Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nu taip, įspūdinga. Per porą savaičių aplenkė visus. Geras indikatorius, kas moka ir kas nemoka daryti marketingą.

    Comment


      Nuo kada Kaufland diskaunteris?
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        John: Panašu, kad Maximos sukčiams ateina sunkūs laikai. Konkuruoti su Lidl tai jiems ne PVM py**inti iš valstybės prisidengiant neįgaliųjų draugijomis.
        Rašai visai kaip vargolis pavidolis .

        Kauflandas grafike pateikiamas kartu su Lidlu turbūt todėl, kad jų savininkas tas pats Švarcas.
        Šiaip Lenkijoje nėra patiems lenkams priklausančių prekybos centrų, kurie užimtų bent kiek rimtesnę rinkos dalį.
        Paskutinis taisė senasnamas; 2016.06.16, 13:10.

        Comment


          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
          Tas grafikas gerai parodo, kodėl Lenkijoje maisto kainos yra mažiausios visoje ES (mažesnės net už Bulgarijos ar Rumunijos kainas). Lietuvoje tai kiti prekybos centrai bus priversti pasipiginti (jau piginasi), nes antraip Lidl vos su keliolika parduotuvių užimtų neadekvačiai didelę rinkos dalį. 15 parduotuvių jau įnešė rinkoje sąmyšio, tai kas bus atidarius prognozuojamas 80 parduotuvių? Pvz., Iki vaisių akcijos labai mėgdžioja Lidl vaisių kainas. O bananų kainą išvis suvienodino su Lidlo kaina. Ir prie kainos rašo ne Akcija, bet Dabar pigiau .
          Ne į temą, bet tikrai piginasi. Šiandien reikėjo pieno ir ėjau į maxima, o ten maloniai nustebau. FARM MILK 1L pieno tik 13 ct. Nusipirkau 3 litrus. Pienas skanus, galioja iki 06-24d. Nežinau, kaip kitose maximose, bet aš pritrenktas buvau ta kaina Įdomiausia, kad tos kainos nebuvo reklaminiame leidinyje, todėl matyt akcija tik mano lankytoje parduotuvėje.

          Comment


            Parašė PNV Rodyti pranešimą
            Ne į temą, bet tikrai piginasi. Šiandien reikėjo pieno ir ėjau į maxima, o ten maloniai nustebau. FARM MILK 1L pieno tik 13 ct. Nusipirkau 3 litrus. Pienas skanus, galioja iki 06-24d. Nežinau, kaip kitose maximose, bet aš pritrenktas buvau ta kaina Įdomiausia, kad tos kainos nebuvo reklaminiame leidinyje, todėl matyt akcija tik mano lankytoje parduotuvėje.
            13 ct???

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
              13 ct???
              Taip

              Comment


                tai gal reikia issiparduot kol nesugedo?
                ps. bet siaip tai smagu matyt konkurencija. Dar butu galima sutvarkyt vaistines ir statybu prekes.
                "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                - George W. Bush President of the USA

                Comment


                  O dar taip neseniai su putomis burnose visi "Ykanomikos egzpertai" aiškino, kad čia maža rinka ir kainos negali būti mažesnės ir apskritai PC dirba su vos 3-4 proc pelnu ir PVM pas mus didelis and so on.
                  Neišmeskite spalvų

                  Comment


                    na dėl to greitesnio pardavimo nežinau. Ten maža maxima, nebent daug privežta. Konkurencija atmesčiau, nes Panevėžyje Lidl dar nėra

                    Comment


                      Maximoj neretai vyksta lokalios akcijos, ir visai gali būti, kad užvežė specialiai išparduoti, arba kažkas blogai paskirstė ir užvežė per daug.

                      Comment


                        Greičiau čia trololo iš Maximos pusės - mes irgi galim.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Su tokiu kiekiu pavogto PVM tikrai gali.

                          Comment


                            Greičiau čia trololo iš Maximos pusės - mes irgi galim.
                            Tai yra žeminimasis ir piginimasis. Tik aukštos kokybės ir tik gero aptarnavimo prekių tinklas išvis neturėtų reaguoti į kažkokio Vokietijos maisto atliekų pardavėjo, kurio parduotuvių interjeras nesiskiria nuo sandėlio interjero, atėjimą . Arba gal pagerėjo kokios nors N. Zelandijos karvių pieno primilžis . Nes prekių brangimą Maxima dažnai mėgdavo teisinti kitame pasaulio krašte vykstančiomis stichinėmis nelaimėmis, kurios sunaikindavo vietinį derlių ir kainas Lietuvos rinkoje paveikdavo greičiau nei toje šalyje, kurioje vykdavo .

                            Comment


                              Parašė PNV Rodyti pranešimą
                              Ne į temą, bet tikrai piginasi. Šiandien reikėjo pieno ir ėjau į maxima, o ten maloniai nustebau. FARM MILK 1L pieno tik 13 ct. Nusipirkau 3 litrus. Pienas skanus, galioja iki 06-24d. Nežinau, kaip kitose maximose, bet aš pritrenktas buvau ta kaina Įdomiausia, kad tos kainos nebuvo reklaminiame leidinyje, todėl matyt akcija tik mano lankytoje parduotuvėje.
                              Tai jo galiojimas tuoj baigsis - utilizacija brangiai kainuos. Standartinis 9 mėn. UAT pienui lygtais.

                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Nes prekių brangimą Maxima dažnai mėgdavo teisinti kitame pasaulio krašte vykstančiomis stichinėmis nelaimėmis, kurios sunaikindavo vietinį derlių ir kainas Lietuvos rinkoje paveikdavo greičiau nei toje šalyje, kurioje vykdavo .
                              Iš tikrųjų vos prieš keletą savaičių buvo gasdinama, kad dėl kažkokio bananų maro, jie praktiškai išnyks lentynose arba bus labai brangūs
                              Paskutinis taisė Sula; 2016.06.16, 13:57.

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Tai jo galiojimas tuoj baigsis - utilizacija brangiai kainuos. Standartinis 9 mėn. UAT pienui lygtais.



                                Iš tikrųjų vos prieš keletą savaičių buvo gasdinama, kad dėl kažkokio bananų maro, jie praktiškai išnyks lentynose arba bus labai brangūs
                                Bet anksčiau "apsimokėjo" utilizuoti, idant pirkėjai nepriprastų prie mažų kainų?

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Bet anksčiau "apsimokėjo" utilizuoti, idant pirkėjai nepriprastų prie mažų kainų?
                                  Visko gali būti. Anoks čia stebuklas. Matėm gi kaip ir kalnus apelsinų ar pomidurų buldozeriais traiško

                                  Comment


                                    Parašė PNV Rodyti pranešimą
                                    Ne į temą, bet tikrai piginasi. Šiandien reikėjo pieno ir ėjau į maxima, o ten maloniai nustebau. FARM MILK 1L pieno tik 13 ct. Nusipirkau 3 litrus. Pienas skanus, galioja iki 06-24d. Nežinau, kaip kitose maximose, bet aš pritrenktas buvau ta kaina Įdomiausia, kad tos kainos nebuvo reklaminiame leidinyje, todėl matyt akcija tik mano lankytoje parduotuvėje.
                                    Tam tavo pienui jau kokie 10 mėn įtariu bus, nes farm milk pieno galiojimas tai labai ilgas

                                    Comment


                                      Aš pagaliau apsilankiau. Kadangi turėjau konkretų tikslą - Gubernijos Ekstra, labai smarkiai nežiūrėjau.
                                      Bet dar prigriebiau arbatos (ale Lipton) 50 pakelių - 99ct!
                                      Piramidinė arbata - 99ct!
                                      Sultys po 66ct - rekomenduoju, tikrai skonis geras.
                                      Dar prigriebiau Vokietijoje pamėgtų sausainiu (aplietu pieniniu šokoladu) kurių Lietuvoje mačiau tik kartą Vynotekoje su besibaigiančiu galiojimu - 99ct
                                      Visokie greitai paruošiami prieskoniai (ale Maggi ar Knorr balognese) tik 40 ct

                                      Žodžiu įspūdis neblogas, nors ir ne pirmo būtinumo prekes žiurėjau, bet ką žiurėjau, kaina maloniai nustebino + prekės kurių niekur kitur nėra.
                                      Erzino kaip visus vežimai ir besiblaškantys pensininkai.

                                      Comment


                                        betaupydami pensininkai išleis visas savo santaupas...

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          13 ct???
                                          Taip tiek buvo, bet išparduotuva. Pats pirkau Rokiškio kefyrą vieną litrą už berods 49 ct.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X