Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška muzika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    Na, kodėl nėra. Muzikoje nebūtinai turi būti kažkokie gelmių ieškojimai, apmąstymai, visokios įmantrios prasmės ir panašiai. Labai dažnai reikia tiesiog tokio dalyko kaip pozityvas, gera nuotaika, atsipalaidavimas, lengvumas, šventė, pramoga, tūsas. Ir tokios dainelės savo paskirtį atlieka tobulai.
    Būtent. Ir surenka pilnus stadijonus:

    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Tikrai pasijautė post punk ir postmodernas, bet per daug saviveiklinio lygio, trūksta tokio išdirbtumo, išbaigtumo, prodiuserinės rankos. Kad būtų galima ir per radiją, ir diskotekoj, ir koncerte kaip fonogramą groti. Produktas geras, bet neištobulintas.

      Rimtai, va pvz. rytoj minios žiūrovų suplūs į Vingio parką pasižiūrėti Rammsteinų. Aišku, Rammsteinai gerai, bet ar ne geriau KARALIAI? Gražiau vis tiek, manyčiau.

      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

        Na, kodėl nėra. Muzikoje nebūtinai turi būti kažkokie gelmių ieškojimai, apmąstymai, visokios įmantrios prasmės ir panašiai.
        aš neieškau gilių prasmių, tiesiog muzikos kurinys turi turėti kažkokią struktūrą, harmoniją, melodiją, o ne tik "bum-čik, bum-čik, bum-čik" ištisai.
        Muzika yra toks dalykas, kurį galima klausyti be vokalo dalies, pabandykit klausyti šitos ir panašios "muzikos" be dainos, tik instrumentinę dalį. Man po minutės norisi nusišauti, gerai kad neturiu su kuo.

        P.S Tomas ir Tomizmas, man rodos trolinti nerekomenduojama šiame forume?
        Paskutinis taisė gerietis; 2023.05.21, 20:05.
        -

        Comment


          Parašė gerietis Rodyti pranešimą
          ne tik "bum-čik, bum-čik, bum-čik" ištisai.
          Muzika yra toks dalykas, kurį galima klausyti be vokalo dalies, pabandykit klausyti šitos ir panašios "muzikos" be dainos, tik instrumentinę dalį. Man po minutės norisi nusišauti, gerai kad neturiu su kuo.
          Na, aš šokių muziką šiaip klausau, EDM, o ji iš esmės tokia yra... Ir labai patinka.

          Kiek teko skaityti, ritmas - pati natūraliausia, netgi biologiška muzikos dalis, veikia pasąmonę sužadinančiai, aktyvinančiai, energizuojančiai.
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Parašė gerietis Rodyti pranešimą
            "bum-čik, bum-čik, bum-čik"
            Oi, negaliu. Ką tik turėjau reikalų prasivažiuoti naktinio Vilniaus gatvėmis, ir ta proga, Bernužėlių "Žavintą" paleidau mašinoj visu garsu. Ūūūūū!!!!!! Va čia tai taško. Sakiau kad "girti šoka"? Na jau, nereikia net būti gėrusiam!!! Blaivas gi važiavau. Taip ir norisi į tūsą, šokius, vakarėlį.

            Ir svarbiausia, kad vis bandžiau pagauti, "na čia gi kažkas blogo šitame ritme, man forume sakė žmonės". Na bet kad ir kiek stengiausi, nieko negatyvaus pagauti nepavyko. Tik pozityvą ir pojūtį kaip diskane
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Paskui tenka kurti temas žmonės, kuriems patinka tokia "muzika", visa kita irgi sukurs tik tokio lygio.
              -

              Comment


                SA SA by ex Etapas. Tai buve laikai, kai Vilnius buvo nuostabus miestas ir kultura...

                Comment

                Working...
                X