Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vilnews Rodyti pranešimą
    Na Uber atėjo, Lidl atsidarys netrukus, ko lauksim dabar ? Na bet čia rimtai ! Rail Baltic neminėkit, be 20 metų darbo nesulauksim. Yra dar ko realiai laukti, kad ir gandų lygyje, dar nepasiskelbusio.
    BK, Starbucks...

    Comment


      Ukmergės g. Lidl nufilmavo reklamą ir vėl uždengė iškabas.

      Comment


        Aš savo telefono kalendoriuj užsistačiau remainderį ketvirtadieniams, kad "šiandien atsidaro Lidl'as".
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė zoliapjove Rodyti pranešimą
          Ukmergės g. Lidl nufilmavo reklamą ir vėl uždengė iškabas.
          cirkas

          Comment


            Parašė AudriusGTS Rodyti pranešimą
            cirkas
            Šou baigėsi

            Comment


              Parašė AudriusGTS Rodyti pranešimą
              cirkas
              Jokio cirko čia nėra, normalūs komerciniai veiksmai, prieš atsidarant reikia paruošti reklamas ir kitą PR, o tai užtrunka ir kol niekas neatidaryta, tol, kad neklaidinti, viskas uždengta. Jeigu tikit nepatikimais gandais, kad "tikrai atsidarys" 21, 28 d. ar dar kada, patys kalti, pats Lidl'as juk net mėnesio nenurodė.
              Flickr

              Comment


                Ar įmanoma, kad Lidl išeis iš LT neatsidaręs?

                buvo prisipirkęs sklypų, priprojektavęs. +/- išsipardavė.
                dabar vėl sklypai, projektai, pastatė.
                ...

                Comment


                  Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                  Ar įmanoma, kad Lidl išeis iš LT neatsidaręs?

                  buvo prisipirkęs sklypų, priprojektavęs. +/- išsipardavė.
                  dabar vėl sklypai, projektai, pastatė.
                  ...
                  Gali būti, nemažai tinklų spėjo padirbti prieš pasitraukdami, tai Lidl'as gal bus praktiškesnis ir viską paskaičiuos dar neatsidaręs.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                    na ir koks insaideris skiede kad balandž 28d atidaro? kažkas iš klaipėd
                    O ką pačio teta dabar sako?

                    Comment


                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                      O ką pačio teta dabar sako?
                      atstokit nuo mano tetos ji kretingoje Degalineje dirba išgirdo gandus pasidalino ir tiek

                      Comment


                        Jei ką dar nugirs, nebūtinai degalinėje, ar stotelėje ar pašte, tai taip pat būtinai pasidalinkite.

                        Comment


                          Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                          atstokit nuo mano tetos ji kretingoje Degalineje dirba išgirdo gandus pasidalino ir tiek
                          Tai ir reikėjo nuo pat pradžių sakyt, kad ji nugirdo. Dabar rašei, atrodo, kad ji ten dirba Nu jau tokio lygio paskalos

                          Comment


                            Lidlui atsidarius ir visiems apsilankius po kartą ir nevieną, bei pripratus prie vokiškų citrinų, ši tema turbūt apmirs. Net gaila kažkaip, galėtų dar greitai neatsidaryti, smagu pasiskaityti, kokią sumaištį sėja šis prekybcentris. O maišus prekėms jau pasiruošėte, ar pirksite originalius - Lidlo?

                            Comment


                              Mano teta išbūrė, kad LIDL atidarys tik birželį.
                              Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                              Comment


                                Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                Lidlui atsidarius ir visiems apsilankius po kartą ir nevieną, bei pripratus prie vokiškų citrinų, ši tema turbūt apmirs. Net gaila kažkaip, galėtų dar greitai neatsidaryti, smagu pasiskaityti, kokią sumaištį sėja šis prekybcentris. O maišus prekėms jau pasiruošėte, ar pirksite originalius - Lidlo?
                                Aš turėjau Lidlinius maišus parsivežęs iš Vokietijos. Bet jau suplyšo...

                                Comment


                                  Maišeliai Lidle bus mokami, kaip su nuolaidų kortelėmis?

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Aš turėjau Lidlinius maišus parsivežęs iš Vokietijos. Bet jau suplyšo...
                                    Tuomet nuoširdžiai patariu įsigyti naujus maišus Lidl atidarymo proga! Aš vietoj tavęs jau dabar stovėčiau prie durų, juk nežinia kada atidarys... O juk maišus gali greitai išpirkti! (kaip ir citrinas, beje, juk pigiau!)

                                    Comment


                                      Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                      Maišeliai Lidle bus mokami, kaip su nuolaidų kortelėmis?
                                      Lidl nuolaidų kortelių neturi.

                                      Comment


                                        Jei jau prakalbot apie maišelius..

                                        Comment


                                          Parašė Traf Rodyti pranešimą
                                          Tuomet nuoširdžiai patariu įsigyti naujus maišus Lidl atidarymo proga! Aš vietoj tavęs jau dabar stovėčiau prie durų, juk nežinia kada atidarys... O juk maišus gali greitai išpirkti! (kaip ir citrinas, beje, juk pigiau!)
                                          Oi ne, iki atidarymo neišlauksiu. Gerai, kad dabar apsižiūrėjau. Paprašysiu, kad porą maišelių atsiųstų draugai iš Vokietijos. O gal dar kam reikia?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X