Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Ilgas, bet vertas skaitymo. Autorius žinomas N-18, nes yra siaubybių.

  Čiupakabra (Efectos especiales)

  Tą vakarą tiesioginiame eteryje vyko politinė laida, kurioje susirinkę politikai, rėkdami ir net raudoni iš pasiutimo, vieni kitiems įrodinėjo savo tiesas. Žiūrovai taipogi, taškydamiesi seilėmis ir vos nekibdami vieni kitiems į atlapus ir trusikus, uždavinėjo politikieriams provokuojančius ir nepatogius klausimus, į kuriuos jie prakaituodami ir iš nervų suraukę išanges, bandė atsakinėti. Studijoje buvo labai karšta, tvyrojo prakaito, bezdalų ir peregaro dvokutis.

  Vedėja, kuri vis pilstė žibalą į ugnį ir vis nesėkmingai bandė išprovokuoti drakes tiesioginiame eteryje (kokie būtų reitingai!), truputį pavargo. Po vakarykščių išgertuvių su garsistais ir apšvietėjais, jai buvo truputį bloga. Todėl ji suriko į mikrofoną:

  - O dabar, mieli žiūrovai, sensacija! Palikime kol kas tą politiką, velniop ją! Pas mus į studiją atvyko svečias iš tolimosios Meksikos, vardu Antonijo, ir jis jums parodys tai, ko dar nematėte savo gyvenime! Sutikime!!!

  Ir žiūrovams plojant, prasivėrė durys dekoracijose, ir į studiją su milžinišku, už save didesniu karučiu įvažiavo ūsuotas diedas su sombreru. Ant kaleskos stovėjo milžiniška, bent trijų metrų aukščio dėžė, padengta juodu brezentu.

  - Labas, Antonijo!
  - Buenos dias, senjorina!
  - Jūs mums parodysite kažką ypatingo?
  - Si, senjorina. Čia pas mane būti labai didelė padaras, kuris jūs visos daug kartai girdėti, bet niekada nematyti. Tik šiandien jūs galėti pamatyti tas padarą gyvai! Natūraliai šita studija jis būti jums visiems ant pažiūrėjimas!
  - O, tai labai įdomu, Antonijo. Mes čia studijoje nekantraujame pamatyti, ar ne taip, mieli susirinkusieji? Ir taipogi žiūrovai namuose prie žydrųjų ekranų nekantrauja pamatyti, kokią staigmeną mums gerbiamas Antonijo atgabeno iš egzotiškosios Meksikos. Juk tiesa, ar ne?

  Studijoje žiūrovai ir politikai pradėjo audringai ploti ir stūgauti, kilo didžiulis triukšmas. Staiga juodai apdengtoje dėžėje kažkas suriaumojo ir pradėjo daužytis. Žiūrovai persigandę visi išbalo ir nutilo. Antonijo pradėjo juoktis:

  - Si, aš jums garantuoti kad jūs kai pamatyti kad čia per padara, jūs visi priš*kti savo kelniai! Bus baisai visiems! Ar vis dar norėti pamatyti?
  - Taip, Antonijo, parodyk! Mes visi labai nekantraujame! Ar ne taip, mieli žiūrovai?
  - Si, na jūs patys prašyti pas manes! Aš jus perspėti! - tarė Antonijo, ir nutraukė dėžę dengiantį juodą brezentą.

  Pamatę narve sėdintį padarą, studijos svečiai pradėjo spiegti kaip skerdžiami, keli netgi nualpo. Gauruotomis rankomis su ilgais, manikiūro tikrai nemačiusiais nagais įsikabinęs į grotas, į susirinkusius studijoje raudonomis akimis žiūrėjo gauruotas padaras su ragais ir baisiais dantimis.

  - Vajetau, kokia siaubybė! Kas čia?
  - Si, gerbiamos žiūrovos, tas būti čiupakabra, Lotynų Amerikės didžiausias siaubybė! Jo vardas būti Chuanas Marija Alechandro.
  - Kokio jis baisumo! Jūs matote, gerbiami žiūrovai? Čia, tik mūsų televizijos tiesioginiame eteryje, šiandien istorinė akimirka - pasaulis pirmą kartą mato gyvą čiupakabrą! Neperjunkite kanalo, likite su mūsų televizija! Tai iš tiesų neįtikėtina! Koks, sakėte, jo vardas?
  - Si, Chuanas Marija Alechandro, senjorina! Jis būti dresiruotas ir mokėti daug visokių efectos especiales. Jūs norėti tas pažiūrėjo?
  - O taip, mes būtinai norime tai pamatyti! Gerbiami žiūrovai, pasirodo čiupakabra dar ir dresuota, moka visokių triukų! Antonijo, parodykite mums! Blemba, kokie reitingai... Tai yra, koks reginys! Žiūrovai, neperjunkite kanalo nes tik mūsų televizijoje vyksta neįtikėtini dalykai!
  - Si, jūs tik dabar turėti progai pamatyti didelės efectos especiales. Pasiruošai? Čia būti tikras fiesta de la noche!
  - Taaaaaaaaaip - pradėjo rėkti ir ploti visi susirinkusieji, ir Antonijo atidarė narvo duris.

  - O ar jis mūsų nepuls? - persigandusi paklausė vedėja.
  - Oi, senjorina, Chuanas Marija Alechandro būti gerai ir mielumas didelio, draugiškumas visokio! Jį galima laikymas namos, jis geras būti. Pasižiūrėti visi!

  Antonijo išsitraukė jojo ir pradėjo ją žaisti, o su kiekvienu jojo pakilimų į viršų čiupakabra pašokdavo į viršų. Žiūrovai vėl pradėjo ploti. Vedėja priėjo prie čiupakabros ir apkabinusi tarė:

  - Pasižiūrėkite, gerbiami žiūrovai, koks jis draugiškas! Ar galiu pabučiuoti šitą Chuj... Chu... Nu nesvarbu, kad ir koks bebūtų jo vardas, ar galiu pabučiuoti šitą siaubybę?
  - Si, senjorina, tu tik bučiuok! Geriau būti jeigu tu bučiuoti Antonijo, bet ir Chuanui Marija Alechandro bučiuoti yra gerai!
  - Šmaikštuolis gi jūs, Antonijo! Su jumis gal po laidos pasibučiuosim, - tarė vedėja, ir atsukusi savo žabtus į baisius čiupakabros dantis, sudėjo lūpas triūbele norėdama pabučiuoti, ir... Tvokstelėjo Chuanui Marijai Alechandro į snukį bjaurų peregaro dvokutį.

  Chuanas Marija Alechandro suriaumojo taip, kad keli politikai ir žiūrovai paleido tr*dą į kelnes. Milžiniškais geltonais dantimis čiupakabra bandė pasverti vedėją už galvos, bet ji laiku paspruko ir nubėgo prie aparatūros. Čiupakabra krauju pasruvusiomis akimis apsidairė aplink, ieškodamas naujos potencialios aukos. Chuano dėmesį patraukė vienos labai geros partijos politikas, sėdintis netoliese ir suakmenėjusiu žvilgsniu žiūrintis į pabaisą. Chuanas ilgai nelaukė - keli judesiai atsiseiliojusiais žabtais ir nagais, ir politikas jau gulėjo ant grindų išvirtusiomis žarnomis.

  Viso to klyksmo ir spiegimo, kuris kilo televizijos studijoje, neįmanoma net apsakyti! Studijoje susirinkusieji jau bėgo prie išėjimų, o čiupakabra jau dorojo savo kitą auką - akiniuotą kitos labai geros partijos atstovę. Perkandęs išsipusčiusios ponios gerklę, Chuanas gėrė jos kraują ir nagais rausėsi viduriuose, ieškodamas skanesnės ir minkštesnės mėsytės. Žarnas su pasibjaurėjimu tėškė į sieną - net ištiško š*dai, o širdį, plaučius ir inkstus su pasimėgavimu suvalgė.

  - Sustabdyk jį!!! Tu gi jo šeimininkas!!! Jis tavęs paklausys! - keli žmonės šaukė perbalusiam ir sustabarėjusiam Antonijui.
  - Ką...? Si... Ne, prisiekiu Madona ir Gvadelupės mergele, aš nežinoti ką daryti. Chuanitas niekadai tas nedaryti ką dabar daryti. Nebūdavo tokios efectos especiales. Gelbėkit!!! Kvieskit la polisija!!! - rėkdamas nesavu balsu, meksikietis spruko iš studijos pats pirmas, net pametė sombrerą.

  O Chuanas Marija Alechandro jau buvo užspeitęs kampe krūvą neblaivių žiūrovų ir paeiliui jau ragavo jų mėsytę, negalėdamas apsispręsti, kas jam skaniau - treninguoto gopniko kulšelė, ar pragerto veido pensininkės smegenys.

  - Donatai, filmuok! Va ten tame kampe kur žudo tuos lochus, imk stambiu planu! - rėkė vedėja pribėgusi prie operatorių, - Donatai, Edvinai! Stambų planą! Geras, kokie reitingai!!! Kokie efectos especiales!!! Aš būsiu turtinga po šitos laidos!!! Televizija bus mano!!! Super, kokia proga!!!
  - Eik tu š*kt, gerai! - sušuko operatoriai ir palikę kameras spruko lauk, kol pabaisą jų dar nepamatė.

  - M*žniai! Nu ir gerai, bėkit apsiš*kę! Pati pafilmuosiu! - tarė vedėja, ir pagriebusi mikrofoną, pati pradėjo vedžioti kamerą po išvartytą studiją ir gaudyti čiupakabros kruvinus veiksmus, - gerbiami žiūrovai, ar jūs tai matote!!!??? Kokie efectos especiales!!! Tai tikros mirtys!!! Čia, tik mūsų kanale, mūsų tiesioginiame eteryje!!! Neperjunkite kanalo, blemba, tik neperjunkit! Nebūkit durniai! Su jumis pati krūčiausia pokalbių laida, ir aš, pati krūčiausia jos vedėja!!! Žiūrėkit - tai tikri klyksmai, tikras kraujas, tau nesuvaidinta, viskas tikra!!! Kokia sėkmė... Oi, tai yra, kaip blogai. Gaila vargšų. Neperjunkit kanalo, nebūkit avino galvos!

  Chuanas Marija Alechandro išgirdo džiugius vedėjos riksmus ir staiga atsisuko. Į kruviną snukį pabaisai vėl dvelktelėjo vedėjos peregaro dvokutis... Moterėlė spiegdama dar bandė nešti kudašių, bet buvo jau vėlu - šokiruoti televizijos žiūrovai pamatė prieš kamerą pabaisos gyvą ėdamą spiegiančią krūčiausios laidos krūčiausią vedėją, kol kameros objektyvas apsitaškė kraujo, smegenų bei š*dų koše ir nieko nebesimatė...

  Gatve vis dar neatsigręždamas, uždusęs ir raudonas bėgo meksikietis Antonijo, rėkdamas kažką savo gimtąją kalba. Bėgo nesidairydamas aplinkui, cypė prieš jį staigiai sustojančių automobilių padangos, girdėjosi pikti vairuotojų keiksmai. Antonijo bėgo nesustodamas, o nuo jo kelnių sklido stiprus dvokutis, dar bjauresnis už vedėjos peregaro tvaiką...
  Gimtoji Nalšia: Švenčionėliai | Švenčionys
  Mielosios Grigiškės

  Comment


   Geras. Šiaip būtų labai panašu į Janutienę, kuri su žurnalistika turi ryšio mažiau nei Čiupakabros egzistavimo tikimybė.

   Comment


    Angliškas humoras.
    Boris Johnson ir Sergej Lavrov apie tarpusavio santykius

    Борис Джонсон знает толк в тонком английском юморе:

    https://twitter.com/pani_walewska/st...03628360736768

    Comment


     Romai, kur dingo mano įrašas apie kelionę į Kauną? Tau nepasirodė pakankamai linksma? Reikėjo perkelti į "Šiaip liūdna", nes šiaip tai tikrai, nieko ten linksmo nebuvo.
     If a lion could speak, we could not understand him.

     Comment


      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
      Romai, kur dingo mano įrašas apie kelionę į Kauną? Tau nepasirodė pakankamai linksma? Reikėjo perkelti į "Šiaip liūdna", nes šiaip tai tikrai, nieko ten linksmo nebuvo.
      tai gal visi keliam postus kokiam mieste matėm bomžą besišlapinantį? ir dar fotografuojam žiurkes?

      Comment


       Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
       Romai, kur dingo mano įrašas apie kelionę į Kauną? Tau nepasirodė pakankamai linksma? Reikėjo perkelti į "Šiaip liūdna", nes šiaip tai tikrai, nieko ten linksmo nebuvo.
       Gal reikėtų atskirti kas yra linksma, o kas šlykštu ir vulgaru - ir ne tik viešoje erdvėje.

       Comment


        Click image for larger version

Name:	75B6D2D3-E81E-41FA-AD5D-100F0BFA6F9A.jpeg
Views:	1
Size:	96,2 kB
ID:	1743041
        Flickr

        Comment


         G.Nausėda į rungtynes atvyko su žmona, pasipuošęs geltonai marškinėliais su užrašu Lietuva ir pažadėjo įsigyti „Sūduvos“ aprangą, jei šiai pavyktų įveikti vengrų barjerą. Tiesa, prezidentas nežinojo, jog dar prieš rungtynes visa „Sūduvos“ atributika buvo tiesiog iššluota.
         - čia linksmiau, kad žurnaliūga nežinojo, jog vengrų barjero įveikimas paaiškės kitą savaitę, o ne po šių rungtynių.

         Comment


          Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1566544032646.jpg
Views:	1
Size:	26,2 kB
ID:	1743582
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


           Parašė Gator Rodyti pranešimą
           - čia linksmiau, kad žurnaliūga nežinojo, jog vengrų barjero įveikimas paaiškės kitą savaitę, o ne po šių rungtynių.
           CHA CHA CHA CHA mirštu iš juoko. Geriausias jUmoras, kokį esu girdėjęs CHA CHA CHA CHO CHO CHO.
           Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

           Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
            Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1566544032646.jpg
Views:	1
Size:	26,2 kB
ID:	1743582
            Gal kas įžvalgesnis galėtų pakomentuoti kas čia linksmo (išskyrus grėsmingai linksmą prezidento veidą) vyksta. Apskritai iš kokio veiksmo tas sustapdytas kadras? Ar prezidentas saugomas jo apsaugos kad iš to linsmumo ko nepageidaujamo nepridarytų?

            Comment


             Parašė evvt Rodyti pranešimą

             Gal kas įžvalgesnis galėtų pakomentuoti kas čia linksmo (išskyrus grėsmingai linksmą prezidento veidą) vyksta. Apskritai iš kokio veiksmo tas sustapdytas kadras? Ar prezidentas saugomas jo apsaugos kad iš to linsmumo ko nepageidaujamo nepridarytų?
             Darželinukų jumoras, tipo juokinga veido išraiška, nekreipkit dėmesio.
             Flickr

             Comment


              Parašė evvt Rodyti pranešimą

              Gal kas įžvalgesnis galėtų pakomentuoti kas čia linksmo (išskyrus grėsmingai linksmą prezidento veidą) vyksta. Apskritai iš kokio veiksmo tas sustapdytas kadras? Ar prezidentas saugomas jo apsaugos kad iš to linsmumo ko nepageidaujamo nepridarytų?
              Nausėda nuotraukoje panašus į girtą Jelciną.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


               https://www.15min.lt/m/id/aktualu/li...iui-56-1192256

               Vilniuje penktadienį vykusią paramos akciją Honkongo aktyvistams aptemdė susirėmimas su Pekino rėmėjais, du iš jų buvo išvežti į policijos komisariatą
               John nebijok, Mao dvasia su tavimi.
               If a lion could speak, we could not understand him.

               Comment


                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                Mao grabe vartosi. Komunistai reiškia savo balsą demokratinėje Lietuvoje

                Tikėkimės pieno ir mėsos eksporto nenutrauks.
                Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                Comment


                 Parašė rat

                 Visam pasaulyje sporto šaka numeris vienas, o čia kažkokį supistą irkalvimą ar regbį kiša.


                 Jeigu neturi valstybė daryti įtakos, gal gali Zuokas su Šimašium nebeskirti mokesčių mokėtojų pinigų Žalgiriui, o juos nukreipti visuomenės reikmėms?

                 2019 m. Lietuvos biudžetas - 12,5 mlrd. eurų.
                 2019 m. Anglijos Premier lygos žaidėjų vertė - 9,26 mlrd. eurų.

                 Oligofreninė šalis.

                 Turtingiausio žmogaus Lietuvoje turtas - 1,2 mlrd., 500 turtingiausių - 18 mlrd. eurų.
                 Woow palyginimai.

                 Comment


                  Išradingumas peržengė ribas – rado būdą, kaip apeiti alkoholio pardavimo draudimą: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=82173343
                  Stipriųjų alkoholinių gėrimų saugykla, kurioje bet kuriuo paros metu gali pasiimti arba iš kito „pasiskolinti“ stiprųjį gėrimą – tokią netikėtą paslaugą vos prieš keletą dienų Vilniuje pasiūlė vietos verslininkai.

                  Comment


                   Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                   Išradingumas peržengė ribas – rado būdą, kaip apeiti alkoholio pardavimo draudimą: https://www.delfi.lt/verslas/verslas....d?id=82173343
                   Viena kioskeli verygai prie namu
                   AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                   Comment


                    Parašė booraz Rodyti pranešimą

                    Viena kioskeli verygai prie namu
                    Čia ne kioskelis, labiau panašus į gazirovkės automatą.

                    Comment


                     sekmadienio įvykiai, buvo juoko visą dieną

                     Comment

                     Working...
                     X