Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
    Kuo didesnė nesąmonė, tuo jį juokingesnė. Beto dėkoju už nuostabius atsiliepimus, o tai pat atsiprašau už mano prastoka humoro jausmą
    Na, jeigu tu turi tokį puikų humoro jausmą, aš galiu disponuoti tokiais išsireiškimais. Juk tokiam žmogui parodžius pirštą, šis bus juokingas. Tai ir čia turėjo būti juokinga (išsireiškimai).

    Comment


      Parašė LC. Rodyti pranešimą
      Na, jeigu tu turi tokį puikų humoro jausmą, aš galiu disponuoti tokiais išsireiškimais. Juk tokiam žmogui parodžius pirštą, šis bus juokingas. Tai ir čia turėjo būti juokinga (išsireiškimai).
      Prisipažinsiu man ir pirštas juokingas, kai jis tinkamai interpretuojamas
      Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

      Comment


        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
        Prisipažinsiu man ir pirštas juokingas, kai jis tinkamai interpretuojamas
        Vadinasi, aš neprašoviau.

        Comment


          Comment


            vienas geresnių

            Comment




              Lenkija
              Flickr

              Comment


                8 video rinkinukas
                8 PEOPLE RIDICULOUSLY GOOD AT ORDINARY JOBS
                Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                Comment


                  V.Putinas nustebo, kad milicija Rusijoje tapo PIZDIUNais, GEY’ais ir PIDORais
                  „PUPSis, PIZDIUNas – vaikų ir jaunimo apsaugos inspektorius, PIDORas – kelių patrulis, GEY’us – Bendroji valstybės inspekcija (rus. ПУПС, ПИЗДЮН – полицейский инспектор защиты детства и юношества; ПИДОР – патрульный инспектор дорожного регулирования; ГЕИ – Государственная единая инспекция)“, – išpyškino mergina.

                  Comment


                    vėlgi, linkas tik neseniai buvo įdėtas, tik vat kadangi forume su jutūbo linkais kažkas ne visai taip, tai ne visi žmonės (tarp jų ir aš) moka įdėti visą video ir deda tik linką, todėl paskui ir dubliuojasi
                    Istorijos nesuklastosi! P. B. Prūdas

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Atvaizdas


                      Lenkija
                      O kas su Gruzija? Nesupratau minties. Ir kur Lietuva?

                      Comment


                        Parašė Maarko Rodyti pranešimą
                        vėlgi, linkas tik neseniai buvo įdėtas, tik vat kadangi forume su jutūbo linkais kažkas ne visai taip, tai ne visi žmonės (tarp jų ir aš) moka įdėti visą video ir deda tik linką, todėl paskui ir dubliuojasi
                        Reikia dėti taip: [youtbe] čia dėti nuorodos raidžių kombinaciją iki = [/youtube]

                        To linko atveju būtų taip: [youtbe] cbApqxvraiY&feature=player_embedded [/youtube]

                        Comment


                          Comment


                            Parašė oranger Rodyti pranešimą
                            O kas su Gruzija? Nesupratau minties. Ir kur Lietuva?
                            Dėl Gruzijos tai čia šitas.

                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Kaip gyventi taupiai Lietuvoje

                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Comment


                                  Vatikanas gavo skundą, kad vienas klebonas miega su savo namų šeimininke ir pasiuntė komisiją patikrinti šį faktą.
                                  Komisija atvažiavo, apžiūrėjo šeimininkę, kuri buvo jauna ir graži.
                                  Apžiūrėjo jos kambarį, kuris buvo didelis ir šviesus, jos plačią lovą.
                                  Paskui apžiūrėjo klebono mažą kambarėlį ir mažytę jo lovą.
                                  Vėliau komisija smagiai pavalgė, pagėrė ir nieko nepasakiusi - išvažiavo.
                                  Po kelių dienų klebonas pastebėjo, kad dingo sidabrinis šaukštas iš jo senovinio servizo ir parašė laišką komisijos pirmininkui:
                                  "Aš nenoriu pasakyti, kad jūs paėmėte mano sidabrinį šaukstą. Aš nenoriu pasakyti, kad jūs jo neėmėte. Aš tik noriu konstatuoti, kad dingo mano sidabrinis šaukštas."
                                  Po kiek tai laiko klebonas gauna komisijos atsakymą:
                                  "Mes nenorime teigti, kad jūs miegate su savo šeimininke. Mes nenorime teigti, kad jūs su ja nemiegate. Tačiau mes norime konstatuoti, kad jeigu jūs miegotumėte savo lovoje - būtumėte radęs savo šaukštą."

                                  Comment


                                    kalbasi dvi drauges:
                                    - zinai,vakar isbandziau nauja poza,korida vadinasi...
                                    -o tai kaip ji daroma -- teiraujasi drauge,
                                    -supranti,viskas kaip ir raitelio pozoje,tik kai jau buni virsuje pasakai partneriui,kad sergi AIDS ir po to bandai issilaikyti ant paselusio arklio...

                                    Comment


                                      Nemažai panašumų
                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Kataklizmai kataklizmais, o atsipalaiduoti reikia.



                                        Nors ir ne naujakas

                                        Paskutinis taisė Tomizmas; 2011.03.12, 21:05.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                                          Nemažai panašumų
                                          Atvaizdas
                                          Taigi, taigi...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X