Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Planuojama rekonstruoti PC „Ozas“, padidinti pastato vakarinio korpuso aukštį

    Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2020/01/27...#ixzz6CEk6bF5F



    Comment


      tai kas girdeti apie SPAR MARKET arba SVIESAFOR, jau 4 men praejo jokiu žiniu

      Comment


        Parašė rroomask Rodyti pranešimą
        tai kas girdeti apie SPAR MARKET arba SVIESAFOR, jau 4 men praejo jokiu žiniu
        Jei nėra žinių, tai vadinasi nieko ir negirdėti. Nebūtina kas porą savaičių to paties klausinėti.

        Comment


          Parašė sleader Rodyti pranešimą

          Jei nėra žinių, tai vadinasi nieko ir negirdėti. Nebūtina kas porą savaičių to paties klausinėti.
          ne kas pora savaičiu, jau penktas mėnuo eina, nuo rugsėjo vidurio

          Comment


            Parašė rroomask Rodyti pranešimą

            ne kas pora savaičiu, jau penktas mėnuo eina, nuo rugsėjo vidurio
            sleader nori pasakyti, kad jūs klausiate kas porą savaičių

            Jei įdomu, tai girdėjau, kad Rusijoje didieji supermarketai traukiasi. SPAR berods visai išeina, Auchan mažina parduotuvių skaičių...

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą


              nori pasakyti, kad jūs klausiate kas porą savaičių

              Jei įdomu, tai girdėjau, kad Rusijoje didieji supermarketai traukiasi. SPAR berods visai išeina, Auchan mažina parduotuvių skaičių...
              o tai ko rugsejo mėnesi SPAR Lietuvoje užpatentavo savo priekes ženklą?? jeigu jau taip traukiasi
              Paskutinis taisė digital; 2020.01.30, 16:18.

              Comment


                Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                Parašė Sula Rodyti pranešimą


                nori pasakyti, kad jūs klausiate kas porą savaičių

                Jei įdomu, tai girdėjau, kad Rusijoje didieji supermarketai traukiasi. SPAR berods visai išeina, Auchan mažina parduotuvių skaičių...
                o tai ko rugsejo mėnesi SPAR Lietuvoje užpatentavo savo priekes ženklą?? jeigu jau taip traukiasi
                Tai Lietuva gi ne Rusija

                Comment


                  karantinas gerokai pristabdys tiek jau esanciu prekybos centrų plėtra tokiu kaip Lidl. tiek nauju kaip SPAR MARKET 3 menesiam, o kiti išviso nebeateis

                  Comment


                    Norfa lyg pigus tinklas, bet šiandien prasileidau.

                    Pirkau brokolį ir nebuvo kainos etikečių (norfoje neretas atvejis). Dar svars2iau nueit nuskenuot kainą, bet galvojau ai, nebus ten kosmoso žnant, kad nebrangus tinklas, galvojau kap visur kainuos apie eurą su centais.
                    Dabar į čekį pažiūrėjau, brokolis 2,91 eur!

                    Dabar net pricer pažiūrėjau, taip, kaip ir galvojau, brokoliai po eurą su trupučiu visur:
                    https://pricer.lt/p/maisto-prekes/da...-1-vnt/2969935

                    Aišku kaltė mano, kad nepažiūrėjau.

                    Bet man įdomiau kai kas kitas - jei visur daržovė kainuoja eurą, kaip norfoje (ar bet kur kitur) ji gali kainuoti 3 eurus?

                    Ir dar sutapk taip - kainos nebuvo būtent ties ta daržove, kuri neadekvačiai kainuoja. Garantuotai prigautų žmonių buvo ir daugiau.



                    Comment


                      Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                      karantinas gerokai pristabdys tiek jau esanciu prekybos centrų plėtra tokiu kaip Lidl. tiek nauju kaip SPAR MARKET 3 menesiam, o kiti išviso nebeateis
                      Ne tik maisto parduotuvės pristabdys plėtrą, bet ir didieji prekybos centrai kaip Akropolis, per karantiną žmonės suprato, kad labai daug ką galima užsisakyti internetu, ką anksčiau jie pirkdavo tik fizinėse parduotuvėse iš įpročio, maistą Barbora atveža prie durų praktiškai nemokamai, tai žmonės labiau vertins savo laiką, kad vietoje beprasmio ratų sukinėjimo parkinguose, vežimėlio stumdymo maisto krautuvėse ar trinimosi po prekybcentrius, tą laiką galima žymiai įdomiau ir turiningiau praleisti. Sunkiausia bus išgyventi verslui, kuris viską pastatęs ant fizinės prekybos.
                      Flickr

                      Comment


                        Kaip jums parduotuvės direktoriaus atlyginimas, nuo 662 eur į rankas - reikia turėti analitinį ir starteginį mastymą, atlikinėti personalo atranką bei ugdymą, ūkinės veiklos kontrolė parduotuvėje.
                        https://www.cvbankas.lt/maxima-x-tin...aune/1-6622477

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                          Kaip jums parduotuvės direktoriaus atlyginimas, nuo 662 eur į rankas - reikia turėti analitinį ir starteginį mastymą, atlikinėti personalo atranką bei ugdymą, ūkinės veiklos kontrolė parduotuvėje.
                          https://www.cvbankas.lt/maxima-x-tin...aune/1-6622477
                          Perskaičiau skelbimą, kas čia negerai?
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                            Perskaičiau skelbimą, kas čia negerai?
                            Siūlomas 662 eur atlyginimas už parduotuvės direktoriaus vietą su tokiais reikalavimais. Vos šimtu su trupučiu eurų daugiau nei kasininkai uždirba.

                            Comment


                              Liuksinis skelbimas "1000 eurų neatskaičius mokesčių". Bet gal galima daug piz....int, kaip prie ruso? Einu paskambint
                              Show must go von!

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Siūlomas 662 eur atlyginimas už parduotuvės direktoriaus vietą su tokiais reikalavimais. Vos šimtu su trupučiu eurų daugiau nei kasininkai uždirba.
                                O tai tave kas nors ten verčia eiti dirbti?
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                  O tai tave kas nors ten verčia eiti dirbti?
                                  Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
                                  Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
                                  Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
                                    Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
                                    Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)
                                    Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą

                                      Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".
                                      Plius dar krautuvė gali būti labai maža, kur tik keli darbuotojai dirba.
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                        Nesupratai sentimento, aš už laisvą atlyginimų rinką ir jei dirba tai man gerai.
                                        Mano sentimentas buvo nuostaba, kad už tiek mažai sugeba rasti kandidatų tokiems reikalavimams.
                                        Nes mano akimis kandidatai atitinkantys tokius reikalavimus gauna mažų mažiausiai vidutinį atlyginimą (800+)
                                        Tai čia gali būti krūva priežasčių. Pvz. - atlyginimas nuo 1000€ (bet iki 5000€).
                                        Kitas variantas - kandidatas jau yra, bet dėl korporacinės biurokratijos vis tiek reikia dėti skelbimą.
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė index Rodyti pranešimą

                                          Ten rašo "nuo". Nenustebčiau, kad jie tiesiog turi tik keletą rėžių, kuriuos rašo ir didžiausias yra "nuo 1000".
                                          Vieno x'o Maxima parduotuvės direktoriaus atlyginimas yra ~700€ į rankas. Jeigu vykdomi visi planai, galima susirinkti max 100€ priedą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X