Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo mobilusis telefonas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
    cia kas like uzsilike ex telefonu

    dabar naudoju pirma is desines 6111 nokia

    Tu siaip labai turtingas,ar tiesiog juos vagi,kad tiek daug turi?

    Comment


      Reikia man irgi savo mobiliakus išdėlioti (nors telefonus ko gero rečiau nei fotoapartus keičiau)...
      Nokia 5110


      Tada sekė bene geriausias turėtas telefonas...


      Tada papuolė cutting-edge :-)


      Šitą prastūmęs įvaldžiau


      O po to...

      Beje, šis toks pat kaip ir prieš tai turėtas 6100...

      O 6610 paskendus atėjo eilė dar vienam labai geram funkcijų prasme, bet labai prastam ergonomine prasme...


      O dabar jau ieškojausi kito... Bet susitaisiau MP3 grotuvą ir vėl pradingo poreikis... Dar padrošim šį senuką (jau 3 metai su tuo pačiu aparatu) :-)

      Comment


        Parašė Bolidas Rodyti pranešimą
        cia kas like uzsilike ex telefonu

        dabar naudoju pirma is desines 6111 nokia
        O jei atiduotum juos į mano kolekciją, būtų gražus gestas, ir žinotum, kad jie atgulė amžinam poilsiui ir papuolė į geras rankas... Kažkur buvau įdėjęs ir saviškius... http://www.miestai.net/forumas/showp...3&postcount=83 Va, tu dar pagalvok

        Comment


          manasis zaltys NOKIA 6267

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Aš ir domiuos HTC. Draugui Jo draugė parvežė iš USA, tai kiek mynkiau labai smagus dalykėlis. P3300 pas Jį, o Liūto matau dar naglesnis, su visa klaviatūra Ir GPS turi P3300 Kaip Tavasis Liūtai, su GPS? Kiek palikai jei ne paslaptis?
            Pas mane TyTN I. Kaina buvo 2499 Lt.

            GPS modulio neturi, bet man ir nereikia. Turi HSDPA, kas labai gerai narsant interneta, tikrinant e-mail.

            Kaip PDA neblogas, bet kaip GSM telefonas tai labai nepatogus, nes neturi klaviaturos (tik touch screen). Taip pat labai letas darbas su Windows Mobile 6. Turi problemu sis aparatas. Gal TyTN II netures tu problemu (plius, turi GPS modulį).

            Comment


              Dabar naudoju Nokia E65, bet pakeliui ir iPhone

              Comment


                Pirmas telefonas buvo plyta Ericsson a1018s

                Jį naudojau iki 2004 metų pradžios. Būčiau naudojęs dar ilgiau, bet draugai jį man alum apipylė, ir ekranas burbulus rodyt pradėjo.

                Tada ant smūgio nusipirkau

                Rinkausi vieną vakarą "Bitės' ir omnio puslapiuose per telefonų palyginimą. Nusivyliau iškart - funkcijų check-listas atrodo gerai, o faktiškai nieko gero.


                Dabartinis


                Keisti jo nesiruošiu, bet norėtųsi pamaigyti
                tik pastaruoju metu neatsiranda proga Vokietijoj ar Prancūzijoj pabuvoti

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Pas mane TyTN I. Kaina buvo 2499 Lt.

                  GPS modulio neturi, bet man ir nereikia. Turi HSDPA, kas labai gerai narsant interneta, tikrinant e-mail.

                  Kaip PDA neblogas, bet kaip GSM telefonas tai labai nepatogus, nes neturi klaviaturos (tik touch screen). Taip pat labai letas darbas su Windows Mobile 6. Turi problemu sis aparatas. Gal TyTN II netures tu problemu (plius, turi GPS modulį).
                  Procesorius pas TyTN 1 400 Mhz, toks pats ir pas antrą, tai dėl to nemanau, kad pagreitės. Nors pas antrąjį TyTN ram'o daugiau dvigubai... TyTN 1 man būtų pakankamai neblogas variantas, bet deja... nėra GPS. Tai didžiausias šito daikto minusas...

                  Comment


                    Pas mane buvo daug visokių..šiuo metu naudojuos tokiu:

                    Comment


                      Ačiū Liūtai už info
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Maniškiai 2 dabartiniai:

                        NOKIA 7370 - labai patogiai naudojasi, nors dauguma sako, kad labai nepatogiai atsidaro tas sukutis. Man iš pat pradžių nekilo jokių problemų, o laikui bėgant iš viso jo net nepastebiu. Vienintelis minusas - 10MB atmintis be galimybės dėl MICRO SD ;/


                        Ir dar vieną naudoju, tik labiau apsitrynęs nei nuotraukoj (auksinis) irgi labai patogus

                        Comment




                          Manasis NOKIA 7270
                          Yours sincerely,
                          Vaida.

                          Comment


                            Įsigyjau dar Nokia E61i

                            Comment


                              Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                              O jei atiduotum juos į mano kolekciją, būtų gražus gestas, ir žinotum, kad jie atgulė amžinam poilsiui ir papuolė į geras rankas... Kažkur buvau įdėjęs ir saviškius... http://www.miestai.net/forumas/showp...3&postcount=83 Va, tu dar pagalvok
                              darau revizija lentynose. radau Nokia 6030... ji savu laiku didvyriskai paskendo brendyje.... o po to ji taip apsvaigo, kad visada be rysio buna jei nori, padovanosiu i tavo kolekcija bet tam turi rasyti greitai.... nes nereikalingus daiktus po revizijos greitai ismetu
                              Linkėjimai,
                              Akvilė

                              Comment


                                Siandien gavau stai si
                                I love INNUENDO!

                                Comment













                                  Comment


                                    Nokia 3310


                                    Sony Ericsson t230


                                    Panasonic VS3


                                    Sony Ericsson w580i

                                    Comment


                                      Naujasis mano pirkinys Nokia 7500 Prism

                                      www.donatas-mazeika.lt

                                      Comment


                                        dabar sis SE W200i bet kiek turejau telefonu tai nelabai atsimenu

                                        Comment


                                          pirmasis mano telefonas kitaip Bebro koja



                                          po to atsirado šis ,tuo metu gan blatnas modelis



                                          dar vėliau susigundžiau cx65,kurį netyčiom sulaužiau,po to sekė cx75 kietas telefonas buvo,bet su "siemensišku" mastymu



                                          Deja šitas gavo vandens ir pasibaigė,po to sekė 5210 jį pamečiau,nusipirkau 3310 jį iškeičiau i samsung x600 ,bet pradėjo jis man gest tuomet iškeičiau į samsung c100,c100 pamečiau nusipirkau nokia 6070 ir palikau mikriuke aš jį netyčiom dabar turiu nokia 3200 ir labai tuo nepatenkintas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X