Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau kiek reikia neturėt supratimo apie skoningumą, kad sakyti, jog daugelis mėmių yra juokingos. Tiesiai šviesiai sakant, 95% mėmių yra didelis Š.

    Cenzūra mėmėms forume įvesta nebus, bet būtų labai malonu, jeigu Tomizmas & co išgirstų forumiečių pastebėjimus ir nedėtų viso iš eilės šlamšto į šią temą.

    Comment


      Gyvenimiškos mėmės suprantamos tai patyrusiem mėmėm.

      Comment


        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
        Nežinau kiek reikia neturėt supratimo apie skoningumą, kad sakyti, jog daugelis mėmių yra juokingos. Tiesiai šviesiai sakant, 95% mėmių yra didelis Š.

        Cenzūra mėmėms forume įvesta nebus, bet būtų labai malonu, jeigu Tomizmas & co išgirstų forumiečių pastebėjimus ir nedėtų viso iš eilės šlamšto į šią temą.
        Kodėl?! Nesu aš mėmių fanas, bet jos tiesiog linksmos. Ne tiek patys kreivai nupiešti veikėjai, kiek tos idiotiškos situacijos. Ir kam čia reikia skirstyt mėmes ir ne mėmes temom? Gal išskirstom Edith Piaf, Queen, Alos Borisovnos ar Justin'o Bieber'io dainas temom? Galėtų jas peržiūrinėt tik tie, kuriems tai patinka. Tai WTF?!

        Comment


          Parašė LC. Rodyti pranešimą
          Kodėl?! Nesu aš mėmių fanas, bet jos tiesiog linksmos. Ne tiek patys kreivai nupiešti veikėjai, kiek tos idiotiškos situacijos. Ir kam čia reikia skirstyt mėmes ir ne mėmes temom? Gal išskirstom Edith Piaf, Queen, Alos Borisovnos ar Justin'o Bieber'io dainas temom? Galėtų jas peržiūrinėt tik tie, kuriems tai patinka. Tai WTF?!
          "Tiesiog linksmumui" yra demotyvacija.lt, ten pilna panašių blevyzgų. Forume renkasi kiek kitokia publika, nei kituose puslapiuose, todėl savaime ir geresnio humoro paklausa didėja.

          Nenoriu nieko įžeist, bet mėmės yra negabių žmonių saviraiškos priemonė, kurie gavę palaikymą iš tokių pačių negabių užsikrečia šiuo dalyku ir nebejaučia ribų.

          Skirstyti aš nieko nesiūlau, mėmės savaime išsiskiria savo turiniu ir formatu. Tiesiog tiems, kas kelia mėmes į šią temą, rekomenduočiau atidžiau paanalizuoti tuos komiksus ir tik pagalvojus bei atrinkus tuos, kurie pasirodė linksmiausi, dėti į šią temą.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Mėmių nemėgėjams siūlau nesivarginti, nes mėmės šioje temoje yra ir bus publikuojamos tiek, kiek reikės Tomizmui, John, Jėzui Kristui ar netgi amžinatilsiui Kim Jong Ilui. Ši tema yra pusiau oficiali šio forumo bulšito tema ir joks humoro nemėgėjas tenedrįsta tam priešintis.

            Visam kitam galioja sveikas protas:

            - čia vis dar galioja forumo taisyklės;
            - nereiktų "floodinti" (dėl to ir rekomenduoju laikytis savikontrolės ir pagalvoti, kur yra riba, prieš postinant 20 paveiksliukų viename poste)

            P.S. jokiu būdu nenoriu būti nesuprastas už tokį pastebėjimą... bet kodėl bene visi mėmių nemėgėjai yra iš Kauno?
            Irgi nemegstu memiu. Plokscias ,lekstas jumoras,kvailoki piesinukai ir t.t. Vilnius. :-))

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Skirstyti aš nieko nesiūlau, mėmės savaime išsiskiria savo turiniu ir formatu. Tiesiog tiems, kas kelia mėmes į šią temą, rekomenduočiau atidžiau paanalizuoti tuos komiksus ir tik pagalvojus bei atrinkus tuos, kurie pasirodė linksmiausi, dėti į šią temą.
              Todėl reikia kaltint administraciją, kuri nesugeba išlaikyti forumo lygio pastovumo, o ne mėmių gerbėjus apdrabstyti įžeidžiais epitetais.

              Comment


                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                <..>, o ne mėmių gerbėjus apdrabstyti įžeidžiais epitetais.
                Nenorėjau to daryti, bet kadangi diskusijos vėl ir vėl prasideda, šiek tiek "įpyliau aštresnių prieskonių", tam kad jos vieną kartą užsibaigtų.

                Comment


                  Kaip mazi vaikai. Vieniem viena nepatinka, kitiems kita. Dabar turbut reikia 50 sukurt, kad visi butu laimingi

                  http://img198.imageshack.us/img198/2...4477356152.jpg
                  .

                  Comment


                    Kad visko neužvaldytų mėmės, siūlau pažiūrėti šiek tiek nemirtingo rusiško humoro.


                    Na ir kvatojausi




                    Comment


                      Ok, skiriam temą mėmėms, galėsim ten mest visokį "brudą." Bet duodu 99 nuošimčius, kad antimėmiai nebus patenkinti, kad tokiam š. atskirą temą išskyrė.

                      Comment


                        trolling levelis virs 9000

                        http://www.delfi.lt/news/daily/world....d?id=53304151
                        .

                        Comment


                          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                          Ok, skiriam temą mėmėms, galėsim ten mest visokį "brudą." Bet duodu 99 nuošimčius, kad antimėmiai nebus patenkinti, kad tokiam š. atskirą temą išskyrė.
                          Bus patenkinti, nes dauguma uz tai pasisako. Bus galima ignoruoti ta tema, o dabar ateini pasilinksmint ir turi slinkti puslapi per desimtis tu nesamoniu. Apskritai - visi buspatenkinti. Ir megejai ir nemegejai.
                          Geras pavyzdys su ismatom maisto temoje. Kiek per kategoriskas, taciau turetu buti aisku.

                          Comment


                            Parašė Tomizmas
                            Iš viso bus geriausia, jei kiekvienas forumo narys turės individualią humoro temą, kur dės tai, kas jam asmeniškai patinka, ir pats juoksis
                            Na bent jau tau tai tikrai reiktų išskirti individualią humoro temą...

                            Comment


                              Jo, sukuriam tema ir rusiškam humorui būtinai

                              Comment


                                Parašė Sigitukaz Rodyti pranešimą
                                Jo, sukuriam tema ir rusiškam humorui būtinai
                                Jei jau mėmes norima atskirai, tai rusišką irgi (mano nuomone dar labiau).

                                Comment


                                  Parašė Smauglys Rodyti pranešimą
                                  Jei jau mėmes norima atskirai, tai rusišką irgi (mano nuomone dar labiau).
                                  Būtent. Tarkim man patinka mėmės ir tikrai būna įdedat dar įvairaus humoro, kuris man prie širdies, bet taipogi yra daug humoro kuris man nepatinka, tarkim įvairūs video "rusiško humoro" ir t.t. kurių aš nežiūriu, nes man jie nepatinka, o kad ir peržiūrėjęs vistiek 8 kartus iš 10 nepagaučiau kampo. Aplomai aš juos praleidžiu ir nesuku galvos, o kiek man susidarė nuomonė, kad daugelis "mėmių nemėgėjų" vistiek skaitot tas visas mėmes ir po to nervuojatės, kad nesupratot ir dėl to čia labai lėkštas humoras ir dėl to reikia kurti atskiras temas.. Jei visi pradėtų sakyti, kas kam nepatinka tai kaip ir kažkas jau minėjo kiekvienai humoro rūšiai būtų atskira tema, bet to nėra ir manau, jog niekada nebus taip, kad susitaikykit.

                                  Comment


                                    Nusibodot!!! Sukuriau memiu tema, tikiuos uzbaigtis visus gincus. ---> http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?p=608725#post608725
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      Blyn, jeigu as pradeciau prisi3,14sineti prie man nepatinkancios muzikos, kuria ikeliat, ir mano subjektyvia nuomone, visai neidomaus jusu ikeliamo humoro, jau seniai buciau bano salyje. Tegu kiekvienas kelia tai, kas jam patinka, toks jau tos viesos temos likimas. Jau geriau pele praleksiu zemyn pora postu, negu dabar, bandydamas surasti kazka juokingo, turesiu praeiti pro tris puslapius jusu gincu apie nieka.

                                      Comment


                                        Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                        Nusibodot!!! Sukuriau memiu tema, tikiuos uzbaigtis visus gincus. ---> http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?p=608725#post608725
                                        Užskaitau

                                        Comment


                                          Merry Xmas
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X