Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaimas ar miestas

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  #81
  Niekada ir nepersėsi VT, nes niekada neatitiks automobilio.

  Comment


   #82
   Parašė andyour Rodyti pranešimą
   Niekada ir nepersėsi VT, nes niekada neatitiks automobilio.
   Vakarų Europoje nemažai ir daug uždirbančių žmonių važinėja VT, nes taip tiesiog patogiau, bet tam reikia kokybiško VT, o ne apeliuoti į žmonių sąžinę svaigstant apie visokius globalius atšilimus ir pan. dalykus.
   Paskutinis taisė Lettered; 2012.04.07, 09:43.
   Flickr

   Comment


    #83
    Šią diskusiją dar galima pakreipti kita linkme. Manau, didele dalimi, žmogaus socialinius įgūdžius lemia ar jis yra iš kaimo, ar iš miesto.

    Teko man toks patyrimas studijų metu: vienos paskaitos metu, studentai turi visi susėst ratu ir diskutuot, įskaitant dėstytoją. Bėda ta, jog kalbančiųjų atsiranda vos 2-3 iš 30. Mano dauguma grupiokų yra suvažiavę iš rajonų, kaimų. Kaip taisyklė dažniau kalba miestiečiai.

    Turiu ir giminių. Gyvena jie vienkiemy. Jaunimas komunikabilumu irgi nepasižymi.

    --------------------

    Dar toks niuansas: dauguma atvykėlių studentų, veržiasi gyventi centre (kalbu apie Vilnių). Į mikrorajonus itin skeptiškai žiūri, jau ten nei už ką nesikraustys! Nors gyvena visiškai stoties rajone, vadina jį taip pat centru - nors sutemus paskui bijo vaikščiot vakarais, bent jau panelės. Namuose dreba, nes šiluma visa išeina...

    Pats gyvenu Justiniškėse, tai darželis, pradinė, pagrindinė, vidurinė, gimnazija - visos įstaigos pėstute pasiekiamos ir dar gali rinktis iš poros variantų... 2 miškai, Buivydiškių tvenkinys, kuriame su kiemo / kitų kiemų draugeliais gali maudytis (apie vaikystę kalbu). Krepšinio aikštelės ant kiekvieno kampo, keli stadionai.

    Centre jaunimas daug anksčiau pradeda svaigintis, tuose pačiuose, tačiau jau mini stadionuose.
    Paskutinis taisė dondc; 2014.03.10, 17:11.
    ♚ [url]www.streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface[/url] ♚

    Comment

    Working...
    X