Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė amiko Rodyti pranešimą
    Na, megapikseliai turbūt nurodo kokia detali gali būti nuotrauka (kaip smulkiai jis gali būti atvaizduotas), jei į tolį pritraukiamas vaizdas, jis tampa jau nebe toks ryškus... Na gal aš ir ne taip suprantu, bus proga daugiau pasidomėt
    Mpix reiškia tik fizinį galutinio atvaizdo dydį. Jei tarkim fotolaboratorija spausdins nuotrauka (greičiau plakatą) iš tavo pateikto 10 Mpix failo(~3648x2736), tai reikš, kad jei fotolabo įrangos raiška bus kokie 200DPI, tai
    fotolabas galės atspausdinti 18x13,5 in (457x342mm) dydžio nuotrauką.

    O vaizdo detalus absoliučiai daugiausia priklauso nuo optikos. Kuo ji aštresnė, tuo daugiau detalių sugebės užfiksuoti.

    O va kas tiesiogiai priklauso nuo Mpix skaičiaus ir matricos dydžio, tai triukšmų lygis nuotraukose. Kuo matrica mažesnė, o Mpix daugiau, tuo nuotraukos bus triukšmingesnės. Šituo parametru, deja tamstos aparatas niekuo nelenkia pačių paprasčiausių muilinių..

    8100fd turi 35Mpix/cm2, kai tuo tarpu pats pigiausias veidrodinis (pvz senukas Canon 350d turi ~3Mpix/cm2)...
    Mano blogas

    Comment


      Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
      ..8100fd turi 35Mpix/cm2, kai tuo tarpu pats pigiausias veidrodinis (pvz senukas Canon 350d turi ~3Mpix/cm2)...
      Matricu gamintojai irgi nestovi vietoje, tobulina savo produkcija. Didelis pikseliu tankis dar neirodymas kad fotke tures daug triuksmo.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        Matricu gamintojai irgi nestovi vietoje, tobulina savo produkcija. Didelis pikseliu tankis dar neirodymas kad fotke tures daug triuksmo.
        Sakykim taip - gal daugiau ne matricu gamintojai, o fotoaparatu konstruktoriai, sugebantys patobulinti informacijos apdirbimą, ir išvalyti kadrą nuo šiukšlių.

        Bet sutik, geriau tų šiukšlių neturęti, nei jas po to su pincetu rankioti iš kadro...
        Mano blogas

        Comment


          Parašė goolfietis Rodyti pranešimą
          ..Bet sutik, geriau tų šiukšlių neturęti, nei jas po to su pincetu rankioti iš kadro...
          Sutinku... o tu man uz tai atsakyk i klausima, kur tavo fotosraigtasparnis? Kodel mes seniai nematem nuotrauku is oro?
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            Sutinku... o tu man uz tai atsakyk i klausima, kur tavo fotosraigtasparnis? Kodel mes seniai nematem nuotrauku is oro?
            Kadangi hobių aš turiu ne vieną, tai sakykim dabar laikinai kiti hobiai paėmė viršų.. Be tik laikinai...
            Mano blogas

            Comment


              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
              Dar kazkas naudoja TLR? Galvojau kad pas profesionalus tik (D)SLR.
              Viska tie profesionalai naudoja, nuo muilines iki pilno formato skaidriu. Turiu as ta DSLR, bet juosta ir vidutinis formatas man mieliausias.Be to pats procesas su siuo aparatu reikalauja daugiau laiko pamastyti apie pacia fotografija, ideti daugiau saves. Be to 120mm kokybe lenkia 35mm negatyvus, nors man ta kokybe(ryskumas,astrumas) fotografijoj tikrai ne pirmu smuiku groja.

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                10 megapikselių - bus galima fotografuoti per langą į tolį
                Manau, kad į tolį fotografuoti bus galima būtent dėl 18x zoom'o, o ne dėl MP.

                Comment


                  Vakar sulaukiau A700


                  Viso (su atsiuntimu) 450 Eur = 1550 Lt, + dar gavau 8 gb CF ir 4gb MS korteles, lyšną batareiką, kortelių skaitytuvą, bei tokį nuo nikono pritaikytą dalykėlį


                  Šitas fotikas pasirodė ~2007, bet kainavo ~4500 litų. Taigi kiekvieni metai laukimo taupė po 1000 litų, bet aišku praradau smagumo su juo nefotkinant, o to smagumo atrodo esama nemažai....
                  Paskutinis taisė jungengg; 2010.04.02, 11:20.

                  Comment


                    O štai čia maniškis 8.0 mega pixels; 4X optical zoom - toks jau pagyvenes sakyčiau smarkiai... bet visdar fotkina, tik kotai šalčio nemėgsta...




                    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                    Comment


                      Naujas žaislas...

                      Comment


                        Ką manote apie dabar akcijinį VMA600E6 NIKON . Aišku tai ne SLR, bet ar kaina verta aparato ?

                        http://www.fortakas.lt/Skaitmeniniai..._323&ID=339946
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                          Naujas žaislas...
                          Atvaizdas
                          Puikus dalykėlis, aš tokį irgi kažkur turėjau namuose, tik nežinau kur....
                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                          Comment


                            Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                            Puikus dalykėlis, aš tokį irgi kažkur turėjau namuose, tik nežinau kur....
                            Šitas šiknius, dar ir veikia Šiandien išbandžiau. Visai cool. Tik kraštus užšviečia kartais.

                            Comment


                              Na Amerika stebuklų šalis - fotografijai čia tikras rojus - fotoaparatų ypač prieškarinių galima prisirankioti po kelis dolerius. Štai vienas iš jau išbandytų - puikiai veikiantis IIWW po Filipinus ir Japoniją keliavęs Argus C3 vadinamoji plyta arba "brick". Nupirkau tiesiai iš savininko namų.







                              Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                              Comment


                                Juosta 35mm ar kokia nors egzotiška?

                                Comment


                                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                                  Juosta 35mm ar kokia nors egzotiška?
                                  35mm - del to ir buvo išbandytas greitai
                                  Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                  Comment


                                    radinys amerikonų šiūkšlyne - nejuokauju, tikrai apleistam ir apipelijusiam rūsy....





                                    Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                    Comment


                                      Prieš porą mėn gautas Canon EOS Rebel XS su 18-55 ir 75-300mm
                                      http://www.efoto.lt/user/29794/nuotraukos

                                      Comment


                                        prieš kelias dienas ebay platybėse nukirstas Ansco Bear Photo Service

                                        Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

                                        Comment


                                          Parašė xxl Rodyti pranešimą
                                          prieš kelias dienas ebay platybėse nukirstas Ansco Bear Photo Service

                                          Atvaizdas
                                          Kas cia per padaras? Smulkiau prasom..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X