Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kadangi esu googlo mylėtojas tai ir telefas atitinka , Google G1

    Comment


      Gan nebrangus ir paprastas Nokia 3110c


      O svarbiausia - patogi klaviatūra.
      Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2009.05.29, 11:31.

      Comment


        Kol kas dar ankstoka rinktis (liko dar ~5 mėn. iki sutarties pabaigos su maniškiu senuku N95), bet akys krypsta į šitą "žvierių". Kaip suprantu, tai bus kiečiausias Smartphone'as šiuo metu.





        Tokio (ar panašaus) aparato dar nesu laikęs rankose, bet specifikacijos atrodo įspūdingai:

        - 600 MHz ARM Cortex-A8 CPU
        - 256MB SDRAM
        - 800x480 LCD
        - Maemo 5 Linux OS
        - Qwerty (kažkas, ko labai trūksta daugeliui panašių aparatų).
        Paskutinis taisė John; 2009.11.10, 01:49.

        Comment


          /\
          HTC HD2, Motorola Droid?
          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Nokia N900, parašyta pavadinime. Skaičiau apie jį, tikrai mažų mažiausiai žavus.

            Pas mane Samsung U800. Neperšaunamas, ir gražus.

            Comment


              Gal kas zino ar su garantiniu pakeis man telefona be vienos detales?Pas mane Sony Ericsson w350i ir nuluzo tas atlenkiamas dangtelis,nusigramde dazai,o dabar isviso nebeveikia,sviecia ir nieko nerodo,tai ar pakeistu?

              Comment


                Sutaisys. Geriausiu atveju

                Comment


                  Greitai bus 2 metai (5610 XpressMusic)

                  Comment


                    Sony ericsson w595
                    Mio a701

                    Comment


                      Šiandien pirkau Nokia 5130 XM su 8 GB kortele

                      Comment


                        Parašė X3dO Rodyti pranešimą
                        Gal kas zino ar su garantiniu pakeis man telefona be vienos detales?Pas mane Sony Ericsson w350i ir nuluzo tas atlenkiamas dangtelis,nusigramde dazai,o dabar isviso nebeveikia,sviecia ir nieko nerodo,tai ar pakeistu?
                        Jei garantinis galioja, tai tau nepriklauso sukti galvos kokios būklės tavo telefonas. Pagal galiojančius LR Įstatymus, jei galioja garantinio remonto sutartis, tai pardavėjas privalo pasirūpinti nemokamu (arba kitaip, jei numatyta sutartyje) pataisyti tavo pirktą daiktą, o jei sutaisyti negali - pakeisti nauju arba grąžinti telefono vertės sumą, įvertintą dabartine telefono verte. Jei telefoną taisys daugiau nei kažkiek (rodos, 7) dienas, pardavėjas privalo tau suteikti galimybę naudotis laikinu telefono aparatu (paskolinti). Pasiskaityk sutartį ir įstatymus Arba pasiskambink į vartotojų teisių tarnybą
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Nokia n73
                          Blogas apie mano gyvenimą bei įspūdžius Kinijoje - kiniskai.blogspot.hk

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Jei garantinis galioja, tai tau nepriklauso sukti galvos kokios būklės tavo telefonas. Pagal galiojančius LR Įstatymus, jei galioja garantinio remonto sutartis, tai pardavėjas privalo pasirūpinti nemokamu (arba kitaip, jei numatyta sutartyje) pataisyti tavo pirktą daiktą, o jei sutaisyti negali - pakeisti nauju arba grąžinti telefono vertės sumą, įvertintą dabartine telefono verte. Jei telefoną taisys daugiau nei kažkiek (rodos, 7) dienas, pardavėjas privalo tau suteikti galimybę naudotis laikinu telefono aparatu (paskolinti). Pasiskaityk sutartį ir įstatymus Arba pasiskambink į vartotojų teisių tarnybą
                            Aisku,noretusi istikruju,kad pakeistu,nes tikrai nepatenkintas esu tuo telefonu,NEPATIKO.

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Pagal galiojančius LR Įstatymus, jei galioja garantinio remonto sutartis, tai pardavėjas privalo pasirūpinti nemokamu (arba kitaip, jei numatyta sutartyje) pataisyti tavo pirktą daiktą, o jei sutaisyti negali - pakeisti nauju arba grąžinti telefono vertės sumą, įvertintą dabartine telefono verte. Jei telefoną taisys daugiau nei kažkiek (rodos, 7) dienas, pardavėjas privalo tau suteikti galimybę naudotis laikinu telefono aparatu (paskolinti).
                              paimta iš www.inspekcija.lt:

                              Vartotojas, raštu kreipdamasis į pardavėją turi teisę pareikšti vieną iš šių reikalavimų
                              - pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke
                              - per protingą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus
                              - atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus, trūkumus pašalino pats vartotojas
                              - atitinkamai sumažinti prekės kainą
                              - gali vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti grąžinti sumokėtą kainą
                              Nematau nieko apie 7 dienų laikotarpį. Kaip ir apie pakaitinį daiktą remonto metu....

                              O dėl rinkos vertės - netgi paryškinau citatoje. Turi gražinti sumokėtą sumą, o ne mistinę rinkos vertę...
                              Mano blogas

                              Comment


                                Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                paimta iš www.inspekcija.lt:



                                Nematau nieko apie 7 dienų laikotarpį. Kaip ir apie pakaitinį daiktą remonto metu....

                                O dėl rinkos vertės - netgi paryškinau citatoje. Turi gražinti sumokėtą sumą, o ne mistinę rinkos vertę...
                                Kaip cia raso : http://mttc.lt/?menu=2 tai paskolina telefona remonto metu,o as cia nesiau ir nieko negavau,bet gal dar parasys,sake turi zinute ateiti man i telefona su situacija kaip yra su tuo telefonu.Svarbiausia tegul pataiso...

                                Comment


                                  Parašė X3dO Rodyti pranešimą
                                  Kaip cia raso : http://mttc.lt/?menu=2 tai paskolina telefona remonto metu,o as cia nesiau ir nieko negavau,bet gal dar parasys,sake turi zinute ateiti man i telefona su situacija kaip yra su tuo telefonu.Svarbiausia tegul pataiso...
                                  Jei telefonas garantinis, tai tau reikėjo jį nešti ne į MTTC, o pardavėjui. Jei jis akivaizdžiai sugedęs, tada sakai paradavėjui, kad tau jo nebereikia, pardavėjas pasiima pinigus, tau atiduoda sumokėtą sumą. Eini švilpaudamas namo.
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    Dažnai būna prierašai, kad mechaniškai sugadintų telefonų netaiso.

                                    Comment


                                      Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
                                      paimta iš www.inspekcija.lt:



                                      Nematau nieko apie 7 dienų laikotarpį. Kaip ir apie pakaitinį daiktą remonto metu....

                                      O dėl rinkos vertės - netgi paryškinau citatoje. Turi gražinti sumokėtą sumą, o ne mistinę rinkos vertę...
                                      Tuomet galbūt įstatyme tokio punkto nėra, bet man buvęs toks variantas kai pirkau telefoną. Pati įmonė garantinio remonto sutartyje įtraukusi tokį punktą
                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                      Comment


                                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                        Tuomet galbūt įstatyme tokio punkto nėra, bet man buvęs toks variantas kai pirkau telefoną. Pati įmonė garantinio remonto sutartyje įtraukusi tokį punktą
                                        Įmonė į garantinio remonto sutartį gali įtraukti punktą, kad prekę į remontą jie priims tik tada, jei ja atneši užsidėjęs klouno nosį. Bet juk tai nereiškia, kad tokio reikalavimo ir laikytumeisi. Tam ir yra įstatymai, o ne įmonių norai kuriais vadovaujamasi valstybėje.
                                        Mano blogas

                                        Comment


                                          Nu va,rytoj einu atsiimti,gavau zinute kad taisymo darbai yra baigti,prasome atsiimti.Uzvakar nunesiau,o siandien jau gavau zinute,greitai man cia,gal garantiniam aptarnavimui suteikiama pirmenybe?Rytoj atsiimsiu pasakysiu kaip sutvarke.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X