Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokį fotoaparatą pirkti?

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal galit palyginti, koks geresnis- FujiFilm FinePix S6500 ar Canon powershot s3 IS ?
    Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

    Comment


      Parašė Reptilias Rodyti pranešimą
      Gal galit palyginti, koks geresnis- FujiFilm FinePix S6500 ar Canon powershot s3 IS ?
      Apie Fuji nežinau, bet du kolegos turi S3 Is ir atrodo visai patenkinti.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        Fuji pliusai, lyginant su S3:
        - Tokiai klasei labai geras sensorius (labai svarbu)
        - Valdymas labai primena DSLR, įskaitant mechaninį zoom'ą (mano nuomone, tikrai svarbu) ir iš dalies mechaniškai valdomą rankinį fokusą (nors per LCD fokusuoti šiaip ar taip beveik neįmanoma , tad nesvrbu)
        - Platesnio kampo objektyvas (28mm vietoj 35mm) (labai svarbu)
        - Kur kas solidesnė išvaizda (ne ypač svarbu)

        S3 pliusai, lyginant su S6500:
        -Vaizdo stabilizavimas (gana svarbu, tačiau esu girdėjęs įvairių atsiliepimų apie IS efektyvumą. Kokybiškas Fuji sensorius leidžia naudoti didesnį jautrumą, o tai, galima sakyti, kompensuoja stabilizacijos nebuvimą)
        -Vartomas LCD (ne ypač svarbu, tačiau kartais gali būti labai naudinga)
        - Didesnis židinio nuotolis (420 mm vs 300 mm) (mano nuomone, nesvarbu - 300 mm yra tikrai per akis, tuo tarpu platus kampas kur kas naudingesnis)

        Viską susumavus, aš pats rinkčiausi Fuji, tačiau tai priklauso nuo to, kurioms funkcijoms ar ypatumams skiriama pirmenybė

        Comment


          Aciu Vaidui, Vytautui ir 99 uz atsakymus.Ok, paskutinis klausimas:ar geras kainos/kokybes santykis?
          Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

          Comment


            Ech... Sudominot ir mane su tuo 6500... Kažkada buvau galvojęs apie 5600, 6500 ar 9600, bet visi vis apie veidrodžius šnekėjo, liaupsino, tai pasijutau, kad visiškas 0 būtų ši Fuji serija Bet manau man jos metam kitiem tikrai pakaktų ir tikiuosi Balandžio pradžios nuspręsiu jį įsigyti
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Galiu parduoti savo canon powerchot G6..... tikrai geras

              Comment


                Kokia jūsų nuomonė apie šiuos du Sony modelius?http://www.dpreview.com/news/0702/07022705sonyh9h7.asp
                Mano darbai deviantart'e

                Comment


                  Parašė osiz Rodyti pranešimą
                  Kokia jūsų nuomonė apie šiuos du Sony modelius?http://www.dpreview.com/news/0702/07022705sonyh9h7.asp
                  Ruošiesi pirkti?

                  Comment


                    Įvaldžiau savajį soniuką,tai galvoju jei ateity pirkčiau geresnį,tai būtent šios firmos.
                    Mano darbai deviantart'e

                    Comment


                      Sony kaikurie modeliai tikrai geri, pvz dsc-h2 ir dsc-h5 tikrai advanced muilines visiems gyvenimo atvejams. Na o dsc-R1 isvis pasaka ir nuostabus daiktas.

                      Comment


                        Sony DSC-R1 iš tiesų atrodo neprastas daikčiukas,tik niekaip neatradau,kur galima būtų pažiūrėt jo kainą Lietuvoj
                        Mano darbai deviantart'e

                        Comment


                          /\ http://www.fotofabrikas.lt/prekes-808042.html

                          Comment


                            Dėkui.Kaina kaip normalaus DSLR'o.Tai ne man.
                            Mano darbai deviantart'e

                            Comment


                              Parašė osiz Rodyti pranešimą
                              Sony DSC-R1 iš tiesų atrodo neprastas daikčiukas,tik niekaip neatradau,kur galima būtų pažiūrėt jo kainą Lietuvoj
                              Dar reikia nepamiršti, kad šitame aparate naudojamas APS formato CMOS sensoriuss, tad iš esmės jį nuo DSLR skiria tik nekeičiama optika ir elektroninis vaizdo ieškiklis.
                              Teko girdėti atsiliepimų, kad šis aparatas duoda geresnius rezultatus, nei populiariausi "entry level" DSLR su kitine optika.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                Dar reikia nepamiršti, kad šitame aparate naudojamas APS formato CMOS sensoriuss, tad iš esmės jį nuo DSLR skiria tik nekeičiama optika ir elektroninis vaizdo ieškiklis.
                                Teko girdėti atsiliepimų, kad šis aparatas duoda geresnius rezultatus, nei populiariausi "entry level" DSLR su kitine optika.
                                Ačiū už informaciją.Prie to pačio norėjau paklausti:pats turi Olympus'ą.Kaip galėtum įvertint šios firmos fotikus?Susidomėjau,nes vienoje vietoje mačiau būtent Olympus'ą(beje,neprastą)už itin mažą kainą.Todėl ir noriu sužinoti,ar jie nors kiek geri.
                                Mano darbai deviantart'e

                                Comment


                                  Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                  Ačiū už informaciją.Prie to pačio norėjau paklausti:pats turi Olympus'ą.Kaip galėtum įvertint šios firmos fotikus?Susidomėjau,nes vienoje vietoje mačiau būtent Olympus'ą(beje,neprastą)už itin mažą kainą.Todėl ir noriu sužinoti,ar jie nors kiek geri.
                                  Kas tave domina- kompaktiniai Olympus, ar veidrodiniai?
                                  Kaip po dykumą blaškiausi

                                  Comment


                                    Labiau domina kompaktiniai,o tiksliau šis http://www.bms.lt/?preke=24362
                                    Mano darbai deviantart'e

                                    Comment


                                      Parašė osiz Rodyti pranešimą
                                      Labiau domina kompaktiniai,o tiksliau šis http://www.bms.lt/?preke=24362
                                      Žinai, aš Olympus kompaktinių rankose praktiškai nelaikęs, bet regis tokį aparatą Ežiukas turėjo...
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        Parašė 99
                                        Jei jis galvotų ką rimčiau daryti, manau nekiltų panašūs klausimai, o ir:
                                        Jam galiu skirti nedaugiau 1500 lt
                                        dar vienas akmuo į DSLR daržą
                                        Pentax Pentax *istDL+ obj. D-FA 18-55mm - 1599LT (Vilbroj)
                                        Pentax K110D+obj. D-FA 18-55mm - 1899 LT (Vilbroj)
                                        Canon EOS 350D + obj. EF-S 18-55mm - 2199 LT (Vilbroj)

                                        O Vilbroj kainos nėra mažos. Pvz. pixmania.com "CANON EOS 350D + EF-S 18-55 II" kainuoja 1999LT + už pristatymą. Kitų modelių kainos irgi keliais šimtais mažesnės.

                                        Tad aš skirdamas 1500lt turbūt visgi pagalvočiau ar neverta įsigyti dslr. Galima juk kiek ir pataupyti, kad būtų šiek tiek daugiau nei 1500.

                                        Comment


                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          Pentax Pentax *istDL+ obj. D-FA 18-55mm - 1599LT (Vilbroj)
                                          Pentax K110D+obj. D-FA 18-55mm - 1899 LT (Vilbroj)
                                          Canon EOS 350D + obj. EF-S 18-55mm - 2199 LT (Vilbroj)

                                          O Vilbroj kainos nėra mažos. Pvz. pixmania.com "CANON EOS 350D + EF-S 18-55 II" kainuoja 1999LT + už pristatymą. Kitų modelių kainos irgi keliais šimtais mažesnės.

                                          Tad aš skirdamas 1500lt turbūt visgi pagalvočiau ar neverta įsigyti dslr. Galima juk kiek ir pataupyti, kad būtų šiek tiek daugiau nei 1500.
                                          Geras pastebėjias. Aš asmeniškai jau geriau imtau tą DL Pentaxiuką, o ne kokį kompaktą. Ir labai džiaugiuosi, kad savo laiku padariau pasirinkimą DSLR naudai
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X