Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Iš kur tu ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Iš kur tu ?

    hmm noreciau suzinoti, kas is kur esat kile ? t.y. is kokio jus miesto, nes pastebejau daug nauju nariu, kurie nera uzsirase savo miesto... bet gal jie bent cia prabalsuos. idomu, is kokios miesto forumieciu cia daugiausia ? balsuokite uz ta miesta, kuriame dabar gyvenate, o ne ta, kuriamia gimete, ok ?

    Beje, dar galetumet pasakyti (jei tokiu yra) pvz. jei kas gimet Garzduose, bet persikelet gyventi i VIlniu ar pan. pasakyti savo priezastis, del ko jus persikelet gyventi is savo gimto miesto gyventi kitur ir ar zadat cia gyventi iki grabo lentos, ar grizit kadanors namo i savo miesta ? na, turbut minty pagavot
    124
    Vilnius
    25,81%
    32
    Kaunas
    33,87%
    42
    Klaipėda
    15,32%
    19
    Šiauliai
    5,65%
    7
    Panevėžys
    4,84%
    6
    Alytus
    1,61%
    2
    Marijampolė
    1,61%
    2
    Utena
    1,61%
    2
    Kėdainiai
    0,00%
    0
    Kitas LT miestas
    4,84%
    6
    Užsienis
    4,84%
    6
    Westside is the best ! :jura:

    #2
    hmmm kodel anksciau ant apklausos rezultato skaiciaus nuspaudus budavo galima paziureti, kas uz ka balsuoja, o dabar nebe, ar as cia kazkaip apklausa ne taip sukuriau ?
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      #3
      Esu kaunietis. Jei kada nors dėl kažkokių priežasčių gyventi Kaune pasidarys neįmanoma, išvažiuosiu iš šio vargano krašto vadinamo Lietuva į „šiltesnius“ kraštus
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        #4
        Manes is Klaipedos niekada nieks neisgrus, tikrai nenoreciau gyventi jokiame kitame Lietuvos mieste. uzsienyje gal ir neblogai butu, bet as LIETUVIS, Lietuvos populiacija ir taip mazeja, manau, jog gyvensiu cia lyg grabo lentos
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          #5
          Kito LT miesto/užsienio.
          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            Gimiau Kaune, kai mano abu tėvai ten mokėsi, tačiau būdamas metukų atvykau į Uteną, kur yra tėvų šaknys. O į Vilnių atvykau įstojęs į VU
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Mantaz
              Gimiau Kaune, kai mano abu tėvai ten mokėsi, tačiau būdamas metukų atvykau į Uteną, kur yra tėvų šaknys. O į Vilnių atvykau įstojęs į VU
              Mantaz, padek ! kodel anksciau ant apklausos rezultato skaiciaus nuspaudus budavo galima paziureti, kas uz ka balsuoja, o dabar nebe ?

              na, o kaip i Utena, kur praleidai turbut didziaja savo gyvenimo dali, netraukia sugrizt ?
              Westside is the best ! :jura:

              Comment


                #8
                Na Utena yra mažas miestukas, o norėčiau gyventi didesniame, tačiau pradedu abejoti ar tai bus Vilnius (didelės būsto kainos bei tragiškas eismas), tad dar žiūrėsime, kuris miestas bus kita mano stotelė
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Mantaz, Klaipedoje tau visada atsiras vietos !

                  p.s. aciu, kad apklausa sutvarkiai :
                  Westside is the best ! :jura:

                  Comment


                    #10
                    Parašė blitz
                    Kito LT miesto/užsienio.
                    neupratau... tai apsispresk, kur tu dabar gyveni, ar tu dabar Lietuvos mieste, kurio as neisvardinau apklausoje "Kito LT miesto" ar tu dabar Londone gyveni "Uzsienio" ?


                    p.s. kur gimiai ?
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      #11
                      Na jei Klaipėdoje pristatys, kiek planuota, tai gal, bet jei Kaunas atsigautų, tai turbūt lėkčiau ten bent kurį laiką pagyventi, nes ir Aukštaitijos ežerai ne taip toli, o be jų gyventi vasarą man sunku

                      Ir nėra už ką
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Klaipeda turi Jura, kuriai jokie Aukštaitijos ežerai neprilygsta
                        Westside is the best ! :jura:

                        Comment


                          #13
                          Oi patikėk, ne tik prilygsta, bet net ir perspjauna
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Nu jau pradedu abejot, kad tu esi buves prie Juros. Na, ok jau po truputi judu link lovos...
                            Westside is the best ! :jura:

                            Comment


                              #15
                              Gimiau ir iki siol gyvenu Vilniuje. Kolkas niekur kitur neplanuoju keltis. Jei ateity gyvensiu Lietuvoje, tai miesto nekeisiu, nes nieko geresnio nera ir nebus.

                              Comment


                                #16
                                Parašė Edgaex
                                Nu jau pradedu abejot, kad tu esi buves prie Juros. Na, ok jau po truputi judu link lovos...
                                Esu, bet pamėgink tu net karštą dieną įlįsti į jūrą.. brrr, kaip šalta, o ežere gali nors ir visą dieną mirkti
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  Esu gimes ir auges Vilniuje. Dabar truputi gyvenu Londone. Kur gyvensiu veliau - nezinau

                                  Comment


                                    #18
                                    gimiau, augau ir visdar augu Vilniuje, kolkas niekur kitur kraustytis neketinu, veliau (po keliu metu) galvoju kuriam laikui isvaziuoti: Roma, Paryzius, gal koks mazesnis miestas, nezinau, laiko dar daug....

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė pablonis
                                      gimiau, augau ir visdar augu Vilniuje, kolkas niekur kitur kraustytis neketinu, veliau (po keliu metu) galvoju kuriam laikui isvaziuoti: Roma, Paryzius, gal koks mazesnis miestas, nezinau, laiko dar daug....
                                      Kam reikalinga Roma ar Paryzius, kai yra Londonas?

                                      Comment


                                        #20
                                        Kaunietis. Tevas irgi Kaunietis (sanciskis), mama is Aukstaitijos. Buvo minciu keltis i Vilniu (mano zmona vilniete), taciau nusprendem, kad Kaune bus bus geriau. Ir neapsirikom

                                        Comment

                                        Working...
                                        X