Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė inz1K Rodyti pranešimą
    Vistiek nesuprantu - koks tikslas žiūrėti tokį filmą kaip "Pjūklas" ? Paaiškinkit man tokiam nesusipratėliui jei nesunku .
    Ir aš to nelabai suprantu Na nematau absoliučiai jokios siaubo filmų naudos va kokią komediją žiūrint bent vitamino C prisigamini Kokie nuotykių ar pscigologiniai filmai suintriguoja, verčia susimastyti, veiksmą žiūriu nes kartais įdomu pažiūrėt į gan panašiai į realų perkteiktą nusikaltėlių pasaulį. O koks tikslas eit į siaubo filmą? Išeina kiti persigandę baisiausiai, žiūri visą filmą "susisukę"
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
      Gal kas matėte filma "Infiltruoti" ("The Departed")? Ką manote? Atsiliepimai lyg labai neblogi, ypač rottentomatoes.com - tiek ekspertų, tiek user'ių.. Ačiū už info!
      Rekomenduoju nueit ir pažiūrėt, tikrai verta.
      Iš šių metų filmų turbūt labiausiai patikęs, kažkas panašaus į Tarantino "Pulp fiction".
      Įtemptas siužetas; atmosferai, muzikai, vaidybai priekaištų taip pat neturėjau.

      Neveltui užima 53 vietą iš visų geriausių filmų (imdb.com )
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        Vakar buvau animaciniame "Medžioklės sezono atidaryme".
        Visai neblogas filmukas, buvo iš ko pasijuokti. Įgarsinta lietuviškai.
        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

        Comment


          „The Departed“ - super filmas su visiškai nenuspėjama pabaiga
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Ačiū, Skeiteri ir spirit, už filmo rekomendaciją. Taigi nuėjau vakar į "Infiltruotus" ir, sakyčiau, nenusivyliau, nors siužetas labai kompleksinis ir tam tikrų skylių jame jautėsi (arba aš kai ką ne iki galo supratau).

            Beje, man pirmą kartą gyvenime nutiko, kad tokio kruvino filmo pabaigoje salė pratrūktų isterišku juoku. Man pabaiga savo stiliumi primena Tarantino "True romance" - visi visus išsišaudo

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              „The Departed“ - super filmas su visiškai nenuspėjama pabaiga
              Labai ir as sita filma noriu pamatyti, bet kad dabar su laiku esu susipykes, tad vis neiseina

              Comment


                maciau Saw3 patariu nueiti patiko suristas su praeitomis dalimis nemazai vaizdu is praeitu daliu...
                I love INNUENDO!

                Comment


                  Trumpa apžvalga mano pastaruoju metu matytų filmų:

                  1. "Išsiskyrimas" ("The Breakup") - Visiškas mėšlas. Visą filmą pagrindiniai veikėjai riejasi, pešasi, dalijasi turtą ir skiriasi. Normaliam gyvenime kiekvienas žmogus stengiasi išvengt tokių situacijų, tai ir žiūrėt kaip kažkas vienas kitam akis drasko - jokio džiaugsmo. Beje, ten turėtų būti komedija, tačiau per visą filmą buvo vos 2 vietos, kurios išspaudė lengvą mano šypsenėlę. Įvertinimas - 3/10.

                  2. "Tamsa" ("The Dark") - nepavykęs bandymas pakartoti "Skambutį". Viskas labai jau "skambutiška" - pagrindinis blogis įsikūnijęs į mažą mergaitę, filmo spalvos taip pat panašios į "Skambutį". Jei kam patinka tokio stiliaus filmai, galite pažiūrėti, yra keletas scenų, priverčiančių krūptelėti ir pajusti šiurpuliukus, nubėgančius per nugarą. Įvertinimas - 6/10.

                  3. "Ledynmetis 2. Atšilimas" ("Ice Age 2. The Meltdown") - kaip ir reikėjo tikėtis, ne blogesnis nei pirmasis "Ledynmetis". Na kam gi gali nepatikti kultinio "voveriuko" nuotykiai, kurių antrame "Ledynmetyje" galbūt net daugiau, negu pirmąjame. Sveikas jumoras, gražūs personažai, vaikiški moralai, užuominos suaugusiems. Įvertinimas - 8/10.

                  4. "Namas prie Ežero" ("The Lake House") - viena geresnių mano matytų meilės istorijų. Labai "šiltas" ir gražus filmas. Šiek tiek mistikos, daug jausmų, puiki vaidyba ir gilus atodūsis filmui pasibaigus - 8/10.

                  5. Nežinau, kaip lietuviškai - "Riding The Bullet" (pagal S.Kingą) - šiek tiek "nučiuožęs" filmas, nelabai pavykusi vaidyba, nuobodokas siužetas. Žiūrėkit, jei Jums patinka filmai su labai daug nukrypimų į šonus nuo pagrindinio siužeto. Esu įsitikinęs, kad S.Kingo knyga tuo pačiu pavadinimu yra kur kas įdomesnė nei filmas. Įvertinimas - 5/10.

                  6. "Ir Velnias Dėvi Prada" ("The Devil Wears Prada") - jei atvirai, tai pranoko mano lūkesčius. Nepakartojama Meryl Streep vaidyba, gražūs žmonės, stilinga filmo aplinka ir moralas, paskatinantis mesti nemėgstamą darbą. Filmas gal kiek per ilgas, bet žiovauti neteko. Įvertinimas - 8/10.

                  Kol kas tiek

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Ir aš to nelabai suprantu Na nematau absoliučiai jokios siaubo filmų naudos va kokią komediją žiūrint bent vitamino C prisigamini Kokie nuotykių ar pscigologiniai filmai suintriguoja, verčia susimastyti, veiksmą žiūriu nes kartais įdomu pažiūrėt į gan panašiai į realų perkteiktą nusikaltėlių pasaulį. O koks tikslas eit į siaubo filmą? Išeina kiti persigandę baisiausiai, žiūri visą filmą "susisukę"
                    ]
                    Asmeniškai aš einu į kino teatrą tik tuomet jei rodo siaubo filmą. Komediją galima ir namuose pažiūrėt, ir "gauti to vitamino C" kaip minėjai. Manu į siaubo filmus eina tan kad gauti adrenalino, šiaip payvairinti kasdienybę.

                    Bėje gal kas matėt "Pagieža 2" amerikietšką variantą?Mane tai labai nuvylė. Na amerikiečiai padarė "savu stiliumi". Japonų buvo tikrai geresnė.
                    "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                    Comment


                      Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
                      ]
                      Asmeniškai aš einu į kino teatrą tik tuomet jei rodo siaubo filmą. Komediją galima ir namuose pažiūrėt, ir "gauti to vitamino C" kaip minėjai. Manu į siaubo filmus eina tan kad gauti adrenalino, šiaip payvairinti kasdienybę.
                      Šiaip jau žiūrėdamas gerą komediją kinoteatre žvengsi kokius 5 kartus labiau, nei prie televizoriaus. Tai dėl to, kad grupinis juokas veikia stiprinančiai. Savo ruožtu, siaubo filmą kaip tik geriausiai žiūrėti kuo mažesniame būryje žmonių dėl to, kad sustiprėja nesaugumo jausmas ir taip gauni daugiau adrenalino.
                      Tai ne šiaip mano paistalai ar išmąstymai
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Na taip, iš dalies sutinku su tavimi bet asmeniškai man siaubo filmą žiūrėti kino teatre yra žymiai įdomiau: geras garsas, didelis ekranas, tai lyg įtraukia į filmo veiksmą, na o namose yra per daug pašalinių daiktų kurie blaško dėmesį. Na o dėl komedijų tai lieku prie savosios nuomonės
                        "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                        Comment


                          Parašė Montezauras_klp Rodyti pranešimą
                          Na taip, iš dalies sutinku su tavimi bet asmeniškai man siaubo filmą žiūrėti kino teatre yra žymiai įdomiau: geras garsas, didelis ekranas, tai lyg įtraukia į filmo veiksmą, na o namose yra per daug pašalinių daiktų kurie blaško dėmesį. Na o dėl komedijų tai lieku prie savosios nuomonės
                          Žiūrint per ką tu namie filmą žiūri. Turėdamas gerą namų kino sistemą gali taip pat gerą pojūtį apturėti Siūlau kartą pamėgint ir nueit geros komedijos į kiną pažiūrėti, o po kurio laiko ją pažiūrėti namie - skirtumas turėtų pasijausti
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Taip ir maniau kad užsiminsi apie namų kino sistemą Taip yra tokia pas mane namie, pojūtis žiūrint siaubo filmą tikrai efektingas bet ne toks kaip kine. Paskutinį kartą komedijoje buvau gegužės mėnesį tai visai neblogai bet namie mieliau man. Na manau mūsų nuomonės čia išsiskiria ir nieko čia nepadarysi
                            "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                            Comment


                              Rekomenduoju paziuret filma - 'Dead Mans Shoes'.Angliskas filmas labai 'stiprus'.

                              http://www.imdb.com/title/tt0419677/

                              http://www.godwillforgivethem.com/

                              Ir - 'Man Dancin' dar vienas geras.

                              http://www.imdb.com/title/tt0385077/

                              http://www.mandancin.com/mandancin_high.html
                              Paskutinis taisė El_Greco; 2006.11.01, 17:19.

                              Comment


                                Buvau Borate šiandien (((:. Nu visai nieko, bet nebuvo taip, kad sprogčiau iš juoko. Truputi rasizmo, truputį pasišaipymo iš feminisčių, truputį pedofilijos () ir žinoma kaipgi be romantikos. Šiaip kikenau beveik per visą filmą {:. Pamatyti tikrai verta :}.
                                Taipogi buvau ir Pagiežos antroj daly, tai šitam filme juokiausi labiau, nei per Boratą .

                                Comment


                                  Kaip aš buvau Pagiežos antroje dalyje tai ir puse salės žvengė. Man tai verkti norėjosi, taip pasirodė kad amerikiečiai šaiposi iš japonų šedevro...Absurdas kažkoks
                                  "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                  Comment


                                    Režisierius yra tas pats Takashi Shimizu, režisavęs japoniškąjį variantą
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Taip žinau, bet pateikimas tai amerikietiškas. Tie klyksmai ir tos scenos ant tiek banalios. Žiūrėdamas jau nuijauti kad čia bus "BŪ" ar "oh my god" ir pan. Na o Japoniška visai kas kita. (Bent jau mano nuomone)
                                      "Klaipėda - Laisvu stiliumi"

                                      Comment


                                        Pati idiotiškiausia vieta buvo su ta psichologe. "Kaip tai nėra? Jos prie tavęs sėdi". Kikenau dar 10 minučių. Popsas.

                                        Comment


                                          Parašė El_Greco Rodyti pranešimą
                                          Rekomenduoju paziuret filma - 'Dead Mans Shoes'.Angliskas filmas labai 'stiprus'.

                                          http://www.imdb.com/title/tt0419677/

                                          http://www.godwillforgivethem.com/

                                          Ir - 'Man Dancin' dar vienas geras.

                                          http://www.imdb.com/title/tt0385077/

                                          http://www.mandancin.com/mandancin_high.html
                                          Dead man's shoes reikės pažiūrėti, suintrigavo.
                                          beg, borrow and steal

                                          Comment

                                          Working...
                                          X