Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė keen Rodyti pranešimą
    Logotipas super, su juo viskas ok. Liuks koks gražus mielas ir fainas
    Bet, rimtai, c'mon negi tai viskas ką galima padaryti kuriant "Prekės ženklą" ? Net man neturinčiam jokio išsilavinimo komunikacijoje ar marketinge iš bendro išsilavinimo aišku, kuo skiriasi logotipas ir brand'as
    Koks skirtumas. Visvien bus taip, kaip rašė Užkalnis.

    Comment


      John, kam reikia taip sureikšminti tą Užkalnį? Aš irgi mėgstu pasiskaityt jo rašliavą, bet beskaitant tavo žinutes susidaro toks įspūdis, lyg jis tau būtų kaip koks dievukas, dvasinis vedlys
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Flickr

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          John, kam reikia taip sureikšminti tą Užkalnį? Aš irgi mėgstu pasiskaityt jo rašliavą, bet beskaitant tavo žinutes susidaro toks įspūdis, lyg jis tau būtų kaip koks dievukas, dvasinis vedlys
          Tiesą pasakius, man nelabai rūpi Užkalnis. Net jeigu jis užsilenktų šiandien, man nuo to nebūtų nei šilta, nei šalta. Tiesiog šiuo atveju jis yra visiškai ir akivaizdžiai teisus.

          Netiki? Pasidomėk šia tema, tarkim, po kokių 4 mėnesių. Įsitikinsi, kad tiek John, tiek Užkalnis, tiek bet kas kitas, kuris taip sakė, yra teisūs, nes visi jau bus viską pamiršę ir pripratę prie naujojo Vilniaus logotipo bei brand'o.

          Tiesiog reikia mokėti skirti simpatijas/antipatijas, norus, svajones ir idėjas nuo realybės. Aš, šiuo atveju, tiesiog konstatuojų beveik garantuotai įvyksiantį faktą.
          Paskutinis taisė John; 2014.04.29, 23:15.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Tiesą pasakius, man nelabai rūpi Užkalnis. Net jeigu jis užsilenktų šiandien, man nuo to nebūtų nei šilta, nei šalta. Tiesiog šiuo atveju jis yra visiškai ir akivaizdžiai teisus.

            Netiki? Pasidomėk šia tema, tarkim, po kokių 4 mėnesių. Įsitikinsi, kad tiek John, tiek Užkalnis, tiek bet kas kitas, kuris taip sakė, yra teisūs, nes visi jau bus viską pamiršę ir pripratę prie naujojo Vilniaus logotipo bei brand'o.

            Aišku, kad teisus. Kai pristatė Kauno prekini ženklą Kauna(o)s irgi daug buvo nuomuonių, o dabar ar kam rūpi?

            Comment


              Parašė k0fis Rodyti pranešimą
              Aišku, kad teisus. Kai pristatė Kauno prekini ženklą Kauna(o)s irgi daug buvo nuomuonių, o dabar ar kam rūpi?
              Tų logotipų šalies ir miestų n prikurta, kur jie dabar visi yra? Tas pats laukia ir šio logotipo.
              Flickr

              Comment


                Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                Aišku, kad teisus. Kai pristatė Kauno prekini ženklą Kauna(o)s irgi daug buvo nuomuonių, o dabar ar kam rūpi?
                Tai vat, būtent. Vienas paaiškins, kad per brangu, kitas pasakys, kad reikia skirti logo nuo brand'o, trečias įrodys, kad buvo galima padaryti geriau... nors niekas to neišgirs, niekam nebus įdomu ir niekas nuo to nepasikeis.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  niekas to neišgirs, niekam nebus įdomu ir niekas nuo to nepasikeis.
                  ir šaibų (už logotipo gamybą) niekas negrąžins.

                  Comment


                    John, tikiu. Aš nieko prieš kad tu lygintum savo nuomonę su jo, bet tas jo kaišiojimas šiame forume verčia susidaryti tokią nuomonę kaip minėjau

                    Kažkaip man pasidarė įdomu, kaip atrodytų diskusijos forume, jei Užkalnis būtų mūsų forumietis?
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Kas žino, kiek asmenų yra Johnas/blitz

                      Comment


                        Parašė r08n Rodyti pranešimą
                        Minskas -- jėga!

                        Atvaizdas


                        Atvaizdas
                        Tamsta Jūsų vaizduotė sulaužyta, kad jums tokios asociacijos kyla
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Ne tau vienam. Tačiau Husqvarna logotipas, kaip ir pats brand'as, nėra plačiai žinomas plačiojoje visuomenėje ES ar kitose Lietuvos turizmo rinkose (gal išskyrus kokią Švediją). Dėl ko tai yra visiškai dzin.
                          Turbūt juokauji. Nebent niekada neteko rimčiau remonto/buities darbais užsiimti. Husqvarna yra senas ir gerai žinomas švediškas prekės ženklas.

                          The Husqvarna Group (Swedish pronunciation: [ˈhʉːskvɑːrna]) is the world's largest producer of outdoor power products including robotic mowers, garden tractors, chainsaws and trimmers. Based in Huskvarna, Sweden, the Group is also the European leader in consumer watering products and one of the world leaders in cutting equipment and diamond tools for the construction and stone industries.
                          Vat SKF gal ir netaip žinomas prekės ženklas, nors tai svarbiausias guolių gamintojas pasaulyje.
                          Paskutinis taisė Silber418; 2014.04.30, 06:02.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Tiesą pasakius, man nelabai rūpi Užkalnis. Net jeigu jis užsilenktų šiandien, man nuo to nebūtų nei šilta, nei šalta. Tiesiog šiuo atveju jis yra visiškai ir akivaizdžiai teisus.

                            Netiki? Pasidomėk šia tema, tarkim, po kokių 4 mėnesių. Įsitikinsi, kad tiek John, tiek Užkalnis, tiek bet kas kitas, kuris taip sakė, yra teisūs, nes visi jau bus viską pamiršę ir pripratę prie naujojo Vilniaus logotipo bei brand'o.

                            Tiesiog reikia mokėti skirti simpatijas/antipatijas, norus, svajones ir idėjas nuo realybės. Aš, šiuo atveju, tiesiog konstatuojų beveik garantuotai įvyksiantį faktą.
                            Viskas ok, gal po 4 mėnesių visi pamirš ir pripras, čia vargu ar galima ginčytis. Man kyla kitas klausimas. Logo kaip logo, vieniem patiks, kitiems ne, bet jau jis sukurtas. Bet kokią žinutę nešą brand'as? aš kol kas nesuprantu, su kuo siejasi tas logo, kokią informaciją ar asociaciją jis perduoda? Ir kitas klausimas, o logo sukūrus jau suformuojamas ir brand'as? Manau, kad iki brand'o yra oi kaip toli dar, tad ir po 4 mėn. dar vargu bau ar bus galima šnekėti apie kažkokią sėkmingą ar nesėkmingą brand strategiją Vilniui.

                            Comment


                              Dar viena serija.

                              https://www.facebook.com/photo.php?f...1303238&type=1
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Jei jums atrodo, kad čia linksma, tai prisiminkit, kad jie turi balso teisę.

                                Comment


                                  Puikus motyvatorius, kai jautiesi beviltiškas

                                  Comment


                                    Parašė r08n Rodyti pranešimą
                                    Jei jums atrodo, kad čia linksma, tai prisiminkit, kad jie turi balso teisę.
                                    Ne tik turi balso teisę, bet taip pat buvo ir Liberalų Sąjūdžio veidu.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                      Ne tik turi balso teisę, bet taip pat buvo ir Liberalų Sąjūdžio veidu.
                                      Nu bet kaip sakoma laikas viska sustato i savo vietas
                                      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                      Comment


                                        http://www.theonion.com/articles/cri...y-for-l,35548/
                                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                          Turbūt juokauji. Nebent niekada neteko rimčiau remonto/buities darbais užsiimti. Husqvarna yra senas ir gerai žinomas švediškas prekės ženklas.



                                          Vat SKF gal ir netaip žinomas prekės ženklas, nors tai svarbiausias guolių gamintojas pasaulyje.
                                          Tai žinomas brand'as, jeigu esi koks nors sodininkas, miškininkas ar bent jau mėgėjas pasiknisti sode ar miške. Vidutinis Europos gyventojas apie tokį brand'ą arba išvis nėra girdėjęs arba girdėjęs kokį vieną kartą kur nors atsitiktinai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X