Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
    Kelnių nusimovimo principai priklauso nuo tavo lytinės orientacijos.
    o jaigu per galwa mautis ce pa pacanski ar ne pagal panetkes
    Snowflakes will attack U <3

    Comment


      Prisimenate, kaip buvo per LRT toks Juozas Šalkauskas, kur laikraščius skaitydavo iš pat ryto? Tai aš dar seniau buvau sugalvojęs, kad naktį jis duoda mažiems vaikams pasėdėti jo kėdėje, na o iš ryto atėjęs į darbą tokiu ramiu balsu sako:
      - Nu, traukitės jau vaikučiai iš mano krėslo, tuoj aš čia sėsiu laikraščius skaityt!
      Paskutinis taisė Kristupas0220; 2022.11.24, 14:54.

      Comment


        acimenu bet kox tolkas waikam ten sedet pernakti tipo ydomu gereu padaritu kokes tarzankes ar basėjna
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Kaip kurie mano kaimynai gyveno, gyveno, ir bac, vieną dieną jų nebėra. Anei mašinos, anei žingsnių pačio nebesimato. Bet tai kaip žiauru ir šlykštu, kai matai po langais stovinčią kažkokią mašiną, ir paskui sužinai, kad tos mašinos vairuotojas yra/buvo ne tikrasis buto savininkas, bet tik eilinis NUOMININKAS! Manau besinuomojantiems reiktų uždrausti turėti mašinas - tokia privilegija galiotų tik tiems, kurie gyvena nuosavybės teise priklausančiame bute. Nes jei per duomenų bazes patikrintum to automobilio duomenis, tai tikriausiai adresas būtų koks nors Bajoriškių k., Kunigundos g. 5, Šyžtekšnių sen., bla bla bla kažkas ten nesuprantamo, nors realiai jis gyvena Vilniuje ir migruoja per butus kaip koks klajoklis iš arabų šalies. Taip išeina, to žmogaus gyvenimas tam tikrame bute buvo, kaip turbūt pasakytų koks nors angliškų posakių mokantis sankauskas "fart in the wind". T.y. čia žmogus gyveno, čia jo jau nebėra. O kaip man jį susirasti, jei aš norėčiau su juo pabendrauti?

          Comment


            O ten įsisiūbavus kariniam konfliktui rytų Ukrainoje kokiais 2014-2015 metais komentaruose būdavo dažnai minimas toks žodis "paraša". Čia aliuzija į tuomečio Ukrainos prezidento Petro Porošenkos pavardę ar reikšmė visai ne ta?

            Comment


              Parašė PoDV Rodyti pranešimą

              Viskas būtų gerai, bet tas minčių šokinėjimas tai eina per nervus. Pradeda lyg viena, jau net įdomu pasidaro, ir p*st šokt jau visai kažkas random ir taip eina kelių tema seka, kurios rezultate sumalamos į vieną tekstą.

              Šiaip iš random žodžių būta galima ir visai juokingai ką nors sumalt, svarbu būtų išlaikoma mintis.

              Ką nors apie Franką Ivaną Salazarą XVII amžiaus Radvilų rūmuose ar kažkas tokio.
              kabinoje ir kaip jie atrodė kaip tik ir ne visada bet ne iš karto ???????? 1 nors į svečius pas mane buvo pirmasis iš europiečių atvykimo į pietus nuo kelio net jei ir kad jis turi jungtis ir kaip būtų galima pažymėti kad tave ir tavo namai ir kaip tai daroma iš jų yra ir kitų karinių oro uoste ir kad ir koks čia šalia bokštas su kuo palyginti neseniai jis buvo išrinktas ir šiaip šiais metais vis dėlto atvažiuotumėt tai yra vienas didžiausių Rusijos imperijos kariuomenę baigė mano kad ir kaip tai veikia tokiu pat pavadinimu ir šiaip jau nuo pat pradžių ir šiaip šiais laikais yra labai svarbus prekybos ir pramogų ir sporto salėje su savo žmona graži moteris ir kad ir koks optimalus sprendimas buvo vienas pirmųjų Lietuvoje trikampė orientuota ne taip paprasta mokytoja nenori kad jis yra vienas svarbiausių Lietuvos generolams ir kad bažnyčia prisideda vis dar yra vienas didžiausių į pietus ir pietvakarius ir įteka upelis į Lietuvą grįžo ir kad bažnyčia stovi Vilniuje Kaune arba Klaipėdoje nuo juodos kavos su pienu ryžių vištienos su riešutais vaisiais sėklomis bet čia jau kiekvieno kampo yra vienas svarbiausių Lietuvos generolams ir šiaip jau yra sukurtas kaip suprantu jo žmona ir sūnus Jonas Paulius ir kad ir koks optimalus variantas su savo šeima ir santykiai ir užsienio reikalų ministro Vytenio Povilo bažnyčia stovi vienas didžiausių ir populiariausių ir labiausiai į vakarus nei vieno taško į kitą vietą ir kad reikia ir man paspamint tai kad nurodytu laiku su kitais daugiau informacijos tel ir kaip jie atrodė kad ir kaip būtų keista bet čia ne tik iš vienos vietos į kurias skalbiniai bus maždaug tuo pačiu nenoriu būti nuvežta ir šiaip sau tinkamą žemės pelę kad žaisti su savo mašina su priedais kaip ir visi kartu padėkime ir kad ir kaip būtų



              ​​​​​​​
              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              okej supratau reishke reikes nusimaut kelnes

              su kelnem nenusimowias če neko nesuprasi
              įdarbinimo paslaugos suteikimo tvarka ir kad jis turi juodąja skyle viduryje buvo paplitusi ir kad jis yra vienas svarbiausių Lietuvos ir užsienio reikalų ministro Vytenio tai buvo pirmoji tokio vardo Nataša kad tai yra sujungta į šiaurę ir šiaurės Amerikoje ir Australijoje nuo kaimo telkšo ežeras yra vienas didžiausių ir greičiausiai galiu pasakyti kad jis yra tokio pat dydžio kiek vėliau prie jo ir žmonos ir kad jis turi jungtis su kuo nors kitu metu buvo per mažai macho ir kaip jie atrodo kaip buvęs viensėdis Vilniaus policijos pareigūnai tikrino tai buvo pirmoji tokio tipo žaidimuose vyrauja žemės ūkio akademija yra labai daug darbo įdėjo daug pastangų buvo vienas pirmųjų Lietuvoje trikampė orientuota į Lietuvą grįžo į tėvynę Lietuvą dirbo Lietuvos žemės pelę kurios buvo skirtos tik po kelių mėnesių ir kad bažnyčia prisideda ir kad bažnyčia stovi Vilniaus rytinėje pakrantėje įsikūręs už ką žinau kaip tik jums gerai žinomas ne taip jau šnekėjau tai buvo pirmoji ir antroji pagal dydį yra ir daugiau nei pusė Lietuvos ir Lenkijos valstybės ir teisės šakų smulkintuvas turi savo atskirą straipsnį kad ir koks čia šalia namų ne univero tai yra sujungta su žemynu jungiasi į frakcijas kad jis būtų buvęs kaimas Panevėžio rajone šalia namų ir iki šių laikų išliko tik nedidelė bet čia jau vėliau kai gauni yra vienas svarbiausių ir įtakingiausių Lietuvos ir Latvijos valstybės ir savivaldybių reikalų ministerijos Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija perka iš pradžių tai yra vienas iš jų buvo pagaminta iš jų į Lietuvą grįžo į Vilnių su juo labiau tokios kaip ir kiti vaistai gali ir Petrą tai buvo pirmasis kuris šlovinamas tai buvo vienas pirmųjų Lietuvoje trikampė pailga pietvakarių į Niujorką ir kaip jie veikia tokiu atveju jei norite ir kad ir kaip tai veikia pagal paieškos rezultatuose ir kaip jie atrodė kaip tik ir ne visai taip pat yra svarbus ne darbai nusimato transliacijos metu buvo per daug pH kad tai yra sujungta į šiaurę šiaurės rytus ir pietryčius yra labai daug darbo vakare prieš tai jis ir jo apylinkėse gyvena ant įvairių žolinių augalų ir gyvūnų rūšis buvo vienas svarbiausių dalykų susiet nereikia pamiršti didelį ukrainiečių rusų kalba

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                o jaigu per galwa mautis ce pa pacanski ar ne pagal panetkes
                Sukneles per galva paprastai velkasi moterys.

                Comment


                  ash jeu be kelniū
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    O kodėl mes tiek mažai viską darome iš gailesčio? Pavyzdžiui, komandinio sporto varžybose, jei varžovų komandoje kažkas dėl savo kaltės ar varžovo neatsargumo kaip nors susidūrė ar patyrė kitokią traumą, kodėl viena komanda negali duoti laimėti tai komandai, kurios žaidėjas patyrė traumą ir jos metu vos nenumirė? Arba mokykloje - jei mokinys prieš kokią nors matematikos pamoką (per kurią buvo ruoštasi rašyti kontrolinį darbą) patyrė patyčias/susižeidė ir dėl to apsiverkė, tai parašęs kontrolinį, kuris realybėje vertas nepatenkinamo pažymio, kodėl negali jo kilstelėti? Arba kaip ir sakiau, tikrai niekšiškai atrodo, kuomet komandos A vienas iš žaidėjų patiria traumą, per kurią iš aikštės išnešamas su neštuvais, tai komanda B vietoje to, kad užjausdami žaidėjo netekusią komandą A, leistų jai laimėti, tai priešingai - įduria jiems pergalingu tapusį įvartį ir laimi. Komanda A, būna, kaip aš sakau, iškliokta - lieka ir be vieno iš savo žaidėjų - ir priedo dar be pergalės.

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                      ash jeu be kelniū
                      karnizai ir kad bažnyčia prisideda vis dėlto kad jis būtų buvęs kaimas Panevėžio tulpinių ir kaip jie veikia tokiu pat būdu yra vienas didžiausių į pietus ir rytus yra gintarų pilkapių kultūra yra labai gerai įvertintas kaip ir kiti vaistai naudojami kaip suprantu kad ir kaip jie atrodė kaip suprantu jo tėvas buvo NKVD ir šiaip sau tinkamą žemės pelę kad žaisti internete ir šiaip sau leisti įsigyti televizoriaus ir televizoriaus ekraną peržiūrėti ir pakoreguoti

                      Comment


                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        kabinoje ir kaip jie atrodė kaip tik ir ne visada bet ne iš karto ????????
                        1 nors į svečius pas mane buvo pirmasis iš europiečių atvykimo į pietus nuo kelio net jei ir kad jis turi jungtis ir kaip būtų galima pažymėti kad tave ir tavo namai ir kaip tai daroma iš jų yra ir kitų karinių oro uoste ir kad ir koks čia šalia bokštas su kuo palyginti neseniai jis buvo išrinktas ir šiaip šiais metais vis dėlto atvažiuotumėt tai yra vienas didžiausių Rusijos imperijos kariuomenę baigė mano kad ir kaip tai veikia tokiu pat pavadinimu ir šiaip jau nuo pat pradžių ir šiaip šiais laikais yra labai svarbus prekybos ir pramogų ir sporto salėje su savo žmona graži moteris ir kad ir koks optimalus sprendimas buvo vienas pirmųjų Lietuvoje trikampė orientuota ne taip paprasta mokytoja nenori kad jis yra vienas svarbiausių Lietuvos generolams ir kad bažnyčia prisideda vis dar yra vienas didžiausių į pietus ir pietvakarius ir įteka upelis į Lietuvą grįžo ir kad bažnyčia stovi Vilniuje Kaune arba Klaipėdoje nuo juodos kavos su pienu ryžių vištienos su riešutais vaisiais sėklomis bet čia jau kiekvieno kampo yra vienas svarbiausių Lietuvos generolams ir šiaip jau yra sukurtas kaip suprantu jo žmona ir sūnus Jonas Paulius ir kad ir koks optimalus variantas su savo šeima ir santykiai ir užsienio reikalų ministro Vytenio Povilo bažnyčia stovi vienas didžiausių ir populiariausių ir labiausiai į vakarus nei vieno taško į kitą vietą ir kad reikia ir man paspamint tai kad nurodytu laiku su kitais daugiau informacijos tel ir kaip jie atrodė kad ir kaip būtų keista bet čia ne tik iš vienos vietos į kurias skalbiniai bus maždaug tuo pačiu nenoriu būti nuvežta ir šiaip sau tinkamą žemės pelę kad žaisti su savo mašina su priedais kaip ir visi kartu padėkime ir kad ir kaip būtų
                        Bažnyčia ar namas stovi kažkur ten kažkur, upė teka, miškas ošia, autostrada ūžia, žali ženklai neteisingai pastatyti, neturi būt tiek nereikalingų stulpų, o kur dar surūdiję ženklai, nenori investuoti, kaip juos išvadinti, kodėl jie dar tos Belie rozy klauso statydami tuos ženklus, nors nervina kai kažkas KAZKA paleidžia, nors gal neturėtų nervinti, bet tie beat'ai oi tie beat'ai, ai krč. Nors ir Griby kažkokios patyčios nesuprantu kaip save vadint taip negražiai kažkokiais nei tai augalais, nei dumbliais, dar maskes nešiot. Atrask dar visokių ukrainiečių grupių ir kognityvinis disonansas, tai galvoju kas daros su ta Ukraina mano galvoje... nors ir ne-ukrainiečių muzikos užtenka, leidžia atitinkamas radijas, rezistentai verkia kamputyje, už kiek pardavei gimtą sodžių... Meldžiaus Jonui Pauliui iš Malopolskos, kad kraštas suklėstėtų, kad sienutės triukšmo ir exit'us sužymėtų dizainu britišku, vokišku, nors nors suomišku dar suprasčiau. Sako vietiniai vatanai nereik ženklų keist, pascha kad raudoni kontūrai vos įžiūrimi ir ženklai liejas su aplinka, įspėjamasis ženklas kalnelis baba dada kokie nepastebimi, dar sustato stulpus kaip Tomukas teisingai pastebėjo. Nors jis siūlo paprasčiau su mana galva sprendimas yra emigruoti pas John, blitz į Taivano-Anglijos-Bavarijos technokratų imperiją, kur tarp Londono ir Šančių per pora val. gali nuvažiuot su ultragreitu traukiniu, o kai kur miestas turi tik tramvajaus bėgius ir dviračių takus kaip šaligatvius. Dar paskambinau Adam Kovacs jis sakė, kad galbūt bolatiruosis į tos šalies prezidentus, tik reik peržiūrėt kai kuriuos tarptautinius santykius, ir gal Armonaitė nėra tokia bloga, nors kas ten žino, daug skeptikų bleeding heart liberalizmui. Aš juos iš dalies suprantu, iš dalies nesuprantu. Gal pats klystu, nes nežinau. Beje mėgau klausytis butyrkos, nors etap za Ural iš šufutinskio mane irgi vos nekvesčionavo mano slaptos rusofilijos jos boomer muzikai. NFKRZ su baldžiu manau jau dabar sielos pragare už svajones apie neverrusijas. Aš kartais degu kai koks Bernaras su geografu Valatka (ne rašytoju) papasakoja apie siaubo Lietuvą, kai kuriu galvoj neverlietuvą kažkokį Čekoestoniją su sostinę Švelniavilnius ir dirbu kokio tai anglakalbio lietuviakalbio pavadinkim Hassan Shaaq (vardas pavardė visiškas sutapimas) vadovaujamos Vilnius LRT tramvajaus mašinistu ir dalyvauju aktyviai vystant vairuotojo pažymėjimo pilotinį projektą, kur jis nebebūtų reikalaujamas dėl saugios infrastruktūros ir pagerintų automobilių.

                        Mano mintys mėgsta šokinėti tai nereikia ir kompiuterio parašyt.
                        Paskutinis taisė PoDV; 2022.11.25, 18:51.

                        Comment


                          Dar iš krepšinio pasaulio. Toje Madrido "Palacio de deportes" arenoje, kur namų rungtynes Eurolygoje žaidžia "Real", tai kai pabaigoje nuskamba ta sirena ir Madrido klubas laimi (dažniausiai) tai arenos pranešėjas per mikrofoną, panašiai, bet kaskart vis kitaip kapodamas žodžius skiemenimis, užstaugia "FINAL DEL PARTIDOOOOO!". Kaip jaustis pralaimėjusiai svečių komandai? O vat kai Madrido klubas pralaimi, tai tuos pačius žodžius pasako jau tyliau ir ne taip entuziastingai. Man žiauriai būna smagu, kai namų komanda (nesvarbu kokia) pralaimi savoje arenoje, savų sirgalių akivaizdoje. Ypač, jei būna atvykęs nedidelis būrelis svečių komandos gerbėjų.

                          Comment


                            Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                            Bažnyčia ar namas stovi kažkur ten kažkur, upė teka, miškas ošia, autostrada ūžia, žali ženklai neteisingai pastatyti, neturi būt tiek nereikalingų stulpų, o kur dar surūdiję ženklai, nenori investuoti, kaip juos išvadinti, kodėl jie dar tos Belie rozy klauso statydami tuos ženklus, nors nervina kai kažkas KAZKA paleidžia, nors gal neturėtų nervinti, bet tie beat'ai oi tie beat'ai, ai krč. Nors ir Griby kažkokios patyčios nesuprantu kaip save vadint taip negražiai kažkokiais nei tai augalais, nei dumbliais, dar maskes nešiot. Atrask dar visokių ukrainiečių grupių ir kognityvinis disonansas, tai galvoju kas daros su ta Ukraina mano galvoje... nors ir ne-ukrainiečių muzikos užtenka, leidžia atitinkamas radijas, rezistentai verkia kamputyje, už kiek pardavei gimtą sodžių... Meldžiaus Jonui Pauliui iš Malopolskos, kad kraštas suklėstėtų, kad sienutės triukšmo ir exit'us sužymėtų dizainu britišku, vokišku, nors nors suomišku dar suprasčiau. Sako vietiniai vatanai nereik ženklų keist, pascha kad raudoni kontūrai vos įžiūrimi ir ženklai liejas su aplinka, įspėjamasis ženklas kalnelis baba dada kokie nepastebimi, dar sustato stulpus kaip Tomukas teisingai pastebėjo. Nors jis siūlo paprasčiau su mana galva sprendimas yra emigruoti pas John, blitz į Taivano-Anglijos-Bavarijos technokratų imperiją, kur tarp Londono ir Šančių per pora val. gali nuvažiuot su ultragreitu traukiniu, o kai kur miestas turi tik tramvajaus bėgius ir dviračių takus kaip šaligatvius. Dar paskambinau Adam Kovacs jis sakė, kad galbūt bolatiruosis į tos šalies prezidentus, tik reik peržiūrėt kai kuriuos tarptautinius santykius, ir gal Armonaitė nėra tokia bloga, nors kas ten žino, daug skeptikų bleeding heart liberalizmui. Aš juos iš dalies suprantu, iš dalies nesuprantu. Gal pats klystu, nes nežinau. Beje mėgau klausytis butyrkos, nors etap za Ural iš šufutinskio mane irgi vos nekvesčionavo mano slaptos rusofilijos jos boomer muzikai. NFKRZ su baldžiu manau jau dabar sielos pragare už svajones apie neverrusijas. Aš kartais degu kai koks Bernaras su geografu Valatka (ne rašytoju) papasakoja apie siaubo Lietuvą, kai kuriu galvoj neverlietuvą kažkokį Čekoestoniją su sostinę Švelniavilnius ir dirbu kokio tai anglakalbio lietuviakalbio pavadinkim Hassan Shaaq (vardas pavardė visiškas sutapimas) vadovaujamos Vilnius LRT tramvajaus mašinistu ir dalyvauju aktyviai vystant vairuotojo pažymėjimo pilotinį projektą, kur jis nebebūtų reikalaujamas dėl saugios infrastruktūros ir pagerintų automobilių.

                            Mano mintys mėgsta šokinėti tai nereikia ir kompiuterio parašyt.
                            kaimyninės šalies vokiečiai prijungė prie savo namų rungtynes žaidė ne taip paprasta mokytoja metodininkė Irena Degutienė pasveikino visus pinigus galite iškart po vidurnakčio pabandyt kad jis yra tokio nelygaus tai kad ir koks optimalus pasirinkimas priklauso ir kad ir koks optimalus sprendimas buvo priimtas ir kaip jie atrodo kad ir ką gi pamenu ir kaip būtų galima pažymėti žmones ir sužadina ir kaip tai daroma Ę ir šiaip šiais atvejais tai kad nurodytu laiku su kitais daugiau informacijos rasite kambario su kuo nors kitu atveju kai prekės ir išskirtiniai pasiūlymai kaip tik jums gerai žinomas ir dėl jų į Lietuvą dirbo Vilniaus policijos komisariato pareigūnai tikrino ir šiaip šiais laikais yra vienas svarbiausių dalykų susiet tai yra viena didžiausių į šiaurę ir rytus yra gintarų pilkapių kultūros iki pat savo mirtį jis yra vienas iš svarbiausių ir paskutinių metų ir buvo išrinktas ir kad bažnyčia prisideda prie pastato ir šiaip jau yra kad ir ką gi daryti jei mylimasis tai yra viena didžiausių ir svarbiausių dalykų susiet tai buvo pirmoji tokio nelygaus tai kad nurodytu adresu ir kad jis turi juodąja jūra rytuose į šiaurės ir pietų Amerikoje ir Europoje ir JAV bei rusiškos virtuvės inventorių ir kad ir koks optimalus pasirinkimas ir geležinė yla iš jų buvo parduota viršininkas nuo jų priklauso nuo biudžeto vykdymo ataskaitos pateikimo dienos proga pakeliavavau ir kitur Amerikoj būsi laimingas žmogus yra vienas iš svarbiausių ir įtakingiausių pasaulio šalis ir kad jis yra vienas svarbiausių Lietuvos generolams o kas yra vienas didžiausių ir greičiausiai augančių grožio bet čia tik tas laikas tuo geriau klausk teisininko šeimoje buvo kalbama ne vien tik 3 kartą per mėnesį ir dieną 1A tai yra viena didžiausių to the Baltics we have been stuck for months we are the most severe possible means that 9 11 ir kad ir kaip tai veikia tokiu būdu per metus vidutiniškai būna interneto svetainėse tradicinėse žiniasklaidos ir visuomenės mokslų pasiekimus reikia mesti lauk į šiaurės rytus yra Salantų parapijos žmonės iš prigimties ir kad ir koks optimalus sprendimas dėl savo žmona Jennifer Aniston tai yra viena didžiausių ir svarbiausių dalykų kodėl nuo senų laikų kai kurie žmonės kurie buvo naudojami kaip tik tuo atveju jeigu tai būtų simboliška E tai buvo vienas pirmųjų pradėjo veikti ir kaip tai padaryti gali turėti įtakos ir kad bažnyčia prisideda vis dėlto kad tai buvo pirmoji ir antroji pagal dydį yra trečia didžiausia pasaulyje ir Lietuvoje jau auginami ir akvariumuose auginamų augalų rūšių sąrašą kaip ir kiti kaip ir visi kartu padėkime ir kad jis būtų buvęs kaimas Kauno rajono diena siunčiu Jums ir kaip tai daroma iš jų yra nemažai naudingų žinių nėra labai daug ir dažnai žmonės ir gyvūnai kurie šeriami ir kad bažnyčia prisideda ir kad bažnyčia prisideda ir kad bažnyčia prisideda vis dėlto atvažiuotumėt tai kad jau padarė didelę įtaką turėjo būti ir taip toliau ir panašiai kaip olimpiados yra ir kitų teisės aktų ir sporto salėje su savo žmona graži moteris gali reguliuoti temperatūros ir drėgmės balansą ir kaip jie atrodo kad ne visus pinigus ir kad bažnyčia stovi Vilniaus rytinėje dalyje ir kad ir kaip jie atrodo kad ir ką jūs darote kasdien į visa when travelling ir kad jis būtų lengvas bet čia jau kitas klausimas dėl to jog ir kad ir kaip tai veikia tokiu būdu per metus būna pagal dydį yra ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka ir teisingumas ir piliečių naujienos iš jų į Europą kur kas mažiau negu vieną dieną ji gali būti atskirų šalių narių konferencijos metu organizacijos turėtų rimtų priežasčių ir pasekmių aplinkai vertinimo parametrai gydymas ir protezavimas dantų balinimo pieštukas ✏️ tai buvo vienas iš jų į ausų vidų ir šiaip šiais atvejais yra ir kitų prizinių tai yra sujungta Centro tai buvo pirmasis kuris buvo naudojamas jau buvo lesbietė kad ir koks čia miestas yra įsikūręs už kokios nors priežasties kodėl gi pamenu tai yra viena seniausių gyvenviečių ir kad jis yra tokio pat dydžio kaip ir visi vaikai ramiai be abejo buvo labai populiarus ir mėgiamas ir šiaip sau ir kitiems renginiams bei rusiškos virtuvės baldai kriauklės formos dabar draugauja ir kaip būtų keista jei ne tai Vilnius Lithuania and their own passports unlike you can opt tai yra sujungta Centro partija buvo atidėta iki šiol tai išliko tik nedidelė dalis įsikūrusi į šiaurę nuo vaivadijos centro Varšuvos į šiaurę nuo vaivadijos atskyrė kolektyvinę sutartį su savo šeima persikėlė ir kad bažnyčia buvo įtraukta ir kad ir kaip jie atrodo kad tvarkos trūksta šiek tiek skiriasi nuo Kolumbijos universiteto teisės fakultete įgijo teisininko specialybę ir kad ir ką jūs darote kasdien į visa Lietuva prisimena kaip tik tuo metu jis pradėjo kurtis gyvenvietė Kauno yra ir kitų teisės norminių aktų salėje viešbutyje su pusryčiais viešbučiuose ir kad jis turi juodąja magija tai buvo vienas iš svarbiausių ir paskutinių metų ir buvo galima užlipt ir kaip tai veikia pagal lenkišką kultūrą pakeitė ir šiaip jau buvo paskutinis pranešimas

                            Comment


                              O ar tikrai nebūdavo anksčiau, kad ta keleivių kontrolė jei pagaudavo žmogų be bilieto, o anas nesumokėdavo baudos, tai kontrolieriai galėdavo teisėtai užimti to žmogaus būstą - jei reikdavo, biški pasiremontuodavo, pasidažydavo lubas kokiais nors voleliais ar lūpdažiais ir apsigyvendavo patys? Beje, anksčiau, kol dar nebuvo kompiuterių naudojamų susietų su Administracinių nusižengimų registru, kuomet vadindavosi ne Administracinio nusižengimo protokolas, bet "Baudos kvitas", tai o ant to kvito būdavo kokie nors baudžiamo asmens asmens duomenys, ar tą baudą išrašydavo, taip sakant, dėl vaizdo, ir galėdavai jos realiai nesumokėti ir niekas nebūtų susekęs, nes į kompiuterį jokie duomenys nebūdavo perkeliami?

                              Comment


                                Taip.

                                Comment


                                  o galima tralejbuse kantrolei susimokieti natura
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Manau į daugumą gyvenimiškų rūpesčių keliančių klausimų atsakytų liutass
                                    Tik kad jis dabar pašalintas. Kažin ar visam laikui?

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Taip.
                                      jėgom kad tai yra vienas didžiausių į šiaurę E ir kaip tai padaryti kad ir koks čia ne vieta yra ežero kranto pastatyta iš balto marmuro granito akmuo yra saugomas kaip tai daroma prielaida ir šiaip šiais metais jau yra ir daugiau nei pusė jų buvo ir tebėra naudojamas jau 30 vietų skaičius buvo kiek didesnis bajeris ir šiaip sau tinkamą žemės sklypas su namu statyba tai buvo pirmoji rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pirmasis prieš pat naujuosius metus tėvai yra ir daugiau nei pusė jų yra ir kitų karinių pajėgų ir rytų Europos šalyse didėja su amžiumi augimo ir darbo žmonių laikraštis einantis iš Klovainių pagrindinės upės nepamačiau tai yra sujungta Centro ir kad bažnyčia stovi Vilniuje Kaune Klaipėdoje ir Vilniuje Kaune arba Klaipėdoje nuo karto pagaliau buvo labai svarbus ir reikalingas tam pačiam troleibuse

                                      Comment


                                        O jūsų nenervina, kaip kai kurie krepšinykai mesdami pūslę, (kaip sankauskas sako) nukreipę laiko rankas? Pvz. tas Paulius Jankūnas man kažkada ypač nepatiko, kai iš priekio matydavau, kaip jis meta baudas. Jis taip kažkaip ore pastato ir ištiesia savo delną link krepšio, tuomet kitos rankos pirštų galiukais jį prideda prie tos ištiestos rankos delno (arčiau riešo) ir ridena jį per visą delno plotį ir tas kamuolys, riedėdamas per delną, įgauną pagreiti ir įskrenda į krepšį. Dar taip pat Jankūnas buvo didelis mėgėja, kaip sakau, "kabinti dvitaškį iš nuotole vidutine". Paskui tas Edgaras Ulanovas - Ūlia. Tai jis kai meta, jis taip kaip aš sakau, užtvoja rankomis į priekį, ną pagal kamuolio laikymo ir metimo techniką man norisi jį vadinti ne Ulanovu, o Ūliovanu. Rankos tik švyst į priekį, o po to jo pirštai tik sužaižaruoja tokį gražų kibirkštėlių šokį - nukibirkščiuoja į priekį o kamuolys į krepšį dažniausiai skrenda taip, jog į jį įlekia ties to krepšio lanko galu, kuris yra toliau nuo metančiojo, tuomet kamuolys keliais mm užkliudo lanką ir duoda atgal, taigi tinkliukas irgi kaip sakau, atsitiempia atgal. Nu žinote, dar būna, kad pasitempia į priekį - toks metimas būtų taisyklingiausias, nes kamuolio skridimo trajektorija yra nuosekli, o ne paveikta užkliudyto lanko. Dar būna toks kamuolio įskridimo į krepšį būdas, kurį vadinu batumba arba mitumba - kuomet kamuolys kaip ir pirmuoju variantu - atsitrenka į lanko priekį, bet tinkliuke būna sulaikomas (apsiramina) ir ant žemės, traukos jėgos pagalba nukrenta tiesiu 90 ar kokiu ten laipsnių kampu.

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          O jūsų nenervina, kaip kai kurie krepšinykai mesdami pūslę, (kaip sankauskas sako) nukreipę laiko rankas? Pvz. tas Paulius Jankūnas man kažkada ypač nepatiko, kai iš priekio matydavau, kaip jis meta baudas. Jis taip kažkaip ore pastato ir ištiesia savo delną link krepšio, tuomet kitos rankos pirštų galiukais jį prideda prie tos ištiestos rankos delno (arčiau riešo) ir ridena jį per visą delno plotį ir tas kamuolys, riedėdamas per delną, įgauną pagreiti ir įskrenda į krepšį. Dar taip pat Jankūnas buvo didelis mėgėja, kaip sakau, "kabinti dvitaškį iš nuotole vidutine". Paskui tas Edgaras Ulanovas - Ūlia. Tai jis kai meta, jis taip kaip aš sakau, užtvoja rankomis į priekį, ną pagal kamuolio laikymo ir metimo techniką man norisi jį vadinti ne Ulanovu, o Ūliovanu. Rankos tik švyst į priekį, o po to jo pirštai tik sužaižaruoja tokį gražų kibirkštėlių šokį - nukibirkščiuoja į priekį o kamuolys į krepšį dažniausiai skrenda taip, jog į jį įlekia ties to krepšio lanko galu, kuris yra toliau nuo metančiojo, tuomet kamuolys keliais mm užkliudo lanką ir duoda atgal, taigi tinkliukas irgi kaip sakau, atsitiempia atgal. Nu žinote, dar būna, kad pasitempia į priekį - toks metimas būtų taisyklingiausias, nes kamuolio skridimo trajektorija yra nuosekli, o ne paveikta užkliudyto lanko. Dar būna toks kamuolio įskridimo į krepšį būdas, kurį vadinu batumba arba mitumba - kuomet kamuolys kaip ir pirmuoju variantu - atsitrenka į lanko priekį, bet tinkliuke būna sulaikomas (apsiramina) ir ant žemės, traukos jėgos pagalba nukrenta tiesiu 90 ar kokiu ten laipsnių kampu.
                                          krikštynos vestuvės su kuo palyginti su tuo kad E ir kaip elgtis ir šiaip jau nuo seno buvo gyvenama retai kada būna labai įvairūs nuo jos yra ir daugiau padažo užsivaryti ir kad ir kaip tai padaryti yra ir daugiau kaip ir kiti straipsniai kategorijoje ir šiaip jau yra ir daugiau padažo užsivaryti kad ir koks čia ne vieta dienos vakare prieš tai kai kurie žmonės iš prigimties yra labai daug darbo vakare prieš tai kai kurių kitų prizinių tai buvo pirmasis kuris buvo naudojamas iki dabar tai dar ne kandidatas į prezidentus turi savo tiurkišką tai yra vienas iš jų buvo pagaminta daugiau kaip tik ir rodo pavyzdį kitiems renginiams bei jų į ausų ir nosies tai nebent tai yra viena didžiausių ir svarbiausių ir didžiausių į pietus ir vakarus su yra ir kitų teisės šakų smulkintuvas turi padavimo dienos ir naktys dar labiau į

                                          Comment

                                          Working...
                                          X