Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Rekomenduoju tikrai gerai marinuotą silkę Lidle su marinuotais svogūnais. Sudėtis natūrali, skonis superinis. Kaina tik 2,79 € / 600 g, tikrai verta! Maximoj už tokią kainą nebent Optima linija silkės aliejuje su konservantais nusipirksi.

    Atvaizdas


    Atvaizdas
    Valgiau, nieko ypatingo, kas ten superinio?

    Comment


      Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
      Valgiau, nieko ypatingo, kas ten superinio?
      Gerai išmarinuota, svogūniukai čiki

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
        Gerai išmarinuota, svogūniukai čiki
        Kiek jums moka už tų silkių ir saldainių reklamą?
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Kiek jums moka už tų silkių ir saldainių reklamą?
          Gal ir mokėtų, bet aš neparsiduodu Sirupą gi supeikiau Nu kam taip įtarinėti, aš tiesiog pasidalinau

          Comment


            Teko ir man pirmą kartą apsilankyti Lietuvoje esančiame Lidl. Važiavau pro Kėdainius, tai kaip tik pasitaikė prie kelio, tad ir užsukau. Lauke vežimėlius galima rinktis tiek didelius tiek ir mažus. Įėjus vidun pirmas įspūdis - geras, šviežias bendras kvapas, jokių keptų vištų ar šildomų picų smarvės. Žmonių ne per daugiausia buvo, tai ramiai viską apvaikščiojau. Išgirtosios medkirčių duonos nebuvo -išpirkta, bulvių salotų buvo, švarcvaldo kumpio irgi. Patiko, kad daug prekių su kilmės šalim Vokietija, Italija, Lietuva, o ne vien Lenkija. Vaisių ir daržovių skyrius labai tvarkingas ir švarus. Vyno skyrius gal kiek mažokas, bet užteko ką išsirinkti, tiesa akcijinis buvo tik vienas tetrapakinis. su akcijinėms prekėmis ir jų žymėjimais lyg ir viskas buvo tvarkoje. Prie kasų eilės nebuvo, apsisukau greitai. Taigi bendrai paėmus įspūdis labai geras. Būtinai lankysiuos ir Vilniuje, kai atsidarys arčiau namų.

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
              Gerai išmarinuota, svogūniukai čiki
              Patvirtinu, šiandien nusipirkau irgi paveiktas. Tapau reklamos auka
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
              [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Patvirtinu, šiandien nusipirkau irgi paveiktas. Tapau reklamos auka
                Man ir kaimynė taip užrodė

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  Man ir kaimynė taip užrodė
                  Tai gal kaimynė pasikvietė padegustuoti pas save?
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                  [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                  Comment


                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                    Tai gal kaimynė pasikvietė padegustuoti pas save?
                    Ne, mes tik šunis kartu vedžiojam

                    Comment


                      O feisbuke kažkieno kaimynė kaip tik skundžiasi, kad silkė neskani. Tai kuo dabar tikėti?
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        O feisbuke kažkieno kaimynė kaip tik skundžiasi, kad silkė neskani. Tai kuo dabar tikėti?
                        Tai paragauk, juk esi slaptas Lidl gerbėjas

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          Tai paragauk, juk esi slaptas Lidl gerbėjas
                          Jis tik bijo prisipažinti toks esąs viešai
                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                          Comment


                            Man patiko, kad ta silkė gerai išmarinuota ir be jokių konservantų. Parduotuvėj sunku rasti silkę be konservantų ir aromato stipriklių.

                            Comment


                              Man vien išgirdus žodį silkė ima pykinti. Kaip galima išvis tokį daiktą valgyti?

                              Comment


                                Silkę iš Lidl tikrai galėtum valgyti.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Silkę iš Lidl tikrai galėtum valgyti.
                                  Nu va pasirodo, kad ne tik ragavai, bet ir kitam rekomenduoji. O dar sakai, kad nesilankai Lidle

                                  Comment


                                    Nesakiau to. Esu kelis kartus buvęs Lidl Vokietijoje.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Nesakiau to. Esu kelis kartus buvęs Lidl Vokietijoje.
                                      Tai ten ir pirkai silkę?

                                      Comment


                                        Yra viena bėda, kuri kartojasi, man jau trečias kartas iš eilės, todėl, manau, reikia įspėti J
                                        Lidlai neturi ekrano, kur galima matyti, ką muša kasininkas, t.y. viską kontroliuoja tik darbuotojas - kuris man jau tris kartus - nukontroliavo... aišku, į Lidlo (ar savo) pusę.
                                        Paprastos bandelės patapo brangiom spurgom su įdaru, akcijiniai (trumpesnio galiojimo) pieno produktai "išsimušė" už reguliarią kainą ir t.t.
                                        Na taip, euras-pusantro, nieko rimto, nenubiednėsiu.
                                        Bet erzina - trys apsipirkimai skirtingose vietose, trys "grybai".
                                        Tenka grįžti "be eilės", aiškintis su kasininku, gaišinti kitus, kur dar eilėje.
                                        Pojūtis, kad tai nuolatinė būsena.
                                        Čia kas, lietuvaičiai ėmėsi melžti naująjį darbdavį?

                                        Comment


                                          Parašė Mi Co Rodyti pranešimą
                                          Yra viena bėda, kuri kartojasi, man jau trečias kartas iš eilės, todėl, manau, reikia įspėti J
                                          Lidlai neturi ekrano, kur galima matyti, ką muša kasininkas, t.y. viską kontroliuoja tik darbuotojas - kuris man jau tris kartus - nukontroliavo... aišku, į Lidlo (ar savo) pusę.
                                          Paprastos bandelės patapo brangiom spurgom su įdaru, akcijiniai (trumpesnio galiojimo) pieno produktai "išsimušė" už reguliarią kainą ir t.t.
                                          Na taip, euras-pusantro, nieko rimto, nenubiednėsiu.
                                          Bet erzina - trys apsipirkimai skirtingose vietose, trys "grybai".
                                          Tenka grįžti "be eilės", aiškintis su kasininku, gaišinti kitus, kur dar eilėje.
                                          Pojūtis, kad tai nuolatinė būsena.
                                          Čia kas, lietuvaičiai ėmėsi melžti naująjį darbdavį?
                                          Kaune Siaures LIDL turi ekrana.. tik jis ten ,kur prekes susipakuoji, o ne prie skanerio

                                          Comment

                                          Working...
                                          X