Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė agnette Rodyti pranešimą
    /\ Ko gero pirmas ir vienintelis atvejis kinematografe, kai antra dalis aplenke pirma.
    Beveik tą patį galima pasakyti ir apie Alien (1979) ir Aliens (1986).
    ______________
    The Division Bell

    Comment


      Komedijos reikia, tinka ir amerikietiska durnyste.

      Comment


        Parašė enigma Rodyti pranešimą
        Beveik tą patį galima pasakyti ir apie Alien (1979) ir Aliens (1986).
        Nevisai, nes Alien turi aukstesni IMDB reitinga, nei Aliens.

        Comment


          Parašė agnette Rodyti pranešimą
          Nevisai, nes Alien turi aukstesni IMDB reitinga, nei Aliens.
          Tačiau kaip tęsinys, atmetant visus reitingus, stiprus. Juolab to paties J. Cameron darbas.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            Parašė enigma Rodyti pranešimą
            Tačiau kaip tęsinys, atmetant visus reitingus, stiprus. Juolab to paties J. Cameron darbas.
            Alien - Ridley Scott (Top 250: #49)
            Aliens - James Cameron (Top 250: #63)

            taip, kaip tesinys stiprus, bet negeresnis uz pirma.

            Comment




              Turbūt geriausias visų laikų sci-fi filmas. Gaila, kad dabar niekas kažko panašaus nesukuria.

              imdb.com: 8.3/10 Top 250: #114
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Labai daug kalbų sukėlė filmas "Bruno". Gal kas matėte jį ?
                Yours sincerely,
                Vaida.

                Comment


                  maciau tik pradzia, bet uzteko ir pradzios, kad pamatyciau jog tai lb juokingas filmas. ;] reiks kada atsisiust

                  Comment


                    Parašė Vaidele Rodyti pranešimą
                    Labai daug kalbų sukėlė filmas "Bruno". Gal kas matėte jį ?
                    Vienas nedaugeliuo atveju, kai gailejausi isleistu pinigu kinoteatrui. Nevykes bandymas pakartoti "Borato" sekme. Visiskas nusivylimas.

                    Comment


                      Nežinau, nėjau aš į "Boratą", o į "Bruno" - juolabiau.
                      beg, borrow and steal

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Youtube video

                        Turbūt geriausias visų laikų sci-fi filmas. Gaila, kad dabar niekas kažko panašaus nesukuria.

                        imdb.com: 8.3/10 Top 250: #114

                        http://www.youtube.com/watch?v=Cg0cmhjdiLs
                        beg, borrow and steal

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Vienas nedaugeliuo atveju, kai gailejausi isleistu pinigu kinoteatrui. Nevykes bandymas pakartoti "Borato" sekme. Visiskas nusivylimas.
                          Aš per kompą žiūrėjau. Man patiko Boratas geriau buvo, nes tai buvo kažkas naujo, o čia panašu į Boratą, tik tema kitą - gėjizmas

                          Linkomanijoje visi rekomendavo: I love you man. Tipo l. gera komedija, o ji man žiauriai nepatiko. Aš jo nerekomenduoju.....
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Vienas nedaugeliuo atveju, kai gailejausi isleistu pinigu kinoteatrui. Nevykes bandymas pakartoti "Borato" sekme. Visiskas nusivylimas.
                            Nemanau, kad teisinga vadinti "bandymu kartoti",tiesiog Sacha B Cohen visada laikesi to pacio stiliaus.

                            Comment


                              BBC 4 daliu dokumentinis-meninis filmas "Space Race"

                              Life is a game that no one wins

                              Comment


                                Kuriems patinka senoviniai automobiliai, vyrai su paltais, Džoni Depas su ūsiukais arba Christian'as Bale'as su skrybėle teks žiūrėti "Visuomenės priešai" ("Public enemies").
                                P.S. Jei žiūrėsit kine, pasiimkit ausų kištukus arba vatos.

                                Comment



                                  http://www.youtube.com/watch?v=WJLSwE4LtVw

                                  Galvojau bus eilinė "užgrobimo drama", bet pasirodė kitaip Užkabinantis nuo pirmųjų minučių , gerai apgalvotas filmas, kuris paliko tikrai didelį įspūdį palyginus su visu kitu šlamštu, rodomu komerciniuose kino teatruose. Rekomenduoju pažiūrėti
                                  Paskutinis taisė pauliaK; 2009.08.15, 12:06. Priežastis: Pataisyta vaizdo įrašo nuoroda
                                  Why visit Vilnius?

                                  Galerija

                                  Comment


                                    Ziuriu paskutiniu metu uzejo mada kurti filmus apie DJ ir tusovkes Noreciau keleta filmuku parekomenduoti, tiktai perspeju, kad tai nera kazkokie shedevrai, mano nuomone tai tokie vidutiniai ir neblogi filmai, kurie labai gerai susivalgo pries miega, nu bent jau man suejo

                                    1. Berlin Calling (vokieciu kalba, bet galima nete laisvai titrus rast)


                                    2. It's All Gone Pete Tong




                                    edit----------------------
                                    Nu o sitas tai man ziauriai patiko ir visiem siulau
                                    Paskutinis taisė Recoiler; 2009.08.15, 23:20.
                                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                    Comment


                                      Parašė Recoiler Rodyti pranešimą
                                      Ziuriu paskutiniu metu uzejo mada kurti filmus apie DJ ir tusovkes Noreciau keleta filmuku parekomenduoti, tiktai perspeju, kad tai nera kazkokie shedevrai, mano nuomone tai tokie vidutiniai ir neblogi filmai, kurie labai gerai susivalgo pries miega, nu bent jau man suejo


                                      2. It's All Gone Pete Tong
                                      Youtube video
                                      Šitą, kažkada seniai seniai, čia siūliau pažiūrėti. Geras filmas.

                                      Comment


                                        Rock'n'Roll man tai nevykes meginimas pakartotoi Guy Ritchie filmus... Jau ir to filmai nera sedevrai, bet bent jau nenuobodu ziureti. O cia nera jumoro, nera itampos, nera veiksmo. It's All Gone Pete Tong tikrai gera komedija !
                                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                        Comment


                                          Parašė keen Rodyti pranešimą
                                          Rock'n'Roll man tai nevykes meginimas pakartotoi Guy Ritchie filmus... Jau ir to filmai nera sedevrai, bet bent jau nenuobodu ziureti. O cia nera jumoro, nera itampos, nera veiksmo. It's All Gone Pete Tong tikrai gera komedija !
                                          Rock en Rolla ir yra Guy Ritchie filmas
                                          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                          Comment

                                          Working...
                                          X