Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Differences between walk and bath B)

      Comment


        Vat taip gerbiamieji



        Bet jeigu jau nutiko, kas nutiko tai attack is the best defence



        Comment


          Parašė Traf Rodyti pranešimą
          Differences between walk and bath B)

          Youtube video
          Mano šuo lygiai taip pat supranta skirtumą tarp "eisim į lauką" ir "eisim pušku pušku"

          Comment


            Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

            Comment


              Kas čia juokingo, psichopate tu?

              Comment


                Parašė Justin Rodyti pranešimą
                Kas čia juokingo, psichopate tu?
                Kitiems, kurie davė teigiamus įverčius, pasirodė juokinga

                Įdomūs įžeidinėjimai. Kažką būsiu padaręs?
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  Pradedu galvoti, kad gal ir su mano humoro jausmu kažkas negerai, nors iki šiol lyg ir nesiskundžiau nei paprasto, nei juodojo humoro suvokimu.
                  Bandžiau kokius keturis kartus, bet niekaip nesupratau humoro epizode, kur džipas šluoja dviratininkus gatvėje, arba tame, kur japonė mergina krenta į purvą.

                  Comment


                    Juokinga kol laimingai baigiasi
                    Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                    Comment


                      Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                      Pradedu galvoti, kad gal ir su mano humoro jausmu kažkas negerai, nors iki šiol lyg ir nesiskundžiau nei paprasto, nei juodojo humoro suvokimu.
                      Bandžiau kokius keturis kartus, bet niekaip nesupratau humoro epizode, kur džipas šluoja dviratininkus gatvėje, arba tame, kur japonė mergina krenta į purvą.
                      Turėtum pabandyt dar bent kartą, bent jau tam, kad pamatyt, kad ten Golfas, o ne džipas.

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Turėtum pabandyt dar bent kartą, bent jau tam, kad pamatyt, kad ten Golfas, o ne džipas.
                        OMG - tikrai! Dabar jau aišku, kame juokas. Net lengviau pasidarė

                        Comment


                          O ką daro Lietuviai...
                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                            Pradedu galvoti, kad gal ir su mano humoro jausmu kažkas negerai, nors iki šiol lyg ir nesiskundžiau nei paprasto, nei juodojo humoro suvokimu.
                            Bandžiau kokius keturis kartus, bet niekaip nesupratau humoro epizode, kur džipas šluoja dviratininkus gatvėje, arba tame, kur japonė mergina krenta į purvą.
                            Aš esu dviratininkas, o blitz visąlaik šaiposi iš manęs ir sako, kaip jis mane sutraiškytu su savo dideliu Volvo. Čia turbūt jo "najezdas" ant vargšo John.
                            Paskutinis taisė John; 2012.11.07, 23:54.

                            Comment


                              Parašė Justin Rodyti pranešimą
                              Kas čia juokingo, psichopate tu?
                              Psichopatas čia ne bebop, bet japonai.
                              O šiaip, rimtai, man įdomu, kodėl būtent japonai (bet ne kiti Azijiečiai, nekalbant apie Vakariečius) užsiiminėja visokiais keistais ir protu sunkiai paaiškinamais fetišais. Labai labai keista, nes šiaip tai bene mandagiausia ir geriausiai išauklėta kultūra.

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Aš esu dviratininkas, o blitz visąlaik šaiposi iš manęs ir sako, kaip jis mane sutraiškytu su savo dideliu Volvo. Čia turbūt jo "najezdas" ant vagšo John.
                                Nesutraiškytų

                                Flickr

                                Comment


                                  O dviratininkai nežus, jeigu dėvės nematomus Hövding šalmus:

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Labai labai keista, nes šiaip tai bene mandagiausia ir geriausiai išauklėta kultūra.
                                    Tyli kiaulė gilią šakni knisa
                                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                                    Comment


                                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                      Comment



                                        LOL čia geras

                                        "Under my administration I will piss on you harder than ever before".

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Psichopatas čia ne bebop, bet japonai.
                                          O šiaip, rimtai, man įdomu, kodėl būtent japonai (bet ne kiti Azijiečiai, nekalbant apie Vakariečius) užsiiminėja visokiais keistais ir protu sunkiai paaiškinamais fetišais. Labai labai keista, nes šiaip tai bene mandagiausia ir geriausiai išauklėta kultūra.
                                          čia tos dvi mergos nusižudė, kažkas įdėjo kaip dar vieną wtf japan video. Ta prasme, čia yra nejuokinga, galbūt įdomu, malonu, bet į kitą temą reiktų dėti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X