Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lidlas yra dugnų dugnas, su pirkėjais skaistymosi yra visiškas nulis.

    Comment


      Parašė Sula Rodyti pranešimą
      "Linksma" istorija viename iš prekybos tinklų, ypač besirūpinančiame saugumu:

      Parduotuvėje patyrė tikrą pažeminimą: mane išvadino vagimi ir bandė atimti prekes

      O įtartinas dėl to, kad į krepšį dedasi didelį kiekį vienos rūšies prekių – sviesto, mocarelos sūrio, nugarinės. Šios prekės, anot jos, yra dažnai vagiamos iš parduotuvės.

      Nerašyčiau, jeigu šiame tinkle tvyrančios kažkokios šizofrenijos visiškai tuščioje nepatirčiau savo kailiu.



      Nesu šudelfi prenumeratorius. Gal gali kas trumpai papasakot, kas ten parašyta toliau (pasiekiama tik prenumeratoriams)?

      Comment


        Parašė dsanto Rodyti pranešimą

        Nesu šudelfi prenumeratorius. Gal gali kas trumpai papasakot, kas ten parašyta toliau (pasiekiama tik prenumeratoriams)?
        Apsaugininkė su parduotuvės vadovės padavimu prisikabino prie pirkėjo, kad tas vagis, nes daug perka, dar tiesiog salėje, net ne prie kasos. Tąsėsi, rėkdama kad vagis ir pripurškė ašarinių dujų.
        Pirkėjas susimokėjo, padavė į teismą ir laimėjo, bet nei Lidl nei apsaugininkė net neatsiprašė.

        Comment


          Kai tik papostino tai visas straipsnis buvo prieinamas. Jie po laiko pakeičia?

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą

            Apsaugininkė su parduotuvės vadovės padavimu prisikabino prie pirkėjo, kad tas vagis, nes daug perka, dar tiesiog salėje, net ne prie kasos. Tąsėsi, rėkdama kad vagis ir pripurškė ašarinių dujų.
            Pirkėjas susimokėjo, padavė į teismą ir laimėjo, bet nei Lidl nei apsaugininkė net neatsiprašė.
            Kažkokios informacijos trūksta. Negi tiki, kad šiaip tiesiog, kad daug prekių prisikrovė parduotuvės vadovė užsiundė apsaugą?

            Comment


              Parašė dondc Rodyti pranešimą
              Kiek žinau, apsauginis negali jokių fizinių veiksmų atlikti prieš pirkėją. Dorotis fiziškai gali tik, kai jam pačiam kyla pavojus. Net nežinau ar gali neišleisti iš parduotuvės, kol atvyks policija. Kas nors žino?
              turi teisę: 1) sulaikyti įtariamą teisės pažeidėją, užkluptą darant administracinį nusižengimą ar nusikalstamą veiką, susijusią su saugomu objektu arba asmeniu, ar tuoj po to;
              3) užtikrindamas režimą saugomame objekte ir turėdamas duomenų, leidžiančių įtarti, kad rengiamas, daromas ar padarytas administracinis nusižengimas ar nusikalstama veika, paprašyti įtariamo teisės pažeidėjo parodyti su savimi turimus daiktus ir, gavus jo žodinį ar rašytinį sutikimą, juos apžiūrėti;

              Comment


                Parašė Sula Rodyti pranešimą

                Apsaugininkė su parduotuvės vadovės padavimu prisikabino prie pirkėjo, kad tas vagis, nes daug perka, dar tiesiog salėje, net ne prie kasos. Tąsėsi, rėkdama kad vagis ir pripurškė ašarinių dujų.
                Pirkėjas susimokėjo, padavė į teismą ir laimėjo, bet nei Lidl nei apsaugininkė net neatsiprašė.
                O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                  O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?
                  Tikriausiai be jokio, bet laimėjo.

                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Kažkokios informacijos trūksta. Negi tiki, kad šiaip tiesiog, kad daug prekių prisikrovė parduotuvės vadovė užsiundė apsaugą?
                  Labai nedetalizuojama. Gal kažkokie įtarimai kilo.

                  Tuomet atskleisiu vienintėlį gyvenime atvejį, kai mane užsipuolė (bent jau atrodė iš šalies, jis literaliai bėgo per salę link manęs) Lidle apsauginis, net nesupratau ko ir kaip. Tiesiog apžiūrėjo prekes, kažką paknibinėjo. Apžiūrėjo alkoholio butelius. Tiesa, atsiprašė. Nesupratau, juk aš net iki kasų nepriėjau. Jokioje kitoje parduotuvėje to nebuvo per 30 metų.

                  P.S. Kol kas einu į Lidlą, bet jei kartosis, gali įvaryti fobiją.
                  Paskutinis taisė Sula; 2023.10.15, 20:19.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Kažkokios informacijos trūksta.
                    Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.
                    Negi tiki, kad šiaip tiesiog, kad daug prekių prisikrovė parduotuvės vadovė užsiundė apsaugą?
                    Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.

                    Comment


                      Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
                      Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
                      Nesureikšminau ir man buvo juokinga.

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.

                        Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.
                        Metas imtis priemonių:

                        Click image for larger version

Name:	084412157-81ad160b-5de5-4276-9154-0ec3ac024d3d.jpg
Views:	217
Size:	186,6 kB
ID:	2082524

                        Šaltinis: lrytas.lt

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Netrūksta, buvo straipsnyje viskas gražiai, iš abiejų pusių, aprašyta.
                          .
                          Aš sakiau, kad Sulos apibendrinine kažko trūksta, straipsnis tai užrakintas.


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Taip. Paėmė 8 sviesto pakelius, nes buvo akcija.
                          Negi tiki, kad nebuvo jokių kitų aplinkybių? Vien tai, kad 8 pakeliai sviesto krepšyje kažkas siundytų apsaugą ant žmogaus dar esančio salėje?

                          Kitos aplinkybės turiu omenyje gal jau buvo anksčiau apsivogęs. Gal tuos sviestus kažkaip įtartinai buvo susidėjęs į kažkur.
                          Kažkas turėjo paskatinti įtarimus.

                          Comment


                            Nu aš tai skaičiau pilną straipsnį, viskas ten man kaip ir aišku. Įtarimus paskatino ne tas konkretus žmogus, o kad elgėsi panašiai, kaip elgdavosi vagys. Tingiu perpasakot straipsnį. Buvo nepagrįstai apipurkštas dujomis, teismas priteisė komensaciją - case closed.
                            Paskutinis taisė digital; 2023.10.15, 20:58.

                            Comment


                              Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
                              Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
                              Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
                              Nesureikšminau ir man buvo juokinga.
                              Aš turbūt 10 metų nepirkęs maišų, visada su savo į didesnį apsipirkimą ateinu. Maišą išsiskleidžiu kasoje po to kai prekes iš parduotuvės krepšio ar vežimėlio būnu išdėliojęs ant takelio.

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Nu aš tai skaičiau pilną straipsnį, viskas ten man kaip ir aišku.
                                Tai kokia tavo išvada - buvo papildomų įtarimų kėlusių aplinkybių, ar toks sunkiai tikėtinas dalykas įvyko, kad tiesiog 8 sviesto pakeliai buvo vienintelis įtarimas.

                                Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.

                                Ps: po žinutės papildymo, aiški priežastis - elgėsi panašiai kaip elgdavosi vagys.
                                Sveikintina, kad atkreipė dėmesį, tik reikėjo palaukti kol praeis pro kasas ir žiūrėti ar sumokėjo.
                                Paskutinis taisė Gator; 2023.10.15, 21:28.

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.
                                  Nu po tokio teismo sprendimo labai tikėtina, kad apsauga nebeprieis

                                  Comment


                                    Lidlo automatinėse kasose kai kurios prekės yra pažymėtos kaip padidintos rizikos ar pan. Nu kažkokios lidlo nuomone prabangios arba tos, su kuriomis pirkėjai tariamai gali bandyti sukčiauti. Esu sykį užsirovęs su elementariomis žaliosiomis citrinomis ar kažkuo kitu - pasirinkus tokią prekę ima raudonai mirksėti kasos švyturėlis ir gal net sirena įsijungia.

                                    Tada atbėga boba ir tikrina ką svėrei ir kur padėjai.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Iš komentarų supratau kad prekes krovė ne į vežimą, o į savadarbį krepšį (dvigubu dugnu :-) .
                                      -

                                      Comment


                                        Jokio dvigubo dugno - jei jis būtų buvęs, teisme tikrai tas būtų buvę akcentuota. Tiesiog žmogus paklausė sviesto kainos, nes neaiškiai buvo etiketėje parašyta, ir po to rašė kažką telefone - atseit vagys taip elgiasi.

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą

                                          O tai kokiu pagrindu į teismą padavė?
                                          Tikriausiai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo ar fizinio skausmo sukėlimo. Šiaip tai yra baudžiamosios atsakomybės klausimas už ką gali laikinai sulaikyti policija ir įkišti į areštinę.

                                          Parašė Taj Mahal Rodyti pranešimą
                                          Aš į maisto prekių parduotuvę jeigu įmanoma, pasiemu savo maišus. Nes jeigu kiekvieną kartą imi naują, po keleto vizitų jau skęsti maišuose.
                                          Anyway, vieną kartą Lidl kasininkas išmušęs kvitą pradėjo nemaloniu tonu ir beveik rėkdamas sakyti kad maišą pavogiau.
                                          Nesureikšminau ir man buvo juokinga.
                                          Geriausias variantas yra sintetiniai storos medžiagos maišai. Iš Rimi turiu gražų ir solidų pilką. Labai didelis, tai dažniausiai naudoju iš Velomaratono 3 metus prieš tai dalintus baltus „Iki“ maišus. Tą patį dar nuo 2020 m. Medžiaginės storesnės rankenos pirštų nepjauna nuo didelio svorio. Taupiau, ekologiškiau ir niekad nepraplyš nešant produktus.

                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Tai kokia tavo išvada - buvo papildomų įtarimų kėlusių aplinkybių, ar toks sunkiai tikėtinas dalykas įvyko, kad tiesiog 8 sviesto pakeliai buvo vienintelis įtarimas.

                                          Galime lažintis santykiu 1 prie 100, kad nueisiu į lidl, įsidėsiu 8 pakelius akcijinio sviesto ir prie manęs neprieis apsauga.

                                          Ps: po žinutės papildymo, aiški priežastis - elgėsi panašiai kaip elgdavosi vagys.
                                          Sveikintina, kad atkreipė dėmesį, tik reikėjo palaukti kol praeis pro kasas ir žiūrėti ar sumokėjo.
                                          Esu Ermitaže pirkęs lempučių visam būstui kiekvienai lempai. Labai ilgai rinkausi, kad atitiktų suplanuotą galingumą, atspalvį. Teko pirmyn atgal trintis pro pastatytas didžiules darbuotojų kopečias. Perkant daug, gali pusę už striukės užsikišt. Prie kasos pasitiko apsauginis, bet tik stebėjo, nepriėjo. Daug pirkau.

                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Lidlo automatinėse kasose kai kurios prekės yra pažymėtos kaip padidintos rizikos ar pan. Nu kažkokios lidlo nuomone prabangios arba tos, su kuriomis pirkėjai tariamai gali bandyti sukčiauti. Esu sykį užsirovęs su elementariomis žaliosiomis citrinomis ar kažkuo kitu - pasirinkus tokią prekę ima raudonai mirksėti kasos švyturėlis ir gal net sirena įsijungia.

                                          Tada atbėga boba ir tikrina ką svėrei ir kur padėjai.
                                          Dideli langai fasade, turbūt Arui skirti iš sraigtasparnio įšokt, na jeigu ką.

                                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą
                                          Iš komentarų supratau kad prekes krovė ne į vežimą, o į savadarbį krepšį (dvigubu dugnu :-) .
                                          Jų politikos vaisius, jog vienintelė krautuvė neturinti nešiojamų krepšių.

                                          ---

                                          Vaikystėje buvau apieškotas apsauginio praėjus kasą. Mano mamos neprašė net leidimo apieškoti mane nepilnametį. Kitą kartą Maximos kasininkė nusivijo jau į lauką, klausė ką turiu kišenėj – ištraukiau teniso kamuoliuką (savo). Iki dabar turiu fobiją kartais, įėjus į parduotuvę neturėti išsipūtusių kišenių ir net stengiuos striukės neatsisekti, o su atsekta ilgai nesitrinti prie lentynų skaitinėjant sudėtis...
                                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                          Comment

                                          Working...
                                          X