Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumiečių kūryba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomas
    replied
    Maironi, čia tu?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Kažkiek įkvėpė ir nesenos zoologinės diskusijos apie patinus ir pateles.

    GAURUOTI BLOGIUKAI (N-18)

    Mergužėlė gero būdo, buvo ji gana dora -
    Atsakingai studijavo, joga ir namų ruoša.
    Su tėvais gražiai gyveno, nesibastė per barus,
    Kartais netgi siuvinėjo ir nelakstė pas bernús.

    Bet turėjo mergužėlė šiokių tokių paslapčių -
    Ji norėjo blogo vyro, tokio blogo, kad baisu.
    Kad jis būtų toks gauruotas, agresyvus ir žiaurus
    Meksikos narkobaronas, tamsiaplaukis ir gražus.

    Ją El Chapo sužavėjo - įtakingas ir turtingas.
    Kraujas gyslose užverda - šakės, koks jis pavojingas!
    Štai su tokiu kietu vyru jaustųs moterim jinai.
    Kaip už sienos, kaip už pečiaus - babkės, dideli namai...

    Nuotraukas jo internete vis žiūrėjo ištisai,
    Ir net ant kėdės sėdėti negalėjo ji ramiai.
    Širdis daužės, galva svaigo - noriu tokio nuostabaus!
    Jei bandys iš jos kas juoktis - tuoj nuo Chapo kulkų gaus.

    Eskobaras irgi fainas (buvo), bet tikrai yra
    Dar tokių pačių vyrukų, spinduliuojančių jėga.
    Jo visi be galo bijo, jos taip pat visi bijotų.
    Ji net galo nebijotų - kaip ant eržilo prajotų.

    Kaip jai būtų stipriai gera, kaip be galo malonu,
    Jeigu toks kaip Eskobaras ją prabrauktų su galu.
    Fantazuodavo panelė ir užtrukdavo duše.
    Net mama į duris beldės - dukra, kur dingai, gyva?

    Nežinojo juk tėveliai, negalvojo jie tikrai,
    Kad išgydyt jų dukrelę gali tiktai Daktarai.
    Bet ne tie kur su chalatais, o kiti - su treningiukais,
    Kurie Kauną visą siaubė tais senais žiauriais laikiukais.

    Ir Brigada Vilniaus tiktų į poras dukrelei jų.
    Ak, vėlai panelė gimė - per vėlai, kad net graudu!
    Devyniasdešimtais metais būtų ji studentė buvus -
    Rastų vyrą savo skonio, būtų ji viena nebuvus.

    Agurkiniai jai netinka - jie kaip hipsteriai kokie,
    Nes kažkokie rafinuoti, intelektualai jie...
    Ne, visai ne tas tipažas - reikia jai tik brutalių,
    Raumeningų ir gauruotų, prakaituotų ir naglų.

    Ji blatnus šansonus klausė ir romantiką tą jautė,
    Tačiau greit jos meilė žlugo, ir ilgai studentė spjaudė,
    Kai pasakė jai padružkė „tas ūsuotas, kur dainuoja -
    Jokioj zonoj nesėdėjęs, čia tik imidžas“. MELUOJA!

    Vai, meluoja jai šou biznis! Viskas feikas, nėr hardkoro.
    Ir į jo koncertą eiti nebeliko jokio noro.
    Bet užtat yr internetas, populiarūs soctinklai,
    O juose, tarp hipsteriukų, rašo kartais kaliniai.

    Vienas neseniai išėjęs jai parašė su klaidom.
    Kad ir koks skurdus žodynas - panai greit nušvito „AUUUM! „
    Atsidarė visos čiakros, ir pasijautė nirvana.
    Greit jos noras išsipildys! Koks blogiukas! Tuoj bus gera!

    Ak, namaste!!! Kokie bruožai - brutalumas ir jėga!
    Stambus smakras, naglas žvilgsnis, laužta nosis... Jau gamta
    Užvirė jos organizme. Tikras patinas, kaip tik!
    Plaukai iš po maikės lenda, treningiukai... ATVARYK!!!

    Ryt tėveliai išvažiuoja, bus jie sode, aš viena.
    Atvaryk, aš nekantrauju - mūsų meilė bus karšta!
    Na, o vakare išeisim mes į miestą - bus smagu!
    Aš naglai prie visų elgsiuos, tu apginsi - kaip gražu!

    TO BE CONTINUED...

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė PoDV Rodyti pranešimą
    Būna pozityviai nusiteikę energetiniai vampyrai Kiek susidūriau, atrodo, kad jie lenda prie tavęs ir kažko nori, bet vaidina, kad čia (labai) linksma ir smagu, bet po tokių dalykų jautiesi kažkiek išsekęs.
    Mano patirtys absoliučiai priešingos. Išsekina ir išvargina vadinamieji "sunkūs" žmonės, kurie visur mato pesimizmą, kurie netgi gerus dalykus sutinka su pykčiu, kuriems jų negatyvas yra komforto zona, iš kurios jie nenori niekur trauktis. Nežinau, aš kitaip žiūriu į gyvenimą, nors atrodo ne vakar gimiau, patirties turiu, esu patyręs visokių blogų dalykų - bet mane visokios kliūtys ir sunkumai veikia motyvuojančiai, kad aš turiu veikti, turiu tai nugalėti, kad mane tai sustiprins ir netgi bloga patirtis yra gera patirtis, ir kad nėra neįmanomų dalykų atkakliam ir motyvuotam žmogui. Ir svarbiausia - viskas, kas gyvenime daroma, turi būti tik į gera. Jokio kenkimo sau, aplinkiniams, visuomenei - tik pozityvas, tik geri dalykai. Deja, matau kad daug kam cinizmas ir netgi piktdžiuga, kai blogi dalykai laimi prieš gerus, yra artimiau. Kaip jau sakiau - nesuprantu tokių žmonių, ar jie tokiais gimė ar tapo ir t. t. Bet man ne idealas tokie žmonės. Tai, ką aš parašiau savo tame motyvaciniame tekste - man tai ne kartą gyvenime realiai padėjo. Daug ko nebūčiau padaręs, jeigu mąstyčiau kitaip. Bet aišku, visi skirtingi. Kažkas mėgsta pozityvą, kažką tai "užknisa". Matyt, suveikia dėsnis "koks pats esi, tokius ir pritrauki".

    Ir dar prie to paties: 7 būdai išvengti cinizmo.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.28, 01:25.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Tokį sugalvojau (ne kiek kūryba, kiek mintis)
    Apie mūsų regioną

    "Nordic wannabe,
    can I into space?"

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Gėris negali užknisti, tai yra iki tiek natūralu ir suprantama, kad tai yra įrodymo nereikalaujanti aksioma. Nebent žmogus dėl kažkokių neaiškių priežasčių nori būti negatyve, skleisti negatyvą, kurti jį aplink ir kitus žmones traukti į jį. Tokių žmonių psichologija man nesuvokiama, nors deja, jų tikrai yra (pažįstu realiame gyvenime). Va tokiems tai tikrai praverstų sankausko duota nuoroda.
    Realizme reikia pasėdėti, šaltu protu pasižiūrėt kaip žmonės piktinasi ir kad jau ateina tvanas ir pasaulio pabaiga, bet ir nesigraužti, kad per daug plytelių Vilniuje suskilę/sugriuvę ar kad "Tautos namų" projektas atrodo gėdingai/žeminančiai. Ne negatyvas iš savęs blogai, o nerviniai su tuo susiję dalykai Blogai, kai prasideda iškreiptas tiek su negatyvu, tiek su pozityvu susijęs mąstymas. Pvz. su negatyvu susiję nelabai smagūs pokalbiai dėl infrastruktūros vystymo neūkiškumo vos nepriveda, kad tuoj vos ne pilietinis karas turėtų kilti dėl žmonių apsileidimo ir tamsumo. Su perdėtu pozityvumu irgi reikia atsargiai, aš jaučiu ir pats būsiu nudegęs Nes iš kart po tokių nudegimų peršokdavau į perdėtą negatyvumą (baimingas negatyvias prielaidas, pažįstamas net šio forumo narių). Dabar stengiuosi išlaikyti balansą "nesidžiauk radęs, neverk pametęs" principu, stengiantis per daug nenueiti į vieną ar kitą pusę
    Paskutinis taisė PoDV; 2019.09.27, 23:37.

    Komentuoti:


  • PoDV
    replied
    Būna pozityviai nusiteikę energetiniai vampyrai Kiek susidūriau, atrodo, kad jie lenda prie tavęs ir kažko nori, bet vaidina, kad čia (labai) linksma ir smagu, bet po tokių dalykų jautiesi kažkiek išsekęs.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.
    Gėris negali užknisti, tai yra iki tiek natūralu ir suprantama, kad tai yra įrodymo nereikalaujanti aksioma. Nebent žmogus dėl kažkokių neaiškių priežasčių nori būti negatyve, skleisti negatyvą, kurti jį aplink ir kitus žmones traukti į jį. Tokių žmonių psichologija man nesuvokiama, nors deja, jų tikrai yra (pažįstu realiame gyvenime). Va tokiems tai tikrai praverstų sankausko duota nuoroda.

    Ir beje - kiek gyvenime matau pavyzdžių, tai paprastai į suicidą, alkoholizmą, narkomaniją ir kitus savigriovos metodus pasineša būtent NEGATYVŪS žmonės. Pozityvūs žmonės per daug nori gyventi, kad pribaiginėtų save.
    Paskutinis taisė Tomizmas; 2019.09.28, 00:27.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė mantasm Rodyti pranešimą

    Žiūrint į tavo ir sankausko gyvenimo pasiekimus... Drįsčiau suabejoti.
    Čia todėl, kad aš iš tiesų kupinas pozityvo ir vilties. Pavyzdžiui turiu viltį, kad Tomizmas daugiau niekada neberašys savo infantilios kūrybos.

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.
    Pozityvūs žmonės negali užknist, kaip tik atvirkščiai. Nebent dėl to ir gali baigt kilpoje nes aplinkinių negatyvumas dap*sa.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Man - taip. Kai kuriems aplinkiniams žmonėms - irgi. Taip kad neabejoju, kad savęs užmotyvavimas, haipas, didelis noras ir nežiūrėjimas į visokias durnas ribas gyvenime duoda kur kas daugiau nei negatyvas, savęs ir kitų "suvarinėjimas", niurzgimas ir noras "nusodinti". Kiekvienas renkasi pagal save. Blogai tik tai, kad negatyvūs žmonės toksiškai paveikia aplinkinius ir gana dažnai užblokuoja jų potencialo atsiskleidimą.
    Žiūrint į tavo ir sankausko gyvenimo pasiekimus... Drįsčiau suabejoti.

    Komentuoti:


  • Tomas
    replied
    Pernelyg pozityvūs žmonės gyvenimą dažnai baigia kilpoje. Ir visaip kitaip užknisa.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    O tas tavo pozityvas, jis tau daug naudos gyvenime atnešė?
    Man - taip. Kai kuriems aplinkiniams žmonėms - irgi. Taip kad neabejoju, kad savęs užmotyvavimas, haipas, didelis noras ir nežiūrėjimas į visokias durnas ribas gyvenime duoda kur kas daugiau nei negatyvas, savęs ir kitų "suvarinėjimas", niurzgimas ir noras "nusodinti". Kiekvienas renkasi pagal save. Blogai tik tai, kad negatyvūs žmonės toksiškai paveikia aplinkinius ir gana dažnai užblokuoja jų potencialo atsiskleidimą.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Sankauskas turi retą sugebėjimą bet kokį pozityvą paversti negatyvu. Na, irgi sugebėjimas, tik ar jis naudingas?
    O tas tavo pozityvas, jis tau daug naudos gyvenime atnešė?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Sankauskas turi retą sugebėjimą bet kokį pozityvą paversti negatyvu. Na, irgi sugebėjimas, tik ar jis naudingas?

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Pirminę psichologinę pagalbą teikiančių įstaigų sąrašai

    Komentuoti:


  • Evier
    replied
    Neslėpsiu, man patiko
    Kaip tik labai į temą atsižvelgiant į mano dabartinę nuotaiką.

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašiau prieš porą savaičių tokį motyvacinį kūrinį apie pačius svarbiausius dalykus gyvenime. Dar ta proga užlinkinau tekste kelias geras dainas, kurios mane stipriai užmotyvuoja ir padeda kasdieniniame gyvenime. Tikiuosi, kad patiks

    Vadinasi "Šiandien tu paspausi RESTART!!!"

    Ei, tu!
    Taip taip, TU!!!
    Tu, kuris/kuri skaitai dabar šį tekstą. Dabar pasidedi savo maistą, pašalinius reikalus, ramiai sėdi ir įdėmiai skaitai. Nes tai, kas čia parašyta, yra skirta TAU!
    Nesvarbu kokia tavo lytis, tautybė, amžius, užsiėmimas gyvenime, šeimyninė padėtis, rasė, religija - dabar sėdi, ir įdėmiai viską skaitai!

    Žinai kodėl? Nes ŠIANDIEN yra TAVO ypatinga diena!!!

    ŠIANDIEN tu savo gyvenime paspausi RESTART mygtuką!!!

    Ir žinok - nuo šiandien tu esi HEROJUS/HEROJĖ. Nesvarbu kas, nesvarbu kaip, nesvarbu ką kiti pasakys ar ką pagalvos - TU nuo ŠIANDIEN esi HEROJUS!!!

    Nesvarbu, kiek kartų gyvenime tu nusivylei, kiek kartų tau nepasisekė, kiek kartų kasdienybė tave drėbė veidu į purvą, kiek kartų aplinkiniai bandė tave nusodinti, kiek kartų stabdei save, patikėjęs kad „tai ne man, aš nesugebėsiu, tai neįmanoma“ - nuo šiandien tu RESTARTUOJI savo gyvenimą, ir esi HEROJUS, nepaisant nieko!

    Supratai!!!???

    DABAR PAT, šiandien tu išmesi visus savo kompleksus, baimes, vidines kliūtis, nepasitikėjimą ir kitus tau primestus ar paties susigalvotus toksiškus dalykus į šiukšlyną. Mesk lauk šitą mėšlą!!!
    Nuo šiandien tavęs niekas nesustabdys! Tavyje gyvena žvėriška jėga, tu sugriauni visas tavo gyvenimą nuodijusias kliūtis, ir drąsiai, be jokių myžčiojimų eini pasiimti to, kas tau iš tikrųjų priklauso!

    Nuo šiandien tu tampi tuo, kuo tu iš tikrųjų ESI!!!

    Nesvarbu kokių turėtum tikslų ir svajonių, kad ir kokie jie būtų neįtikėtini tau pačiam ar aplinkiniams - siek jų, nes tai yra TAVO tikslai ir TAVO gyvenimas!
    Nes tavo svajonės ir dalykai, kuriuos tu nori pasiekti, apibrėžia tai, kas tu IŠ TIKRŲJŲ ESI!
    Ne rutina, ne pilka kasdienybė, ne tau primesti dalykai ir aplinkinių lūkesčiai, ne tavo susigalvoti vidiniai stabdžiai. LAUK juos!!!
    Tik tavo svajonės ir tikslai parodo tikrąjį TAVE!!!

    Dievas tave sukūrė ORIGINALŲ, ir tu tikrai nemirsi būdamas TIK eiline kopija!

    Tu nebūsi tik eiliniu sistemos sraigteliu - tu būsi GERIAUSIAS!!!

    Tu būsi COOL - superžvaigždė, superherojus, įkvepiantis ir motyvuojantis pavyzdys kitiems!
    Ir tu tai PADARYSI, nes tu tai GALI!!! Bet kokios kliūtys, bet kokie prasimanymai „aš nesugebėsiu, aš negaliu, tai per sunku, tai ne man“ egzistuoja tik tavo galvoje. Visos kliūtys yra TIK tavo galvoje!

    Ir tu DABAR PAT jų atsikratysi ir pradėsi gyventi savo tikrąjį, HEROJAUS gyvenimą!!!

    Nesvarbu ko tu norėtum gyvenime, kad ir apie kokius beprotiškus dalykus svajotum: nuskristi į kosmosą, atrasti vaistus nuo vėžio, valdyti valstybę, pakeisti pasaulį, būti ringo kovotoju, tapti pasaulinio garso didžėjumi, pilotuoti naikintuvą, dirbti mėgstamą darbą, sukurti šeimą, nugalėti bado problemą pasaulyje... - tu tai GALI!!!

    Štai vieta tavo norams: __________________________________________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________
    __________________________________________________ ___________

    (vietos daug, nes ir norų tu turi DAUG) -

    - tu tai PADARYSI!!! Nes tu GALI!!! Ir niekas, absoliučiai niekas pasaulyje tau negali sutrukdyti!

    Kai tu ko nors labai nori, matai tame gyvenimo prasmę ir degi tais tikslais - tavęs NIEKAS NESUSTABDYS, nes tu esi kaip ŽVĖRIS, kuris su laukine jėga pralaužia visus barjerus, griauna visas užtvaras ir sutriuškina visus priešus. TU esi tas žvėris! Jis gyvena tavo viduje, visada gyveno, ir šiandien tu jauti jo jėgą!!!

    Su savo geležiniu kumščiu tu sugriausi visą blogį, kuris tau trukdo pasiekti to, kas gera. Tavo kumštis dar ne geležinis? Ne bėda! Jis taps tokiu, nes viskas yra padaroma! TU tai gali, įdėjęs pakankamai pastangų, noro ir užsidegimo!

    Net jeigu tau dabar nepasisekė, tu esi HEROJUS ir žinai - nėra jokio pralaimėjimo, tik ilgiau užtrukęs kelias iki PERGALĖS!!!

    Nes jeigu tu dar nelaimėjai - reiškia, niekas nėra baigta! Tu dar tik pakeliui! IT'S NOT OVER UNTIL I WIN!!!

    Visos kliūtys, kurios tavęs nenužudo, padaro tave stipresniu. Ir tu darysi viską, ką gali, kiekvieną dieną, kad nugalėtum ir būtum COOL, kad pasiektum tai, kas yra tavo gyvenimo tikslas!!!

    Ir tu kovosi nesustodamas, nepailsdamas, net parblokštas ant žemės stosiesi vėl, nusivalysi purvą, pasitaisysi karūną ir vėl užsimosi savo kardu. Nes GĖRIS PRIVALO TURĖTI NAGUS IR DANTIS!!!

    Tu turi tik vieną gyvenimą. Supratai? Kartoju tau dar kartą: Dievas tau davė TIK VIENĄ FREAKIN GYVENIMĄ!!!

    Todėl tu turi jį nugyventi ne bet kaip, o maksimaliai gerai, nes antro gyvenimo tau niekas neduos!

    Siek neįmanomo - PASIEKSI MAKSIMUMĄ, ir parodysi pasauliui geriausią įmanomą savo versiją!!! Parodysi pasauliui MAKSIMUMĄ to, ką gali ir ką sugebi!!! Pats nustebsi, kiek daug gali žmogus padaryti, kai to nori ir kryptingai siekia!!!

    Todėl, HEROJAU/HEROJE - eik, ir gyvenk HEROJAUS GYVENIMĄ!!! Nuo šiandien!!!

    RESTART mygtukas paspaustas, ir kelio atgal nėra!!!

    Prieš tave didžiulis pasaulis su begaliniu skaičiumi galimybių, tavo gyvenimas, tavo dienos, kurių kiekviena yra vienintelė ir niekad nepasikartos. GYVENK DABAR!!! Varyk, judėk, ir tik pirmyn! Pamatysi - tau patiks!

    Pradedi DABAR!!!

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Vaikinas kišo merginai poeziją

    Besarmatis tas studentas –
    Nu toks naglas, net baisu!
    Jis eiles studentei kišo
    Ne slaptai, o prie visų.

    Per naktis ranka jo dirbo –
    Rašė meilės jis žodžius.
    Ir kasdien merginai kišti
    Bandė kūrinius savus.

    Jis prieidavo prie josios
    Pertraukoj tarp paskaitų,
    Išsitraukdavo iš kelnių
    Jis kišenės pamažu

    Vėl šedevrą savo naują,
    Ir pradėdavo skaityti.
    Merga pirštais užsikišus
    Ausis, bandė neklausyti.

    Tačiau kur ten negirdėsi!
    Jis įkyriai eiles kišo.
    Į gelmes jos sielos brovės,
    Net atrodė – kažkas plyšo

    Jos jausmų slaptoj kertelėj.
    Merga rėkdavo balsu,
    Kad studentas jai nekištų
    Piguvos tos prie visų.

    O vaikinas dar jai rodė:
    „Pažiūrėk, koks jisai ilgas!
    Visą naktį juk rašiau,
    Dėl tavęs net nemigau!

    Riešas man labai pavargo,
    Tušinuką vis laikiau
    Ir apie tave galvojau.
    Atsikišk ausis, prašau!“

    O studentė net uždusus
    Ir išraudusi iš gėdos,
    Sakė jam: „tu grafomane,
    Negali surast sau vietos?

    Eik ir kišk eiles savąsias
    Dėstytojui Balvanauskui!
    Arba rektoriui Kindziuliui,
    Ar elektrikui Bulbauskui!

    Pirštų aš tikrai netrauksiu
    Iš savų dailių ausų,
    Ir į sielą neįleisiu
    Tavo tų pigių eilių!“

    Ir studentas nusivylęs
    Ėjo jau rūkyt į lauką,
    Tik ant laiptų susitiko
    Dėstytoją Balvanauską.

    Jis ištraukė vėl iš kelnių
    Savo ilgą tą kūrybą,
    Ir tiesiog ant laiptų, skubiai
    Leido dėdei eleksyrą

    Savo saldžių, gražių žodžių.
    Dėdei tai labai patiko!
    Jis atvėrė savo akį
    Trečiąją, ir greit sutiko

    Įsileist gilyn į vidų
    Tą eilėraštį ilgiausią.
    O kada studentas baigė,
    Dėdei tai sukėlė jausmą:

    „Na vaikine, tu šaunuolis!
    Tikrą talentą turi!
    Taip giliai čia užkabinęs...
    Tave spausdins greit visi!

    Gal po paskaitų užeik tu
    Pas mane namo, brolau...
    Vyras vyrą juk supranta –
    Prasimušt padėsiu tau!

    Pažinčių turiu visokių,
    Literatai mane žino.
    Pavarysi man, studente,
    Dar eilių, išgersim vyno“...

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Nu, reikėtų dar padirbti su rimavimu ir subrilesne raiška. Jeigu maniškis slidesnis kaip žvakutė nuo hemorojaus, tai šitas kaip petarda toje strateginėje vietoje.

    Komentuoti:


  • sankauskas
    replied
    Click image for larger version

Name:	lqKlotB.png
Views:	74
Size:	145,9 kB
ID:	1736786

    Komentuoti:

Working...
X