Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tavo fotoaparatas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kaip jum sitas?


    http://www.foto.lt/lt.php/fotoprekes...tai/96;pid;328


    ir sitas?


    http://www.foto.lt/lt.php/fotoprekes...tai/96;pid;156
    Alternative

    Comment


      Geriausia pačiam nueit į parduotuvę ir pačiupinėt abu ir dar tuos, kurie kris į akį. Pats tada nuspresi.
      Kai aš rinkausi sau fotoaparatą, tai siūlė man šį IXUS'ą pažiūrėt. Pažiūrėjau, pavarčiau, pora kadrų paprastų padariau. Bet dydis tai... Baisu, kad iš rankų neiškristų. Rankos atrodo dreba, kaip girtuoklio, kai jį laikai .
      Vien dėl dydžio man nesinorėjo jo pirk. Beje, rodos ir matrica pas jį labai jau mažytė...
      O A520'o visai gražūs parametrai. Kaip fotografuoja, nežinau.

      Comment


        Kaip manot, ar geriau kita savaite pirkti gan prasta fotika uz ~800lt. Ar kenteti iki rugpjucio ir tada man nupirktu beveik dvigubai brangesni uz 1500-1600lt. ?

        EDIT: Beje, ar didelis skirtumas tarp ISO 50 ir 100 ? Ir ka dar gali reiksti jeigu prie ISO parasyta "automatinis" ar tai reiskia, kad as jo negalesio nusistatine, ir jis pleskins kaip jam uzplauks ?
        Westside is the best ! :jura:

        Comment


          Man regis geriau palauk. Didesnis ISO tau anuotraukoje pridės "triukšmo", bet dėl to galėsi tamsesnėje aplinkoje fotkint, kad nuotrauka neišsilietų. Automatinis ISO man kažkaip negerai skamba, geriau jau jį rankiniu būdu būtų galima nustatyti
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            Mano CASIO





            tik 2 mega pixeliai
            bet kokybe tikrai gera..
            tik kaip mano sese daznai isvaziuoja tai ir pasema ta fotoparata
            I love INNUENDO!

            Comment


              Mano grabas:



              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

              Comment


                Parašė ArTuRAs
                Mano grabas:



                Arturai, tai kodel niekad nieko nefotkini jei turi skaitmenini ? ar cia neseniai nusipirkai ?


                @Mantaz - Na, turbut, dar palauksiu iki rugpjucio ir pirksiu ka nors panasaus i CANON IXUS 700, o jei dabar tai canon powershot a75 (ar jis labai prastas ? jei kas toki turite gal galit parodyti pora fotkiu ?)
                Westside is the best ! :jura:

                Comment


                  Parašė Edgaex
                  @Mantaz - Na, turbut, dar palauksiu iki rugpjucio ir pirksiu ka nors panasaus i CANON IXUS 700, o jei dabar tai canon powershot a75 (ar jis labai prastas ? jei kas toki turite gal galit parodyti pora fotkiu ?)
                  Canon A75 savo laiku buvo vienas populiariausių fotoaparatų Tikrai neturėtum nusivilti jo kokybe. Mano nuomone, dvigubai brangesnis IXUS 700 tikrai nedarys dvigubai geresnių nuotraukų. Aš tokiu atveju tikrai pirkčiau A75

                  Comment


                    Parašė Vaidas
                    Canon A75 savo laiku buvo vienas populiariausių fotoaparatų Tikrai neturėtum nusivilti jo kokybe. Mano nuomone, dvigubai brangesnis IXUS 700 tikrai nedarys dvigubai geresnių nuotraukų. Aš tokiu atveju tikrai pirkčiau A75
                    na reiks dar pasvarstyti, ka daryti

                    Katik prisiminiau viena dalyka ! Ar reiktu dar atskirai pirkti USB duomenu perdavimo kabeli ar ji duotu su paciu aparatu ? nes jie irgi nelabai pigus, savo senam siemensui turejau uz 55lt. berods pirkti. Dabar nusipirkau Motorola e398 (skaito mp3) ir vel turesiu pirkti laida, nes nuo siemenso netinka
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      Parašė Edgaex
                      Kaip manot, ar geriau kita savaite pirkti gan prasta fotika uz ~800lt. Ar kenteti iki rugpjucio ir tada man nupirktu beveik dvigubai brangesni uz 1500-1600lt. ?

                      EDIT: Beje, ar didelis skirtumas tarp ISO 50 ir 100 ? Ir ka dar gali reiksti jeigu prie ISO parasyta "automatinis" ar tai reiskia, kad as jo negalesio nusistatine, ir jis pleskins kaip jam uzplauks ?
                      Už 1600 reik pirkti EOS300D. Vienareikšmiškai

                      Tiesa, pažiūrėjau kainas, su optika jis ~2000 kainuoja, bet čia jau kokybė tikrai geresnė už bet kurią muilinę bus.

                      Comment


                        Parašė Edgaex
                        na reiks dar pasvarstyti, ka daryti

                        Katik prisiminiau viena dalyka ! Ar reiktu dar atskirai pirkti USB duomenu perdavimo kabeli ar ji duotu su paciu aparatu ? nes jie irgi nelabai pigus, savo senam siemensui turejau uz 55lt. berods pirkti. Dabar nusipirkau Motorola e398 (skaito mp3) ir vel turesiu pirkti laida, nes nuo siemenso netinka
                        Paprastai duoda prie fotiko, bet, manau, jei paklaustum pardavėjo, jis tau pasakytų
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Edgaex
                          Kaip manot, ar geriau kita savaite pirkti gan prasta fotika uz ~800lt. Ar kenteti iki rugpjucio ir tada man nupirktu beveik dvigubai brangesni uz 1500-1600lt. ?

                          EDIT: Beje, ar didelis skirtumas tarp ISO 50 ir 100 ? Ir ka dar gali reiksti jeigu prie ISO parasyta "automatinis" ar tai reiskia, kad as jo negalesio nusistatine, ir jis pleskins kaip jam uzplauks ?

                          Apie ISO, buvo tau ne karta sakyti, netingek paieskoti ir pasiskaityti

                          Comment


                            Parašė Vaidas
                            Canon A75 savo laiku buvo vienas populiariausių fotoaparatų Tikrai neturėtum nusivilti jo kokybe. Mano nuomone, dvigubai brangesnis IXUS 700 tikrai nedarys dvigubai geresnių nuotraukų. Aš tokiu atveju tikrai pirkčiau A75

                            A75 nera divgubai pigesnis nuo Ixus700, bet va kad dvigubai senesnis, tai faktas. O kaip daznai sakome, kartais geriau pasirinkti, naujesnis fotika, su naujomis galimybemis, nei sena bezdaliu.

                            Comment


                              Nereikia pamirsti, geras nuotraukas pirmiausiai daro geras fotografas, o tik irankiai, jam padeda pasiekti geresniu rezultatu

                              Comment


                                O as savo ixsus ekrana LCD suskaldziau."vdrebizgy"
                                Brangiai kainuoja zioplumas.

                                Comment


                                  Parašė Tomasl
                                  O as savo ixsus ekrana LCD suskaldziau."vdrebizgy"
                                  Brangiai kainuoja zioplumas.
                                  Nu jo pavariai..
                                  I love INNUENDO!

                                  Comment


                                    Sveikas atvykęs, xXx'e. Matosi esi kažkiek su tuo susidūręs (), tad nekantriai laukiame tavo nuotraukų
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      Canon PowerShot A510


                                      www.donatas-mazeika.lt

                                      Comment


                                        Lauksim nuotrauku

                                        Comment


                                          Būtinai
                                          www.donatas-mazeika.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X