Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Tie riestainiai prieš kepant verdami šarme. Gero apetito.
    Ne verdami, o kelias sekundes pamirkomi, dėl ko kepant gaunama skani ruda plutelė Sodoj verdama namų sąlygomis, kad būtų paprasčiau. Teisingas gamybos procesas:



    Parašiau į Lidl, kad galėtų prekiauti ir nuolatos
    Paskutinis taisė dsanto; 2016.09.25, 10:13.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      Ale kokia agresyvi
      Gigantiški antkainiai niekur nedingo. Pvz.: skutimosi priemonėms.
      Tiesiog Lietuvoje toks segmentas, į kurį atėjo LIDL, dingo. Beje ir pats LIDL yra padreifavęs link standartinio supermarketo.
      Ir kas per segmentas? Kartais ne "lupam-maksimaliai" sektorius, m?
      Lidlo dėka dabar galima toj pačioj Machimoj šį tą pigiau gaut.
      Bet, Lidle vistiek pigiau dauguma prekių. Pvz. Žaliasis melionas "piel de sapo" 1,09€/kg, kai kitur virš 2€.
      Jis bei Paysera vrti dėmesio dėl to, tog nėra tokio gobšumo apimti, kaip konkurentai

      Comment


        Parašė Viešnia Rodyti pranešimą
        Ir kas per segmentas? Kartais ne "lupam-maksimaliai" sektorius, m?
        Lidlo dėka dabar galima toj pačioj Machimoj šį tą pigiau gaut.
        Bet, Lidle vistiek pigiau dauguma prekių. Pvz. Žaliasis melionas "piel de sapo" 1,09€/kg, kai kitur virš 2€.
        Jis bei Paysera vrti dėmesio dėl to, tog nėra tokio gobšumo apimti, kaip konkurentai
        Aš apie ratus, ji - apie batus

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Aš apie ratus, ji - apie batus
          Smagi diskusija, kai į klausimus neatsako, bet sugebama tik išjuokt

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            Aš apie ratus, ji - apie batus
            Apie ratus reiktų diskutuoti kitoje temoje: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=14998

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Apie ratus reiktų diskutuoti kitoje temoje: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=14998
              O kur apie batus?

              Comment


                Šiandien apsipirkinėjau LIDL, esančiame Drujos g. Vilniuje. Mėsos skyriuje, kur būna sudėtos akcijinės prekės ir faršas, vietoj įprastų žemų šaldytuvų, atsidarančių iš viršaus, stovi vienas didžiulis šaldytuvas su lentynomis. Na, ir labiausiai nudžiuginęs dalykas - kasos, kurių gale yra vieta, skirta prisistunti vežimėlį ir ten krautis prekes, taip, kaip yra visur užsienyje.
                Minusas - labai lėtai dirbančios kasininkės.
                دائما الليتوانيه

                Comment


                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                  Minusas - labai lėtai dirbančios kasininkės.
                  Taip griūna mitai

                  Comment


                    Sia savaite Maxima paduos nuolaidu Bananai 66ct, vynuoges 1.11 Eur kiek ir Lidl, bulves 1ct pigiau nei Lidl

                    Comment


                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      Minusas - labai lėtai dirbančios kasininkės.
                      Taspac rašė, kad lidl kasininkių greitis "n kartų didesnis"

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Taspac rašė, kad lidl kasininkių greitis "n kartų didesnis"
                        Kėdainiuose tai greitai dirba. žymiai greičiau nei kituose tinkluose. Prieš kelias savaites pirkau kelioliką prekių, tai kol dvi įsidėjau į maišelį jau visos buvo nuskanuotos.

                        Comment


                          Parašė Dovis123 Rodyti pranešimą
                          Sia savaite Maxima paduos nuolaidu Bananai 66ct, vynuoges 1.11 Eur kiek ir Lidl, bulves 1ct pigiau nei Lidl
                          Ar iš peklos tas maximos gerumas? Seniau žemiau 1,0x nenusileisdavo bananų kaina per akcijas.
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Taspac rašė, kad lidl kasininkių greitis "n kartų didesnis"
                            Nepamenu, kada Lidle mačiau flegmatiškai skanuojančias kasininkes, kaip pasitaiko kartais kituose tinkluose.

                            Comment


                              Iki spėju skenuojamas prekes stebėti ekrane ir tuo pačiu metu dėtis į kepšį - Lidle nespėju .

                              Comment


                                Parašė Dovis123 Rodyti pranešimą
                                Sia savaite Maxima paduos nuolaidu Bananai 66ct, vynuoges 1.11 Eur kiek ir Lidl, bulves 1ct pigiau nei Lidl
                                Machimos gerbėjai pasakys, jog čia čystas sutapimas

                                Būtų mano mieste Lidl, tai pirkčiau vien ten iš principo, dabar tenka varyt dviem frontais.

                                Beje, Lidl kasininių greitumas kartais suerzina, ypač kai prekinuos Karoliniškių parduotuvėj, kur nėra takelio daiktam susidėt.
                                Pasitaikė kažkada viena kaip tyčia lėtesnė, bet neštukė, tad pykčio nebūta.
                                Sunkiai tikiu, iog Rasų g.kasininkės atsilieka greitumu nuo likusių parduotuvių kolegų.
                                Gal atidarymo laikotarpiu lankytąsi?

                                Comment


                                  Beje, vyrai-mūrai, prisidėkite prie kilnaus tikslo? Paspaukite "like" mygtuką ties šiuo įrašu ?
                                  https://www.facebook.com/lidllietuva...65691023686571

                                  Comment


                                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                    Iki spėju skenuojamas prekes stebėti ekrane ir tuo pačiu metu dėtis į kepšį - Lidle nespėju .
                                    Aš tai lidle spėju ir prekes susikrauti, ir akis į kasininkes paganyti, kol jos prekes skenuoja Hmmm, gal jos dėl tų mano žvilgsnių taip lėtai ir skenuoja? Ką gali žinoti...

                                    Parašė Viešnia Rodyti pranešimą
                                    Būtų mano mieste Lidl, tai pirkčiau vien ten iš principo, dabar tenka varyt dviem frontais.
                                    O tai Šalčininkuose lidlo dar neatidarė?
                                    Paskutinis taisė Jemelia; 2016.09.26, 21:07.

                                    Comment


                                      Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                                      Aš tai lidle spėju ir prekes susikrauti, ir akis į kasininkes paganyti, kol jos prekes skenuoja Hmmm, gal jos dėl tų mano žvilgsnių taip lėtai ir skenuoja? Ką gali žinoti...
                                      Nehipnotizuok Lidl kasininkių ir nestabdyk eilės

                                      Comment


                                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                        Nehipnotizuok Lidl kasininkių ir nestabdyk eilės
                                        Pas mus, Marijampolėj, lidle eilių kaip ir nebūna Bent jau aš ant jų neužtaikau.

                                        Comment


                                          Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                                          Pas mus, Marijampolėj, lidle eilių kaip ir nebūna Bent jau aš ant jų neužtaikau.
                                          Tiesa, gi Suvalkai netoli

                                          Comment

                                          Working...
                                          X