Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Na taip
    Beje kur ieskoti, bedu kad pakeisti ID i auksta, kiek jau kalbejome ir yra zinoma, kad ID numusa visokie routeriai ir firewall'ai?

    Comment


      #42

      Zemas ID gali buti del 3 priezasciu (bent jau man zinomu): eMului nepriimtini routerio nustatymai, firewall'as, ISP blokavimas (gali buti ir taip, nes visokie filmu sarintojai pasisavina daug pralaidumo, kuriuo Lietuviski ISP nepasizymi)

      Comment


        #43
        Yra dar viena priežastis, eMule nepripažysta nerealių IP adresų. T.y. jeigu esi vidiniam tinkle ir tavo IP nėra realus aukšto ID negausi

        Comment


          #44
          John, aisku aciu
          Reikes savo provaideri paspausti, nes pas mane namuose nera jokiu minetu trukdziu

          Comment


            #45
            Parašė Geex
            Yra dar viena priežastis, eMule nepripažysta nerealių IP adresų. T.y. jeigu esi vidiniam tinkle ir tavo IP nėra realus aukšto ID negausi
            Prastai tokiu atveju

            Comment


              #46
              ^^ Aš patariu Bittorent'ą arba DC++ (kuriame ir LT servų yra) tokiais atvejais

              Comment


                #47
                Parašė Geex
                ^^ Aš patariu Bittorent'ą arba DC++ (kuriame ir LT servų yra) tokiais atvejais

                Bittorent'as nera mokamas?

                Comment


                  #48
                  Parašė auskariukas
                  Bittorent'as nera mokamas?
                  Tikrai ne Vienintelis blogumas, kad kvaili amerikiečiai nesenai uždarė kelis pagrindinius puslapius bittorento , aka nelegalu Bet vistiek visko rasti galima.

                  Comment


                    #49
                    jau dvi paros, bet niekaip nesiseka valdyti to lektuvo, dar nei syky nepavyko nutuptydi ant zemes. Kazko tai labai sunkiai. Gal kas nusimanot kaip reikia elgtis.

                    Comment


                      #50
                      Si karta man pagalbos reikia nes uzsigeidziau labai seno ir sunkiai gaunamo (ypac kaip neveikia ne vienas downloaderis kaip emule kazaa ir panasiai) zaidimo Odd World - Abe's Oddysee , gal kas turite ji kokiame nors sename kompakte ar galetu atsiusti PLZ







                      zaidimas originaliai buvo isleistas ant PlayStation sistemos bet buvo ir PC versija nors jei kas turi ir PlayStation varianta irgi tiktu .. tai tiek

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #51
                        Jo šitą teko per PS žaist, labai įdomus
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #52
                          Frank Lloyd Wright

                          Sveiki galbūt į lankas aš čia, žodžiu, norėjau paklausti, gal kas turite ar žinote kur rasti informacijos apie šį puikų architektą? Būtų labai gerai lietuvių kalba, nes nelabai internete randu..
                          Biografija/žymiausius darbus (jų foto) ir pan.
                          Pls padėkit reikia parašyti referatą šiokį tokį

                          Comment


                            #53
                            Ir dar gerai būtų, kad reikėtų paspausti tik Ctrl-c ir Ctrl-v.

                            IT. Sicilija
                            PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                            LT. Kaunas 2009.01.04

                            Comment


                              #54
                              Nereikia kurti naujos temos. Papraščiau į Google suvesti tą vardą. Jeigu tik lietuviškai nori, daug nesitikėk.

                              http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Lloyd_Wright

                              Comment


                                #55
                                Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                Nereikia kurti naujos temos. Papraščiau į Google suvesti tą vardą. Jeigu tik lietuviškai nori, daug nesitikėk.

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Lloyd_Wright
                                Taimi kitą kartą tokiem leisk ieškoti patiem. Čia visiškas absurdas ką google naudotis nemoka?

                                Comment


                                  #56
                                  Eina sau, kazkas dar prisimena ta zaidima.As ji zaidziau pries gerus 7 metus ir nuo to laiko jo ieskau.Tikrai nerealus zaidimas, ilgai ieskojau is kur siustis, bet nesekmingai.Lencai, is kur ji gavai?Buvau visa zaidima perejes, taciau noriu prisiminti senus laikus.Ar jums abe's oddysee irgi pasirode vienas is siaubo zaidimu?Klausiu, nes kai paskutini karta zaidziau man buvo 7 metai, tada daug ko bijojau...
                                  Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                                  Comment


                                    #57
                                    Man reikėtų kad kuo greičiau kas nors parašytų, kur galima nemokamai sumesti suspaustą bylą (nuotraukos ir etc.) internete? ar yra kokių nors nemokamų internetinių talpyklų, kur galėtų ne vienas (ne tik aš, bet ir kiti kursiokai, pvz) parsisiųsti tą failą? Labai reikia. Prašau gelbėkit
                                    Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                    Dordrechtas/Haarlemas
                                    Nesebaras/Plovdivas
                                    Kiolnas

                                    Comment


                                      #58
                                      Rapidshare, arba DC++ gali padaryt sharinamą folderį.

                                      Comment


                                        #59
                                        Šiaip tokiems dalykams labai tinka Skype ir ICQ Tiesiog išsiuntinėji ir viskas
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          #60
                                          Jei reikia siuntinėti muziką, naudokis Limeware. Mano manymu, tai - patogiausia programa muzikai siųstis bei dalintis. Tiesiog žmogus nurodo tavo IP ir iš tavo "užsharinto" aplanko siunčiasi reikiamų gabalų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X