Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Marihuanos legalizavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    Esmė neįtraukti naujų vartotojų. Jei nieko nepažįsti, tu taip paprastai negausi, nes gatvėje klausinėdamas atrodysi įtarinai ir niekas tau neparduos.
    Gal tu juokauji? Beveik visur būtent taip ir yra: "hey man, you want some stuff?". Po penkių minučių (NE po dešimties ar penkiolikos) pasivaikščiojimo po bele kurį vakarų (ar Rytų) didmiestį, pradedant Londonu, baigiant Saigonu, būtent viskas taip ir būna. Aš čia, beje, kalbu visiškai rimtai ir tai patvirtins bet kas, kas yra bent šiek tiek keliavęs šen ir ten. Šita prasme traukinys jau yra nuvažiavęs. Vienintelis kalusimas yra tas, ar mes pripažinsime jau įvykusį faktą ir imsimės priemonių pagerinti situaciją ar toliau apsimetinėsime, kad to nėra.
    Paskutinis taisė John; 2014.01.14, 03:20.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Gal tu juokauji? Beveik visur būtent taip ir yra: "hey man, you want some stuff?". Po penkių minučių (NE po dešimties ar penkiolikos) pasivaikščiojimo po bele kurį vakarų (ar Rytų) didmiestį, pradedant Londonu, baigiant Saigonu, būtent viskas taip ir būna. Aš čia, beje, kalbu visiškai rimtai ir tai patvirtins bet kas, kas yra bent šiek tiek keliavęs šen ir ten.
      Nei Prahoje, nei Stokholme, nei Maskvoje, Stambule ar Romoje niekas prie manes nebuvo priejes ir paklauses apie kvaisalu nora. Taip kad.

      Comment


        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
        Nei Prahoje, nei Stokholme, nei Maskvoje, Stambule ar Romoje niekas prie manes nebuvo priejes ir paklauses apie kvaisalu nora. Taip kad.
        Labai keista.

        Na bet kitą kartą jau žinosi, kur ieškoti: http://webehigh.org/

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Jep...

          Išties gana juokingai atrodo "draudimai", kai bene visas "draudžiamas" medžiagas gali gauti per 5 minutes (visiškai neperdedant) Londone, Vilniuje, Berlyne, Paryžiuje, Bankoke, Niujorke (galima tęsti iki begalybės). Elementari kvailystė ir tiek.
          Šiaip niekur, kur esu buvęs, niekas nesiūlė narkotikų. Kur Vilniuje galima per 5 min. gauti visų populiariausių narkotikų? (Išskyrus taborą, kur gausi neaišku ką)?
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Šiaip niekur, kur esu buvęs, niekas nesiūlė narkotikų. Kur Vilniuje galima per 5 min. gauti visų populiariausių narkotikų? (Išskyrus taborą, kur gausi neaišku ką)?
            Jei ištikrųjų norėtum, neproblema gauti būtų.
            Man tai juokingai atrodo reiškiniai, kad visi degradavę narkomanai, banditėliai ir pan. savo nedoros kelią pradėjo nuo kanapių. Iš kur jūs žinot? Iš kur žinot, kad ne nuo cigarečių, ar nekalto alaus butelio? Kodėl būtinai nuo žolės?

            Aplamai, žolės jauni žmonės daug rūko, užtenka savaitgali mieste pavaikščioti, ar į kokį festivalį nuvažiuoti, norit pasakyt, visi jie jau automatiškai degradavę ir būtinai kita kartą pradės "šnioti"? Man kaip tik atrodo, kad vienietai tokių.

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Jei ištikrųjų norėtum, neproblema gauti būtų.
              Aplamai, žolės jauni žmonės daug rūko
              Jeigu daug rūko, kodėl tokius pažįstu tik kelis? Su kitais narkotikais panaši situacija. Kiekvienas sprendžia pagal save. Faktas tik tas, jog jokių konkrečių atsakymų negavau, tik vėjus apie tai, jog neva "visi" rūko ir "visur" galima gauti, tik niekas nežino ir negali pasakyti.
              Paskutinis taisė Lettered; 2014.01.14, 10:08.
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Jeigu daug rūko, kodėl tokius pažįstu tik kelis? Su kitais narkotikais panaši situacija. Kiekvienas sprendžia pagal save. Faktas tik tas, jog jokių konkrečių atsakymų negavau, tik vėjus apie tai, jog neva "visi" rūko ir "visur" galima gauti, tik niekas nežino ir negali pasakyti.
                O tu toks naivus, kad visi ims ir viešoj erdvėj tau pasakos, kur konkrečiai įsigyti?

                Comment


                  Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                  O tu toks naivus, kad visi ims ir viešoj erdvėj tau pasakos, kur konkrečiai įsigyti?
                  Kodėl ne? Aš galiu drąsiai sakyti, kad heroino galima įsigyti tabore Jeigu visi vartoja narkotikus ir per 5 min. galima laisvai įsigyti, reiškia niekas to nekontroliuoja ir nebaudžia, kam tuomet kažką slėpti? O jeigu taip nėra, tai taip ir sakyk, kad pažįsti kokias gaujas, kurios narkotikus smudo ir juos vartoji, čia ne davatkynas, niekas ant kryžiaus nekals, kiekvienas renkasi savo gyvenimą, bet bent nepūskit kažkokios miglos, nerimtai atrodot
                  Paskutinis taisė Lettered; 2014.01.14, 10:15.
                  Flickr

                  Comment


                    Nematau prasmės tau kažką įrodinėti.
                    Kaip žmonės kontrabandines cigaretes gauna, taip ir narkotikus gauna, kam reikia tas žino kur ir iš ko.

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Gal tu juokauji? Beveik visur būtent taip ir yra: "hey man, you want some stVienintelis kalusimas yra tas, ar mes pripažinsime jau įvykusį faktą ir imsimės priemonių pagerinti situaciją ar toliau apsimetinėsime, kad to nėra.
                      Oponentas bando nebūtus faktus pateikti kaip jau įvykusius? Tu manai čia forume žmonės nevaikšto mieste ir nežino kaip yra? Vis dar naudojat taktiką - užfloodinti dezinformacija.

                      Comment


                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                        Šiaip niekur, kur esu buvęs, niekas nesiūlė narkotikų. Kur Vilniuje galima per 5 min. gauti visų populiariausių narkotikų? (Išskyrus taborą, kur gausi neaišku ką)?
                        Turistinėse vietose, aišku, kad taip nebus. Tam reikia nuklysti į nuošalesnes ir dažnai pavojingomis laikomas vietas.

                        Vilniuje naktį vaikščiodamas po stoties rajoną tikėtina tokio pasiūlymo sulauktum.

                        O mano paties nuomonė nėra visiškai vienareikšmiška. Iš vienos pusės laikyti tai kažkokiu dideliu kriminalu, kai panašaus pavojingumo dalykai yra legalūs, lyg ir nėra labai logiška. Kitas dalykas, kad reikia nubrėžti labai aiškias ribas dėl to, kas yra jau pakankamai kenksminga draudimui ir galbūt, kokius apribojimus verta taikyti ir legaliems dalykams.
                        Paskutinis taisė index; 2014.01.14, 10:51.
                        Post in English - fight censorship!

                        Comment


                          Kofi, sakai visi rūko, o aš pažystų ne vieną, kuris ansčiau rūkė kol supraot, kad tai tik tirpdo smegenėles. Aišku, kaifas, nekyla agresija, gali papapaišyt, kažką, bet viską gali ir neapsinešęs daryt.. Šiaip tai teko susidurt su nemažu kiekiu rūkančiu, bet kad jie nedegradavę sunku pasakyt. Kiekvienas tą skirtingai supranta, matai tų matai tūsuose kažkokiuose daug pripūtusių, o kitas į tą tusą paprasčiausiai neis. Anksčiau ar vėliau tenka rinktis ar gyvent ribotom galimybėm apsvaigus, ar vis dėlto tai padaryt labai retom išimtim (Aišku norisi tiem kurie pripratę, šiaip žolę metą sunkiau nei tabaką, nes psichologinė priklausomybė didelė). Pavydžiui aš pastebėjau jaunimo tendencija iš vis atsisakyt svaigalų. Neseniai Vilniu vyko blaivus tūsas, ,VAROM' , kuriam neįleido apsvaigusių, susirinko apie 1500 žmonių Tad kiekvienas mato pagal save.
                          Paskutinis taisė Kaštonas; 2014.01.14, 10:59.

                          Comment


                            Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                            Jei ištikrųjų norėtum, neproblema gauti būtų.
                            Man tai juokingai atrodo reiškiniai, kad visi degradavę narkomanai, banditėliai ir pan. savo nedoros kelią pradėjo nuo kanapių. Iš kur jūs žinot? Iš kur žinot, kad ne nuo cigarečių, ar nekalto alaus butelio? Kodėl būtinai nuo žolės?

                            Aplamai, žolės jauni žmonės daug rūko, užtenka savaitgali mieste pavaikščioti, ar į kokį festivalį nuvažiuoti, norit pasakyt, visi jie jau automatiškai degradavę ir būtinai kita kartą pradės "šnioti"? Man kaip tik atrodo, kad vienietai tokių.
                            Rūkant žolę jau yra pats faktas, kad tu vartoji narkotiką. Jaunimo psichologijoje nėra tokios kaip narkotikų pavojingumo skalės. Yra lengvi narkotikai ir sunkūs(sėsti ant adatos) Aš pastebiu jaunimo tarpe, kurie net negeria, bet mėgsta laidyti juokelius apie žolės parūkymą, nes tai yra cool. Vieną dieną apsipras tiek, kad pabandys, nes tai juk sveikiau nei alkoholis ir net naudinga kaip antidepresantas, tai yra net rekomenduojama.

                            Comment


                              Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
                              Pavydžiui aš pastebėjau jaunimo tendencija iš vis atsisakyt svaigalų. Neseniai Vilniu vyko blaivus tūsas, ,VAROM' , kuriam neįleido apsvaigusių, susirinko apie 1600 žmonių Tad kiekvienas mato pagal save.
                              Aš irgi galiu tą patį pasakyti, net cigaretes rūko tik koks 10% procentų draugų ir pažįstamų, alkoholį irgi dauguma vartoja saikingai, apskritai dabar laisvalaikį leisti pasidarė populiaru aktyviai (tiek fizinės veiklos prasme, tiek protinės). Tie laikai, kai visi su "chebra" sėdėdavo kur nors rūsyje ar krūmuose ir tik gerdavo, rūkydavo cigaretes ar žolę, gana atgyvenęs reikalas.
                              Flickr

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Turistinėse vietose, aišku, kad taip nebus. Tam reikia nuklysti į nuošalesnes ir dažnai pavojingomis laikomas vietas.

                                Vilniuje naktį vaikščiodamas po stoties rajoną tikėtina tokio pasiūlymo sulauktum.
                                Ir eis ten kas naktimis pasivaikščioti Perkama yra per pažįstamus, jei nepažįsti tiesiogiai. Esmė, kad tie stumdytojai daug kuo rizikuoja, jie taip nesielgia, nesireklamuoja, nepažįstamiem dažniausiai nesiūlo, už pardavinėjimą kalėjimas garantuotas.

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  Ir eis ten kas naktimis pasivaikščioti Perkama yra per pažįstamus, jei nepažįsti tiesiogiai.
                                  Iš esmės, taip. Nors gal pasitaiko kokių ekstremalų, kurie eina ten ieškoti.

                                  O įspūdžiai iš kitų valstybių apie "gatvėje siūlomus narkotikus" dažniausiai ir būna iš tokių atvejų kai turistas nuklysta kur nereikia. Aš irgi su tokiu atveju tuo pačiu būdu esu susidūręs.

                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  Esmė, kad tie stumdytojai daug kuo rizikuoja, jie taip nesielgia, nesireklamuoja, nepažįstamiem dažniausiai nesiūlo, už pardavinėjimą kalėjimas garantuotas.
                                  Taip. Tas prieinamumą apriboja. Kitas aspektas (ir dažnai naudojamas, pasisakant už legalizavimą), kad būtent dėl to šita verslo šaka maitina nusikaltėlius (nes reikia mokėti už tiekimą, "už apsaugą") ir pinigai gali būti naudojami dar blogesnei jų veiklai.
                                  Post in English - fight censorship!

                                  Comment


                                    Prakeikti narkomanai!!!
                                    *******
                                    Miestai.net Fb

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Taip. Tas prieinamumą apriboja. Kitas aspektas (ir dažnai naudojamas, pasisakant už legalizavimą), kad būtent dėl to šita verslo šaka maitina nusikaltėlius (nes reikia mokėti už tiekimą, "už apsaugą") ir pinigai gali būti naudojami dar blogesnei jų veiklai.
                                      alkoholis ir tabakas legalus, bet juodoji rinka vis tiek yra. Ir ten pinigai daug didesni vaikšto, nes apyvartos didelės.

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        O įspūdžiai iš kitų valstybių apie "gatvėje siūlomus narkotikus" dažniausiai ir būna iš tokių atvejų kai turistas nuklysta kur nereikia. Aš irgi su tokiu atveju tuo pačiu būdu esu susidūręs.
                                        Nu jau tik nereikia... Barcelonoj per Las Ramblas pereik, ne tik kad kas puse minutes gausi pasiulymu nusipirkt hashish, marijuana, cocaine, bet dar ir pachiulpt uzh kiekvieno kampo siulys...
                                        No one really knows
                                        Which way the wind blows

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                          Oponentas bando nebūtus faktus pateikti kaip jau įvykusius? Tu manai čia forume žmonės nevaikšto mieste ir nežino kaip yra? Vis dar naudojat taktiką - užfloodinti dezinformacija.
                                          Na nebent "mieste" reiškia tik bažnyčią ir Maximą
                                          O kad žolė yra prekiaujama bele kur, kur tam yra paklausa, ir kad to sustabdyti nėra absoliučiai jokių galimybių, šiais laikais turėtų būti aišku ir arkliui. Bandymai aiškinti, kad taip nėra, primena Kirkilo pasisakymus apie krizę

                                          Comment

                                          Working...
                                          X