Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įsiterpsiu šiek tiek. Prieš kelias dienas kolega įsigijo Pentax K100D + objektyvas D-FA 15-55 mm. Tai man, kaip visiškam fotografijos diletantui ir nieko nenutuokiančiam apie veidrodinius fotoaparatus pritrūko zoom'o Kitaip tariant, pirmas įspūdis buvo maždaug toks - bliamba, tokius pinigus sumokėjo, o kad zoomintų bent tiek, kiek mano muilinė (~4 kartus pigesnė), reikia dar beveik tiek pat išleist naujam objektyvui

    Tai štai, jei jūsų, kaip fotografų lygis toks pat kaip mano ir riboja finansai, siūlau rinktis gerą muilinę, o ne DSLR. Tiek.

    Comment


      DSLR objektyvai yra keičiami. Galima užsidėti su tokiu pritraukimu, kokio jokia muilinė neišneš.

      Comment


        Parašė minjey Rodyti pranešimą
        Įsiterpsiu šiek tiek. Prieš kelias dienas kolega įsigijo Pentax K100D + objektyvas D-FA 15-55 mm. Tai man, kaip visiškam fotografijos diletantui ir nieko nenutuokiančiam apie veidrodinius fotoaparatus pritrūko zoom'o Kitaip tariant, pirmas įspūdis buvo maždaug toks - bliamba, tokius pinigus sumokėjo, o kad zoomintų bent tiek, kiek mano muilinė (~4 kartus pigesnė), reikia dar beveik tiek pat išleist naujam objektyvui

        Tai štai, jei jūsų, kaip fotografų lygis toks pat kaip mano ir riboja finansai, siūlau rinktis gerą muilinę, o ne DSLR. Tiek.
        Na jei netinka DSLR ir reikia zoom'o, tai tau reik Olympus SP-550 UZ. 18x zoomas su stabilizuota matrica...

        http://www.olympus.lt/consumer/29_SP-550_UltraZoom.htm
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Parašė Edd Rodyti pranešimą
          DSLR objektyvai yra keičiami. Galima užsidėti su tokiu pritraukimu, kokio jokia muilinė neišneš.
          Tai aš žinau, bet kaip sakiau, tam, kad gauti zoomą tokį, kurį kiekviena "save gerbianti muilinė" turi, reikia išleist pinigų dar vos ne tiek pat, kiek pats DSLR kainuoja.

          Žodžiu, jei esi diletantas ir negali švaistytis tūkstančiais į kairę ir į dešinę, tai pusmečio santaupos DSLR'ui gali ir nepateisinti lūkesčių, pvz., zoom'o prasme
          Paskutinis taisė Valiukas; 2007.03.07, 16:41.

          Comment


            @miney:
            Sigma 55-200mm f/4-5.6 DC - 499lt (Vilbra)
            Pentax *istDL (body) - 1199 (Vilbra)
            Iš viso: 1698LT

            Vėlgi priminsiu, kad Vilbra ne pigiausias variantas. Gal ir už 1500lt įmanomas toks variantas.

            Comment


              Šiaip gerai, pripažinsiu, kad jei nori ir su dideliu pritraukimu, ir gal net pakankamai plačiu kampu, ir su visais priedais (atminties kortelės ir pan.) griežtai iki 1500LT, tai gera muilinė turbūt tinkamas sprendimas. "Universalūs" objektyvai, kurių kokybė gera ant DSLR kainuoja labai daug, arba jau reikia lipdyti iš kelių neuniversalių. Tik tuo atveju, jei neužilgo vėl planuotum investuoti į foto įrangą, patarčiau rinktis DSLR. Tuomet galėtum nusipirkti kelis objektyvus, o ne iš pradžių muilinę, o paskui DSLR (Ežiuko pavyzdys ).

              Comment


                Kuris geresnis: FujiFilm FinePix S6500 ar SONY Cyber-shot DSC-H5?Labai prasau padekit ;(
                Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                Comment


                  Fuji pliusus jau išvardinau. Kanadgi funkcijomis Sony beveik nesiskiria nuo Canon S3, tik Sony ekranas nevartomas, Sony ir Fuji palyginimas būtų beveik toks pat. Taigi spręsk pats

                  Comment


                    bet vistiek noriu to sony DD
                    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                    Comment


                      Tiek h2 tiek h5 imciau vietoj fuji, va del canon S3 vs H5 dar reiketu pagalvoti. Fotografaves su S3, tikrai gera muiline, mano galva viena geriausiu rinkoje norint tureti daug naudingu funkciju ir galimybiu, bei gera kokybe. Taciau berods H5 didesnis kiek, reiektu palaikyti rankoje, pasiziurineti meniu, kuris labiau user friendly, taip pat pafotografuoti siektiek, paziureti kiek lagina ir pan.

                      Kas del Sony R1, tai jis beabejones keleta kartu geresnis uz entry level DSLR su kitine optika. Realiai ivertinus, tai jo kaina tikrai gera (~3000lt), nes vien jo objektyvas tiek vertas pats vienas. Siaip tikrai nuostabus daigtas jeigu nereikia didesnio zidinio nuotolio. Tai vienintele mano mintis atgrasanti nuo jo, butu kokie 200mm + dar konverteris, tai mielai keisciau i DSLR.

                      Tiem kas diskutuoja del entry DSLR noriu pasakyti, jog dazniausiai zmones nesigaili pataupe ir investave i slr sistema, taciau anyway 50% jei nedaugiau ji yra nereikalinga ir zmogus puikiai issiverstu su gera muiline. S3 ar h5 tikrai geri fotoaparatai turintis zooma ir visa kita ko reikia, tad tolimesnes investicijos i optika enreikalinga, o fotoparatas tenkina praktiskai visur ir dauguma salygu.

                      Comment


                        Tai man dabar Vaidu tiketi ar Choleriku?
                        Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                        Comment


                          Su konkreciu modeliu nebuvau susidures, bet kiek teko dirbt su kitais, tai susidariau prasta nuomone apie fuji, tiek visa ergonomika, tiek mechaniniai sprendima, visi tie zoomo ir fokusavimo manualiniai ziedai labai nuvyle. Galiu sakyt tiek, kad S3 pasiemes mano galva nieko neprarastum, tikria puikus fotoparatas.

                          Comment


                            http://www.fotofabrikas.lt/prekes-2152624.html

                            O kokios nuomonės apie 9600? Beje kuo ypatingi tie RAW failai?
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Fuji man tik savo gabaritais patinka, daugiau nieko nezavi. Zinoma jeigu tie naujieji mechaniniai ziedai patogus tada labai didelis pliusas, bet reik paciam issibandyti, nes kiekvienam gali atrodyti kitaip. O apie raw jau buvo sneketa nemazai, paieskok kitose temose.

                              Comment


                                As pirkausi Panasonic FZ 30. Pries tai teko fotograwfuoti su FZ5 ir siek tiek su FZ 20. Tai truputi sunku buvo priprasti prie FZ 30 fokusavimo ir zoom'o manualiniu ziedu. Bet pripratau ir man patinka....
                                Linkėjimai,
                                Akvilė

                                Comment


                                  Galbūt kvailas klausimas, bet kuris geresnis: Kiev ar Zenit?

                                  Comment


                                    Apie atskirus modelius kalbet neturiu kompetencijos, galbut Nikas galetu, taciau overall Kiev`ai tikrai geresni. Koks Kiev 19 isvis labai vertinamas ir nepigus daiktas, tikrai geri fotoparatai.

                                    Comment


                                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                                      Galbūt kvailas klausimas, bet kuris geresnis: Kiev ar Zenit?
                                      kiek leidžia spręsti mano kuklios žinios, tai viskas šiuo atveju priklausys nuo tavo naudojamų objektyvų ( ~90% ) ir juostos ( ~10% ). O kuris iš tų dviejų kūnelių- nuotraukų kokybei esmės neturi.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Žinau, kad šiuo klausimu jau kalbėta, na tiksliau konkrečiai apie šį modelį, bet visvien norėčiau dar kartą išgirsti iš už mane daugiau žinių fotgrafijoje turinčių asmenų Kolkas esu apsisprendęs kitą savaitę pirkti S6500. Ar vertas jis tų 1200Lt, ar yra už jį "pajėgesnis" aparatas šiame kainų intervale? mano poreikių prioritetai būtų daugmaž tokie:
                                        1. Spalvų ryškumas
                                        2. Triukšmai
                                        2. Priartinimas
                                        3. Macro
                                        4. Išlaikymas
                                        5. Filmavimas
                                        Na ir t.t.

                                        Ačiū
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          ar yra už jį "pajėgesnis" aparatas šiame kainų intervale?
                                          dar tą intervalą pripliusuok, kad norėsiantiems patarti būtų paprasčiau
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X