Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X

• Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Alternative

Comment

0:57 and 1:12
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

Comment

Comment

Differences between walk and bath B)

Comment

Vat taip gerbiamieji

Bet jeigu jau nutiko, kas nutiko tai attack is the best defence

Comment

Parašė Traf Rodyti pranešimą
              Differences between walk and bath B)

Youtube video
              Mano šuo lygiai taip pat supranta skirtumą tarp "eisim į lauką" ir "eisim pušku pušku"

Comment

Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

Comment

Kas čia juokingo, psichopate tu?

Comment

Parašė Justin Rodyti pranešimą
                    Kitiems, kurie davė teigiamus įverčius, pasirodė juokinga

Įdomūs įžeidinėjimai. Kažką būsiu padaręs?

Comment

Pradedu galvoti, kad gal ir su mano humoro jausmu kažkas negerai, nors iki šiol lyg ir nesiskundžiau nei paprasto, nei juodojo humoro suvokimu.
                      Bandžiau kokius keturis kartus, bet niekaip nesupratau humoro epizode, kur džipas šluoja dviratininkus gatvėje, arba tame, kur japonė mergina krenta į purvą.

Comment

Juokinga kol laimingai baigiasi
                        Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

Comment

Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                          Pradedu galvoti, kad gal ir su mano humoro jausmu kažkas negerai, nors iki šiol lyg ir nesiskundžiau nei paprasto, nei juodojo humoro suvokimu.
                          Bandžiau kokius keturis kartus, bet niekaip nesupratau humoro epizode, kur džipas šluoja dviratininkus gatvėje, arba tame, kur japonė mergina krenta į purvą.
                          Turėtum pabandyt dar bent kartą, bent jau tam, kad pamatyt, kad ten Golfas, o ne džipas.

Comment

Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Turėtum pabandyt dar bent kartą, bent jau tam, kad pamatyt, kad ten Golfas, o ne džipas.
                            OMG - tikrai! Dabar jau aišku, kame juokas. Net lengviau pasidarė

Comment

O ką daro Lietuviai...
                              Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

Comment

Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                Aš esu dviratininkas, o blitz visąlaik šaiposi iš manęs ir sako, kaip jis mane sutraiškytu su savo dideliu Volvo. Čia turbūt jo "najezdas" ant vargšo John.
                                Paskutinis taisė John; 2012.11.07, 22:54.

Comment

Parašė Justin Rodyti pranešimą
                                  Psichopatas čia ne bebop, bet japonai.
                                  O šiaip, rimtai, man įdomu, kodėl būtent japonai (bet ne kiti Azijiečiai, nekalbant apie Vakariečius) užsiiminėja visokiais keistais ir protu sunkiai paaiškinamais fetišais. Labai labai keista, nes šiaip tai bene mandagiausia ir geriausiai išauklėta kultūra.

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Aš esu dviratininkas, o blitz visąlaik šaiposi iš manęs ir sako, kaip jis mane sutraiškytu su savo dideliu Volvo. Čia turbūt jo "najezdas" ant vagšo John.
                                    Nesutraiškytų

Flickr

Comment

O dviratininkai nežus, jeigu dėvės nematomus Hövding šalmus:

Comment

Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Labai labai keista, nes šiaip tai bene mandagiausia ir geriausiai išauklėta kultūra.
                                        Tyli kiaulė gilią šakni knisa

Comment

You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

Comment

Working...
                                          X