Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinis taisė artexs; 2011.03.09, 08:54.

    Comment


      Ramiai ir užtikrintai

      Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

      Comment


        Naujas Vilniaus administracinis suskirstymas:

        “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

        Comment


          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Dėmesio! Būtina peržiūrėti abu vaizdo klipus. Pirma pirmąjį, po to - antrąjį.





            Na, kaip?

            Comment


              Михаил Шуфутинский - За Милых Дам
              http://www.youtube.com/watch?v=TkQwq...embedded#at=18
              "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
              Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

              Adam Mickiewicz

              Comment


                Parašė LC. Rodyti pranešimą
                Dėmesio! Būtina peržiūrėti abu vaizdo klipus. Pirma pirmąjį, po to - antrąjį.

                Na, kaip?
                Tai jei jau kovo 8-oji, tai reikėjo ir šitą i komplektą įtraukti:

                Youtube video
                Paskutinis taisė Ginthus; 2011.03.08, 20:54.

                Comment



                  http://www.ctv.lt/video/zurnalistai_...nis/autoplay.1

                  Comment


                    Du verslininkai iš Vokietijos nusprendžia aplankyti kokios nors valstybės sostinę. Pradėjo google skaitinėtis apie visokias sostines. Ir į akis užkliūna Lietuva. Verslininkai pradėjo skaityti forumą apie Vilnių, kuriame rašoma, kad Vilnius ...priklauso lenkams. Naršė internete po visokiausias svetaines, forumus.. ir užklydo puslapį, kuris nėra toks jau labai gražiai išpuoštas kaip praeitas, o jame rašo, kad Vilnius priklauso rusams. Taip jie kankindami google nukeliavo iki 58 puslapio, kuriame 8 šrifto didumu parašyta, kad Vilnius priklauso Lietuvai.


                    Tai juos išvis suintrigavo ir pirmu lėktuvu nuskrido į Vilnių. Eina per Vilnių ir žiūri stovi lenkų grupelė, prieina prie jų ir klausia:
                    - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius?
                    Lenkai ilgai negalvoję atrėžė, kad Vilnius priklauso jiem.
                    Vokiečiai padėkojo jiems ir toliau nukeliavo tiesos ieškot.
                    Eina per rotušę ir girdi kaip grupelė rusų rėkauja, įsidrąsinę išdrįso prie jų prieiti ir vokiečiai klausia rusų:
                    - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius?
                    Rusai juos „gražiai“ išvadinę pasakė, kad Vilnius yra jų ir tik jų.
                    Nepilnai supratę jų atsakymą toliau keliauja. Ir prie restorano "Prie Katedros" stovi žemaitis su tokia didele vešlia barzdele. Prieina vokiečiai prie žemaičio ir sako:
                    - Guten tag. Aš su draugu norim sužinoti kam priklauso Vilnius? Lenkai sako, kad Vilnius jų. Rusai šiaip kažką pavebleno, bet kiek supratom tai irgi sakė, kad jų. Tai kaip yra iš tikrųjų?
                    Žemaitis pasikasė barzdą, išgėrė porą gurkšnių skanaus gyvo alaus ir sako:
                    - Nu jūs dabar pagalvokit patys. Jei pas mane barzdoje atsirastų mandavoškių, tai kieno barzda būtų? Mano ar mandavoškiu?
                    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                    Comment


                      Parašė Kaifas
                      Gal čia man vienam su jumoro jausmu kažkas negerai? Ar jau savaime kiekvienas objektų susidūrimas automatiškai turi kelti juoką?

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        Gal čia man vienam su jumoro jausmu kažkas negerai? Ar jau savaime kiekvienas objektų susidūrimas automatiškai turi kelti juoką?
                        Vienas dalykas objektų susidūrimas, o kitas kai skauda po susidurimo, tai tada jau ne linksma. Bet žinai, kiekvienam savas..............
                        "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                        Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                        Adam Mickiewicz

                        Comment


                          Parašė Egiuxz
                          Kas dieną kelsime vis tą patį video? Nusibodo jau, paieškokit ko nors kito.

                          Comment


                            Parašė LC. Rodyti pranešimą
                            Kas dieną kelsime vis tą patį video? Nusibodo jau, paieškokit ko nors kito.
                            Persiprašau, tiesiog nepastebėjau
                            Paskutinis taisė Egiuxz; 2011.03.09, 18:19.

                            Comment


                              Kad ir aš nepastebėjau to video ankščiau kuris jau ištrintas Galbūt nuorodos pavidalu buvo įdėtas, tokius kartais tingisi žiūrėti kai yra galimybė įkelti su tag'ais
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                Kad ir aš nepastebėjau to video ankščiau kuris jau ištrintas Galbūt nuorodos pavidalu buvo įdėtas, tokius kartais tingisi žiūrėti kai yra galimybė įkelti su tag'ais
                                Atsiprašau, gal be reikalo užsipuoliau, bet man rodos, kad vaizdelis tikrai buvo.

                                Comment


                                  Šitas mane prajuokino iki kaulų čiulpų.

                                  P.S. nepykit jei ką žeidžia toks antikrikščioniškas vaizdas.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                    Atsiprašau, gal be reikalo užsipuoliau, bet man rodos, kad vaizdelis tikrai buvo.
                                    Taip, buvo. Būkit atidesni, juolab, kad tas video buvo įkeltas visai neseniai.





                                    Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.03.09, 20:48.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Šitas mane prajuokino iki kaulų čiulpų.
                                      Youtube video
                                      P.S. nepykit jei ką žeidžia toks antikrikščioniškas vaizdas.
                                      Sakyčiau, ponaiti, Jums prastokokai su humoro jausmu. Didesnės nesąmonės nebuvau matęs. Gailiuosi poros minučių.

                                      Prakeiktas islamistas; šėtono sūnus.

                                      Comment


                                        Idėja gera, bet prastai pagamintas filmukas.
                                        Paskutinis taisė Sefas210; 2011.03.09, 21:01.
                                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          Sakyčiau, ponaiti, Jums prastokokai su humoro jausmu. Didesnės nesąmonės nebuvau matęs. Gailiuosi poros minučių.

                                          Prakeiktas islamistas; šėtono sūnus.
                                          Kuo didesnė nesąmonė, tuo jį juokingesnė. Beto dėkoju už nuostabius atsiliepimus, o tai pat atsiprašau už mano prastoka humoro jausmą
                                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X