Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reikia pagalbos...

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė Haski Rodyti pranešimą
    Labas vakaras. Kur ieškoti informacijos apie įmonių akcininkus? Ar tokia informacija skelbiama kokiame nors registre (ieškojau, neradau, arba blogai ieškojau)? Arba:
    • Ar yra žinomi UAB Lietuvos ryto akcininkai? Kas atsitiko po Snoro užsilenkimo ir turimomis 34% akcijomis ?
    • Kodėl Lietuvos rytas yra prorusiškas? Kame šaknys?
    Sveiki, informaciją apie visų žiniasklaidos priemonių savininkus galima rasti Kultūros ministerijos duomenų bazėje (čia). Transparancy International yra sukūrusi interaktyvų šių duomenų vaizdavimo būdą (čia), tik nežinau, ar jis tebeatnaujinamas.

Comment

Padėkite sukurti eilėraštį apie Ignalina

Sveiki iškylo tokia bėda, kad reikia sukurti eilėraštį apie Ignaliną. Jeigu kas žinot apie šį miesta. Tai prašau padėkit. Paruoštukas
      Ignalina tai mūsų žemė
      Ignalina tai mūsų kraštas
      Ignalinoj mes gimėm, augom,
      Ignalinos mes neužmiršim

Comment

Gal galite padėti atrasti Vilniaus mikrorajono Ožkiniai istoriją?

1. Kaip atsirado Vilniaus Ožkiniai?
        2. Iš ko kilo pavadinimas Ožkiniai?

Būsiu labai dėkingas už išsamius atsakymus ir pagalbą.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

Comment

Parašė Axusis Rodyti pranešimą
          Sveiki iškylo tokia bėda, kad reikia sukurti eilėraštį apie Ignaliną. Jeigu kas žinot apie šį miesta. Tai prašau padėkit. Paruoštukas
          Ignalina tai mūsų žemė
          Ignalina tai mūsų kraštas
          Ignalinoj mes gimėm, augom,
          Ignalinos mes neužmiršim
          Net kai sprogs atominė
          Elektrinė Ignalinoje
          Ji mūsuos širdyse išliks
          Net nukritus asteroidui,
          Ji prisikels kaip Feniksas
          Iš pelenų. Nes ji nemirtingiausias
          viso pabaltijo mjestas.
          Paskutinis taisė Haski; 2016.05.11, 21:52.
          kk3

Comment

Sveiki. Galbūt kas nors forumiečių tarpe mokate atlikti rastrinę analizę GIS? Reikėtų pagalbos sprendžiant užduotį.
            Exp@nding h¤rizons

Comment

Kol dar ne vėlu, teiraujuos čia, nes nieks nesiteikia man atsakyt, nei mokykla, nei LAMABPO, galbūt yra abiturientų stojančių per LAMABPO.
              Ar šį vaizdą mato kiekvienas? Atestatų dar nėra, bet kai jie bus, šito vaizdo turėtų nelikti (raudono lauko)?

kk3

Comment

Kol dar ne vėlu, teiraujuos čia, nes nieks nesiteikia man atsakyt, nei mokykla, nei LAMABPO, galbūt yra abiturientų stojančių per LAMABPO.
                Ar šį vaizdą mato kiekvienas? Atestatų dar nėra, bet kai jie bus, šito vaizdo turėtų nelikti (raudono lauko)?

Atvaizdas
                Man to laukelio nerodo.
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

Parašė lukass Rodyti pranešimą
                  Man to laukelio nerodo.
                  O ką rodo? Reikia paspausti įkelti mygtuką ir tada parodo.
                  kk3

Comment

O ką rodo? Reikia paspausti įkelti mygtuką ir tada parodo.
                    Tada ir man rodo.
                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

Comment

faceb pranešimai neatsidaro,kas gali butu?

sveiki man kartais faceb pranešimai neatsidaro, kas gali buti? naudoju eksploer, nuresetinu pasitaiso dienai

Comment

Geriau šį klausimą klausti temoje "reikia pagalbos", o neužsiiminėti bereikalingų temų kūrimu.
                        Mano nuomone, tai geriausia keist naršyklę.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

Comment

Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                          sveiki man kartais faceb pranešimai neatsidaro, kas gali buti? naudoju eksploer, nuresetinu pasitaiso dienai
                          Išvalyk visą browsing history, cookies etc. Jei nepadeda, keisk naršyklę į Chrome, Firefox ar net Edge. Iexporerį šiais laikais naudoja nebent corporate useriai, kurie dėl sistemų derinimo problemų dažniausiai vėluoja atsinaujinti.
                          Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                            Išvalyk visą browsing history, cookies etc. Jei nepadeda, keisk naršyklę į Chrome, Firefox ar net Edge. Iexporerį šiais laikais naudoja nebent corporate useriai, kurie dėl sistemų derinimo problemų dažniausiai vėluoja atsinaujinti.
                            tai kad aš nelabai noriu kest naršykles

Comment

dabar viska pravaliau, išnaujo turejau prisijungt, žiuresim kiek ilgai veiks

Comment

Parašė rroomask Rodyti pranešimą
                                tai kad aš nelabai noriu kest naršykles
                                Gali tekti, nes tai moraliai ir technologiškai pasenusi naršyklė, kuri nebelabai tinkama naudojimui ir kuri nebėra atnaujinama.
                                Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

Comment

Nieko asmeniško, bet stebiuosi kad yra žmonių, naudojančių IE. Greičiausiai Microsoftas jau nebeleidžia atnaujinimų, kurie reikalingi sklandžiai feisbuko veiklai.
                                  You might surprise yourself.

Miestai.net FB

Comment

Nebent painioja su Edge?

Comment

Tai kad turbūt neįmanoma jų supainioti.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

Comment

Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Tai kad turbūt neįmanoma jų supainioti.
                                        Logotipas panašus. Kai kurie gali pernelyg nesigilinti, kaip tiksliai vadinasi tas e.

Comment

na kolkas veikia kai restart padariau žiuresiu ar ilgam

Comment

Working...
                                          X