Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • EdvinasB
    replied
    Gaila,kad negaliu kur išeiti ir miesto pafotografuot. PRieis prie manęs tokio neužaugos ir atims tą fotoaparatą.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    vat teisingai cia pasakei. mokinkis, zaisk su tuom ka turi. kiti ir tokio neturi, bet domisi kaip pamise. as irgi kazkada turejau Fuji 6500. ir man jo kokius metus uzteko kaip pradziamoksliui. puiku aparatas, bendraja prasme. svarbu isgauti maximuma is to ka turi.

    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
    Nu matai,kad žaliukas ant fotoaparatų buvau ir esu. Tad galvojau,kad geras yra.Pažiūrėjąs keletą review nuėjau ir nusipirkau. O dabar suprantu,kad blogai pasielgiau.Na,bet nieko.Kai visas jo galimybes išnaršysiu ir nebeužteks jų žiūrėsim ką rimčiau.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Nu matai,kad žaliukas ant fotoaparatų buvau ir esu. Tad galvojau,kad geras yra.Pažiūrėjąs keletą review nuėjau ir nusipirkau. O dabar suprantu,kad blogai pasielgiau.Na,bet nieko.Kai visas jo galimybes išnaršysiu ir nebeužteks jų žiūrėsim ką rimčiau.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    tai kam pirkai tada Fuji?? (nusibodo jau skaityti nesamones jo)

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Taip aš norėčiau pagerinti,nes pvz su juo plačio vaizdo nepaimsi.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
    /\ Ant to Fuji turi būti galimybė uždėti konverterį. Nors ne keičiami objektyvai, bet vis šiokia tokia paguoda...
    Bet koks konverteris tik blogina vaizda, o EdvinasB, kaip as supratau, nori ji gerinti.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    /\ Ant to Fuji turi būti galimybė uždėti konverterį. Nors ne keičiami objektyvai, bet vis šiokia tokia paguoda. Aš seniau turėjau Fuji S5500, tai pas jį buvo standartinis 55mm sriegis - filtrus bandžiau dėt, tai neabejoju kad ir konverterį galima pritaikyti.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
    Bet yra dar vienas dalykas. Čia kai artina viskas tyliai vykstaYoutube video
    O vat pas manęs jis garsiai.Atrodo,kad tuoj sulūš
    Nepastebejau didelio garso skirtumo tarp tavo ir netavo, aisku ten kur krioklys, atrodo zoomas tyliai dirba (del fono), bet ten kur kiskis iskart jauciasi, kaip ir pas tave balkone (kur nera fono).
    Dar nervina,kad jis ilgai fokusuoja vaizdą kai filmuoji.
    Visu pirma fotoaparatas ne tam skirtas, antra - nereikia per stikla filmuoti, trecia - laikyk tvirciau rankose.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Bet yra dar vienas dalykas. Čia kai artina viskas tyliai vyksta

    O vat pas manęs jis garsiai.Atrodo,kad tuoj sulūš
    http://www.videogaga.lt/video?id=okrbefnewfstiqdztp
    Kodėl taip yra?
    Dar nervina,kad jis ilgai fokusuoja vaizdą kai filmuoji.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
    Nesupyk jeigu paklausiu nesamonės tokios,bet "equivalent 33 - 396mm" čia gerai ar blogai?
    Kas tai yra galima paskaityti cia: http://en.wikipedia.org/wiki/Focus_(optics)

    O del blogai, ar gerai, tai kaip kam. Pvz. pardavejui gerai, jis raso ant korpuso 12x ir itikina pirkeja kad tai yra super. Pirkejas, jei tiki ka sako pardavejas, perka ir jaucia kad yra laimingas. Po kiek laiko supranta, kad buvo apgautas, bet prisipazinti bijo, daznai bando surasti pasiteisinimo ir kartais tai pavyksta.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Nesupyk jeigu paklausiu nesamonės tokios,bet "equivalent 33 - 396mm" čia gerai ar blogai?Bet žinai norėtūsi keist objektyvus.Visgi šaunesnių nuotraukų būtų.Na,bet nieko.Kai nebeužteks jo galimybių (už kokių triejų metų) žiūrėsim tada jau DSLR.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
    Bet pas jį objektyvai nekeičiami,nes ne DSLR fotikas.Tai nieko ten prihimičint neitų.
    Jam ir nereikia kitu objektyvu, jo nuosavas isduoda "equivalent 33 - 396mm" t.y. 12x zoom'as
    tarp kitko ne vien DSLRai su keiciama optika.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Bet pas jį objektyvai nekeičiami,nes ne DSLR fotikas.Tai nieko ten prihimičint neitų.

    Komentuoti:


  • Mørtã
    replied
    Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
    Kaip džiaugčiausi,kad prie mano asilo būtų galima kaip nors objektyvą pritvirtint.
    Jam dar ir didesnio sensoriaus reiketu, nes geras stiklas su 1/2.3 matrica nieko doro neisduos.

    Komentuoti:


  • EdvinasB
    replied
    Kaip džiaugčiausi,kad prie mano asilo būtų galima kaip nors objektyvą pritvirtint.

    Komentuoti:


  • Vytautas_LT
    replied
    Nustvėriau naudotą Minolta AF 28-105mm, F3.5-4.5. Likau patenkintas, geras aštrumas įvairiom sąlygom, labai greitas ir tikslus fokusas ir neblogai atrodo vadinamas "bokeh", nors ir diafragma ne ypač plati.

    Pora foto skirtingu apšvietimu.



    Komentuoti:


  • xxl
    replied
    Parašė [sp] Rodyti pranešimą
    parduodu savo nikkor 18-135mm objektyvą, noriu tobulesnio pagrindinio zoom'o. Kol kas pretendntas - nikkor18-200mm VR ar VRII. Čia turint omeny kad kiek vėliau komplektas bus papildytas 70-200 f/2.8 stiklu ir gal ateityje kuo nors kaip tokina 11-16 f/2.8, na ir nepamirštant kad niekam neatiduosiu turimą nikkor 50mm f/1.8
    Tai va, gal patartumet kitą pagrindinį zoom'ą? gal verta imti mažesnio diapazono bet f/2.8? Tada kokį konkrečiai? (pageidautina 2000, max 3000lt)
    pasitaupyk ir niekada nesigailėsi įsigijęs darbinį arkliuką Nikkor 24-70 2.8. Aišku verta ieškotis kur pigiau. Aš siunčiausi iš USA. Kainos http://cameras.pricegrabber.com/slr-...oduct/sv=title
    Paskutinis taisė xxl; 2009.10.16, 21:33.

    Komentuoti:


  • FlagMan
    replied
    reikia filtro perejimo is 62mm i 67mm. gal kas gali ka pasiulyt/nukreipti?
    isigyjau nikkor'a 70-210 f/4 ir reiktu filtra su blenda pritaikyti jam.

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    Parašė [sp] Rodyti pranešimą
    tai aš į juos ir dairausi, tika kainos.. maniau gal kas turi konkrečiai ką patart.
    yra tamron yra sigma. Rinkis is ju

    Komentuoti:


  • [sp]
    replied
    Parašė Cholerikas Rodyti pranešimą
    17-50, 28-75, 24-70. Dairykis i tokius su 2.8 skyle
    tai aš į juos ir dairausi, tika kainos.. maniau gal kas turi konkrečiai ką patart.

    Komentuoti:

Working...
X