Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuviška muzika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

    neleidžiame lietuviškos muzikos, nes esam kompleksuoti kaimiečiai, kurie mano jei paleis kažką angliškai automatiškai parodys, kad turi skonį.
    einu butkutę paleisiu, tegul visi pasidžiaugia mano skoniu
    -

    Comment


      Parašė gerietis Rodyti pranešimą

      einu butkutę paleisiu, tegul visi pasidžiaugia mano skoniu
      gal geriau tiesiog youtubą pasileiskit, o magnetofoną su kasetėm, pabandykit parduot kokiam kolekcininkui.

      Comment


        Parašė gerietis Rodyti pranešimą

        ko čia rėki?
        lietuviškos niekas neleidžia nes nėra kokybiškos lietuviškos muzikos beveik, nei tekstų.
        anglišką negėda leisti, nes niekas nesupranta tekstų beveik.
        rusiška muzika - iškrypimas, ypač paskutinius 11,25 mėnesio.
        Iš tikrųjų yra šiek tiek kokybiškos lietuviškos muzikos. Kauno “Maximose” ją leidžia. O ta rusiška, kurią viešai leidžia ir klauso garsiai Lietuvoje tam tikra publika, nėra labai kokybiškesnė už analogiško stiliaus lietuvišką lialialia. Anglų kalba dabar yra pasaulinė bendravimo kalba, tai nėr ko rėkt ir stebėtis, kad ji visur. Jaunimas supranta angliškus tekstus.
        Teiginys “negėda leisti, nes nesupranta tekstų” labiau tinka rusiškoms dainoms, jaunimo leidžiamoms lietuviškuose regionuose. Vilniuje daugelis supranta rusiškus tekstus. Galbūt jas leidžia ir kaip protestą prieš Vakarų kultūrą, ypač tokią, kaip LT, kuri tiesiog kaltina, niekina ir ignoruoja autsaiderius ir neketina padėt jiems atgaut gyvenimo prasmę, kuri visiškai neklauso jų nuomonių, neketina į jas atsižvelgti ar bent apsimesti, kad girdi. Būtent todėl leidžia garsiai, nors… gali būti, kad tiesiog dėl kultūros trūkumo. Leistų tik sau į ausis, nieko nejaudintų ir niekam netrukdytų.

        Visokie Vytautai ir Gediminai persimetė prie slavų kalbų grynai praktiniais sumetimais, kad susikalbėtų su tais, su kuriais jiems apsimokėjo susikalbėt. Dabar mes elgiamės taip pat. Mokomės anglų ir kt. kalbų, nes ketiname jomis naudotis. Tikėtis, kad kiti dėl mūsų užsienyje išmoks lietuviškai nėra racionalu. Esam maža tauta ir neracionalu tai neigti bet kuriuo atveju. Ne, neniekiname savęs ir savo kultūros. Greičiau jau KUBILISTANAS ją ir mus niekina.
        Paskutinis taisė manometras; 2023.02.03, 11:32.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

          gal geriau tiesiog youtubą pasileiskit, o magnetofoną su kasetėm, pabandykit parduot kokiam kolekcininkui.
          Leidžiu

          -

          Comment


            Parašė gerietis Rodyti pranešimą
            Leidžiu
            A yr šits gabals? Kai vieni komoje, o kiti nori pasiųsti ką nors į komą.
            Paskutinis taisė RokasLT; 2023.02.03, 11:59.

            Comment


              Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

              neleidžiame lietuviškos muzikos, nes esam kompleksuoti kaimiečiai, kurie mano jei paleis kažką angliškai automatiškai parodys, kad turi skonį.
              Nežinau, ką jūs, matyt, rusas, norite parodyti, rašinėdamas apie lietuvius tokias nesąmones. Mano kaimynai Kaune periodiškai garsiai leidžia rusišką ir lietuvišką primityvią seną balių muziką. Kartais paleidžia ir itališkų ar angliškų tokio pat senumo ir stiliaus dainų.
              Man nepatinka, kad jie tai leidžia man ir visai gatvei, o ne tik sau. O šiaip jų skonis – tik jų reikalas.

              P. S. Jau varom ne į temą ir nervinam Romą. Nors galima pritempti, kad visas paplitęs lietuvių elgesys kuria ir lietuvių įvaizdį užsienyje.
              Paskutinis taisė manometras; 2023.02.03, 12:08.
              ПТН ПНХ
              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

              Comment


                Parašė manometras Rodyti pranešimą

                Nežinau, ką jūs, matyt, rusas, norite parodyti, rašinėdamas apie lietuvius tokias nesąmones. Mano kaimynai Kaune periodiškai garsiai leidžia rusišką ir lietuvišką primityvią seną balių muziką. Kartais paleidžia ir itališkų ar angliškų tokio pat senumo ir stiliaus dainų.
                Man nepatinka, kad jie tai leidžia man ir visai gatvei, o ne tik sau. O šiaip jų skonis – tik jų reikalas.
                tai jei nesuprantat, kam atrašot? aš atrašiau gerietis, į jo mintį, kad nėra geros muzikos lietuviškos, todėl naudojama angliška (Vilniuje), prie ko tas jūsų Kaunas ir kaminai? kaip pavyzdis, prie eglutės Vilniuje, visa laiką grojo kalėdinis angliškas popsas.

                Comment


                  Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                  tai jei nesuprantat, kam atrašot? aš atrašiau gerietis, į jo mintį, kad nėra geros muzikos lietuviškos, todėl naudojama angliška (Vilniuje), prie ko tas jūsų Kaunas ir kaminai? kaip pavyzdis, prie eglutės Vilniuje, visa laiką grojo kalėdinis angliškas popsas.
                  Nu, ok. Pavyzdys prie eglutės tikrai atspindi padėtį. Bet visame Vakarų pasaulyje yra tendencija leisti anglišką muziką (aišku, ne vien anglišką, bet ir savą). Prahoje per pačias Kalėdas buvo prie eglutės profesionaliai gyvai giedamos kalėdinės giesmės, o ne leidžiamas kalėdinis popsas angliškai. Čekai nebijo ir netingi parodyti liaudžiai tikros kultūros, tai toks ir skirtumas.
                  ПТН ПНХ
                  «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                  Comment


                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                    A yr šits gabals? Kai vieni komoje, o kiti nori pasiųsti ką nors į komą.
                    Čia beje mano nuomone yra labai netalentingas bandymas sekti vakarietišku pavyzdžiu Tuo metu labai populiaria jau mirusio Coollio daina Gangsta Paradise. Collio Vokietijoje:



                    I really hate to trip but I gotta loc
                    As they croak, I see myself in the pistol smoke, fool
                    I'm the kinda G the little homies wanna be like
                    On my knees in the night, sayin' prayers in the streetlight

                    Comment


                      Parašė gerietis Rodyti pranešimą

                      Įdomu, kad Tipiški buko snukio babkių turintys marozai varo skirtingose inkarnacijose tai su paspirtukais, tai su X5, tai su senesniu ar naujesniu BNV. Dar kai kurie forumiečiai nekenčia motociklų, tai jiems morozai varo su motociklais.
                      Nenustebčiau jei dažnai tai tas pats kentas, kuris pastatęs X5 artimiausioj nemokamoj parkofkėj iš bagažinės išsitraukia paspirduką. O savaitgalį kitokią birbynę naudoja.

                      Comment


                        Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą

                        Čia beje mano nuomone yra labai netalentingas bandymas sekti vakarietišku pavyzdžiu Tuo metu labai populiaria jau mirusio Coollio daina Gangsta Paradise. Collio Vokietijoje:
                        Lietuvių versija labiau tinka banditėliams pacukams, o ne gaujų nariams, tuo labiau ne mafijozams.

                        Comment


                          Parašė manometras Rodyti pranešimą

                          Nu, ok. Pavyzdys prie eglutės tikrai atspindi padėtį. Bet visame Vakarų pasaulyje yra tendencija leisti anglišką muziką (aišku, ne vien anglišką, bet ir savą). Prahoje per pačias Kalėdas buvo prie eglutės profesionaliai gyvai giedamos kalėdinės giesmės, o ne leidžiamas kalėdinis popsas angliškai. Čekai nebijo ir netingi parodyti liaudžiai tikros kultūros, tai toks ir skirtumas.
                          tai aš apie tą ir kalbu, kad esam kaimiečiai, kurie mano, kad jei angliškai vadinasi esam labai sofitikuoti, tas pats ir kitose srityse (kavinių pavadinimuose, salonų, pastatų projektų ir t.t.). kas dėl rusų tai nieko bendra neturiu, tiesiog gramatika prastoka (šiaip forume pradėjau rašyt nes neturiu visiškai poreikio kitur stengtis laikytis gramatinių normų).

                          Comment


                            Kodėl lietuviškos muzikos pas mus mažai? Todėl, kad nepilnų 3 milijonų gyventojų valstybėje (žmonių mažiau, nei Berlyne) sunku yra sukurti tiek kokybiškos muzikinės produkcijos, kuri gali konkuruoti su tuo, kas sukuriama pasaulyje.

                            Deja, mes nesame Olandija, kuri tik su 17 milijonų gyventojų turi supergalingą šokių muzikos industriją, dominuojančią pasaulio radijo stotyse ir klubuose. Olandijoje tikrai gali klausytis praktiškai vien tik vietinių olandų - Tiësto, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Afrojack, Hardwell ir kitų, ir nejausti kokybiškos muzikinės produkcijos bado. Ypač kai žinai, kad pasaulis klauso to paties, ką ir tu.

                            Mes nesam ta nedidelė (10 mln gyventojų) Švedija su galingu popmuzikos prodiuserių tinklu, kai netgi pasauliniai vardai kaip Lady Gaga ar Britney Spears dainuoja dainas, sukurtas švedų. Kai skrenda iš JAV į Stokholmą įrašinėti albumo. Švedijoje tikrai manau savos muzikos (netgi atliekamos kitų šalių atlikėjų) trūkumo toli gražu nėra.

                            Mes nesam nedidelė Rumunija su 19 milijonų žmonių, kuri pasaulinei rinkai patiekė daugybę superžvaigždžių ir visiems žinomų, jau legendomis tapusių hitų - Inna, Edward Maya, Morandi, DJ Project (beje, DJ Project atlieka pagrinde rumunų kalba, ir tai netrukdo jų pasaulinei šlovei), Alexandra Stan, Claudia Cazacu, Akcent, O-Zone (moldavai), Fly Project, Play & Win... Manau Rumunijoje vietiniams tikrai yra ką klausyti iš savų atlikėjų.

                            Šitos mažos šalys kažkokiu būdu sugebėjo pastatyti savo labai stiprias muzikinės industrijas, konkurencingas ir pripažintas pasaulyje. Teoriškai, Lietuva irgi galėtų eiti panašiu keliu. Bet kol kas, Lietuvoje kuriama muzikinė produkcija yra labai vidutiniško, į mažą vidaus rinką orientuoto lygio. Neskaitant nedaugelio tikrai kokybiškų ir už šalies ribų prasimušusių pavyzdžių.

                            Aš kai klausau pagrinde EDM, galiu pateikti kelis pavyzdžius plačiai žinomų lietuvių iš savo mėgstamos srities - Dynoro, Lucky Luke, The Machine (hardstyle), Ten Walls (iki skandalo), Jovani. Deja, sąrašas trumpas. Gal kiti, klausantys roko, repo ar klasikos, žino pavyzdžių iš savo muzikos sričių. Popmuzikoje aš iš viso populiaresnių lietuvių nežinau, nebent tik kai kurios eurovizinės dainos susilaukia platesnio populiarumo (Graikijoje kai važiavau tarpmiestiniu autobusu, vietinėje radijo stotyje grojo The Roop - Discoteque), bet tik tiek.

                            Tai tokios manau priežastys, kodėl mūsų muzika (pagrinde orientuota į mažą vidinę rinką) nėra konkurencinga, dažnai netgi pačios mūsų šalies viduje. Per mažai gero produkto.

                            BEJE.

                            ​​​​​Toks mano pastebėjimas, kuris gal pasirodys įdomus. Netgi tose šalyse, kurios turi, kaip minėjau, stiprią pasaulyje pripažintą muzikinę industriją - yra didelis kontrastas tarp muzikos kuriamos "eksportui" (anglų kalba) ir tarp to, kas skirta "saviems" (vietine kalba). Tarkim, tą pati Olandija. Ten gimė, išsivystė ir žydi mano viena mylimiausių šokių muzikos atmainų - hardstyle. Ir tendencija tokia: dauguma hardstyle kūrinių yra kuriami anglų kalba, yra sofistikuoti, futuristiški ir ambicingi. Bet kai koks nors hardstyle kūrėjas sukuria kūrinį olandų kalba - jis būna toks labai paprastas, su liaudiškais motyvais, armonikomis, tarsi pritaikytas vietinei mažo miestelio mugei. 2 pavyzdžiai - autoriai tie patys broliai Sound Rush, o koks kontrastas:





                            Antrasis - lyg iš sveikinimų koncerto, tik hardstyle ritmu.

                            Arba Vokietija. Visi manau žinom, kiek Vokietija muzikoje yra davusi pasauliui. Nuo Scooterių iki Modern Talking (oi tik nesakykit, kad ne lygis - praktiškai visi jų dainas girdėjot ir greičiausiai šokot per diskanus ar balius, gal net lengvai apsvaigę nuo alkoholio). Bet ar girdėjote, kas daugiausiai groja Vokietijos vidinėje rinkoje, vokiečių kalba? Ne tokie produktai kaip visiems žinomi Scooteriai ar Modern Talking, bet pagrinde šlageriukai. Kurių mes nežinome, jie į hitus mūsų radijo stotyse neišeina, bet jie stebėtinai panašūs į tai, kas grojama per sveikinimų koncertus arba Pūke

                            Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.02.05, 02:15.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Pamiršai Helene Fisher
                              https://youtu.be/yvrDady7ekc

                              Comment


                                Šiandien jie buvo televizory, sakė kad padaro 86 koncertus per vasarą

                                Kai kurie iš "labai skonį išmanančių" dar kažką vaidina, atseit jiems "ne lygis", "kaimas", bet vis tiek girti šoka



                                Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.05.20, 01:36.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                  Šiandien jie buvo televizory, sakė kad padaro 86 koncertus per vasarą

                                  Kai kurie iš "labai skonį išmanančių" dar kažką vaidina, atseit jiems "ne lygis", "kaimas", bet vis tiek girti šoka
                                  O kada Vilniuje?
                                  Paskutinis taisė digital; 2023.05.21, 00:40. Priežastis: ištrinti cituoti video

                                  Comment


                                    Na, "labai skonį išmanau", bet tiek dar nesu gyvenime išgėręs, kad kažkas tokio patiktų.

                                    Bet girdint ką žmonės klauso namie ir mašinose, tai visai tikiu, kad ir pilnas sales surenka.

                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    O kada Vilniuje?
                                    Kiek gali vien tik kaimiečiai važiuoti į koncertus Vilniuje ar kitame mieste, atvažiuokit ir jūs pas mus.

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      Kai kurie iš "labai skonį išmanančių" dar kažką vaidina, atseit jiems "ne lygis", "kaimas", bet vis tiek girti šoka
                                      Esminis žodis "girti".

                                      P.S. administracijai: siūlau Stadionas pranešimą iškelti į "Nesamonės ir kliedesiai", nes ši tema apie "muziką". Šiuose bumčikuose muzikos nėra.

                                      -

                                      Comment


                                        Parašysiu vietoj Gator - šiaip yra.

                                        Comment


                                          Parašė gerietis Rodyti pranešimą
                                          Šiuose bumčikuose muzikos nėra.
                                          Na, kodėl nėra. Muzikoje nebūtinai turi būti kažkokie gelmių ieškojimai, apmąstymai, visokios įmantrios prasmės ir panašiai. Labai dažnai reikia tiesiog tokio dalyko kaip pozityvas, gera nuotaika, atsipalaidavimas, lengvumas, šventė, pramoga, tūsas. Ir tokios dainelės savo paskirtį atlieka tobulai.

                                          Didžioji dalis folkloro yra būtent tokia. O tokias dabar išpopuliarėjusias grupes, visokius "Bernužėlius", "Lietuvaičius", "Bičiulius", "Karalius", "Žemaitukus" pavadinčiau modernizuotu folkloru. Nes labai lengvai, kaip per sviestą išeina "į liaudį", mases, ir apskritai jaučiasi panašus vaibas, kaip liaudies dainose.
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.05.21, 18:54.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X