Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai kaip jie yra tavo gyvenime? Tai jie visu gyvenimuose yra nes jie tiesiog yra
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Tai "ar beišsaugosim mūs žiedus" 2015 m. vasaros gale-rudeniop mano gyvenime įgijo tokią reikšmę, kad "Ar prasidėjus naujiems mokslo metams naujoje mokykloje aš sugebėsiu po pamokų/savaitgaliais pasidovanoti sau kokią neilgą išvyką po miestą su autobusais/troleibusais". Na nes vasarą išmaišiau praktiškai visą Vilnių, kurio iki tol nebuvau matęs, o prasidėjus mokyklai važinėti nustojau. tai va, ar mokslai, pamokos nenumarins mano važinėjimų.

      Comment


        Dabar tu laisvas tai gali sukti žiedus aplink Vilnių nuo ryto iki vakaro
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Va! Būtent! Ir nuo 2017 m. vasaros - tarpmiestiniais autobusais po visą Lietuvą. Pvz. tada kai iš nakvynės Mažeikiuose grįžinėjau iš Klaipėdos į Vilnių per Panevėžį, tai kai pamačiau tokį kelio ženklą "Plungė 25 Telšiai 54 Šiauliai 119" suvoki, kad nėra ta Lietuva tokia jau ir maža...

          Comment


            Tai liutass taip ir neatsakėte, kokia paskirtis to atskiro stotelės ženklo su raudonu ženklinimu. Ten Oslo g. prie ligoninės išliptumėte ir kaip sakiau... Arba va kaip čia vat atvažiuojant į Vilnių nuo Marijampolės/Druskininkų kelių irgi yra tas stotelės ženklas su raudona juostele - tai žymi oficialias, su savivaldybe suderintas tarpmiestinių autobusų išlaipinimo vietas mieste. Pagal taisykles, tolimojo susisiekimo autobusas mieste stoti gali ne bet kur, o tik ten, kur yra numatyta. Bet, "geri" vairuotojai, būna išleidžia ir kitur.

            https://www.google.com/maps/@54.6442...6656?entry=ttu

            Comment


              O tu žinai kas yra Drimzakas?
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Dūmalakis?

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                  Dūmalakis?
                  Ne, Drimzakas

                  https://www.mle.lt/straipsniai/drimzakas
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Čia dar vienas mano užsakytas straipsnis, laimei, prieinamas ir neprenumeratoriams:

                    https://www.lrytas.lt/auto/rinka/202...mybiu-31814946

                    Tarp kitko, jį parašė tas, kaip pats sakėte, kaušas, kurio foto radote internete.

                    Comment


                      O Taline ar ne kokia 10 metu jau nemokamas viešasis transportas? Nereikia jokių celiuku ir dumalaku
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Įdomu, kodėl vis dar yra žmonių, klusniai įlipančių į tuos jų autobusiukus, užuot bėgus?

                        Comment


                          Tai gal laiko už rankos suspaude?
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Nežinau, kai kurie sako, kad prilaiko, bet tiksliai turbūt nesužinosi niekada. Kitaip tariant, niekur nedingsi - dokumentą iš tavęs išpeš, o jei per 2 savaites nesumoki baudos, tau ją padidins Lakštutienė, Vaitkunskienė arba Vaišnoraitė. Ar, kol buvote pašalintas, bent skaitėte, kiek postų apie keleivių kontrolierius ir jų darbą, prikepiau?

                            Comment


                              Neskaičiau, nes banas yra banas. Skaityti negalima. O dabar jau vėlu, kas buvo tas buvo
                              When a man lies, he murders some part of the world

                              Comment


                                Taigi galite laisvai paskaityti neprisijungęs, aš gi visada taip ir darydavau.

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                  Taigi galite laisvai paskaityti neprisijungęs, aš gi visada taip ir darydavau.
                                  Aš laikiausi celibato. Išmetė, vadinasi, nenori kad čia laikyčiausi. Atbuvau bausme, dabar vėl svarus ir galiu skaityti
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    O jus rimtai pastarąjį kartą išmetė, nes parašėte, kad "vokiečiai tikriausiai turi duomenų apie artėjančią baisią grėsmę ir kad tuoj puls purtinas"? Ar vėl sakysite, kad neprisimenate už kurią konkrečią žinutę?

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                      O jus rimtai pastarąjį kartą išmetė, nes parašėte, kad "vokiečiai tikriausiai turi duomenų apie artėjančią baisią grėsmę ir kad tuoj puls purtinas"? Ar vėl sakysite, kad neprisimenate už kurią konkrečią žinutę?
                                      tikrai neatsimenu, o gal net ir nesidomejau
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        O liutass žino, kad autobusų stotyse ten būna tokios kaip lygiagrečios nišos, į kurias autobusai privažiuoja priekiu ir tarsi įsiremia į jas, būna savo priekį dar užneša virš šaligatvio, kol priekiniais ratais įsiremia į bordiūrą. Jos vadinamos aikštelėmis. Jos būna suskirstytos pagal kryptis. Žinote, kas per dalykas yra kryptis?

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          O liutass žino, kad autobusų stotyse ten būna tokios kaip lygiagrečios nišos, į kurias autobusai privažiuoja priekiu ir tarsi įsiremia į jas, būna savo priekį dar užneša virš šaligatvio, kol priekiniais ratais įsiremia į bordiūrą. Jos vadinamos aikštelėmis. Jos būna suskirstytos pagal kryptis. Žinote, kas per dalykas yra kryptis?
                                          nezinau
                                          When a man lies, he murders some part of the world

                                          Comment

                                          Working...
                                          X