Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lietuvoje gimęs Hanibalas - pakeliui į ekranus

    Va filmas, kurį norėčiau pamatyti, nes knygos iki vasario tikriausiai nespės išleisti

    Comment


      Parašė syle Rodyti pranešimą
      Lietuvoje gimęs Hanibalas - pakeliui į ekranus

      Va filmas, kurį norėčiau pamatyti, nes knygos iki vasario tikriausiai nespės išleisti
      Svedijoje jau isleista
      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

      Comment


        Parašė keen Rodyti pranešimą
        Svedijoje jau isleista
        Gaila, Švediškai nemoku

        Comment


          Girdejau turi pasirodyt vasario 23 Rocky VI. idomu kaip sikart atrodys Stallone, nes jau gerokai pagyvenes jis, nelabai ir kine pasirodo, per taxi3 kazko ten taksi buvo vezamas tik.
          2008 turi beje but ir Rambo IV.
          Paskutinis taisė praetor; 2007.01.12, 02:05.
          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

          Comment


            Kovo mėnesio pradžioj pas mums turi pasirodyti 300 - istorinis filmas apie persų invaziją į Graikiją ir spartiečių mūšį su jais ties Termopilais. Mano matytos reklaminės ištraukėlės suintrigavo, gal bus visai neblogas istorinis filmas, mėgstu tokius.
            beg, borrow and steal

            Comment


              Filmų rekomendacijos 2007 m.
              http://fishki.net/comment.php?id=16586

              Comment


                Siulau paziureti Apokalipsė (Apocalypto). Tikrai idomus filmas. daug idomiu vieteliu biski siurpinanciu bet ne per baisiausiu. Tikrai siulau paziureti
                Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

                Comment


                  Paskutines pora savaičių žiūriu lietuvišką teleserialą "GIMINĖS".
                  Man stebina keletas dalykų:
                  Realus scenarijus, pats dabar rašau scenarijų ir suprantu kaip sunku taip realiai rašyti.
                  Įdomiai nufilmuota. Filmuota paprastu BETACAMu, tačiau kaip!
                  Ir svarbiausia - 93-97 metai, pereinamasis laikotarpis. Pirmosiose serijose dar sovietiniai numeriai ir kiti įdomus dalykai, kaip "vagnorkės".
                  O ką Jūs manote apie šį serialą?

                  Comment


                    Pamenu vaikystėj nė vienos serijos nepraleisdavau. Dabar labai jau migloti atsiminimai apie šį serialą
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė praetor Rodyti pranešimą
                      Girdejau turi pasirodyt vasario 23 Rocky VI.
                      ROCKY BALBOA ??? mačiau...manau,kad patiks gerbėjams...toks man ramiai žiūrimas su ne kartą matytu siužetu
                      Paskutinis taisė boo; 2007.02.08, 21:17.

                      Comment


                        Man tas pats. Labai mažas buvau.
                        Tad dabar gaivinu atsiminimus.

                        Comment


                          Parašė boo Rodyti pranešimą
                          ROCKY BALBOA ??? mačiau...manau,kad patiks gerbėjams...toks man ramiai žiūrimas su ne kartą matytu siužetu
                          Taip taip taip, tas pats.
                          As kaip tik treciadieni vietiniam kinocentriuke uz 30lt ziurejau ji. Man jis buvo liudnas ir ilgesingas, nors apskritai tai labai kokybiskas ir puikiai isipaisantis i visa serija.
                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                          Comment


                            Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                            O ką Jūs manote apie šį serialą?

                            Puikus manau, geriausi aktoriai, siuzetas intriguojantis, labai patikdavo, ziuredavau visad kada tik rodydavo.
                            Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                            Comment


                              Siūlau pasižiūrėti vengrų filmą ”Kontroll” (2004 ar 2003 lygtais) apie kontrolieriais dirbančius vyriškius Budapešto metro...Atskleidžia tikrą kultūrą kontrolierių (čia rimtai)...Pats filmas tikrai puikus europietiško kino kokybės pavyzdys (duag metaforų, daug alegorijų, daug ironijos _ netgi sarkazmo) ir tikrai nenuobodus. Įdomi detalė, jog visą laiką filme veiksmas vyksta metro, t.y. po žeme.

                              O jei norite komedijos, tai siūlau ne kiek pačio žanro filmąč bet per torrent'us pumpuotis "American Idol season 6: auditions" (Dangaus ar KĮŽ atitikmuo JAV), tokių frykų savo gyvenime turbūt nematėt...Ten net Minedas su Antanu duete nublanktų, vien ko vertas "Seattle auditions" - atrodė man viską peržiūrėjus, kad Sietlas - tai frykų miestas!
                              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                              Dordrechtas/Haarlemas
                              Nesebaras/Plovdivas
                              Kiolnas

                              Comment


                                Būtų labai įdomu pažiūrėti Gimines. Vaikystėje nepraleisdavau niekad. Tokie serialai puikiai parodo to meto gyvenimo realijas, kurias turbūt jau daugelis užmiršo. Gaila internete niekur nėra, tikrai atsisiųsčiau...

                                Beje NErekomenduoju filmo Babel. Gerai įvertintas, bet nuobodybių nuobodybė, smarkiai persistengta....
                                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                Comment


                                  vakar valentino dienos proga buvau filme Paskutinis bucinys (last kiss).Atrode bus romantine komendija.Bet is tikruju tai galima pavadinti gyvenimiskaja drama -komedija. Labai labai geras filmas.Prasmingas.Apie musu gyvenima ir santykius.net keista, kiek daug tame filme radau savo gyvenime atpazistamu dalyku.Neapsigaukit, tikrai netradicinis filmas
                                  "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                  negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                  Comment


                                    Giminės labai fainas serialas, vaikystėj ir aš žiūrėjau, tiesa, man dar tik 18 m. Man labai fainas filmas Dievų miškas (neskaičiuosiems knygos, sunkoka suprast siužeto seką), Žalioji mylia (rodys per TV3 vasario 17 d., 22:35 val.), Pianistas (nuostabus filmas), labai noriu pažiūrėt Vienui vieni (rodys vasario 16 d., per LNK 17:05 val.) ir draugas rekomendavo pažiūrėt filmą Genialus protas, bet niekur DVD nuomoj nerandu Šiaip, pramogai dar faini Simpsonai ir Ledynmetis (na čia animacija) bei Pats baisiausias filmas (parodija - komedija). Yra ir kitų gerų filmų, kurie man patinka, bet visų nepamenu
                                    Paskutinis taisė Ametistas; 2007.02.15, 21:35.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      ir draugas rekomendavo pažiūrėt filmą Genialus protas, bet niekur DVD nuomoj nerandu
                                      Gera rekomendacija .Lietuvoje šio filmo pavadinimas buvo išverstas kaip "Nuostabus protas", originaliai - "Beautiful Mind". Čia kiek plačiau apie šį filmą.
                                      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                      Comment


                                        Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                        Gera rekomendacija .Lietuvoje šio filmo pavadinimas buvo išverstas kaip "Nuostabus protas", originaliai - "Beautiful Mind". Čia kiek plačiau apie šį filmą.
                                        Labai ačiū draugas sakė, kad tai filmas apie žizofrenija sergantį žmogų (ar žmones). Sakė jam rodė per paskaitas, kai studijavo KMU pirmam ar antram kurse.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          vistiek man geriausiu filmu ishliks Requiem For A Dream...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X