Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Kaip tai neįmanoma palyginti??? Tai perkaičiuok ne į 1 kg, o į 200 g, tai bus arčiau realybės. Aš su pricer.lt pasiginčijau jų facebook puslapyje, tai galiausiai jiems parašiau:

    „Gaila, kad įžiūrite tik priekaištus, o ne argumentuotą kritiką. Jei nesuprantate, kad krepšelio su vienu kiaušiniu ir 1 kg arbatos realiai nebūna, tai gal kitą kartą, kai skaičiuosite krepšelį, pagalvokite, gal pieno tonomis irgi niekas neperka. Mano patarimas, skaičiuojant krepšelį, imti tipinius kiekius: 1 l pieno, 10 kiaušinių, 200 g sviesto, 100 g arbatos. Tada bus panašu į tai, ką žmonės realiai perka, nes perskaičiuojant tik į kg ar vnt., iškreipiate realybę ir gaunasi nereprezentatyvūs rezultatai.”
    Jeigu neatsižvelgs į pastabas, tada yra arba durniai arba papirkti gauti tokius rezultatus.

    O dar teisingiau būtų įtraukti tokius produktus iš Lidlo, kad jiems būtų įmanoma parinkti maksimaliai artimus pagal kokybę kituose tinkluose. Ir tada iš naujo atlikti analizę.
    Paskutinis taisė Arunasx; 2017.02.25, 10:23.

    Comment


      as pazystu viena zmogu, kuris turi formule (ir pagal ja visada skaiciuoja) kaip palyginti tualetinio popieriaus (sikpopieriaus) kaina. Ima popieriaus stori (kuo storesnis, tuo maziau lapeliu vienam kartui reikia), ilgi, ploti, dar ten kazka, tada ziuri kaina, prskaiciuoja pagal savo formule ir tik tada perka. Kai turejo mazu vaiku,kazkokius galvosukius ir su pampersais spresdavo. Va cia tai kainu lygintojas ()

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Tai sviesto irgi kilogramais niekas neperka. Kilogramo kainą lengviausia lyginti dėl pakuočių įvairovės.
        Kilogramo kainą lengviausia palyginti kai žiūri kuri prekė pigesnė, bet tai neteisinga sudarant prekių krepšelius ar kažką reitinguojant. Galima tada išvis į prekių krepšelį įtraukti kokią toną pistacijų (tonos kainą nesunku juk palyginti) ir nugalėtojas bus tas, kuris tų pistacijų kilogramą parduoda 1-2 ct pigiau nei konkurentai. Ir visiškai nesvarbu, kad kitos prekės pas jį bus brangesnės.

        Comment


          /\ taigi dar kiekvieno pirkėjo skoniai skirtingi. Dar beliko pradėti lyginti pusfrabrikačių kainas. Manau, kad reikia lyginti būtiniausių prekių kainas ir būtent kilogramais.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            /\ taigi dar kiekvieno pirkėjo skoniai skirtingi. Dar beliko pradėti lyginti pusfrabrikačių kainas. Manau, kad reikia lyginti būtiniausių prekių kainas ir būtent kilogramais.
            Kiek vienam mėnesiui reikia kg arbatos? Ir kiek bulvių, morkų, kopūstų? Mėsos, makaronų. Jei įtrauki 1kg arbatos, tai duoda neteisingą įtaką bendram rezultatui.

            Comment


              Kaip tai neįmanoma palyginti??? Tai perkaičiuok ne į 1 kg, o į 200 g, tai bus arčiau realybės.
              Ar lengviau 170 g perskaičiuoti į 200 g, ar tiesiog pažiūrėti į kilogramo kainą, kuri būna nurodyta kainų etiketėse? Kilogramas yra pagrindinis mato vienetas, pagal kurį galima puikiai orientuotis. Turguje juk irgi iš esmės visų sveriamų prekių kainos nurodomos pagal kilogramą. Koks atskaitos taškas perkant sveriamą sūrį? 100 g, 200 g, 500 g ar 1 kg? Man tai kilogramas .

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Ar lengviau 170 g perskaičiuoti į 200 g, ar tiesiog pažiūrėti į kilogramo kainą, kuri būna nurodyta kainų etiketėse? Kilogramas yra pagrindinis mato vienetas, pagal kurį galima puikiai orientuotis. Turguje juk irgi iš esmės visų sveriamų prekių kainos nurodomos pagal kilogramą. Koks atskaitos taškas perkant sveriamą sūrį? 100 g, 200 g, 500 g ar 1 kg? Man tai kilogramas .
                Kalba eina, ne ką lengviau paversti, o ką logiškiau lyginti.

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Ar lengviau 170 g perskaičiuoti į 200 g, ar tiesiog pažiūrėti į kilogramo kainą, kuri būna nurodyta kainų etiketėse? Kilogramas yra pagrindinis mato vienetas, pagal kurį galima puikiai orientuotis. Turguje juk irgi iš esmės visų sveriamų prekių kainos nurodomos pagal kilogramą. Koks atskaitos taškas perkant sveriamą sūrį? 100 g, 200 g, 500 g ar 1 kg? Man tai kilogramas .
                  Bet 5 po 200 g ir 2 po 500 g - bus skirtinga 1 kg kaina.

                  Comment


                    Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                    Bet 5 po 200 g ir 2 po 500 g - bus skirtinga 1 kg kaina.
                    Teisingai!

                    Comment


                      Bet 5 po 200 g ir 2 po 500 g - bus skirtinga 1 kg kaina.
                      Tai gerai - būtent kilogramo kaina ir leidžia orientuotis. Didesnį kiekį paprastai labiau apsimoka pirkti.
                      Paskutinis taisė senasnamas; 2017.02.25, 16:11.

                      Comment


                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        Tai gerai - būtent kilogramo kaina ir leidžia orientuotis. Didesnį kiekį paprastai labiau apsimoka pirkti.
                        Tai kodėl tada sakai, logiška 170 g perskaičiuoti į 1 kg, o ne į 200 g? Jei jau lyginti kg kainas, tai ir pradinės pakuotės turi būti didesnės.

                        Comment


                          Tie 200 g nėra joks standartas - pakuočių įvairovė tik didėja. Esant prie prekystalio ar prekių lentynos svarbu kuo greičiau ir paprasčiau palyginti, o ne atlikinėti krūvą aritmetinių veiksmų. O namuose galima pasiskaičiuoti pagal savo asmeninius mato vienetus .
                          Aišku, visokiuose prekių krepšelių palyginimuose yra praktiškiau pateikti skaičius pagal mažesnes pakuotes, kuriomis paprastai perkama. Kilogramą sviesto ar sūrio turbūt nelabai kas perka. Nebent nuvažiavę į Lenkiją .

                          Comment


                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                            Tie 200 g nėra joks standartas - pakuočių įvairovė tik didėja. Esant prie prekystalio ar prekių lentynos svarbu kuo greičiau ir paprasčiau palyginti, o ne atlikinėti krūvą aritmetinių veiksmų. O namuose galima pasiskaičiuoti pagal savo asmeninius mato vienetus .
                            Aišku, visokiuose prekių krepšelių palyginimuose yra praktiškiau pateikti skaičius pagal mažesnes pakuotes, kuriomis paprastai perkama. Kilogramą sviesto ar sūrio turbūt nelabai kas perka. Nebent nuvažiavę į Lenkiją .
                            Tai mes ir kalbam apie krepšelio palyginimą

                            Comment


                              /\ Jeigu aš perku kokybišką alyvuogių aliejų po 5-6eur, tai man nusispjauti ar tai bus su akcija, ar be akcijos, ar Lidl, ar machima, man tiesiog reikia rinkos kainos. Lygiai taip pat su kitom prekėm. Kiekviename prekybos centre būna akcijų skirtingais laikais. Jeigu nori sužinoti daugmaž kur labiausiai apsimoka eiti, tai gali susidaryti prekių sąrašą kilogramais ir tiek. Visi taip daro natūraliai, be jokių sąrašų. Koks skirtumas, kad tu nepirksi arbatos kilogramo, gal kažkas ir perka tiek, turi didelę šeimą pvz. 15 vaikų. Apskritai kiekvienas pirks pagal save individualiai, svarbu tik kur ir kiek yra tiesiog pigiau.
                              Paskutinis taisė andyour; 2017.02.25, 18:27.

                              Comment


                                Beje Barbora reklamuojasi, kad netrukus pradės prekiauti ir Kaune.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  /\ Jeigu aš perku kokybišką alyvuogių aliejų po 5-6eur, tai man nusispjauti ar tai bus su akcija, ar be akcijos, ar Lidl, ar machima, man tiesiog reikia rinkos kainos. Lygiai taip pat su kitom prekėm. Kiekviename prekybos centre būna akcijų skirtingais laikais. Jeigu nori sužinoti daugmaž kur labiausiai apsimoka eiti, tai gali susidaryti prekių sąrašą kilogramais ir tiek. Visi taip daro natūraliai, be jokių sąrašų. Koks skirtumas, kad tu nepirksi arbatos kilogramo, gal kažkas ir perka tiek, turi didelę šeimą pvz. 15 vaikų. Apskritai kiekvienas pirks pagal save individualiai, svarbu tik kur ir kiek yra tiesiog pigiau.
                                  Čia kalba žmonės, kad pricer palyginime turi būti realesni kiekiai, o ne kaip pačiam patogu skaičiuoti.
                                  Ir žiūriu ne vienas elementarių dalykų nesuprantat.
                                  Paprastas pavyzdys - žmogus per mėnesį suvartoja 100 gr arbatos ir 10L pieno.
                                  A tinkle - 1kg arbatos kaina 35 eur, 1L pieno 0,90 eur.
                                  B tinkle - 1kg arbatos kaina 39 eur, 1L peino 0,85 eur.

                                  Pagal pricer lyginimą kilogramais A tinklas gaunasi 35,90 eur, B tinklas 39,85 eur. A tinklas super pigus (anot pricer), plojam katučių!
                                  Pagal realų suvartojima - A tinkle mėnesiui išlaidos arbatai gausis 3,5 eur, išlaidos pienui 9 eur. Viso 12,5 eur. B tinkle - išlaidos arbatai 3,9 eur, pienui 8,5 eur. Viso 12,4 eur.
                                  Ar dabar aišku kodėl kritiškai svarbu pricer stiliaus palyginimuose kiekius imti kuo arčiau realybės, o ne imti kilogramą kažko, kuris bus vartojamas pusę metų ir imti kilogramą dar kažko, kuris bus vartojamas 2 dienas?

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Čia kalba žmonės, kad pricer palyginime turi būti realesni kiekiai, o ne kaip pačiam patogu skaičiuoti.
                                    Ir žiūriu ne vienas elementarių dalykų nesuprantat.
                                    Paprastas pavyzdys - žmogus per mėnesį suvartoja 100 gr arbatos ir 10L pieno.
                                    A tinkle - 1kg arbatos kaina 35 eur, 1L pieno 0,90 eur.
                                    B tinkle - 1kg arbatos kaina 39 eur, 1L peino 0,85 eur.

                                    Pagal pricer lyginimą kilogramais A tinklas gaunasi 35,90 eur, B tinklas 39,85 eur. A tinklas super pigus (anot pricer), plojam katučių!
                                    Pagal realų suvartojima - A tinkle mėnesiui išlaidos arbatai gausis 3,5 eur, išlaidos pienui 9 eur. Viso 12,5 eur. B tinkle - išlaidos arbatai 3,9 eur, pienui 8,5 eur. Viso 12,4 eur.
                                    Ar dabar aišku kodėl kritiškai svarbu pricer stiliaus palyginimuose kiekius imti kuo arčiau realybės, o ne imti kilogramą kažko, kuris bus vartojamas pusę metų ir imti kilogramą dar kažko, kuris bus vartojamas 2 dienas?
                                    Įdomu ar dar ir toliau atsiras užsispyrusių, kad reikia lyginti viską kilogramais, o ne pagal realų tikėtiną suvartojimo kiekį per savaitę ar mėnesį. Linksmumo dėlei galima įtraukti 1kg kokių nors prieskonių, kuriuos naudosi 10 metų.

                                    Comment


                                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Įdomu ar dar ir toliau atsiras užsispyrusių, kad reikia lyginti viską kilogramais, o ne pagal realų tikėtiną suvartojimo kiekį per savaitę ar mėnesį. Linksmumo dėlei galima įtraukti 1kg kokių nors prieskonių, kuriuos naudosi 10 metų.
                                      Kodėl gi ne:
                                      Šafranas KOTANYI, 0,12 g

                                      Kilmės šalis:
                                      Irakas
                                      Grynasis kiekis (g/ml):120
                                      Prekių ženklas:Kotányi
                                      Atstovo kontaktaiUGESTA, UAB, Meistrų g. 10, LT-02189 Vilnius
                                      Tiekėjas:maxima
                                      €2,49
                                      €20 750,00/kg

                                      Comment


                                        Pamiršo maxima įdėt į 1000 perkamiausių. Būtų pigiauasias tinkas amžiams

                                        Comment

                                        Working...
                                        X