Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Kas mokosi devintukais-dešimtukais, tas keliaus į rojų, o kas vienetukais-ketvertukais, tas keliaus į pragarą. Petriukas kelia ranką. Mokytoja: ko nori Petriuk? Petriukas: ar gyvam įmanoma baigti mokyklą?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        Kas mokosi devintukais-dešimtukais, tas keliaus į rojų, o kas vienetukais-ketvertukais, tas keliaus į pragarą. Petriukas kelia ranką. Mokytoja: ko nori Petriuk? Petriukas: ar gyvam įmanoma baigti mokyklą?

        Comment


          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
          Petriukas tiesiogiai suprato mokytojos žodžius, todėl ir paklausė ar jo neužmuš

          Jei tai neaišku buvo.
          You might surprise yourself.

          Miestai.net FB

          Comment


            Aaa, pagavau kampą. Pradžioj trūksta: "Mokytoja:"

            Comment


              Šį juoką nesupratau, nes nežinojau, kas tas Sangokas... Teko googlinti, tada ale supratau bajerį, bet jau kai pagooglinai jis patapo nejuokingas
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                Šį juoką nesupratau, nes nežinojau, kas tas Sangokas... Teko googlinti, tada ale supratau bajerį, bet jau kai pagooglinai jis patapo nejuokingas
                Songoko nežiūrėjai?? Super sajano??

                Comment


                  Fredis turėtų jaustis senas...

                  Comment


                    Būten taip ir pasijutau, nes nežinau, kas tuos Dragon Balzzzus žiūrėdavo, jei ką man 28 ar tokių metų gimimo kas nors juos žiūrėdavo ? Va kokį aš "baisiausią" žiūrėjau multiką, kurio dbr tikrai nežiūrėčiau - Candy, Candy Ir vis nesuprantu, kodėl daugelis jį žiūrėdavo
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      nu man 26 ir dragon balzz nežiūrėjau, bet žinau kas yra songokas o candy candy tai man atrodo mergos labiau žiūrėdavo, tai buvo ko gero pirmas toks japoniškos animacijos "šėdevras" lietuvikoj tv tai užtai visiems labai įdomu buvo
                      Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                      Comment


                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                        Va kokį aš "baisiausią" žiūrėjau multiką, kurio dbr tikrai nežiūrėčiau - Candy, Candy Ir vis nesuprantu, kodėl daugelis jį žiūrėdavo
                        Dar ir dabar tas Candy, Candy mėtosi linkomanijoj
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          Būten taip ir pasijutau, nes nežinau, kas tuos Dragon Balzzzus žiūrėdavo, jei ką man 28 ar tokių metų gimimo kas nors juos žiūrėdavo ? Va kokį aš "baisiausią" žiūrėjau multiką, kurio dbr tikrai nežiūrėčiau - Candy, Candy Ir vis nesuprantu, kodėl daugelis jį žiūrėdavo
                          Mane apibūdinai visiškai tiksliai Dar galiu papildyti, kad Speed Racer'į irgi žiūrėdavom. Maždaug tais pačiais laikais kaip ir Candy Candy rodydavo

                          Comment


                            Sakot, sąmokslo teorijos? Kas valdo pasaulį?

                            Trys pusbroliai mėlynkraujai.

                            Kolianas Antrasis, Dimonas Nulinis ir anglų karalius Žora Penktasis.
                            Na, kad Romanovai giminiavosi su Anglijos monarchais, ne paslaptis. Bet D. Medvedevas???

                            Comment




                              Ak, A|1, tavo žvėriški bairiai niekada nenuvilia.

                              (P.S. Nieko nėra liūdniau negu angliškos mėmės verstos į lietuvių kalbą..)

                              Comment


                                Ne mano, o "konspirologų"

                                Comment




                                  Turėtų nepamaišyti...

                                  Daugiau
                                  Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                  Comment


                                    Kas nemoka piešti?

                                    Comment


                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Iki mėmių iškilimo visi stūmė ant taip John'o pamėgtų Captcha bairių...

                                        Comment


                                          Ką daryti, jei esi priverstas rinktis: "Aš arba alus"





                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X