Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • dts
    replied
    Parašė bička Rodyti pranešimą
    Sveiki foto fanatai. Ruošiuosi pirkti objektyvą ir noriu jūsų patarimo. Galvoju apie Tokina AT-X pro 16-50 mm f/2,8. Gal kas asmeniškai tokį turi ir gali pasidalinti pastebėjimais?
    na berods pentax DA* 16-50 klonas. Tik SDM ir sealu neturi jei neklistu.

    samplai cia:
    http://www.pixel-peeper.com/lenses/?lens=12649

    Komentuoti:


  • bička
    replied
    Sveiki foto fanatai. Ruošiuosi pirkti objektyvą ir noriu jūsų patarimo. Galvoju apie Tokina AT-X pro 16-50 mm f/2,8. Gal kas asmeniškai tokį turi ir gali pasidalinti pastebėjimais?

    Komentuoti:


  • waidz
    replied
    Taip, matau, kad prie K20D toki uz 1 Lt duoda. Buvo laikas, kai buvo deficitas (Pentax'ams), tai matyt SIGMA dabar pristampavo ju

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    ar tik ne pastaraji modeli dabar atiduoda uz lita perkant pentaxus? seip stebuklu manau nebus, bet zoom'a turesi...

    Komentuoti:


  • waidz
    replied
    Parašė Ramunas Rodyti pranešimą
    Na jei su 300mm mieste tau mazai, tai belieka tik bigma pirkt(500mm). Reikia tik truputelio pasitikejimo savim, ir gerus portretukus mieste su 150mm padaryt drasiai gali.
    Ne taip supratai. Turejau minty, pas mane kit'as, tai zoomo tikrai truksta. 70-300APO visada galvojau isigyti, tik abejojau ar tikrai teisingas pasirinkimas tokio zidinio objektyvas mieste.

    Komentuoti:


  • Ramunas
    replied
    Na jei su 300mm mieste tau mazai, tai belieka tik bigma pirkt(500mm). Reikia tik truputelio pasitikejimo savim, ir gerus portretukus mieste su 150mm padaryt drasiai gali.

    Komentuoti:


  • waidz
    replied
    Turejau minti apie Sigma 70-300 APO, tik nezinau ar tikrai i tema. Zoom'o tikrai truksta.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    turbut optimalus variantas 17-50 f2.8 kazkuris. bet jei tu turi kit'ini, gal tau labiau tiktu nusipirkti kazka nuo 70 mm. taip uzpildytum tele zoomo spraga.

    Komentuoti:


  • waidz
    replied
    Gal galetumete mestelt minciu, koks objektyvas (ar i koki zidinio nuotoli man atkreipt demesi) labiausiai tiktu miesto fotografijai (zmones, pastatai). Biudzetinis iki 1000-1200 Lt. Pentax k100D. Turiu tik kit'a.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Parašė Meier Rodyti pranešimą
    O aš rekomenduočiau fokusuoti pagal centrinį tašką (esu tikras, kad Pentaxai turi tokią galimybę). Tuomet tereikia norimą sufokusuoti tašką atvesti į objektyvo centrą ir fokusas bus ok.

    O tie matriciniai fokusavimai... Na kaip fotoaparatas gali atspėti, ko iš jo norima.
    Pas mane nustatytas fokusavimas pagal centrinį tašką, tačiau kai objektyvas nesukalibruotas, niekas nepadeda. Iš dalies padėjo anksčiau minėtas pačio fotoaparato kalibravimas per tą "slaptą" meniu. Tačiau galiausiai nunešiau atgal aš tą objektyvą ir jį pakeitė kitu. Dabartinis atrodo, kad fokusuoja normaliai. Šiaip aš jau prieš pirkdamas šį objektyvą buvau susidaręs tokį įspūdį, kad su juo problemų yra daugiau nei kitais sigmos objektyvais, bet neradau jam jokių alternatyvų.

    Komentuoti:


  • _Bead_
    replied
    Parašė Boxas Rodyti pranešimą
    nesu visazinis ir as bet vienas pazystamas sake neseniai turejo reikala su 70-200 prasviesintu L klases f2.8, tai tikrai geras daiktas, butent kanoninis, as nikonistas tai netaip domiuos kitais gamintojais pasitelk google i pagalba pradziai
    Cia siaip buvo klausimas su elkem viskas aisku ir taip.
    Paskutinis taisė _Bead_; 2008.05.24, 17:30.

    Komentuoti:


  • Meier
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Daugiau pabandęs visgi įsitikinau, kad dažniausiai sufokusuoja už norimo objekto esančius kitus objektus. Taip pat atradau labai įdomų dalyką - pentax k100d firmware 1.0 yra užslėptas debug meniu (tas pats galioja ir kaikuriems kitiems pentax modeliams, daugiau apie tai: http://digitalphotographer.com.ph/fo...ad.php?t=4109). Per jį galima kalibruoti pačio fotoaparato autofokusą. Pažaidžiau su kalibravimu ir dabar viskas daugmaž idealu. Tik kyla klausimas kaip bus su kitais objektyvais.
    O aš rekomenduočiau fokusuoti pagal centrinį tašką (esu tikras, kad Pentaxai turi tokią galimybę). Tuomet tereikia norimą sufokusuoti tašką atvesti į objektyvo centrą ir fokusas bus ok.

    O tie matriciniai fokusavimai... Na kaip fotoaparatas gali atspėti, ko iš jo norima.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    teko ir man girdeti apie ta uzslepta meniu. ir kiek zinau velesniuose atnaujinimuose jis jau tampa nebeprieinamas. geriausia manau butu pabandyti pazaisti su kokiu kitu objektyvu, tarkim kitiniu pentaxo ar panasiai. butu truputeli aiskesne situacija.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Daugiau pabandęs visgi įsitikinau, kad dažniausiai sufokusuoja už norimo objekto esančius kitus objektus. Taip pat atradau labai įdomų dalyką - pentax k100d firmware 1.0 yra užslėptas debug meniu (tas pats galioja ir kaikuriems kitiems pentax modeliams, daugiau apie tai: http://digitalphotographer.com.ph/fo...ad.php?t=4109). Per jį galima kalibruoti pačio fotoaparato autofokusą. Pažaidžiau su kalibravimu ir dabar viskas daugmaž idealu. Tik kyla klausimas kaip bus su kitais objektyvais.

    Komentuoti:


  • Boxas
    replied
    nesu visazinis ir as bet vienas pazystamas sake neseniai turejo reikala su 70-200 prasviesintu L klases f2.8, tai tikrai geras daiktas, butent kanoninis, as nikonistas tai netaip domiuos kitais gamintojais pasitelk google i pagalba pradziai

    Komentuoti:


  • _Bead_
    replied
    Parašė Boxas Rodyti pranešimą
    tikimybe isigyti kokybiska Tamron objektyva siekia 87 proc., Canon - 92 proc., Sigma - 79 proc., Tokina - 86 proc., Nikon - 94 proc


    visu gamintoju yra tikimybe isigyti nekokybiska, sigmos didziausia

    bet gamintojas suteikia galimybe nekokybiska preke pakeisti, taip kad dideles tragedijos daryt is to nereiktu

    pats neseniai pirkau Tamron 17-50mm f2.8

    uzsimoviau, pasaudziau ir tada pirkau, kolkas jokiu rimtu bedu neiskilo
    O, kaip del Canon L klases objektyvu?

    Komentuoti:


  • Boxas
    replied
    tikimybe isigyti kokybiska Tamron objektyva siekia 87 proc., Canon - 92 proc., Sigma - 79 proc., Tokina - 86 proc., Nikon - 94 proc


    visu gamintoju yra tikimybe isigyti nekokybiska, sigmos didziausia

    bet gamintojas suteikia galimybe nekokybiska preke pakeisti, taip kad dideles tragedijos daryt is to nereiktu

    pats neseniai pirkau Tamron 17-50mm f2.8

    uzsimoviau, pasaudziau ir tada pirkau, kolkas jokiu rimtu bedu neiskilo

    Komentuoti:


  • _Bead_
    replied
    Man atrodo sigmos loterija yra.

    Komentuoti:


  • Boxas
    replied
    ryskumo gylis cia neturetu turet reiksmes, juk sufokusuoja visiskai ne ta taska kuri turetu

    man irgi idomu kaip MF gaunasi

    ir kaip su kokiu kitu objektyvu, gal nesusisneka aparatas su sigma

    Komentuoti:


  • _Bead_
    replied
    Tokiais atvejais tik manual pades, bent jau man padejo.

    Komentuoti:

Working...
X