitoms religijoms ir t.t. - cia jau tikrai nekas. Beje, jei atspausdintu tavo nuogos motinos nuotrauka, tu siulytum zudyti, sukapoti i gabalelius tuos kurie taip padare?
      Aš nebandau pateisinti musulmonų elgesio. Tik bandau jums išaiškinti, kad apie jų religiją geriau nejuokauti- tikimybė, kad juokas nebus suprastas yra 99.99%. Tik tiek. Religinis fanatizmas yra baisi jėga. Ne taip jau senai ir tolerancijos tvirtovėje Europoje eretikus ant laužų degindavo ir kryžiaus žygius prieš pagonis (mūsų protėvius tarp kitko) organizuodavo...
      Šiaurės Airijoj dvi krikščionių pakraipos tarusavy ligi šiol pjaunasi...
      Reikia tik turėti omeny, kad yra žmonių kurie yra religingi. Ir daryti išvadas.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #43
        Parašė blitz
        @Vytauc: Jeigu koks nors laikraštis išspausdintų mano motinos nuotrauką ir "prirašinėtų visokių šlykštybių", tai mano motina laisvai galėtų paduoti tą laikraštį į teismą ir prisiteisti nemažą sumelę pinigų.
        Tas pats ir dėl Muhamedo. Alacho ir visų kitų (žiūrint teisiškai). Čia yra jų reikalas: jei jie jaučiasi įžeisti ar apšmeižti - tegul paduoda tą laikraštį į teismą, o jei jie paparščiausiai neegzistuoja, tada tegul eina į vieną vietą Tie kiti žmonės (muslmonai) neturi su tuo nieko bendro, o mano pasiūlymas jiems būtų toks: "eikit dirbt".
        Heh... Įsivaizduok, kad tavo motina mirusi (ko jokiu būdu nelinkiu) ir laikraštis taip pasielgė

        O Alachas= Dievas. Taip taip- tas pats kuriam ir katalikai meldžiasi
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #44
          Tai tegu pats Alachas nusileidžia iš kur jis bebutu ir nuteise danus :/

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #45
            Bet kai kas pasitycioje is Kataliku Dievo... Mes neinam ir negrasinam visiems.

            Prasau neisizaisti.









            Comment


              #46


              "Jezus savekas"

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                #47
                manau ivyko nesusikalbejimas mums nesuprantamos ju vertybes, jiems nesuprantamas europos secularizmas
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  #48
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #49

                    Bet argi tai ne internetiniai paveikslėliai, nemanau, kad jie buvo spausdinami kokiame nors laikrašti . Todėl nelabai vykes paliginimas.

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #50
                      OK tu teisus, gal kas geresni palyginima turi. JEZUS VALDO!!!

                      Comment


                        #51

                        Comment


                          #52
                          Atsargiai! Nelabai svankus ir moralus turinys!


                          http://www.jesuspenis.com/

                          siek tiek muzikos
                          http://www.jesuspenis.com/jesuspenis.com.mp3

                          Comment


                            #53
                            Nu jau supratom, pasityciojimu is Jezaus pilna. Tik as nesuprantu kaip yra blogiau nei 'Jesus Penis' ?!

                            Comment


                              #54

                              Musulmonų pasaulyje yra draudžiama (šventvagystė tikriausiai) atvaizduoti dieviškus personažus.

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #55
                                Na bet mes ne musulmonu pasaulyje tai...

                                Comment


                                  #56

                                  Tai ir reikia musulmonams išaiškinti Nes kas ne musulmonų pasaulyje tas turi būti sunaikinta, kiek aš suprantu pagal jų isitikinimus.

                                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                  --------------------------------------------------

                                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                  Comment


                                    #57
                                    Ponai,
                                    Linkiu nepamiršti nesenų įvykių ir Lietuvoje. Rūpintojėlis iš alaus reklamos dingo. Stumbras nubaustas 1000 lt. bauda už tai, kad buvo pasirinktas kunigo įvaizdis jų degtinės reklamoje. Vienareikšmiška - nors mes ir esame tolerantiški (pasyvūs greičiau...), bet ir šiandieninėje Lietuvoje yra kam įsižeisti dėl religinių simbolių vaizdavimo.
                                    O dabar pažvelgiam į Islamo valstybes, kurios tikrai negyvena XXI a. Tebūnie viduramžiuose, kaip populiariai sakoma. Kas buvo Dievas viduramžių Europoje ir kas vyko vardan jo? Europiečiai tuomet buvo geresni už musulmonus?
                                    Pasaulis kažkaip išgyveno Europos civilizuotėjimą. Išgyvens ir arabų šalių pasikeitimą - žengimą civilizacijos keliu.
                                    Grįžtam į šias dienas. Europa - XXI amžiuje, o arabų valstybės - europietiškuosiuose viduramžiuose. Jūs visdar stebitės tokia jų reakcija? Kaip ten bebūtų - kalti esam tik mes patys (europiečiai) - precedentą kariauti sukūrėmė mes. Belieka pripažinti savo kaltę ir laukti arabų pasaulio civilizacijos pakilimo į "mūsų" lygį. Aišku, ne per vieną dieną, mėnesį ar metus.

                                    Comment


                                      #58
                                      Visas šis niekaliukas rodo kad šaknys dviejų civilzacijų konflikto yra labai giliai isišaknyjusios, ir mažiausi šūdniekiai virsta pretekstu konfliktui plėtotis.Ir danai čia ne prie ko, ar ankščiau ar vėliau kažkas nutiks tik vot kokiu tai mastu , manau civilizuotas pasaulis už tai turi nešti atsakomybę, nes tai jau liečia globaliai visus.
                                      Kad ir iranas su savo sodrinimo programomis, negaliu isivaizduoti bepročio su atomines bombos galvute rankose.Čia panašiai kaip sedėti šalia beždžionės kuri laiko granatą be žiedelio.

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė wtme
                                        Ponai,
                                        Linkiu nepamiršti nesenų įvykių ir Lietuvoje. Rūpintojėlis iš alaus reklamos dingo. Stumbras nubaustas 1000 lt. bauda už tai, kad buvo pasirinktas kunigo įvaizdis jų degtinės reklamoje. Vienareikšmiška - nors mes ir esame tolerantiški (pasyvūs greičiau...), bet ir šiandieninėje Lietuvoje yra kam įsižeisti dėl religinių simbolių vaizdavimo...
                                        Čia irgi yra esminis skirtumas. Skirtumas tame, kad nesusirinko minia tikinčiųjų ir nesudegino Stumbro gamyklos. O provokacija baigėsi civilizuotai , tai yra Stumbras susimokėjo baudą, rupintojėlis buvo panaikintas iš reklamos.

                                        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                        --------------------------------------------------

                                        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                        Comment


                                          #60
                                          Na štai, kaip prognazavau geltonoji spauda - Respublika išspausdino vieną karikatūrą savo tituliniame puslapyje...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X