Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
    Ok. Einame derinti įstatymo ir uždrausti: alkoholio, rūkalų, saldumynų, kavos, bet kokio kitokio maisto produktų, keliančių ligų rizikas (ypač širdies ir kraujagyslių, nuo ko Lietuvoje mirštama dažniausiai), vartojimą, uždrauskime seksą, keiksmažodžius, šypsenas bei nesišypsojimą, uždrauskime rašyti su klaidomis. Ką dar galime užtrausti? Visa tai gali būti vartojama/naudojama be saiko. Bet ir gali būti vartojama/naudojama su saiku.
    Būtent saiko problema ir skaudžiausia tema. Jei jis (saikas) būtų, nebūtų ir šitos temos
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Parašė Irma Rodyti pranešimą
      Na, kadangi nesu besidominti tikslingai šia tema, tai neturiu sukaupusi straipsnių
      Radau 2009 m. Stebėseną dėl narkotikų žalos. Nurodoma ir grupė, kurios priklausomybę sukelia kanapių vartojimas. Apačioje nurodytas ir literatūros sąrašas.


      Narkotikų problema Europoje
      Perskaičiau ir nusivyliau. Tikėjausi, kad leidinyje bus nurodyta, kuo kanapės kenksmingos. Faktiškai jokios normalios info apie tai. Jei prieš narkotikų ir psichotropinių medžiagų vartojimą nukreiptame leidinyje nenurodoma, kuo žolytė kenksminga, tai galima kelti prielaidą, kad ji kenksminga daugeliu atvejų nėra?
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        Būtent saiko problema ir skaudžiausia tema. Jei jis (saikas) būtų, nebūtų ir šitos temos
        Tai uždrauskime gimdyti žmones be saiko (čia - kūdikius, kurie neturi saiko). Su laiku išsigrynins tauta. Bus visi su saiku. Tada legalizuokime visus narkotikus.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
          Perskaičiau ir nusivyliau. Tikėjausi, kad leidinyje bus nurodyta, kuo kanapės kenksmingos. Faktiškai jokios normalios info apie tai. Jei prieš narkotikų ir psichotropinių medžiagų vartojimą nukreiptame leidinyje nenurodoma, kuo žolytė kenksminga, tai galima kelti prielaidą, kad ji kenksminga daugeliu atvejų nėra?
          Kuo kanapės kenksmingos gali ir pats susirasti nete. Bet čia kitas klausimas, tau tiesiog tai nesvarbu
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Irma Rodyti pranešimą
            Kuo kanapės kenksmingos gali ir pats susirasti nete. Bet čia kitas klausimas, tau tiesiog tai nesvarbu
            Kad ir čia http://www.tv3.lt/m/naujiena/707593/...r-ju-vartojima Nerandu nei vieno neigiamo poveikio vartojant suaugusiam žmogui nenuolat. Patraukiok citatas ir argumentuok - aš paargumentuosiu. Galim taip pažaist, bus visai linksma.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Kenksmingumas priklauso nuo kiekio, dažnai nepriklausomai tai ar narkotikas ar ne, tačiau jei vienas vaikas negali ar nenori valgyti saldainių dėl alergijos, tai nereiškia, kad kitiems reikia uždrausti.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Kalbi kaip koks sausas teoretikas. Gi sakau dar kartą, kad sąrašas, įstatymas, draudimas kuriamas žmonių, o ne atsiranda iš niekur. Tai ir apibrėžimas, kas draudžiama, o kas ne yra labai jau reliatyvus - vieną dieną jau draudžiamą, o kitą jau gali tapti ir nebedraudžiamu. Todėl tavo argumentas, kad turi būti draudžiama, nes yra kažkokiame sąraše, yra kvailas ir visiškai nestiprus. Aš draudžiu vartoti kavą, nes sąraše nurodyta, kad kava yra kenksminga gerti prieš miegą.
                Kitaip tariant, reikia drausti, nes tai "narkotikas". O "narkotikas" yra todėl, kad uždraustas.

                Comment


                  Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                  Patraukiok citatas ir argumentuok - aš paargumentuosiu. Galim taip pažaist, bus visai linksma.
                  Jau geriau parūkykit kartu.

                  Comment


                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                    Ok, uždrauskime saldumynus, alkoholį, tabaką, keiskmažodžius, paauglių atsikalbinėjimą, uždrauskime važinėjimą automobiliu vienam mašinoje - juk be to tikrai galima gyventi. Be išmaniųjų irgi galima gyventi.
                    Dėl alkoholio ir tabako jau rašiau aukščiau. Be salduminų taip pat galima puikiai gyventi - aš net cukraus ir saldainius kelis metus neperku. Automobiliniam apribojimui, manau, pats pritartumet (aš taip pat esu už viešąjį transportą), tuo labiau kažkur tai ar buvo padaryta, ar buvo svarstoma.

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Dėl alkoholio ir tabako jau rašiau aukščiau. Be salduminų taip pat galima puikiai gyventi - aš net cukraus ir saldainius kelis metus neperku. Automobiliniam apribojimui, manau, pats pritartumet (aš taip pat esu už viešąjį transportą), tuo labiau kažkur tai ar buvo padaryta, ar buvo svarstoma.
                      Bet kiti gal nenori, kad būtų uždrausta, jie nori valgyti saldumynus. Negalime uždrausti vien dėl to, kad kažkas to nevalgo.
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                        Dėl alkoholio ir tabako jau rašiau aukščiau. Be salduminų taip pat galima puikiai gyventi - aš net cukraus ir saldainius kelis metus neperku. Automobiliniam apribojimui, manau, pats pritartumet (aš taip pat esu už viešąjį transportą), tuo labiau kažkur tai ar buvo padaryta, ar buvo svarstoma.
                        Sumokėčiau visas savo santaupas, atiduočiau savo automobilį, kad pamatyčiau vaizdą, kai visoje Lietuvoje uždraudžiamas alkoholis, tabakas, cukrus ir saldieji gaminiai, riebalai, automobilius eksploatuoti galima tik važiuojant nemažiau keturiese ir pan.
                        Būtų FUN. Nereiktų net ir žolės

                        Comment


                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                          Bet kiti gal nenori, kad būtų uždrausta, jie nori valgyti saldumynus. Negalime uždrausti vien dėl to, kad kažkas to nevalgo.
                          Šituos tavo žodžius galima pritaikyti bet kam. Legalizuojam viską?

                          Comment


                            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                            Sumokėčiau visas savo santaupas, atiduočiau savo automobilį, kad pamatyčiau vaizdą, kai visoje Lietuvoje uždraudžiamas alkoholis, tabakas, cukrus ir saldieji gaminiai, riebalai, automobilius eksploatuoti galima tik važiuojant nemažiau keturiese ir pan.
                            Būtų FUN. Nereiktų net ir žolės
                            Jeigu paimti atskirų forumiečių visas tezes, tai galima neblogą filosofijos porciją gaut.

                            "Žmogus bus laimingas, jeigu nerūkys, negers, nevartos narkotikų, cukraus, neturės automobilio, gyvens centre tik įspūdingo architekturinio grožio pastate, neturės televizoriaus, domėsis politika, eis į kariuomenę ir dirbs kokiam nors NASDAQ gerai apmokamą darbą".

                            Tik tada kam tie pinigai, jeigu juos neturėsi kur išleist

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Ar užvalgius saldainį dantys iškart išpūva ir išbyra? Ar išgėrus alkoholio, iškart kepenys supūva? Ar užtraukus suktinę iškart plaučiai tampa prarūkytais?
                              Ne iškart, bet degimo produktai iš plaučių gerokai sunkiau pasišalina.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                Bet kiti gal nenori, kad būtų uždrausta, jie nori valgyti saldumynus. Negalime uždrausti vien dėl to, kad kažkas to nevalgo.
                                Tu kalbi apie labai skirtingus dalykus kaip apie lygiaverčius. Uždrausti valgyti saldumynus ar važinėti mašina ar dar kažkokius, nelabai tikusius pavyzdžius ten minėjai, yra visiškai ne tas pats kas legalizuoti narkotikus. Manyčiau, gal netgi būtų kažką lengviau legalizuoti, nei kažką uždrausti. Narkotikai yra ir taip draudžiami, tad čia nieko jau drausti nebereikia. Nors ir tokių keistenybių pasaulyje būta. Singapūre buvo uždrausta kramtomoji guma. Būta ir pas mus kalbų apie nesveiko maisto apmokestinimą, kas nors ir nebūtų draudimas, tačiau būtų tam tikras suvaržymas, ribojimas vartoti nesveiką maistą, o pajamos iš mokesčio būtų skirtos nesvaiko maisto sukeltų ligų gydymui.
                                Paskutinis taisė Eisinas; 2015.07.20, 21:47.

                                Comment


                                  Visa ši diskusija kyla tik dėl žodžio "narkotikas", nes oponentai taip ir nepateikia kokių nors negirdėtų argumentų. Jeigu kas nors kur nors ateityje marytę nevadins narkotiku, tai ir argumentų nebeliks.

                                  Comment


                                    Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                                    Tik tada kam tie pinigai, jeigu juos neturėsi kur išleist
                                    Tiesiog tam, kad turėti pinigus.

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Kad ir čia http://www.tv3.lt/m/naujiena/707593/...r-ju-vartojima Nerandu nei vieno neigiamo poveikio vartojant suaugusiam žmogui nenuolat. Patraukiok citatas ir argumentuok - aš paargumentuosiu. Galim taip pažaist, bus visai linksma.
                                      Matai atsirado žodis nenuolat
                                      Būtent, kad nuolat naudojant kyla bėdų, dėl vienkartinio ar reto naudojimo tas nežaidžia. Todėl legalizuojant atveriami keliai naudojimui be ribų, iš ko ir paseks pasekmės.
                                      Aš tau siūlau kitą žaidimą, rūkyk žolę visą mėnesį ir užrašinėk potyrius, bent bus šis tas nei pilstymas iš tuščio į kiaurą
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Irma Rodyti pranešimą
                                        Matai atsirado žodis nenuolat
                                        Būtent, kad nuolat naudojant kyla bėdų, dėl vienkartinio ar reto naudojimo tas nežaidžia. Todėl legalizuojant atveriami keliai naudojimui be ribų, iš ko ir paseks pasekmės.
                                        Aš tau siūlau kitą žaidimą, rūkyk žolę visą mėnesį ir užrašinėk potyrius, bent bus šis tas nei pilstymas iš tuščio į kiaurą
                                        Žodis nenuolat buvo visada, jis šiaip dabar staiga neatsirado. Tiesiog iki šiol jis buvo mano komentarų kontekste. Ištraukiau žodį, nes mačiau, kad to konteksto nelabai kas pagauna, todėl truputį aiškiau kalbėsiu.
                                        Dėl vienkartinio ir reto naudojimo - žolytė būtent ir yra tokio tipo medžiaga, naudojama labiau vienkartiniams ar retiems pavartojimams.
                                        Nelegalizavus keliai irgi atviri naudojimui, tik kad patys vartotojai supriešinti su sustabarėjusia ir konservatyvia, mažai ką teišmanančia, bet įsivaizduojančia, kad gali apie viską pasisakinėti visuomene.
                                        Aš žolės rūkyti kasdien mėnesį nenoriu. Geriau nusipirksiu bilietus į Amsterdamą ir ten puikiai praleisiu laisvalaikį. Nors tie pinigai galėtų likti ir Lietuvos biudžete.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                          Žodis nenuolat buvo visada, jis šiaip dabar staiga neatsirado. Tiesiog iki šiol jis buvo mano komentarų kontekste. Ištraukiau žodį, nes mačiau, kad to konteksto nelabai kas pagauna, todėl truputį aiškiau kalbėsiu.
                                          Dėl vienkartinio ir reto naudojimo - žolytė būtent ir yra tokio tipo medžiaga, naudojama labiau vienkartiniams ar retiems pavartojimams.
                                          Nelegalizavus keliai irgi atviri naudojimui, tik kad patys vartotojai supriešinti su sustabarėjusia ir konservatyvia, mažai ką teišmanančia, bet įsivaizduojančia, kad gali apie viską pasisakinėti visuomene.
                                          Aš žolės rūkyti kasdien mėnesį nenoriu. Geriau nusipirksiu bilietus į Amsterdamą ir ten puikiai praleisiu laisvalaikį. Nors tie pinigai galėtų likti ir Lietuvos biudžete.
                                          Nice, taip ir siūlau padaryti. Kad kartą gyvenime pavartotum žolės nebūtina ją legalizuoti.
                                          *******
                                          Miestai.net Fb

                                          Comment

                                          Working...
                                          X