Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    http://www.sp.lt/moblogas/nemobiliak...omantikai.html ;]
    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      vajezau... o kai nesioju mobilu kiseneje, kuri yra ne per toliausiai, nuo, taip sakant, tos vietos, kur nepatogu sakyt... ar tai reiskia, kad kam nors paskambinus ten irgi gali kas nors isvirti?
      Jau isviro
      Kairiarankių klubas - Left.lt

      Comment


        Gal kas turi pasiūlymų ką pirkt už 800-1000 litų?

        Galvoju apie nokia 5310 xpress music

        Comment


          Nesamone...

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            vajezau... o kai nesioju mobilu kiseneje, kuri yra ne per toliausiai, nuo, taip sakant, tos vietos, kur nepatogu sakyt... ar tai reiskia, kad kam nors paskambinus ten irgi gali kas nors isvirti?
            Spermatozoidai pavojuje: 10 būdų, kaip netapti tėvu
            http://www.lrytas.lt/-11944312011192...-t%C4%97vu.htm

            Mobilusis nužudo spermą

            1. Mokslininkai teigia: mobilieji telefonai daro neigiamą poveikį spermatozoidų kiekybei ir kokybei. Vengrų mokslininkai pradėjo šį tyrimą dar 2004 m. ir nustatė, kad tų vyrų, kurie nešiojasi mobilųjį telefoną ant juosmens arba kelnių kišenėje, mažiau nei po metų spermos rodikliai sumažėjo 20-30 proc.

            Net nekalbant telefonas siunčia signalą į tinklą. Ekranizuotose patalpose (lifte, rūsyje, metro ir pan.) telefonas aktyviai ieško tinklo ir signalas daug kartų sustiprėja, o jo darbo režimas labai suaktyvėja.

            Praėjusiais metais Amerikos reprodukcinės medicinos konferencijoje buvo pateiktas sensacinis pranešimas apie neigiamą pokalbių telefonu poveikį vyrams: juo ilgiau vyras kalba mobiliuoju telefonu, juo mažiau jo spermoje spermatozoidų!
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantas Rodyti pranešimą
              Spermatozoidai pavojuje: 10 būdų, kaip netapti tėvu
              http://www.lrytas.lt/-11944312011192...-t%C4%97vu.htm
              Tai kur nešiot tuos mobilius? Vergo kokio reiktų ar ką

              Comment


                ojezau... nuo siolei mobilu nesiosiu kur nors auksciau juosmens.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  ojezau... nuo siolei mobilu nesiosiu kur nors auksciau juosmens.
                  prie širdies, pats tas

                  Comment


                    Parašė rat Rodyti pranešimą
                    prie širdies, pats tas
                    Geriau į batą lai įsideda, bus kaip Maksvelas Gudrutis
                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                    Comment


                      Vis labiau pradedu baimintis kalbų apie mobilųjį ryšį Kasdien tenka prakalbėti 1,5-3h darbo metu, o ir dažnas variantas vieną telefonų nešiotis kišenėje esančioje prie Jo
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                        Vis labiau pradedu baimintis kalbų apie mobilųjį ryšį Kasdien tenka prakalbėti 1,5-3h darbo metu, o ir dažnas variantas vieną telefonų nešiotis kišenėje esančioje prie Jo
                        Įsigyk laisvų rankų įrangą

                        Saviškį visada pasidedu kur nors ant stalo, o kur nors eidamas įsimesti į kuprinę ar, blogiausiu atveju, į vidinę striukės kišenę
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                          Įsigyk laisvų rankų įrangą

                          Saviškį visada pasidedu kur nors ant stalo, o kur nors eidamas įsimesti į kuprinę ar, blogiausiu atveju, į vidinę striukės kišenę
                          Bandžiau naudotis laisvų rankų įranga, bet nelabai ji man patiko, nepatogu labai Na nebent Bluetooth, bet irgi klausimas dėl spinduliavimų, bei mūsų gatvėse liksi nesuprastas Dėl kišenių tai šaltuoju metų laiku taip... Bet vasarą vėl lieka pavojingosios kišenės
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Bandžiau naudotis laisvų rankų įranga, bet nelabai ji man patiko, nepatogu labai Na nebent Bluetooth, bet irgi klausimas dėl spinduliavimų, bei mūsų gatvėse liksi nesuprastas Dėl kišenių tai šaltuoju metų laiku taip... Bet vasarą vėl lieka pavojingosios kišenės
                            Bluetooth laisvų rankų įranga

                            O dėl to, būsi suprastas ar ne, nereikia kreipt dėmesio.
                            Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                            Comment


                              Parašė vizas Rodyti pranešimą
                              Bluetooth laisvų rankų įranga

                              O dėl to, būsi suprastas ar ne, nereikia kreipt dėmesio.
                              Jau supranta, anksčiau keistokai žiūrėdavo, dabar vis dažniau žmonių pradėjo naudot bluetooth'a, tai jau įprato miestiečiai
                              Kairiarankių klubas - Left.lt

                              Comment


                                Idomu, kaip del wi-fi irenginiu (pvz. router'io)? Jie irgi skleidzia stiprias radijo bangas...

                                Comment


                                  Mitas....

                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Tikras vėžinių ląstelių žadintuvas

                                  Comment


                                    Aha taip ima ir isverda. Uztat as dabar samdysiuos eunucha kad nesiotu telefona, jam nei galvoj nei uodegoj tokie grasinimai.
                                    I wouldn’t want to belong to any club that’d have me as its member. - Groucho Marx

                                    Comment


                                      Jau galejo nerasyt, kad 'rysys tarp dvieju mobiliuju', nes tas neimanoma. Mobilusis rysi uzmezgia per gsm radio stoti. Nebent cia turima omenyj infrared'as arba bluetooth'as, kur tikrai rysys 'tarp' mobiliuju.
                                      Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                      Comment


                                        Parašė rat Rodyti pranešimą
                                        O aš kišenėj nešioju... priekinėj... aišku ne pokalbis, bet vis tiek kažkaip...
                                        Man irgi labai nepatinka žinojimas, kad kišenėj esantis daiktas spinduliuoja pastoviai kažką, o esu priverstas kiekvieną mielą dieną jį laikyti ten, labai man tas nepatinka .

                                        Comment


                                          naujas kiaušinių virimo būdas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X